Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

Ciekawa

Weszłam poczytać opinie o tej firmie i wychodzi mi że oni nie mogą mieć czasu dla mnie szukającej pracy, ponieważ pracowników nie mają żadnych (bo im nie płacą i ich okradają), nie mają dla mnie żadnej fajnej oferty, bo generalnie w tej pracy trzeba pracować i zaopiekować się osobą chorą a opiekunka nie tym się zajmuje tylko sobą, szefostwo tez nie ma na nic czasu bo wszystkie urzędy jakie istnieją teraz własnie się z nimi sądzą. Czytam te wpisy i mam wrażenie, że jedna sfrustrowana osoba to pisze, chciałaś mnie przestrzec przed firmą?Sprawiłaś tylko że widzę człwoieka, który obraża i rzuca oskarżeniami dość szeroko, ale nawet się pod tym nie podpisze. Stchórzyłaś? Nie odpowiada Ci praca z agnecją? Twoja opinia jest cenna, ale po co ten hejt? Załóż swoją firmę i działaj! skoro u Ciebie bedzie lepiej to się u Ciebie zatrudnię. pozdrawiam

@Ciekawa

Ciekawy ten Pani wniosek. Opinia negatywna nie jest hejtem. Jest wiele takich z konkretnymi zarzutami. Stosujac Pani kryteria: proszę założyć swoją stronę z pochwałami dla agencji Pronobel. Ja mam negatywną opinię z argumentami konkretnymi o tej firmie i miałam prawo n'a tym forum napisać. Jeśli Pani przeciwnie, chce powiedzieć super firma to dlaczego. Konkretnie. A nie jakieś wypociny które nie wiadomo czemu mają służyć

Grażyna
@Anna

To prosze napisać jaki powód jest negatywnej opinii ! Ja mam pozytywna opinie , bo jeszcze nie miałam z firmą Pronobel żadnych problemów a jestem z nimi 5 lat .

@Grażyna

Proszę bardzo 1. Nierzetelny opis miejsca pracy 2. Na tle innych agencji niskie zarobki mimo doświadczenia, pozytywnych opinii i dobrej znajomości jezyka 3. B. słabe składki emerytalne i niezgodne z uzgodnieniem przez tel. 4. Brak nawet symbolicznej opłaty za ulotki To mało? Miałam dobre miejsce pracy więc nie wiem jak jest ze wsparciem z ich strony, nie potrzebowałam. Mimo to zrezygnowałam i znalazłam coś innego. Od rodziny dostałam referencje. Bezpodstawne zaniżenie składek emerytalnych upewniło mnie, że powinnam zmienić agencje.

@Grażyna

Dodam jeszcze,że karty ekuz szczęśliwie nie potrzebowałam, ale faktem jest, że dotarła po 7tyg. pracy. To chyba lekka przesada. Wyjeżdżałam dość szybko, w dwa tygodnie, więc mogło być opóźnienie dodatkowe 2 tyg ale nie 7.

Rosalinda

Też polecam Pronobel. Te kursy co proponują otworzyły mi furtkę do tej pracy, pieniądze lepsze niż w naszej służbie zdrowia dostawałam. Jestem na pierwszym zjeździe w domu, zobaczymy jak bedzie dalej.

Krystyna

polecam tę firmę do wyjazdu do pracy do Niemiec. Jestem po pierwszym wyjeździe do pracy, i pieniądze otrzymałam na czas, praca była zgodna z tym co przedstawili mi w ofercie, moja babcinka biedna schorowana kobietka, ale bardzo miła i bardzo fajnie pracowało mi się u niej. Teraz jest u niej zmienniczka i potem wracam. Polecam Opiekunkom

Drogie Opiekunki parę słów ode mnie chciałam dodać na tą stronę, ponieważ mam tak że jak coś zrobi pozytywne wrażenie na mnie to aż chce się polecać. Opieka niezwykle miłej i przyjemnej kobiety z telefonu poinstruowała mnie jak wygląda proces przyjęcia w szeregi ich firmy. Został sprawdzony mój język zaraz przy pierwszym telefonie, pojechałam na ofertę którą wybrałam wprost z ich portalu ogłoszeniowego, więc nim cokolwiek podpisałam już wiedziałam kim będę się zajmować i z jakimi schorzeniami będę miała do czynienia. Wynagrodzenie korzystne wypłacone w terminie. Myślę że zdecyduje się na kolejny wyjazd. Polecam drogie Panie. Pozdrawiam

Ivette

IvetteMienie jako opiekunkę nic a nic nie obchodzą wewnętrzne sprawy firmy. Pracuj e kasuję i basta.

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Bogusia

Pronobel bardzo mało płaci jak na firmę która za dwie chore osoby z językiem bardzo dobrym opieka nocna -wstawanie proponuje1600 euro netto za miesiąc , a bierze 3400 . to lekka przesada zwłaszcza iż składki emerytalne-rentowe tez są śmiesznie niskie. Nie dają A1 szkoda ze wszyscy tylko obiecują . Taki pracodawca nie jest godny palenia .Wstyd.

Malutka543
@Bogusia

Nie widzialam takich ofert. A z jakim językiem?jakim doświadczeniem?

Edyta

Bardzo małe zarobki dla osób z podstawowym niemieckim za 2 pełne miesiące nie zarobi się nawet 2000tys euro. Przeniosłam się i mam 1300 bez języka. Nie polecam .

@Edyta

Ja byłam na swojej pierwszej ofercie z nimi I ciężko na wypłatę było narzekać. Dziś jak już jadę kolejny raz mój język jest coraz lepszy i stawka wzrasta.

Trudzia

Też chciałam polecić pracę z nimi. Bylam sprawdzilam i jak dla mnie jest ok, język sprawdzili, ofertę przedstawili, umowa ładnie wypłacona, kontakt z p. Ania miałam. Pojadę jeszcze raz A może i więcej. Praca Opiekunki nie jest prosta, ale w Polsce tych pieniędzy nie zarobię.pozdrawiam. GK

Halina

Bardzo rzetelna Agencja, polecam.

@Halina

Koń by się uśmiał!

Małgosia, Gliwice

Na rynku jest dużo firm , są mniej i bardziej uczciwe . Pracowałam z Pronobel i nie mam do końca dobrego zdania. Firma nie wywiązuje się ze swoich obietnic, problem to niskie składki ZUS, za parce w Polsce tez nie płacą za ( reklamę firmy), co do wynagrodzenia jest zaniżone w stosunku do innych agencji . A1 nie dają pytanie czy wystąpili o nią ? Lepiej szukać innej firmy konkretnej bo jak na razie to lanie wody....

Barbara
@Małgosia, Gliwice

Pracowałam u nich i też tak uważam. Na tle innych firm wypadają słabiutko. Niskie zarobki, niskie składki ZUS... Masz raję, lepiej się rozejrzeć za inną firmą.

Stasia
@Barbara

Zadowolenie z agencji zależy od wielu spraw A i miejsc do których się trafia. Pieniądze za pracę, za ten rodzaj pracy powinien być jak najwyższe. Ale jak porównuje różne agencje to z moim poziomem języka tu dostałam najaktrakcyjnieszą ofertę. Już chwilę z nimi pracuje ale konkurencję sprawdzam bo tak to jest że pójdę tam gdzie więcej dają. Więc na razie zostaje.

Helena S.

Chwilę się zawahalam nim zdecydowałam się na dodanie wpisu. Fala hejtu dopada tu każdego kto wyraża swoją aprobatę dla tej firmy. Ja z pełną świadomością moich słów polecam Pronobel. I nadal będę z nimi współpracować. Pozdrawiam Was Opiekunki

Marysieńka

Firma godna polecenia. Warunki otrzymałam bardzo dobre, zero zastrzeżeń do szteli, stały kontakt z biurem, stan podopiecznego rzetelnie opisany. Wypłata na czas. Byłam z nimi na dwóch wyjazdach, za tydzień ruszam znów.

@Marysieńka

Twoja pozytywna opinia jest dobrą rekomendacją dla przyszłych pracowników. Widziałem, że firma zajmuje się pośrednictwem pracy dla opiekunów starszych osób i w związku z tym mam pytanie o zakwaterowanie. Czy mieszkasz z osobą, którą się opiekujesz i jesteś do dyspozycji 24 godziny na dobę?

Karol
@Piotr

Mieszka się z podopiecznym, co w efekcie daje pracę 24/7. Wiem co piszę.

Kaja
@Karol

Mieszkasz za darmo...jesz za darmo...jak nie odpowiada mieszkanie z podopiecznym to wystarczy znaleźć stancje tuż obok...Ale tak to jest że w pracy najbardziej przeszkadza to że trzeba pracować...

Olga
@Kaja

Co Ty wypisujesz za bzdury. Pracujesz 24/24 to jak możesz nie mieszkać z podopiecznym. Może opieka zdalna? Ty nie mieszkasz tylko jesteś w pracy. Czy za miejsce pracy się płaci? Czy panie w agencji płacą za biuro? Rozumiem, że agencje piszą brednie tego typu aby mieć jeden argument więcej, ale opiekunki? Żeby jeść za darmo to pracujesz 24/24 week endy... etc. Jalk komuś nie pasuje to szuka co innego, to prawda-lecz nie należy opowiadać powyższych głupot. Za darmo!!!

prawdomowna
@Marysieńka

przestancie z biura dawac sobie dobre opinie bo niestety to co piszecie to same klamstwa i oszustwa moge wam pare zeczy klamliwych wypisac nie spawdzone dokladnie miejsca gdzie sie dziewczyn wysyla firma bieze 2500 opiekunka ma 1200 a pracuje 13 godzin dziennie bo nie ma przerwy traktujecie opiekunki jak niewolnice a ten czas dawno sie skonczyl

Ktos...

Jaka tam rzetelna firma...panie podpisuja nieswiadomie oświadczenia że roznosza ulotki ulotki a tak naprawde pracują w opiece. Teraz tylko czekać aż Urząd Celny sie tym zajmie :)

Ava

Sprawdzony i rzetelny pracodawca. Polecam

Izia

Polecam agencje BRAVECARE zarobki od 1600 w górę ekstra dodatki. Ja zarabiam 2100e za mies. przy 2osobach polecam Wam kochane . (usunięte przez administratora)

Wiola
@Izia

haha. po godzinach Ci placa zebys reklamowala agencje na profilach innych firm? smieszne...

Mialam obawy wyjezdzajac na święta-pierwszy raz sie zdecydowalam na wyjazd w okresie świątecznym. Święta święta i po świętach. Ekstra kasę zgarnę. Polecam!

opiekunka

Witam ..ja bylam przez agencję Pronobel i bylam zadowolona ..Pani z biura dzwoniła i pytała czy wszystko ok ..ile ludzi ..tyle opinii Pozdrawiam i polecam..

Mrzena

Chętna po nowym roku za 1700e.

Wania

Polecam Pronobel, pozdrawiam panią Agatę bardzo miło i sprawnie wyjechałam z pełnym instruktażem. polecam!

Wiola

Co ty bierzesz?

Wiem w jakim zawodzie pracuje, nie należy to łatwych zawodów, opieka nad zupełnie obcym czlowiekiem bywa trudnym zajęciem, istotne w tej pracy jest to aby móc się skupić na swoim podopiecznym tak na 100% i nie zamartwiać się o "inne sprawy". Z Pronobel nie musze martwić się o wynagrodzenie, składki, podatki, terminy, o to że w sytuacjach trudnych nie zostanę sama. Stella sprawdzona, rodzinka też. Wynagrodzenie mnie satysfakcjonuje, wiadomo jak każdy człowiek chciałabym wiecej i wiecej, ale jak rozglądam się po tym moim pokoju i zastanawiam co mogłabym więcej robić to nic rozsądnego nie przychodzi mi do głowy. Ze swojego miejsca polecam Pronobel za ten spokój który mi gwarantuje. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel