Opinie o Sohbi Craft Poland w Ostaszewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sohbi Craft Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sohbi Craft Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sohbi Craft Poland w Ostaszewo

Halo!!!!!!!

Mieliście załatwić dojazd dla pracowników z Chełmna. Z pół roku temu!!!!!!!! I co? NIC!!!!!!!

@Halo!!!!!!!

Chyba najwyższa pora zacząć sobie radzić samemu z dojazdami, w wielu firmach nikt sie nie interesuje czym dojedziesz. Jak sie zatrudniasz w dużej odległości od domu to licz się także z aspektem dojazdu

@pracownik

No nie wiem jeżeli firmie zależy na pracownikach to tym bardziej powinien starać się o transport dla nich. Nie wszyscy mają prawo jazdy. Jakoś po sąsiedzu Sharp potrafi zapewnić pracownikom DARMOWY dojazd. No ale to moja subiektywna opinia.

nick
@pracownik

Skoro firma coś obiecuje to wypadałoby się z tego wywiązać.

Nicki
@nick

Oni to co najwyżej wywiążą sznurówki z butów,jak się odwrócisz,nic poza tym...

Mariusz

A to firma Polska ?

Bardzo nie miła atmosfera, Jak skończysz pracę na stanowisku to nie umia znałeś innej pracy są nie z argonizowani wlaszcza Pan Łukasz i te dwie dziewczyny chyba Pani Ania i taka wyszekana i na tą młoda trzeba uważać bo o byle co się czepia i lepiej w tej firmie nie pracować

Niewiem gdzie odczules niemiła atmosferę, jest poprostu duzo pracy. Chyba nie widziales niemilej atmosfery. No skoro nie wykonujesz swoich obowiązków dobrze,to moze sie czepiali jak to ujales... widząc podejscie nowych osob i zachowanie to wina lezy po stronie przyjmujących sie na chwile,bo mysla ze przyjdą nic nie robic a kase dostana. To tak nie działa...

Łysy

Pracują tam jakieś Fajne Koleżanki ? Prawdopodobnie będę się tam zatrudniał jestem spoza Rejonu :) Może któraś by mi pokazała Miasta Toruń

Koleżanka
@Łysy

W Sohbi same fajne koleżanki :))

Powodzenia...lol
@Łysy

Nieprawda,pójdziesz,to zobaczysz...xd

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Rozczarowany

Wprowadzają czterobrygadówkę. Kompletnie nie liczą się ze zdaniem pracowników, którzy mają swoje rodziny i życie prywatne. Nawet tego nie powiedzieli wprost, najpierw krążyła plotka, a później porobili grafiki z czterobrygadówką i nic ich nie obchodzi. Denne zachowanie, już szukam nowej pracy

@Rozczarowany

a co jest złego w czterobrygadówce tez masz wolne tylko ze w tyg i raz w miesiącu wolną sobote i niedziele zamiast cieszyc sie ze jest praca to tylko narzekanie

ZAWIEDZIONY
@Rozczarowany

A co w tym nowego?Rozczarowany,tak było od dawna,poczytaj kilka stron wstecz..Pozdrawiam...

@vvvvv

Niech zgadnę: praca za biureczkiem, poniedziałek - piątek, 8-16? Przyjdź na czterobrygadówkę i dopiero się wypowiadaj. A praca jest wszędzie. Nawet w niektórych miejscach szanują pracowników.

@@vvvvv

Nie zgadłeś ,tez pracuje na czterobrygadówce i mi pasuje nie musze marnowac urlopów jak chce coś w tygodniu załatwic a jak Komuś nie pasuje to może zmienić prace i po problemie po co się męczyć jak Ci tak żle w tej firmie

@vvvvv

Jakoś ci nie wierzę. Jak chcesz coś załatwić w tygodniu to możesz to zrobić przed albo po pracy w zależności od tego na którą masz zmianę. Możesz też przyjść później albo wyjść wcześniej a później zrobić nadgodziny, żeby wyrównać czas pracy, więc nie gadaj głupot o marnowaniu urlopu. Marnowanie urlopu to się teraz odwala jak ktoś ma jakieś wesele na przykład. Jedna osoba musi piłować zadziory przy prasie, oglądać części i je pakować, w kontroli latają jak z motorami w tyłkach bo ludzi nie mają, lider produkcji jeździ wózkiem bo wózkowych nie ma, połowa pras stoi, ale pieprzą głupoty, że to niby dla usprawnienia produkcji. Nie wspominając o tym, że ludzie nie mają czasu dla swoich rodzin i na swoje życie prywatne. Faktycznie, super ta czterobrygadówka.

@@vvvvv

Człowieku to co za problem się zwolnić jak Ci się nie podoba po co tam się męczysz jak żle jest

@vvvvv

Ta strona służy do wyrażania opinii na temat pracy więc to robię

Yellow
@Rozczarowany

No raczej,czas najwyższy...podziwiam,że ludzie za takie grosze tak tyrają...-)

Jakie są warunki zatrudnienia w Sohbi Craft Poland?

Tyz

Nieciekawe...

Niegodna polecenia firma,omijać z daleka.Raczej polecałbym inne firmy po sąsiedzku,na strefie.

Abc

Które firmy polecasz?

@Abc

SOHBI CRAFT POLAND. Zapraszam. :)

ja też polecam

@Abc

Bo trzeba pracować? Fakt.. nie każdemu się chce.. Weź się do roboty, to odechce Ci się pisać głupot. Co do firmy.. Miła atmosfera, super przełożeni. W 100% polecam! A

janusz

atmosfera naprawde przyjazna

krzysztof
@zgadnij

Również polecam atmosferę w firmie!

Dżesika
@zgadnij

Hahaa,no fakt,Januszowi może tam pasuje,mi nie.

Dżejson
@Dżesika

Bo Ty wolisz siedzieć w domu na tyłku i żyć z 500+ haha :)

Brajan
@Dżejson

@Dżejson Dokładnie - nie dla leni(usunięte przez administratora)

zgadnij

I tylko nie da się i nie mogę... a pieniążki to by chcieli..

Diabełek

Firmy sąsiednie może Boryszew, tam to dopiero jest bajzel

Alojzy

Znowu ty? Nie znudziło ci się po takim czasie trolowanie? ogarnij się

Boryszew
@Diabełek

Jakoś pracowałem w Boryszewie,i nie narzekałem..bardzo dobra firma,wysokie zarobki,super socjal,i przede wszystkim szacunek do pracownika,oraz dużo dni wolnych,nie to co gdzie indziej.Wyzysk,i brak szacunku.

Bronia
@Boryszew

Tak 3 zmiany i duzo wolnych dni. Bardzo ciekawe, i szczególnie ukraincy się rwą do pracy

Ewka

Czy firma prowadzi obecnie rekrutacje?

Monia
@Ewka

Niestety nie

Sara

Czym wogole zajmuje się firma? Robi się w swoich ciuchach czy oni dają jakieś?

@Sara

dają ciuchy

hahaa
@vvvvv

Hahahaaaa....po prostu tyle...co do ciuchów i słynnych rękawic dużo zostało napisane na poprzednich stronach z tego co kiedyś czytałem

Witam

Witam.Jak tam w sohbi?Praca wre?Czy jednak dali płatne wolne,jak to zrobiła większość firm o ludzkiej twarzy?W końcu dobro i zdrowie człowieka jest najważniejsze,trudno się z tym nie zgodzić,prawda?

Jak długo czekaliście na odzew z Sohbi Craft Poland? Oddzwaniają zawsze?

Nie polecam

No nie wiem,jak teraz,ale mnie wzięli praktycznie z ulicy,od ręki...nie mieli chętnych do pracy.NIE POLECAM

Slonce

Bardzo fajna atmosfera super koledzy i koleżanki pracuję już tam trzy lata i nie żałuję że tam się zatrudniłam

Diabełek

Obecnie pracuję w Sohbi i po pierwsze ludzie z Chelmzy tak nie mówią to raz, dwa radzę trafić najpierw na produkcję potem dyskutować, praca może nie jest lekka ale wkoncu to produkcja jednak ludzie są mega pozytywni, mimo braku mojego doświadczenia w tym sektorze jestem zaskoczona pozytywnie. Radzę przyjść i się przekonać owszem w strefie jest kilka firm czy lepszych nie sądzę.

chamża

Ja obecnie pracuje w tej firmie i powiem szczerze nie jest tu źle. Transport jest zapewniony nie muszę się martwić jak dojechać do pracy zwłaszcza że num zabrali ostatnio autobusy z wioski. Płacą zawsze na czas i nawet dobrze.

@chamża

Przykro mi ze wum zabrali ostatnio autobusy z wioski.Ale nie polecam stanowczo,tyle pracy jest teraz,jest w czym wybierać.

tak,pracowałem tam jakiś czas temu bardzo słaba firma,nie polecam nikomu,przecież na chwilę obecna jest tyle pracy w lepszych firmach.Odradzam stanowczo,ludzie,odradzam

Agata

Super wrażenie! piknik dla pracowników, byłam z mężem, córka bardzo zadowolona z atrakcji a i jedzonko dobre!

Tołbi
@Agata

Jaki żal...xd

Marzena
@Tołbi

Każdy ma tu prawo do wyrażania własnej opinii. Dlatego bardzo Cię proszę, żebyś starał się o tym pamiętać. Czytałam, iż Sohbi Craft Poland stawia na osobowość. Szukają ludzi otwartych na rzeczy nowe, lubiących dynamiczną, pełną wyzwań pracę, w której nie ma miejsca na nudę. Wszystko brzmi bardzo fajnie, ale zastanawiam się, czy w firmie jest miejsce dla osób bez większego doświadczenia zawodowego. Wiesz coś na ten temat?

Zadowolony
@Marzena

@Marzena Zapraszamy a sama się przekonasz ;)

Marzena
@Zadowolony

@Zadowolony Też jestem ciekawa jak wygląda sprawa z zatrudnieniem w Sohbi Craft Poland? Aktualnie nie widzę żadnych ofert pracy tej firmy. Czy to świadczy o tym, że trzymają przy sobie pracownika i warunki zatrudnienia są zadowalające?

AntyHejt
@Tołbi

#HejtToNieOpinia :-)

Szukam pracy

szukam pracy ale dużo o firmie mowia opinie te na ostatnich stronach i chyba jednak podziekuje,szukam gdzie indziej,tyle firm w koncu na strefie jest

Jaka umowa obowiązuje w Sohbi Craft Poland podczas okresu próbnego?

Oddoi

SZCZERZE ODRADZAM...ale wybór należy do Ciebie.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

HR

Każdy pracownik jest w firmie zatrudniony na umowę o pracę. Umowa jest podpisywana przed rozpoczęciem pracy w firmie. Zazwyczaj pierwsza umowa jest na okres próbny. Jeśli pracownikowi się spodoba i chce z nami zostać to umowa jest przedłużana na kolejne lata lub od razu na czas nieokreślony. Zapraszamy do współpracy

Kamila

Szukam pracy w obecnej chwili,ale jak przeczytałam opinie,szczególnie na stronach 5,6 oraz 7,to jednak poszukam gdzieś indziej.Ale też na strefie.Tu nie idę,nie odważę się.

Pewny
@Kamila

Zapraszamy a szybko zmienisz zdanie ;)

zadowolony
@Pewny

Przyjdziesz i nie będziesz chciała odejść. Mega atmosfera !

Fajny
@zadowolony

Potwierdzam, fajne chłopaki jesteśmy! :) :)

obecny
@zadowolony

No właśnie, nie warto patrzyć na to co piszą marudy, które już nie pracują. Ja wciąż pracuję i polecam

zadowolona
@Fajny

dziewczyny też :)

beka
@Pewny

haha jakie multikonta dodawane minuta po minucie xD i nawet nicki te same,same przymiotniki

Mohito
@obecny

PaTrZyĆ,czy patrzeć...no,widzę same orły polonistyki tam pracują...we wszystkim macie takie fachury?

ŁowcaTroli
@Mohito

@Mohito Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to zamilcz trolu...

JednakOrły
@Mohito

Jak się nie znasz, to się nie wypowiadaj. Za SJP: Poprawne są obie formy, ale patrzeć jest formą dwudziestokrotnie częściej używaną niż patrzyć. Ciekawe, że w czasie przeszłym jest na odwrót: formy utworzone od patrzeć, tzn. patrzał, patrzała itd., są dziś o wiele rzadsze od form utworzonych od patrzyć, tzn. patrzył, patrzyła itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Sohbi Craft Poland - Ostaszewo

• Jak się pracuje w Sohbi Craft Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Sohbi Craft Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sohbi Craft Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sohbi Craft Poland?

Kandydaci do pracy w Sohbi Craft Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sohbi Craft Poland