Opinie o METTAP Stare Pole w Stare Pole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy METTAP Stare Pole. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie METTAP Stare Pole o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METTAP Stare Pole w Stare Pole

tymon

nie czytajcie te dobreopinnie to wypisuje biuro nikt nigdy tam pracy nie chwalil niema premni nawet ciuchow I stoja nad toba z batem te dobre opinnie sa naciagane mettap wierzy w wiezniow kturzy im uciekaja. I w ukraincow kturzy zamniast spawac to gnoja pojemniki a spawy wygladaja jakby dziecko pszyklejilo plasteline jeden wielki (usunięte przez administratora) tam maja nic od brygadzisty niemorzna sie doprosic do produkcji wszystko na wymniane jakby mnieli cos ukrasc jeden wielki cyrk a w tym cyrku kto rano wstaje ten rzadzi zaczac od brygadzisty po cale kadry

Robert_warmia
@tymon

Co Twoim zdaniem jest nie tak? Jak szefostwo? Slyszalem rozne opinie, ze gowniarz jako pseudo prezes itp. Prawda to? Zona mnie namawia zebym do nich szedl bo blizej niz zalewo

ulub

dokladnie robi sie tam taki syf wyplat niema na czas

Pracowalem

Tak to jest w Polsce na każdego będą narzekać Ci co najmniej robią. Znam tą firmę, pracowałem tam i firma jak firma, szef jak szef. Raz lepiej raz gorzej. Wypłata jest, młody szanuje w miarę ludzi, stary nie. Firma jak ja region po prostu dobrze płaci a jeśli komuś się nie podoba to niech się zwolni i idzie do innej roboty. Najłatwiej jest pierniczyc robotę a później wejsc w neta i później się wypłacać. Nie podoba mi się to się zwalniam i tyle a najezdzam w sieci.

Spawak

Znam osobę która pracuje w Mettapie i sobie chwali ,są czasami obsuwy w wyplatach ale gdzie ich nie ma, nikt nikogo nie oszukał, a narzekają zawsze ci co najmniej robią. Firma mocno sie rozwinęła i ma czasami ciężkie okresy,warta polecenia dużo ciekawych ludzi i specjalistów. A hejt w sieci zawsze jest jak można się czuć anonimowo.

Spawacz

Rozmowa dobrze przeprowadzona, wszystko tak jak powinno wyglądać. Dostałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

miedzy innymi : staż pracy umiejętności odległość miedzy domem a pracą. jakie warunki mnie interesują

Leszno
UPS

Wypłaty na czas :D :D :D . Ale nie w tej firmie. Chcesz zostać bankrutem ? Pracuj w mettap .

Pytacz
@UPS

Jeżeli ci nie płacą to czemu tam siedzisz.

Alicja

@pracownik - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w METTAP Stare Pole? Wspominasz, że firma regularnie wypłaca wynagrodzenie - to bardzo istotna informacja. A jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą? Czy jest możliwość zawarcia umowy o pracę?

praca jest, kasa moze i tez. ale warunki i popychanie kazdego przez wlascicieli czasem nie dozniesienia.

spaw
@pracownik

Zamiast dać cos od siebie to tylko wymagają. Najlepiej żeby pracować i o nic się nie pytać. Taki to METTAP. Zobaczymy co z ta wyplata będzie.

Neo
@spaw

Pier.dolenie odważnych w internecie. Nie podoba się to wy.pierdalac gdzie indziej a nie płakać za klawiatury.

xtubu

Po takich jak ja to napewno nie poprawiasz. Panie idealny. Ale wy na montażu nic byście chcieli nie robic. Pamiętaj chcesz zmieniać innych to zacznij od siebie. Podwyżki dostają ci co w tyłek wchodzą. A ja wole miec mniej jak dziobać za zeta haha

Kamson
@xtubu

Wy to się moze wezcie do roboty a nie dyskutujcie kto (usunięte przez administratora) a kto nie. Spawacze to swiete krowy a reszta poprawia. To nie chodzi o to ze montaz chce nic nie robic ale kazdy zwrot pojemnikow to w plecy nie złotówki tylko setki tysięcy złotych dla firmy. Dlatego podziwiam ze prezes płaci nadgodziny ja bym zwolnil

tulipan

obsuwa była 2 raz dopiero bo tacy pseudospawacze jak Ty popsuli setki pojemników, rozcinanie docinanie i inne.albo klepanie na montazu. poprawiam po takich jak ty na montażu i rece opadają. wiec wypad z firmy jak Ci sie nie podoba. jakbym był prezesem to na zbity ryj bym płowe spawalni wy.walił a on co? jeszcze wam nadgodziny zapłacił.

Gucio

może jestes slabym spawaczem ;) panowie dobrze placa. umowa jest, czas na papierosa jest, kierownik (usunięte przez administratora) mało takich firm

Wyplata na czas hahaha

Hmmm

xtubi
@xtubu

Pracuje 2 rok i Malo sie zmienilo. Dostałem tylko umowę. A mam 13 zl na jako spawacz

Chłopak z damrobu

Czytam te opinie a pracuje w damrobie 5 rok, powiem wam ze z chexia bym poszedl do metapu. Damrob juz prawie upada, klienci narzekają, prezesi chca tylko kasy i kasy a nas traktuja jak smieci. Podwyzki nigdy nie dostalem a umowa to najniższa krajowa... Także docenienie pracodawcę chłopaki. Zawsze może być gorzej

Firma niezła. Wiele opini o niej słychać na rynku, różnych. Raz gorszych raz lepszych. Jako pracownik mogę powiedzieć że jest w miarę stabilnie. Warunki ok, kierownik Grzesiek tez. Reszta mnie nie interesuje.

Pamiętam ich jak zaczynali dziwne ze są tak dobre opinie. W damrobie wcale nie mają takich super opini o nich. Jestem ciekaw ile w tym prawdy a ile ściemy w sieci

@Paweł

Jak zaczynali wesoło nie było ale nigdy nie jest wesoło w firmach napoczatku. Nie narzekam i pracuje mam nadzieje ze jeszcze trochę będę pracowac bo fajnie jest.

Pracuje tu od dawna i jest bardzo dobrze. Co do szefa Sławka furiata to lekka przesada. Jest i wybuchowy ale taki urok. Pomimo wszystko szefowie dbają o pracowników no i sami pracują bardzo dużo. Jak jest druga zmiana to oni są jeszcze, nawet do 20 się u nich świeci więc to jest wyznacznik, że dbają o firmie. Nie jak w innych firmach gdzie pracowałem o 14 szli do domu i tylko wyzywali, że kasy brakuje, że za mało, że szybciej. Mettap to bardzo dobra firma. Polecam i mam nadzieje, że będę tam długo pracować.

Pojemnik

Chyba tak, chodź nie wiem bo wiem ze kiedyś coś było między nimj ze nie mogą sobie pracowników brać na wzajem. Ale jak teraz to wygląda to nie wiem. Pracy nie brakuje wiec dzwon do kadr

Krzychu
@Pojemnik

Jak to wyglada? Bo ja bym chcial do nich isc ale nie wien czy mnie przyjmom. W Damrobie to dramat nie chce o tej firmie nigdy słyszec a w mettap ie wszyscy chwalą. Do kogo dzwonic?

@Krzychu

Dzwon do kadrowej myślę że ona ci powie czy kogoś potrzeba czy nie. Numer znajdziesz na necie

Chce pracowac

Przyjmują kogoś z damrobu?

Metalowy

zgadzam się ze wszystkimi dobrymi opiniami na tej stronie. Pracuje u nich od niedawna i jestem bardzo zadowolony. Zarówno wspomniany Pan Sławek jak i Prezes są bardzo wporządku, kierownik i brygadziści to samo. Firma jest bardzo fajna, dobrze się chodzi do pracy. Nikt Cię nie goni, wypłata na czas. I w dodatku w regionie, nie trzeba wyjeżdżać nigdzie. Kasa też bardzo dobra.

Alicja

Jakich dodatków do pensji mogą oczekiwać pracownicy?

Zostaw merytoryczną opinię o METTAP Stare Pole - Stare Pole

• Jak się pracuje w METTAP Stare Pole?

Zobacz opinie na temat firmy METTAP Stare Pole tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METTAP Stare Pole?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy METTAP Stare Pole?

Kandydaci do pracy w METTAP Stare Pole napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

METTAP Stare Pole
4.5/5 Na podstawie 402 ocen.

METTAP Stare Pole