Opinie o B3 Tech w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy B3 Tech. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie B3 Tech o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B3 Tech w Szczecin

Prywatny

Ogolnie pracowalem kasa sie zgadzala warunki pracy najbardziej murzynskie jakie mozna sobie wyobrazic dojazd do szczecina na wlasny koszt ogolnie jak nie masz nic innego to jedz a jak masz to daj se spokoj

Najniższa na umowie zlecenie reszta do reki .....

Hgvyh

Jak jest z wyjazdami ??

Natalia

@? - bardzo proszę o przestrzeganie regulaminu serwisu GoWork.pl. Takie wpisy utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze. Nie jest to miejsce do oceniania pracowników, bądź innych uczestników wątku.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie B3 Tech? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Szczecin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
?

Pytanko. Co myślicie o prowadzącym Nawrockim?

dd
@?

(usunięte przez administratora) i tyle

Natalia

Obecnie dostępnych jest kilka ofert pracy od B3 Tech. Jak oceniacie tego pracodawcę na dzień dzisiejszy? Ma ktoś doświadczenie i mógłby podzielić się swoją opinią z innymi użytkownikami tego forum? Będzie to dobra wskazówka dla osób zainteresowanych ofertami pracy.

kolo

firma nie jest zła placa na czas, kwatery nie sa takie zle, nazekaja ci co czesto sie stawiaja i za duzo gadaja a jak pracujesz uczciwie to i wyplata jest ok,

Wojo
@kolo

To ty Kłamca kłamca - jest jeden taki handlowiec z biura - wiecznie kłamie po nazwisku brat Abla he he

selen

no dobra, ale to czy każdy może z tego dojazdu skorzystać pracownikik i na jakich to trasach obowiązuje? dajcie proszęn jakieś konkretniejsze informacje

Solidna firma ile obiecują tyle płacą kwatery są różne ale na dworze nie mieszkasz narzędzia dadzą ubrania dostaniesz dojazd na koszt firmy nie jest źle

bolek

jedź okroją Cię z każdej strony A i pamiętaj że każą Ci założyć własną działalność więc jak będzie wtopa to sam odpowiadasz przed szwedzkim urzędem skarbowym bo przecież nie jesteś właścicielem A wierz mi że tamci urzędnicy się nie pieszczą i długo będzie Ci się przygoda z B3 śniła po nocy Przecież wszystkich tak teraz robią w bambucho a jak coś to ręce umyją Więcej rozwagi i pomyślunku bo to śmierdzi z daleka Nawet Styś i Wolski takiej chamówy nie odwalali

olek

jedź a się przekonasz hahaha ?! Co mają napisać że kasę obcinają że umowy nie ma ze w chlewie mieszkają . Zapraszamy

???

ciekawe kto i ile Ci zapłacił żebyś taki kit ludziom wciskał patrzą tylko gdzie i komu jak najwięcej obciąć z obiecanej stawki pod byle pretekstem więc nie szukaj głupich bo jakoś w poprzednich opiniach ludzie nie pieją na ich temat a wręcz odwrotnie pozdro

abc

a czy ktokolwiek z Was wiedział że na legalu powinni być zgłoszeni w związkach zawodowych a pracownicy muszą mieć A1 a nie ubezpieczenie turystyczne?? że w kontrakcie ze Szwedami mają zastrzeżone że nie wolno im zatrudniać i wysyłać do pracy osób na własnej działalności tylko na umowę o pracę??? Jak im się związki dobiorą do d.... to g.... i kalosze z nich zostanie Zetrą ich w pył gorzej niż Stysie

porucznik

B3 to nie jest żadna firma izolerska tylko zwykły pośrednik pracy, dogadali się z bilfingerem,kaeferem i wysyłają im ludzi do pracy, dają samochód na wyjazd i zapewniają nocleg (zwykle najtańsze kwatery). Oczywiście za wszystko tak naprawdę płaci pracownik, bo pokrywają to z kasy którą dostają od Szwedów za Twoją pracę. Zarobki w Szwecji od 7-13 tyś, Dania 8-13, Norwegia ok 14 plus zwroty. Życie w skandynawii drogie jak cholera, na miesiąc wydasz ok 2000 zł. Ludzie którzy odeszli od Stysiowej w większości żałują, bo jest to samo albo nawet gorzej. W sezonie gdy jest dużo pracy to przyjmują wszystkich, później w zimę połowa lub więcej siedzi w domu bez kasy, tylko mówią może coś w przyszłym tygodniu albo za dwa..., lepiej szukać coś bardziej pewnego.

miś

związki już powiadomiłem tylko czekać

xyz

traore nie chciałbyś pracować w biurze i wysłuchiwać wszystkich (usunięte przez administratora) Kochani to jesteśmy jak wyjeżdżamy A jak tylko znikniemy z pola widzenia to dziady nygusy wyzyskiwacze a nie pracownicy Praca na działalności??? niech by się Szwed dowiedział to byście wszyscy szybciej wrócili niż wyjechaliście a jak się związki zawodowe im do d.... dobiorą to wspomnienie z nich zostanie ;)Cwaniak świętą prawdę pisze Pozdro

Cwaniak

G... Prawda zwykły pośredniak w garażu ludzie tam robią na swojej działalności bez ubezpieczenia trzech fra..... ów rządzi tym syfem sądząc że świat za w. G ..... potrafią to wszystko na czym się znają to do ludzi zadzwonić wysłać ich do komórki lub innego chlewu i czekać aż głupi Szwed lub Duńczyk zapłaci.

sylwester

każdy marudzi wydziwia a powiem wam że jak ktoś chce pracować i pracuje uczciwie to nikt się do niego nie przyczepi.widziałem jak wszędzie tych co się starają i tych co tylko robią na byle jak ale za to w gębie mocni.zawsze uważam że jak jesteś mocny to pokasz na robocie a nie rób syfu w necie.człowiek uczy się całe życie i jestem wdzięczny fachowcom którzy dzielą się ze mną wiedzą bo mogę pogłębiać swój warsztat pracy.nie umiesz robić lub nie chcesz to sieć w kraju i zdychaj za grosze.pozdro dla fachowców z b3 tech. a teraz reszta może mi (usunięte przez administratora) obrobić dennymi wpisami.

Miła

No i olek jeszcze na dziw...ki potrzebuje

xyz

ooooooo czyżby??? pracodawca ma obowiązek zapewnić odpowiednie warunki do odpoczynku pracownikowi ale.....jak się siedzi przy źródełku z którego się czerpie pełnymi garściami to się nie zastanawia nad tym Szkoda że tak samo nie myśli szefostwo jak wyrusza na wyprawę do Szwecji bo raczej na campingach nie nocuje tylko w drogich hotelach z full servicem Prawda olek???

Zostaw merytoryczną opinię o B3 Tech - Szczecin

• Jak się pracuje w B3 Tech?

Zobacz opinie na temat firmy B3 Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

B3 Tech
2.8/5 Na podstawie 64 ocen.

B3 Tech