Opinie o METTAP Stare Pole w Stare Pole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy METTAP Stare Pole. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie METTAP Stare Pole o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METTAP Stare Pole w Stare Pole

Zdobywca

całkiem spoko, widać że firma się rozwija

pozdro

Byłem spawaczem w metapie, ale wyjechałem zagranicę. stawka 14 z nadgodzinami morzna 3500 wyciagnąc. Praca cięzka ale wszedzie w naszej Polsce są ludzie wredni. Umowę na stałe to też dają. firma w regionie wcale nie jest tak a ch... jak piszą wyżej

blabla

kasa jest na czas to fakt.poza tym zero plusow.traktuja cie jak smiecia.masz zapieprzac od rana do nocy i sie nie odzywac.z dnia na dzien jest coraz gorzej.nigdy nie zaproponuje tam pracy nikomu.chyba ze mi ktos mocno podpadnie.pozdrowienia dla barana brygadzisty na spawalni.

widziałem

Firma jak każda inna w tym regionie,nie ma kokosów ale wszystko rzetelnie wypłacane na czas,minus umowa zlecenie i kiepska atmosfera na działach co akurat norma w naszej pieknej Polsce,każdy kto tam pracuje wie na którym dziale da się normalnie popracować i gdzie można przyjść...

Spawacz

Rozmowa dobrze przeprowadzona, wszystko tak jak powinno wyglądać. Dostałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

miedzy innymi : staż pracy umiejętności odległość miedzy domem a pracą. jakie warunki mnie interesują

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

pracowałem tam 2 tygodnie. zmieniłem robote bo znalazłem na miejscu. Kase wypłacili całą dali nawet stówe zaliczki na dojazdy.nie było żadnych 14 godzin nie było 6 złotych na godzine na początek dostałem 10 zeta. po 3 miechach miała byc podwyzka. zgodziłem sie i o co chodzi? moja sprawa. nikt tam specjalnie nie ganiał, szluga se zajarnałem, nikt nie ganiał. szczerze mówiac krutko pracowałem ale było ok. praca cieżka ale kasa na czas. śmiało polecam

zaczytany

Hej, Sam jestem pracownikiem w owej firmie. Powiem wam coś, raz lepiej raz gorzej ale ogólnie nie jest tak złe jak piszą tu inni. Młodzi nie są zdolni do pracy, Ci co przychodzą to szkoda gadać. Lenistwo lenistwo i jeszcze raz lenistwo. Najlepiej stać nic nie robić i kasę brać.

dfgdfgdf

obecnie TECHMAL nie polecam

dużo w życiu widziałem ale to jest hardcore

nawet najgorszemu wrogowi nie polecę tam pracy, Nie spotkałem się tam jeszcze z szacunkiem do ludzi prezes chyba zapomniał że to ludzie pracowali na jego sukces dając początkowo im stawkę 5-6zł/h

upodlony

Pracujesz niby od 6 do 14 a tak naprawdę o 13.50 dowiadujesz się czy robisz 12 czy 14 godzin. Nie ma tam wogóle zwrotów grzecznościowych i zawsze jest "jak się nie podoba to się zwolni". A przy maszynach, które chwila nie uwagi i po tobie jesteś straszony zwolnieniami albo zabranymi pieniędzmi z wypłaty za "coś". Tam są tylko ploty i romanse. Straciłem tam tylko swój życiorys zawodowy. Nie polecam!!!

AsiK

Ogolnie niema szacunku do (Pracownika) Pracownik jest tam mozna powiedziec ze smieciem. Tyle mam do powiedzenia. Pozdrawiam AsiK.

armagedon

praca na akord stawka godzinowa robisz czasami po ,14,16 godzin i traktują cię jak psa

abcd46

chcesz poznać prawdziwy kapitalizm ? idź pracować do mettapu. masz robić szybko, dobrze i za grosze...

dstrhnwt

jesli ci obiecaja podwyzke po okresie 3 miesiecy klamia pozdroo

bgmbnmbnm

Jest praca no nie :P roboty od groma tylko trzeba sie liczyc ze smieciowa umowa zlecenie i brakiem czasu na obijanie

Zostaw merytoryczną opinię o METTAP Stare Pole - Stare Pole

• Jak się pracuje w METTAP Stare Pole?

Zobacz opinie na temat firmy METTAP Stare Pole tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METTAP Stare Pole?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy METTAP Stare Pole?

Kandydaci do pracy w METTAP Stare Pole napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

METTAP Stare Pole
4.5/5 Na podstawie 402 ocen.

METTAP Stare Pole