Opinie o METTAP Stare Pole w Stare Pole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy METTAP Stare Pole. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie METTAP Stare Pole o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METTAP Stare Pole w Stare Pole

Nie polecam tej firmy. Mają problem z płaceniem pensji. Może i zarobisz nieźle jeśli będziesz pracować codziennie od 6-18 i soboty. Tak wygląda tam jedna zmiana. Żenada.

@MT
@mt

Też się cieszę, że tam nie pracuję. Skoro tobie jest dobrze to oki (usunięte przez administratora). Wiem że za poprzedniego Prezesa było lepiej w tej firmie. Więc cieszę się, że odeszłem. Powodzenia

Chce dowiedzieć się czegoś do was o posadzie spawacza. Widziałem ogłoszenie i mam pytanie o tę umowę, którą dają na start na czas określony. No i dajcie znać, jaki to jest czas? I po tem, jak ta umowa się skończy, to jest wtedy dawana umowa na czas nieokreślony, czy nie?

Basia

o co chodzi z tymi problemami? Jakieś opóźnienia w wypłatach są czy o co chodzi? W soboty każde się pracuje czy nie? Też 8 h wtedy jest czy krócej?

mt

dziwi mie taka wypowiedz bo nie ma prkzymusu robic natgogizny jestdm po przejsciach i mettap dał mi szanse praca jest prosta ludzie serdeczni i pomoga zawsze. w sumie dobże że już Cie nie ma. ja che robic nadgodziny i soboty i miec płacone 50. ty ja niechcesz to po co sie żalić (usunięte przez administratora). prawda jest ze robimy od 6 do 16 a nie do 18

Kacha Nowy wpis
@mt

Ale 6-16 to też więcej niż cały etat. Ile dostajesz więcej do wypłaty za te nadgodziny? Powiedz dokładnie co Ty tu robisz i czym się zajmujesz.

Malwina Nowy wpis
@mt

Czyli doliczane są te godziny do wypłaty? Wypłata ogólnie jest godzinowa czy jest tu stała miesięczna? Codziennie trzeba zostawać dłużej? A jak to wygląda z sobotami, każda jest pracująca?

@MT Nowy wpis
@mt

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma METTAP Stare Pole? Czy oprócz pensji w wysokości około 5500 można liczyć na dodatkową premię?

brak premi na swieta

w tym roku nie dosstalismy premia wogóle ostatnio nie ma premi

@brak premi na swieta

:( to w tamtym roku była normalnie? Ile wyszło? A teraz to nie ma, bo firma słabo finansowo stoi, tak? I o premiach to ktoś pisał niedawno, że płacą czyli od stanowiska to zależy?

@Aleksandra

moim zdaniem prezes sie wkurzył widząc bałagan na działach podejście jest straszne do pracy a wymagania durze

@pracownik

Aha czyli ostatecznie to zostało to jakoś oficjalnie wyjaśnione? A ten bałagan to w czym konkretnie się przejawia na tych działach, dasz znać co się tam działo?

Ech
@brak premi na swieta

Premii nadal brak... No oprócz chyba kochanicy

Spawacz

Rozmowa dobrze przeprowadzona, wszystko tak jak powinno wyglądać. Dostałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

miedzy innymi : staż pracy umiejętności odległość miedzy domem a pracą. jakie warunki mnie interesują

Bobek

Brygadzista Daniel nie szanuje pracowników drze papę zamiast wytłumaczyć Popracowałem dwa dni i odechciewa się wszystkiego jak się patrzy na jego skwaszona mordę zwolnić go to i ludzie będą chcieli pracować. Essa

@Bobek

Serio tylko 2 dni? Nie wiem na ile w tym prawdy ale on chyba ma jakiegoś swojego przełożonego? Jeśli tak to może istnieje możliwość, żeby to na spokojnie skonsultować? Bo jak to miałoby się odbijać negatywnie na czyjejś pracy to chyba warto zareagować. :/

Czy METTAP Stare Pole organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zenix

Nie bądź zabawny, ta firma jedyne co organizuje to nadgodziny za które płaci normalną stawkę, a powoli masz tutaj (usunięte przez administratora) do gadania czy możesz iść do domu ????????

@Zenix

Za normalna stawkę to w ogóle opłaca się robić nadgodziny? Jakbym chciał to w razie co mogę sobie za to odebrać wolne czy tylko kasa?

były
@Artur

Nieopłaca sie.

Lidia
@były

Ale w sumie nieważne czy się opłaca, czy nie... Ważne, czy się da? Wiesz to?

jestes baranem
@były

wpłacajom 50 i premie jak jest dobrze uczciwi szefowie

@jestes baranem

No jak uczciwi to brzmi od razu lepiej. A te premie to ile? Tak mniej więcej?

Lucek

Montaż to wielki cyrk, wczoraj na chwilę zabrakło Daniela i zrobił się taki bajzel że szok,dwie księżniczki o 6,30 rozsiadły się i paliły fajki,Radek od rana wściekły mordę darł na ludzi,poniża wyzywa jak leci ato co wyprawia z Ukraińcem to się w pale nie mieści jest ego chłopcem do bicia,nagrałem na telefon jego wyzwiska,jak zajdzie potrzeba udostępniem.Radek daleko ci do Daniela on się wydrze ale szanuje ludzi,ogarnij się chłopie.

@Lucek

Daniel jakoś ogarnia,ale niestety Radek myśli,że jest tam niewiadomo kim.

123..

prawda,jeden pan i władca a drugi zapomniał że człowiekiem się jest a brygadzistą bywa .

@123..

Czyli w pewnym sensie jakoś się dopełniają? A są tu tacy co serio wpływ na nich mogą mieć?

cichy
@Aleksandra

raczej nie wszyscy się boją,no może najlepszy kolega się wyłamuje bo nieda sobie w kaszę dmuchać on jak chce to przyjdzie w sobotę ale przeważnie ma wolne a inni [choć czasem nie ma roboty ] muszą być

Adrian

Da się to gdzieś zgłosić?

staruszek

Ludzie zróbta coś to trwa już kupe lat,ile już chłopa wykończył no i kobitki też może góra pomoże

kr

premie na świeta i nowy rok wszystkiego najlepszego dla wszystkich w metapie

@kr

no chyba nie dla wszystkich...

kr
@pracownik

ciekawe dlaczego nie dostałes, olałeś wigilię czy w (usunięte przez administratora) poleciałeś i w piatek nie przyszłeś jak my (usunięte przez administratora)

montaz
@kr

Czemu na montazu nie wszyscy dostalismy premie? podobno mamy dostać teraz czy ktoś cos wie? równiez najlepszego

kliker

firma bardzo w porz adku wzgledem nas pracowników. gorzej jest z załogą która leci sobie w chója

anka

Jestem pracownikiem METTAP od roku przebywam na zwolnieniu lekarskim ,chcę bardzo serdecznie podziękować Panu Prezesowi a szczególnie Panu Bartkowi,za wsparcie nietylko finansowe ale poprostu takie LUDZKIE,pomogli mi kiedy bardzo tego potrzebowałam wsparli finansowo i zwyczajnie powiedzieli że mogę się do Nich zwrócić kiedy będę tego potrzebowała.serdecznie dziękuję mojemu brygadziście wspierał mnie,róównież dziękuje mojej koleżance Agnieszce byłyśmy zgrane i wspierałyśmy się.jeszcze razwszystkim razem i każdemu z osobna dziękuje serdecznie.

Nowa
@anka

Możesz coś bliżej powiedzieć na temat pracy w Mettap dla kobiet?

mała
@Nowa

w tej firmie przynajmniej sie kobiety szanuje. wynagrodzenia nie są za wysokie ale też nie małe. na dzień kobiet zawsze premia od Prezesa

Karola
@anka

w biurze też jest dobra atmosfera czy tylko na produkcji?

Nowa
@mała

Praca w jakich godzinach jest jak można wiedzieć oczywiście chodzi o kobiety

@mała

Tylko na dzień kobiet? A na święta dają bony albo paczki? Bo jak raz w roku coś rzucą to raczej nie za wiele.

Karola

pracujecie bez Szefa? tez tutaj chcę

Anula

Czy jest w Mettapue praca na 1 zmiane dla kobiet?

@Anula

Czemu tylko dla kobiet? Myślisz że są jakieś rozgraniczenia jeśli chodzi o płeć w grafiku pracy?

Agata
@Anula

To firma w ogóle zatrudnia kobiety?! :0 Nie mówię, że mam coś przeciwko spawaczkom, ale to chyba rzadko się spotyka, jedną na milion

nowy

najlepszy pracodawca w regionie szefy powinni starych pracowników (usunięte przez administratora). z roboty bo chyba nie wiedza jak mają dobrze tam jest zwykła bumela a nie praca. fajka za fajką

@nowy

A my chcemy jeszcze lepiej :) ale to już zależy od uczonych bhahahah

Jarek
@nowy

Tylko w Starym Polu, zbyt wielu w okolicy zna co to za firemka.

spawacz
@nowy

Polecam firmę atmosfera ok fajni ludzie można się dogadać wypłaty na czas można zarobić pracy kontraktow full tylko pracować

Beata
@spawacz

Ile można zarobić w Mettapie? Co się składa na wynagrodzenie? Podstawa, premie/prowizje, dodatki? :) Czy zdarzają się podwyżki pensji? Co ile czasu?

Jaka jest atmosfera w Mettapie? Wypłaty są na czas?

Mario
@Andrzej

wypłaty na czas, czasem 2 dni wczesniej czasem2 dni puźniej. nie wiem skąd ludzie biora takie informacje ze nie płaca, bo jestem tu bardzo długo i jesli chodzi o kase to chłopaki sa w porżądku. słyszeliście coś o powdwyżkach bo podobno sie szykują 10 % do gury ood 1 lipca? Podobno tez mozna sie zapisywać na pożyczki

spawacz

Pracuję tu 5 lat bywały kiedys opóźnienia. CI co piszą że nie płacą to są zwykli kłamcy. Nigdy sie nie zdarzyło bym nie dostał wypłaty . żadnych potrąceń nawet za speirdoloną robotę i palenie

Beata

Jak wygląda atmosfera pracy w METTAP Stare Pole? Chciałabym się dowiedzieć coś więcej na temat zespołu z jakim będzie się pracowało. Czy bez problemu można się odnaleźć i wszyscy współpracownicy są w porządku wobec siebie? Czekam na jakieś informacje.

Żenada
@Beata

Pan prezes nie płaci za wykonaną pracę

szukam prace

Czy jest szansa zatrudnić się w waszej firmie jestem spawaczem mig i potrafię piaskowac szlifowac

Marian
@szukam prace

Myślę że możesz śmiało atakować.

szukam prace
@Marian

Jak sie skontaktować z waszą firmą dzwonię i się dodzwonić niemoge proszę o jakas podpowiedz

dziki reks
@szukam prace

można przyjść bez umówienia. pytać o Pana Grześka kierownika albo iśc do młodego szefa. do starego nie polecam bo nic nie wie tylko udaje że coś wie

on
@szukam prace

Czy jezdzi wasz bus jaki wozi pracownikow z dzierzgonia?

on
@on

I sie nie dowiedzialem prosze o odpowiedz

ryczel
@on

ja jeżdze z dzierzgonia autobusikiem. dojazd za darmo. szefowie dali nam autobus z kierowcom

Nie płacą
@szukam prace

Niestety firma nie płaci kontrahentom

pdw

z mettapem do końca najlepszy pracodawca kierownik ostatnio jakis w porzandku tylko ten na spawalni zarozumialec grubasek. kasa jest w miare a w czasei pandemi nic nie ujebali tylko szanujom nas własciciele. pdw

Nie płacą
@pdw

Dobrze że jeszcze pracownikom płacą, bo kontrahentom już przestali. Bardzo przekręt że firma (usunięte przez administratora) innych na pieniądze.

Ana

Jak wygląda praca dla kobiet w firmie Mettap na produkcji itp czy jest jedna zmiana?

ryczel

ostatnio kasa w terminach a nawet szybciej płacom umowy o prace wszysko na papierze . nie ma co narzekac przestojów nie było ale nie ma nadgodzin. nie wiem czy zatrudniajom bo ostatnio mniej roboty ale zapyac morzna.

Zostaw merytoryczną opinię o METTAP Stare Pole - Stare Pole

• Jak się pracuje w METTAP Stare Pole?

Zobacz opinie na temat firmy METTAP Stare Pole tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METTAP Stare Pole?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy METTAP Stare Pole?

Kandydaci do pracy w METTAP Stare Pole napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

METTAP Stare Pole
4.5/5 Na podstawie 402 ocen.

METTAP Stare Pole