Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

Pustelnica

Forma pracy jest wprost stworzona dla mnie, praca skupia się na jednym człowieku i jego potrzebach, żeby przetrwać jesień życia. Pronobel w kontakcie jest w porządku, w rozrachunkach też. Mogę polecić.

Milena

Za "około dwa miesiące" 2000 euro? To jest około 1000 euro na miesiąc. Są firmy, które za język podstawowy dają więcej i również płacą na czas i organizują transport. Proponować 1000euro na miesiąc, czasem do dwóch osób, to wyzysk. Są firmy, które za podstawowy język i jednego podopiecznego płacą 1400 a czasem więcej. Nie warto się bać. Trzeba pytać koleżanek i się przenosi do firm, które są długo na rynku i płacą Więcej.

Bunia
@Milena

Proponuje najpierw odwiedzić stronę potem pisać.

@Milena

Milena,a mogłabyś kogoś konkretnie polecić.Byłaby wdzięczna:)

Teresa

Jestem zadowolona z Pronobla. To firma z która nie miałam problemów! Pracuje w opiece już 13 lat i swoje przeżyłam. Zawsze to wygląda tak samo czyli piękne ogłoszenie i stawki wyższe niż w innych firmach a przyjdzie co do czego i dostajesz mniej bo coś sie nie należy! Tylko nie mówią tego przy wyjeździe! W Pronoblu wszystko mi się zgadza od poczatku. Stawkę nie tylko podają, ale też mi pani to wytłumaczyła. Wolę dostać mniej niż niby dają inni ale dostać to co mam obiecane w umowie.A i jeszcze mam słaby niemiecki, ale teraz już podstawy są. Pani z którą rozmawiałam mnie zachęciła żeby sobie za darmo kurs przez internet zrobić i chociaż w to nie wierzyłam zrobiłam. I polecam bo od poziomu jezyka zależy stawka za ofertę. Bardzo dziękuję za tą radę pani z telefonu, pani jest kobietą z sercem! Wszystko dokładnie wyjaśniła i chociaż mam już swoje lata sobie z tym poradziłam.

Mika
@Teresa

Najtrudniej jest podjąć tą decyzje, że nie będę dłużej siedzieć, że ruszam z miejsca. A później już z górki.

Zawiedziona

Bardzo niska placa. Niedocenianie pracownika kontakt z koordynatorem to za kazdym razem żebranie zeby oddzwonil na co czeka sie pozniej godzinami. Nie powiem bo potem staraja sie zalatwic problem ale koordynator powinien od zaraz wiedziec w jakiej sprawie ktos dzwoni bo czasem sprawy sa wazne i trzeba by szybko działać. Wnioskuje z tego ze oszczedzaja i koordynatorow mają jak na lekarstwo. Na tle innych firm pronobel wypada bardzo slabo Że płacą na czas? Łaski nie robią tak czynia wszystkie legalne agencje- żadne woow. Ubezpieczenie do bani komfort ze ktos Ci pomoze jak masz trudnosci zapomnij. Jednym slowem nie warto wiązać się z tą firmą! Tyle jest na rynku firm ktore dbaja o pracownika ze naprawde szukajcie pracy gdzie indziej.

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Dora

Krótko -polecam. Pracuje w Pronobel od chyba zaraz rok bedzie jak sie u nich zatrudnilam. Trafiłam na przestrzeni tego czasu na dobre sztele, mój język zdecydowanie się poprawił.

Niusia 21

Dzień dobry pracowałam w firmie Pronobel I że słabo znam jez Niemiecki to dostałam 800 euro A rodzina płaciła firmie 1870 euro Nie zostały mi wypłacone pieniądze za rozniesienie ulotek Miałam kartę klubowa Pronobel na której zbiera się pieniądze za wyjazdy i też przepadły Nie polecam

STARA PRACOWNICA
@Niusia 21

kobieto zale wylewasz tobie 800 dali tak a niemieckiej firmie 500 i ie firmie zostalo 570 to po pierwsze po drugie a moze ty jestes ta Zosia co byla gaushaim to ci kobieto napisze tak ja bym ci ani nie dala 800 euro bo nie mialas ani jezyka podstawowego to po pierwsze po drugie rodzina musiala tobie bardzo duzo pomuc bo ani nie wiedzialas jak dosc z piekarni do domu i to sie ciesz ze 800 euro dostalas bo ja ani bym ci nie dala 400 euro ale pani Ania i pani Ola ma dobre serce i dala pani te 800 euro

DONA
@Niusia 21

Witam za marketing Ci nie zapłacili Zus im kontrol zrobi i A1 wycofa bo to nasza 2 praca w kraju i na tej podstawie A1 uzyskuje oszukana firma nie może delegowac bo nie ma obrotu w Polsce napisz do ZUS skargę wycofaj A1bo i do Niemiec wyslałac Zus musi pismo wtedy zaległości zapłacą za składaki 0lus odsetki 5000 tys euro kary bo firma nie ma prawa delegowac nie ma dochodów w Polsce Ty również muszą być raporty czas pracy za marketing w kraju podlug pracy minimalnej stawki w kraju za godzinę kazdaj godziny ustala Ci Zus wtedy ustawodastwi w Niemczech i zastepywalnos uwaga w to samo miejsce nie moze być wysłana inna opiekunka pół roku 1 musi pracować kare rodziny dostaną i autematycznie Twoim pracodawca Zus w Niemczech Saok tzw rodzinę ustanowitaj po ustawodawstwie niemieckim pozdrawiam

Niusia21
@STARA PRACOWNICA

Nie żalu nie wylewam Tylko piszę prawdę i nie jestem Zosia do wiadomości Pani Najlepiej roznieść ulotki wyrobić pieniądze na karcie i nic nie dostać Pracować za darmo A pozatym do wiadomości Pani to rodzina u których pracowałam to mi takie referencje dała że obecnie pracuję w Niemczech i w Niemieckiej firmie jako opiekunka z meldunkiem w Niemczech można można

Niusia21
@DONA

Dziękuję za wiadomości Ale nie potrzebuje już ich pieniędzy Pracuję w firmie Niemieckiej jaki opiekunka i dopiero tu wiem jak traktują pracownika i ile się zarabia Nigdy nie polecę firmy Pronobel pozdrawiam serdecznie ????????

ewa
@DONA

Przeczytaj to co napisałaś. Konia z rzędem temu, kto to zrozumiał.

Długoletnia pracownica
@DONA

Co to za brednie ? Bez ładu, składu i sensu.a przede wszystkim bez znajomości jakichkolwiek aktów ptawnych.

Grażyna
@DONA

Jak coś piszesz kobieto to pisz składnie , bo nie wiem o co tu chodzi ????Bez składu i ładu

Ciekawa
@Grażyna

Zastanawia mnie po co podpytywać o wpis sprzed półtora roku?

Kłębuszek

Profesjonalna obsługa, sprawne działanie, kontakt przyjemny i dość konkretny. Fajny klimat w pracy. Polecam

Nowa

Aplikowałam do nich, wyjazd mam za kilka dni. Na razie wyglada to dobrze.

Galia

Pojechałam do Pracy z Pronobel i to był dobry wybór. Z każdym kolejnym wyjazdem mój język jest lepszy, to dobra praca, za niezłe pieniądze. Polecam

Aleksi

Praca z Pronobel z bardzo fajna przygoda. Wiadomo kwestie formalne są tutaj jak wszędzie, ale sama praca , poznawanie nowych ludzi to coś co lubię najbardziej. Stele do jakich trafiłam do tej pory były bardzo w porządku, internet żeby zadzwonić do moich wnusi tez działał. Jeśli mam powiedzieć o wynagrodzeniu i terminowości zapłat, powiem wszystko w porządku. Porównując moje wcześniejsze współprace „gdzie indziej” mogę powiedzieć polecam Pronobel. Dziękuje i pozdrawiam

Katia

Polecam Pronobel, pracuje z nimi już drugie zlecenie i będę nadal pracować. Stelle, do których trafiałam były bardzo schludne i ładne, dostęp do internetu zapewniony. Ze spraw czysto formalnych, umowa, ubezpieczenie no i wynagrodzenie, które przychodzi w terminie, we wcześniejszej firmie niestety z tym mieli największy problem. A tu jak dotąd nie mam na co narzekać.

Zdecydowałam się na wyjazd zaraz po otrzymaniu wypowiedzenia w wyniku redukcji etatów (koronka). Nie żałuje dokonanego wyboru, jestem po swojej pierwszej pracy. Pieniądze wpadły, nie przesiedziałam w domu tego dziwnego czasu tylko aktywnie zarabiałam! Polecam, sztela bardzo ładna, moja staruszka milutka, sama praca - przypadek został dostosowany do moich możliwości, więc jak na pierwszą pracę tam, obywanie się z językiem, uważam że nie mogę narzekać. Spodobało mi się również to, że dziewczyny z Pronobel dzwoniły do mnie, wspierały mnie, wydaje się że powinien to być standard, a ja pierwszy raz z tym się spotkałam, może to też wynika ze specyfiki pracy, ale wrażenia pozostawia pozytywne. Polecam

Ela

Przeszłam z innej agencji, wrażenia? Na razie ok. Plusik za kaskę za przejście, za kontakt telefoniczny (gdzie nie musiałam wisieć cały czas na linii), plusik za to jak wygląda rekrutacja, kasa za pracę wpadła w terminie. Wypróbuję znów te agencję.

Gola

Wpółpraca z Pronobel ułożyła mi się obiecująco, fajne bonusiki no i premie, wszystko załatwione przez telefon sprawnie. Wrzucam pozytywną opinie i daje znać WARTO!

Barbara K.

Też pierwszy raz mam za sobą. Stracilam pracę i że znam niemiecki trochę i mam doświadczenie w opiece postanowiłam sama spróbować . I chociaż mialam obawy wszystko odbylo się tak jak miła pani mi opowiedziała podczas rozmowy. Jeszcze dzwonili do mnie, pytali czy wszystko dobrze. Już jestem po ofercie, zarobek na czas i wszystko jak było umówione, dlatego planuje kolejny wyjazd i będę polecać firmę.

Eweline
@Barbara K.

Potwierdzam tę opinię! Też będę polecać

Jadzia49

Ciekawe że bravecare tak się reklamuje na stronie z opiniami pronobla. Czyżby z jakiś względów mało Opiekunek zainteresowanych pracą? że trzeba się reklamować u konkurencji? słabe to i od razu podejrzane się wydaje. nawet się zastanawiałam, żeby może coś zmienić ale na zarobki w Pronoblu nie narzekam. Znam trochę język. Jest porównywalnie, a czasem nawet lepiej jak sa premie. Zresztą sprawdźcie sami. Nawet nie trzeba szukać. Pierwsza oferta pracy na ich stronie: 1400 za miesiąc, 2800 za 2 m-ce. Nie wiem skąd ludzie borą takie dziwne stawki. Chyba im się przyśniły. A najważniejsze, że zawsze jest pomoc od koordynatorki jak trzeba.

I tak od razu odebrali?W której jednostce? Ciekawe że firma bravecare czy brave coś tam nie ma nawet swojej strony na goworku.firma widmo?skąd ta promocja tu? Działają tak samo jak się reklamują? Jakoś kiepsko to wygląda. Muszą mieć strasznie źle że brzytwy się chwytają. No ale czego można spodziewać się po brave coś tam.

Maria

Te komentarze z brevecośtam wygladają jakby jedna osoba to sobie pisała. Pisze u konkurencji bo nawet swojej strony nie ma. To przykre, że się reklamuje na Pronoblu.

przejrzałam oferty bravecare i maja dobre stawki a firma o dziwo istnieje na Facebook mają dużo ofert nawet po 1850 pronobel tyle nie płaci nawet przy 2 osobach do opieki . Zastanawiam się czy przenieść się na dzień dzisiejszy mam niska stawkę 1350e . Zadzwonię jak dadzą więcej to się przenoszę.

Barbara
@Ewa

Jeśli masz dobre referencje od klienta i do weryfikacji to ani się nie zastanawiaj. Ja tak zrobiłam i poszukałam lepszej pracy. Dobrze, że nie marnowałam u nich czasu. No, ale żeby mieć wymagania trzeba być dobrym pracownikiem i znać język. Pronobel ma niskie wstawki, niskie składki emerytalne.

Gaja

Ja też z tych co będą polecać Pronobel. Za przejście z innej firmy dostałam kasę ekstra. Oferta skrojona idealnie dla mnie, bo do miejscowości którą znam i takiej ciepłej pogodnej kobiety. Mój niemiecki jest jakiś, ale jeszcze parę wyjazdów i będę jak tambylcy. Polecam!

Stara pracownica pronobel

Co kobieto zależy i na 100 euro żeby dostać za włożenie drugiej osoby napisze Ci. Tak ja jestem w pronobel Stara pracownica i żaden mnie nie na mówi na nową firmę bo ja nie narzekam i nie będę

Stara pracownica pronobel

Sciekawosci zadzwoniłam i na mój dobry rozum szukają frajerów którzy dają się oszukać nie mają na miejscu koordynatorów tylko trzeba pół dnia czekać żeby oddzwonili. Kobieto kto da 1600 euro od razu ty chyba w baiki wierzysz albo jesteś mazycielka

ivette

Nie byłoby źle gdyby nie tak niskie stawki. Dla zmylenia czytelnika Pronobel podaje kwoty za dwa miesiące. Zarobki od 900 - 1200 nie oślniewają. Do małżeństwa oboje pod opiekę 1400 euro /miesiąc. Kiepsko, kiepsko .

Marlena
@ivette

Skąd te kwoty? Na stronie jasno pisze za jaki okres obowiązuje umowa (!) I do tego kwota. Więc nie wiem skąd ten jest? Może braki w umiejętności czytania ? Nie znalazłam oferty dla pary, ale nie szukałam takiej więc kwoty co do pary nie zbanuje, ale są oferty do jednej osoby za 1400E widziałam. Więc po co takie bezsensowne bicie piany? Dla każdego coś dobrego, szukasz znajdziesz, a jak szukasz żeby pohejtować. No cóż.

Ivette
@Marlena

Zgoda podane jest na jaki okre obowiązuje umowa/ Przykładowo na 2 miesiące. Wytłuszczone zdanie "Na tej ofercie zarobisz 2200 euro". Podziel to sobie przez 2 i ile ci wyjdzie na miesiąc.

Stara pracownica pronobyla
@Ivette

Kobieto to chyba mylisz z promedika 24 to oni tak płacą a nie pronobel jeżeli już chcesz wiedzieć bo w pronobel za miesiąc płaci tak jak jest ofercie napisane

@Stara pracownica pronobyla

też tak uwazam, lepiej najpierw przeczytać a potem sie wypowiadać

@ivette

Ja tam jestem zadowolona i widziałam wyższe kwoty za miesiąc. Sama z nimi pracowałam i jeszcze wróce. A stawki widzę , że sa za czas całego wyjazdu, jak oferta jest na 2 miesiące to za 2 miesiące. Logiczne.

Ivette
@Stara pracownica pronobyla

Więc przeczytaj sobie ofertę starannie z myśleniem a potem się wypowiadaj.

Jestem po mojej pierwszej przygodzie z tą firmą i myślę że zdecyduje się na wiecej. Rodzina bardzo fajnie mnie przyjela, na początku było mi trudno przestawić się na ten nowo poznany jezyk. Okres, w którym pracowałam też nie należał do najlepszych. Ale wszystko wyszło dobrze! Wszystko tak jak w umowie, nie mam zastrzeżeń, pełna opieka i wsparcie cały czas, a w tym cięższym okresie miałam wrażenie że kontakt kilkukrotny w ciągu dnia. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel