Opinie o METTAP Stare Pole w Stare Pole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy METTAP Stare Pole. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie METTAP Stare Pole o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METTAP Stare Pole w Stare Pole

lubietuwłazicwpracy

bardzo porzadna firma. odkąd zaczeli na produkcji rzadzic faceci. w pracy jest normalnie nikt ni goni czas na fajke jest na zjedzenie na wpicie czegos młody prezes sie stara jak może i kierownik . brygadzista tez wporzo. zajarałem i teraz do roboty

Karierowicz
@lubietuwłazicwpracy

Chłopaki z biura widać że się staraja. Jak lazlem do roboty to widziałem wielki baner na budynku że szukają do roboty.

weld
@Karierowicz

Z tym akurat się zgodzę, reklama przy drodze to dobry pomysl, widać z daleka

ranoniewyspany

właśnie sie zbieram do pracy w mettapie. 5.20 i to mnie wkurza. czemu nie pracujemy na 7? bo paru sie nie chce póżniej? jestem wiecznie niewyspany bo brakuje tej godzinki. tak reszta w porządku. szczególnie jak nie rządzą już A D i pan S. Od roku to naprawde sobie chwalę

Rywal
@ranoniewyspany

Dokładnie bezsensowna godzina

ankieter
@Rywal

jesteś niestety w mniejszości

śpiacy królewicz

ta 6 rano to porazka. zbieram sie juz do roboty a jest 5 20. moze e tak na 7 zrobic panie prezesie i panie kierowniku? załoga w wiekszości jest za

To Tylko Ja!
@śpiacy królewicz

A może ktoś by właśnie zagadal do chłopaków z biura albo kierownika ? Niech zrobią jakieś głosowanie albo coś?

Tadeusz

Podpowiedzcie jaka macie atmosferę w firmie?

krzychu
@Tadeusz

po opiniach widać ze jest to porzadna firma. w polsce mamy tak ze co bys nie robił dwóch na trzech bedzie niezadowolonych z pracy nawet jak jego pensja wyniesie 10 tysiecy. w mettapie jest podobnie. jeden na dziesieć nie bedzi zazdroscił szefowi ale zeby samemu byc szefem to twierdzi że jemu si nie uda, albo nie ma kapitału. firma godna polecenia.

Spawacz

Rozmowa dobrze przeprowadzona, wszystko tak jak powinno wyglądać. Dostałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

miedzy innymi : staż pracy umiejętności odległość miedzy domem a pracą. jakie warunki mnie interesują

łysy

Tak szukają spawaczy, że dzwoniąc g. się dowiesz, nawet ciebie nie przekierują do odp osoby. Wysyłasz cv na mail z ogłoszenia to nawet nie raczą go otworzyć lub ląduje w spamie. Wiadomość wysłana a status nieodczytana od kilku dni.

zażenowany
@łysy

Tak jest, bo jakaś (usunięte przez administratora) personalna niejaka czerwińska nie potrafi numeru telefonu z cv zaznaczyć i w telefonie wybrać. Wysyła maile, że nr w cv niepoprawne. Szukają nawet bez z ulicy spawaczy bo ta baba nikogo nie zaprosiła na rozmowę.

Pol

Pracowałem w mettap za czasów rudej anki i jakoś dobrze nie wspominam tej firmy jak jesteś chory to raczej cie zwolnia dobre wypłaty kpina teraz siedzę w Niemczech kontrakt mam na stałe i 2200e to mogę powiedzieć że jest dobra wypłata i wszystko wszystko ukazane a nie mettap i pewnie 8ch umowy zlecenie xD

maluch
@Pol

Urzekła mnie twoja historia....

stare pole
@Pol

pewnie masz kontrakt na stanowisku rekina finansowego z gubą kasą ponad 2 koła euro. helmut traktuje ci jak psa gorzej niż turasa bo płaci ci tyle co zasiłek. wpiepszasz konserwy po 3 z aldiego i do domu przywozisz kilka euro które twoja wydaje na zabawy jak cie w domu nie ma. tez wyjezdzałem i tak własnie było i u mnie i u kumpli. dlatego wole swoje 3200 w mettapie i byc traktowany jak potrzebny firmie

dzikus

co sie dzieje w firmie wie tylko pare osób. chcesz cos załatwić idź do chłopaków w biurze. praca jest ok. jak bedziesz dobrze robił to stawke dadza. z paną w biurze sie nie dogadasz bo traktuje ludzi z góry. chłopaki brygadzisci i kierownik spoko. najlepiej prosic od razu o kontakt z młodym prezesem lub kierownikiem grześkiem. z każdym pogadają . ja mam umowe o prace ale jak to jest to nie wiem. prace szczerze polecam

łysy

Może ktoś napisać jak wygląda praca spawacza, podali w ogłoszeniu nr do działu, który nic nie wie o zatrudnieniu. Mieli mnie przełączyć, nie doczekałem się. Chodzi mi czy praca jest zmianowa, ile zmian jeżeli tak, spawanie produkcyjne, np klepanie całe 8h jakiś detali po 2cm spoiny na każdy w ilości 2 tysięcy sztuk norma, czy jakieś bardziej ambitne rzeczy? Na ich stronie też g jest. Niby jakieś konstrukcje metalowe ale nic konkretu. Dają umowę o pracę czy śmieciówka na początek nie wiadomo jak długo, dla spawacza z kilkuletnim doświadczeniem ile mogą rzucić złotówek?

Alfredo

Moim zdaniem patrząc po regionie tutaj naszym to w mettapie jest dobrze. Pracuje na produkcji i nie jest tak do końca jak ktoś tam pisal. Załoga się stara. Roboty jest w pip. Firma się rozwija. Jak na naszą biedną okolicę można dobrze się u nich zaczepic na dłużej. Hajs też się zgadza.

arni

pracuje w mettapie 2 lata. plusy nikt nie gania jak psa. robisz swoje i przed 16 masz luz. przerwa długa.pracowałem u wójcika i walili za wszystko i na koniec 1800 wypłaty. jestes na zwolnieniu tak masz to samo minus nagodziny fajne chłopaki jako brygadziści kierownik też chociaz wiecznie zalatany szefostwo też pomocne jak masz problem nie jakies buce zaliczki-możesz cał a wypłate se wziąc minusy brak sprzetu i za dużo opierd..... sie niektórzy a my zasuwamy. i wieczne poprawki papraków na spawalni praca ciezka ale ja mam 20 pare i 3200 wypłaty

greg

firma dobrze sie rozwija. jak na rejon płaci dobrze. Stawke mozna sobie wynegocjowac z kierownikiem. czesto lepiej niz firmy w elblagu. wiem ze cały czas szukaja spawaczy i prcowników na maszyny cnc. komentaże którre tu czytałem są w wiekszości niepradziwe napisane przez pijaków ktorym nigdy sie nie dogodzi.

jadziabladzia

Weszłem przypadkiem na forum mojej firmy i to co wypisują ludzie to jakis koszmar negatywne opinie to chyba własnie pisze biuro. w mettapie pracuje ponad 4 lata firma zmieniła sie bardzo w wielu rzeczach na lepsze ale w wielu na gorsze pensje wzrosły w pracy jest bezstresowo kasa jest w miare na czas. czasem są opóźnienia ale juz nikt nie powie że bierze zaliczke miesiąc przed, tylko jak jest obsuwa tydzień to wszyscy płacza. i tu uwaga do pana brygadzisty. nie siej pan fermentu wsród ludzi i nie komentuj tego tylko zacznij pilnowac pojemników by 5 razy nie wracały do poprawy. panowie kierowniczkowie brygadzistowie i ich zastepcy. mniej narzekania tylko wiecej roboty i mniej bajery bo stoicie po poł godziny a ludzie patrzą a nikt nie pilnuje tego co sie dzieje na hali. młody prezes to dobry chłopak kazdemu pomoże jest dużo lepiej niz za starego. rada dla Przemka; przydałoby sie dostawac szybciej materiał do nas bo wstedy nie ma zamieszania pilnuj pan ukraińców bo wala kaszanę kupcie na ślusarnie lepsze piły i zrób halę bo chłopaki zdechną z zmina wiem ze nie ma kasy ale trzeba znajdzc do pracy czyszczacych pojemniki bo wala kaszane prosba od ludzi z dołu by kupowac lepsze buty bo to g.. sie rozwala po tygodniu. wiem ze w tym roku maja byc 2 podwyzki i trzymamy za słowo nawet małe liczymy tez na jakies premie od czasu do czasu nawet po głupie 100 by mozna przed stara było schowac:) i pametajcie zeto masza wsppólna firma. .

Ktm
@jadziabladzia

Dokładnie chodzi i pie.doli i się ciągle wybiela, ale karma wraca i szefostwo to wreszcie zobaczy

Best

Coraz słabiej to wygląda, brak organizacji, wieczne narzekanie, kierownik słaby, szefostwo nie panuje na tym albo nie chce, pracownicy robią aby tylko dzień zaliczyć, rzeczywistość Mettapu

Miłej

Tak to czytam i się zastanawiam czego oczekują osoby które tu wypisują swoje opinie,anonimowo to ja mogę wszystko,tylko po co,żeby poczuć się lepiej i pokazać jaki jestem odważny jak nikt nie może mnie rozpoznać. Praca w tej firmie jak już ktoś napisał wcześniej jak każda inna, bez rewelacji,ale czego mogłem oczekiwać przychodząc do pracy fizycznej. Ciężko jest każdy to wie,ale wiedziałem na co się piszę i gdzie idę. Z tego co czytam to najlepiej jakbym tylko wpadł na chwilkę i nic nie robił a Malinowscy niech płacą. Każdy ma wolny wybór a gadka o braku pracy mnie nudzi bo skoro kiepsko płacą w Mettapie to oznacza że każdą inną pracę można wziąć. Te wszystkie opinie pokazują tylko jakimi naprawdę jesteście wiesniakami,bez odwagi zmiany samych siebie.Nie lepiej zwalić to jakimi jesteście nieudacznikami życiowymi na Malinowskich zamiast samemu o sobie decydować. Zmień pracę i zmień siebie a Malinowskich zostaw za sobą, każdemu odważnemu życzę powodzenia a reszta niech zamknie mordy.

misiek
@Miłej

cudowna opinia kogos z biura albo rodziny ;) zmieniamy siebie jak gwiazdy telewizji. prawda w oczy kole ;)

karnik
@Miłej

posmialismy sie wszyscy na produkcji, ladne slowa, takie mądre :) Idź dziewczynko pracuj w biurze albo zajmij sie domem i zmienianiem siebie - bo od siebie trzeba zaczac hahahahaha

reee
@karnik

wypowiedział się typowy alkoholik

On

Dokładnie tak jest. Krowa która dużo ryczy mało mleka daje.

Rysiek
@Miłej

Widac ze opinia ta jest napisana przez kogos z biura albo znajomych właścicieli. Jest za madrze i za ladnie napisana :) nie ma co sie wyzywac na właścicielach. Kazdego karma dotyka, predzej czy pozniej. Firma jak wiele w tym kraju a w szczególności w naszych okolicach. Pracuje, czasem płacą lepiej czasem gorzej. Cos tamtam kombinuja raz lepiej raz mniej. A Ci ktorzy ich tu obrazaja, dajcie sobie spokoj. Po co Wam to? Nic to nie zmieni. A na pewno wlasciciele nie zmienia swojego podrjdcia. Pozdro

Alan
@Rysiek

Żal mi was wszystkich sam bełkot zero konkretów,pisanie o wszystkim i niczym, poziom wypowiedzi sugeruje że same "orły" się tu wypowiadają. Czy ktoś napisze bez dyrdymałów jakie są warunki w tej firmie na teraz od strony pracownika ?

Pedro
@Alan

Też mnie ciekawi jakas opinia kogoś normalnego

lubie piwko
@Pedro

wspisy negatywne są śmieszne. pracownicy moga liczyć na pomoc wlasciciela zawsze. sam poszlem do brygadzisty i mi załatwił 2 tysiace pozyczki jak miałem kryzys. płace powyżej sredniej w regionie

modry

pracuje i powyższych panów od dawna, i co moge powiedziec; 1. Dobre opinie to chyba faktycznie biuro. 2. Mlody dlugo byl nikim w tej firmie, kierowcą i wszystkim innym wiec teraz faktycznie mu odje**lo 3. Firma raz dziala lepiej raz gorzej, nie maja za duze pojecia o tym co robia, po prostu sie im udalo. Najwieksza robote robi tam Bartek 4. Pokory się nigdy nie nauczą, biorą pod uwagę jaką mieli przelosc i na czyms kiedys zarabiali, w Elblągu i okolicach każdy ich zna. Ani stary ani mlody, taki typ. 5. Placa najczesciej na czas, zadko sie zdaza zeby sie opozniali. Generlnie kase sie bierze co tydzien wiec z tym jest luz. 6. Na swieta jest paczka, zawsze daja. Podwyzki tez czasem daja. 7. Zatrudniaja więźniów czy ukraincow bo w okolicy nikomu sie nie chce pracowac. Czy jest spoko? Praca jak każda inna, nie trzeba dojeżdżać pod gdansk czy w inne okolice wiec nei jest zle. Fakt ze od nas jest wszedzie daleko a na okolo same pola wiec chociaz to ze oni sa. Za pijanstwo wywalaja, zapierdziel jest. Ku** też są. Prawda jest taka ze to taki typ ktory nigdy innego nie szanuje i nie bedzie szanowal a z kasa zawsze poradzi tak czy siak

asia43

Opinie są bardzo krzywdzące dla właścicieli. Mój mąz pracuje w Mettapie od niecałego roku. Wiemy że latem firma miała problemy i wypłaty sie obsuwaly, ale maksymalnie o kilka dni a szef zawsze przepraszał. nie znam szefów ale mąz sobie chwalił .pensje są może nie najwyższe, ale nie sa słabe. mąz dostał 2 podwyżki. nie musimy prosić o kasę w potrzebie bo w pracy można wziąć naprzód.Mysle że na 150 osób które tam pracują zawsze sie znajda niezadowolone osoby szczególnie ci co wylecieli za alkohol albo popijają w pracy. życzę wszystkim wesołych i spokojnych świat. joanna

Lodówka

Firma jak firma tylko tyle że u prywaciarza, taaa pamiętam jak to było. Mogę napisać do szanownego biura jedno!, przestańcie wypisać te dobre opinie prawda jest tego taka że P. Przemysław i P. Sławomir nie mają za grosz szacunku do pracownika. Te opinie że furiat że ku**ami rzucający to prawda i tego nie da się ukryć ;). Może i kasa jest na czas chyba xd, ale pracować wszędzie trzeba gorzej jak jest wyzysk zwłaszcza w mniejszych miejscowościach gdzie tacy ludzie jak powyżej wymienieni często wykorzystują ten słaby rynek pracy.

Rybak
@Lodówka

No zgadza sie. Gadasz w sedno. Szkoda ze nie ma tu pracy innej bo u nich by juz nikt nie pracował. Zaje** p. I s. Malinowscy....

@Rybak

Panom malinowskim zyczymy świąt spokojnych i do luszi szszacunku zwłaszcza tych,którzy na nich zarabiaja i na ich wygodne zycie

METTAP Stare Pole to świetna firma a że zawsze są ludzie mniej zadowoleni, cóż tak bywa.

Kubiak

W necie mozna wszystko gadac. Ale prawda jezt taka ze fira slaba. Serio, chodzby nie wiem kto co z biura pisal. Byly dobre momenty tej firmy, atmosfera fajna, dobrze sie chodzilo. Ale prezes i szef to dramat, nie wiem ktory gorszy. Jeden mlody cwaniak zycia nieznajacy a, drugi to kur***mi tylko rzucający.

Zly

Pracuje na spawalni i nie jestem najgorszy a stawkę mam jak Ukraińcy. Spawam i to co pisze TYMON to prawda. Pracuje tylko ze względu na bliskość. Ale już szukam czegos innego. Niech im Ukraińcy robią a raczej gnoją.

Pracownik od lat
@Zly

Pracuje tam od 2 lat w zeszłym roku bylo lepiej. Nawet chwilowo wlasciciele ludzi szanowali ale teraz to coraz gorzej. Zgadzam sie z Tymonem oni szanuja tych co zapier**** i sie nie odzywaja za duzo a tacy sa wlasnie ukraincy. Jaki szacunek? Jakie dobre opinie? To eszystko jakas bzdura ktora wypisuje biuro i pewnie pan prezesik z synalkiem. Samochody kupili, maja sie za bogow a ludzi za gnoi. Twierdza ze taki rynek. Rynek to oni dopeiro zobacza jak kiedys im to padnie. Ja szukam w stoczni. Lepiej dojechsc ale zarobic inie zeby cie szanowali

Fuks
@Pracownik od lat

Prawdziwy Polaczek nabiera odwagi jak można być anonimowym, masz coś lepszego to się zwolnij i szukaj szacunku i kasy gdzie indziej i zobaczymy jak ci to wyjdzie, a najlepiej własną firmę otwórz to nie będziesz musiał zapie.rdalać. Powiedz w oczy szefowi co myślisz a nie jak się pokaże na spawalni to byś mu du.pę wylizał,taka jest prawda i tyle.

Patryk
@Fuks

Mysle ze slawek ze swoim synalkiem dobrze wirdza co ludzie o nich gadają, bo to się niesie wszedzie i nie trzeba isc na spawalnie wystarczy pogadac przy piwku z kims kto och znal,zna i ma z nimi doczynienia. A takie komentarze jak ten wlasnie wyglada jak kogos z biura a moze nawet tych z samej gory. Strona jest poswiecona opini o firmie dlatego o niej sie gadamy jedni mowia dobrze drudzy mowia zle a czy to prawda? To sie sam mozesz przekonac

Spawacz waldi
@Fuks

Chlopaki mają racje, niestety tak jest. Pracowałem u nich pozniej poszedłem gdzje indziej i znowu wróciłem , zawsze przyjmom znowu, dadza umowe o prace, papierosa zapale. No ale fakt ze ostatnio jest gorzej, jakos atmosfera byla fajna zwlaszcza w zeszlym roku zwlaszcza. I szef nie darl sie tyle, biuro tez bylo jakies fajneisjze. Teraz to.kazdy sobie wrogiem, a od szefostwa to tylko k**urwy, ch*uje i inne mozna uslyszec. No ale gdzie robic w naszymdomu regionie? Nie ma

@Patryk

A co jest nie tak?szukam roboty w okolicy i myslalame zeby do nich uderzać. Co z wyplata? Kto ram rządzi? Jak stoja kasowo? Jest pelno ukraincow?

Stachu
@Fuks

Co ty stary gadasz moze i praedziwy polaczek ci (usunięte przez administratora) ale prawda jest taka ze chlopaki maja raxjenieźle. Firma spoko. Ale ani podwyzki, ania szacunku, ani kasy. Mlody ma samochod iw sie buja prezes od bozej bolesci a szef tylko kur** rzuca.

Adek
@Stachu

Zgadza sie. Dobre opinie to biuro albo wlasciciele oni moga to pisac bo im jest dovrze. Rozumiem ze ciezki okres ze rynek ciezki i tak dalej. Ale oni maja zawsze ciezki okres i ciezki rynek. Tylko ze tacy ludzie spadaja zawsze na cztery lapy jak nie beda robc twgo co wymysla co inego.

Zostaw merytoryczną opinię o METTAP Stare Pole - Stare Pole

• Jak się pracuje w METTAP Stare Pole?

Zobacz opinie na temat firmy METTAP Stare Pole tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METTAP Stare Pole?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy METTAP Stare Pole?

Kandydaci do pracy w METTAP Stare Pole napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

METTAP Stare Pole
4.5/5 Na podstawie 402 ocen.

METTAP Stare Pole