Opinie o Olimar w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Olimar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Olimar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olimar w Niepołomice

michalek

co wy tak nazekacie firma jak firma pracowac trzeba wszedzie wynagrodzenie takie same jak wszedzie w niepolomicach w strefie przemyslowej

Gaz do dechy

Tadzik, język Polski się kłania.

Przesadzacie.

bialy

Olimar jest beznadziejny. Pracownicy hamują na zmiany za marne grosze. WYZYSK SMRÓD BRUD!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Olimar? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
maniek

nie pij nie pal umrzesz zdrowszy a nie zarobisz wiecej w olimarze

Gaz do dechy

Ja napiszę z innej beczki. Dziś oglądałem w faktach czy palacze powinni mniej zarabiać od nie palących. Moje zdanie jest, że tak bo są mniej wydajni. Z 7 godzin to jakąś godzinę siedzą na palarni. Niestety zakład wtedy nie zarabia. Inaczej jest jak ktoś nie pali to nie ma potrzeby opuszczać stanowiska pracy. To pytam dlaczego mam zarabiać tyle samo co palacz? Co sądzisz Panie G.

PRACOWNIK

KIEPSKA FIRMA KIEPSKIE ZAROBKI NIE PŁACA W TERMINIE

uno

jak ci sie nie podoba to odejc pionku a nie pisz bzdor ja nie pracuje w biurze chcesz zmienic prace w klimatyzowanym pomieszczeniu to idz nieboszczykow ubierac w chlodni tam bedzie ci dobze

@uno

uno twoje wypowiedzi sa żałosne i swiadcza o tym iz nie jestes zbyt inteligentnym człowiekiem wiesz sam(a) ze olimar to syf i po co dziobiesz myslisz ze podwyżkę dostaniesz za to ???? kończe juz dyskusje z toba bo i tak to nie ma sensu DZIOBAKU

uno

do praca jak ci nie pasoje praca to sie zwolnij i idz do cedrobu tam dostaniesz 5.50 na godzine i bedziesz molestował kory gesi kaczki moze ci sie jakis kogut trafi

@uno

uno nie ma to jak w klimatyzowanym biurze siedziec co nie?? i udawac ze sie pracuje a zmeczoy sie jest oj oj postawic was z biura na 8 godz w upale obok maszyn ciekawe co byscie powiedzieli wtedy.

praca

mikosz borowa i pochwa to ludzie z biora dlatego opinie pozytywne daja praca jak w obozie pracy podstawa 1600 brutto ok 8-9.50 zl na godzine

bandura

predzej zwolnia ciebie niz jak mowisz tych 2 pajacow z tym akurat sie niezgodze po pajacami nie są jak ci nie pasuje to odejdz do cedrobu sa przyjecia trzeba kurom wnetrznisci wyrywac jak ci pasuje to zapraszm na rozmowe podaje tel, 12 2811 147 lub 531 531 531

mikosz

misia jak ci nie pasuje to aut nikt cie tu nie trzyma nie ublizaj kierownikowi i panu gerardowi bo cie dojade

Misia

Mikosz nie ośmieszaj się. Bardzo dobra firma może by i była jak by zwolnili dwóch pajaców: dyrektora i kierownika. Zainteresowani wiedzą o kogo chodzi.

mikosz

polecam ta firme bardzo dobra praca bardzo dobre wynagrodzenie

robaczek

O jo joj chyba dyrekcja pisze. I to cpunie napisał, niestety tak własnie traktują pracowników.

robaczek

Ciekawe w jakim dziale zarabia się 3700 na rękę. Jeśli to prawda chętnie się tam przeniosę bo jak na razie ani połowy z tego nie biorę. A czy tak fajnie się tu pracuje ? chyba nie atmosfera nie miła a w dodatku smród bród

borówa

bardzo dobra firma polecam ja kazdemu zeby zobaczyła jak sie bardzo dobrze pracuje w firmie olimar

ha ha ha kto tak gada ?

pochwa

co ty gadasz 2700 to minimu bez sobot i niedziel jak bedziesz chcial pracowac w sobote i niedziele to 3100 na bide wezmiesz plus premia to masz około 3700 na reke

pochwa

Zostaw merytoryczną opinię o Olimar - Niepołomice

• Jak się pracuje w Olimar?

Zobacz opinie na temat firmy Olimar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olimar?

Kandydaci do pracy w Olimar napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olimar