Opinie o Centrum Pracy 24 w Gliwice

Centrum Pracy 24 jest firmą świadczącą usługi opieki 24-godzinnej w kraju i za granicą. Zajmujemy się rekrutacją personelu do celów opieki na osobą starszą, schorowaną.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Pracy 24 w Gliwice

joanna

Jeśli chodzi o zakwaterowanie to mieszka się z rodziną podopiecznego, albo tylko z nim samym a ktoś z rodziny co kilka dni przychodzi sprawdzić czy niczego nie potrzebujemy i czy wszystko jest ok. Ja pracuje w tym zawodzie od kilku lat i bywało różnie. Mi jest lepiej mieszkać z rodziną, po prostu czas szybciej mija. Centrum pracy 24 to rzetelna firma.

fran_milecka

Rzeczywiście CentrumPracy24 miało jakiś czas temu problemy wizerunkowe przez opiekunki nadużywające alkoholu, według mnie trochę niesłusznie. Oferują dobre stawki, poza tym informują, jakie warunki zastanie się na miejscu i jakie czynności trzeba będzie wykonywać przy podopiecznym. Nikt nie powinien być zdziwiony, że praca przy osobie leżącej jest ciężka. Współpracuję z nimi od 4 lat i nigdy nie miałam problemu z wypłatami, warunki współpracy zawsze były jasne.

Helena

Ja na miejscu w Niemczech otrzymałam wsparcie ze strony firmy. Rodzina u której byłam miała problem co do moich przerw w pracy, jako, że moja znajomość niemieckiego jest podstawowa (dopiero się uczę), to nie mogłam do końca zrozumieć o co im chodzi, poprosiłam o wsparcie i otrzymałam pomoc.

Nie ma pomocy koordynatorow, trzeba radzic sobie samemu...

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Helena

Ja jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą, jeżdżę do Niemiec do pracy jako opiekunka osób starszych, pracuję na podstawie umowy-zlecenie, zarobki nie są złe. Oczywiście wcześniej trzeba przejść telefoniczną rozmowę rekrutacyjną, na miejscu jest koordynator, który w razie potrzeby służy pomocą.

zosia

Bardzo smieszne ... prezes sam wystawia z dwoch kont opinie .. ubawilam sie po pachy no ale coz powiedziec po za tym ze trzeba na ta firme uwazac a najlepiej omijac z daleka

zosia

Alkoholu nie spozywalam, referencje od rodziny jak najbardziej pozytywne. Umowa byla podpisana i odeslana wiec nie ma sie do czego przyczepic ze cos zle zrobilam. Jedynie to z waszej strony teraz wychodzą takie jaja, wiec niech kazdy wie co z was za agencja, firma czy centrum pracy :)

Teresa

Mark co masz na myśli że publicznie nie jest dobrze widziana ?

Zenon

pracowałem w tej firmie 27 dni w grudniu 2014r i był problem z wypłata ale nie z winy firmy tylko rodziny niemieckiej , która wmówiła sobie ze nie będzie polakom płacić , ,Centrum pracy zagwarantowało ze pieniądze odbiorą i tak się tez stało pod koniec marca wypłacono mi wszystko , ZUS i inne tez od 3940zl. Polecam , prawdopodobnie wrócę do tej firmy bo byłem zadowolony

Julka
@Zenon

@Zenon Praca w grudniu, a wypłata w marcu? i to dobra firma! Miałeś umowę z CP24 czy z Niemcami? Ciebie nie powinno obchodzić, czy Niemcy zapłacili i czy przed terminem czy po. PO TYM PRZYKŁADZIE WIDAĆ PROFESJONALNOŚĆ FIRMY !

Porek
@Zenon

Do Zenona, czemu odszedłeś skoro tak dobrze było :-) pan prezes sam musi pisać pozytywy na temat firmy którą reprezentuje :-) straszne ale co się nie robi dla własnego zadowolenia :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

K

Umowa o pracę jest zawierana od 1-go dnia pobytu w pracy, natomiast po pół roku można otrzymać lub i wcześniej umowę na czas nieokreślony. Aktualnie poszukujemy specjalisty do spraw rekrutacji z biegłą znajomością języka niemieckiego. Chętnych Państwa zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kursy o stosunkowo niskich cenach indywidualne bądź grupowe w zależności od Państwa potrzeb. Pod koniec roku 2015 udało nam się utworzyć również markę przewozów międzynarodowych do Niemiec i Holandii, w związku z tym zapraszamy również do kontaktu zawodowych kierowców oraz potencjalnych klientów. Istniejemy na rynku od 2012 roku. Rok temu przekształciliśmy się w spółkę. Pragniemy nadal budować dobrą opinie firmy w oparciu o zaufanie, szczerość i solidność. Możemy osiągnąć jeszcze więcej ale tylko i wyłącznie z Państwa pomocą bo bez Was nie byłoby nas!

Katarzyna Strzoda

Firma Centrum Pracy 24 Sp.z o.o. Poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze „Opiekun/ki osoby starszej” za granicą. Centrum Pracy 24 jest firmą, która w głównej mierze świadczy usługi opieki całodobowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Naszym priorytetem jest dbanie o zadowolenie wszystkich stron zaangażowanych w usługę opieki. Cechują nas solidność, indywidualne podejście do każdego przypadku, rodzinna atmosfera i zaangażowanie. Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie (1000-1500 Euro) - Legalną pracę na terenie Niemiec - Zatrudnienie na warunkach niemieckich (Niemieckie ubezpieczenie KKH oraz składki) - Możliwość zdobycia cennego doświadczenia - Organizacja wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży - Stały kontakt z koordynatorem firmy Wymagania: - Znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - Miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność - Mile widziane prawo jazdy kat. B Posiadamy dużo ciekawych ofert! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail kontakt@centrumpracy24.com Kontakt telefoniczny w godz. 8.00-16.00 Tel. (32) 235-31-72 Kom. 784-334-918 Kom. 531-725-004

basia

byłam pare razy z tej firmy i powiem że firma jest ok,godna polecenia,chętnie skorzystam z ich ofert pod warunkiem że wynagrodzenie będzie porównywalne z innymi firmami,pozdrawiam.

kasia

odradzam ta firme klamia za wszelka cenie brania rodziny niemieckie a nas maja za alkoholiczki niech ta pani klaudia kowal powi ile ma procesow w sadze

Klaudia
@kasia

Pani komentarz przyznam rozbawił mnie do łez lecz proszę sobie wyobrazić, że ani jednego.. Widocznie skoro ewidentnie klient stwierdził nadużycie alkoholu i przedstawia mi ku temu dowody oraz argumenty nie mam podstaw myśleć ani też uważać inaczej. Drogie Panie/Panowie rodacy same/sami ciężko pracujecie na swoją opinie, gdyż nikt z palca sobie takich oskarżeń nie wysysa. Wielokrotnie sama również byłam świadkiem nadużywania alkoholu ze strony opiekunek/opiekunów podczas podróży autokarem dość popularnego przewoźnika więc proszę wybaczyć i zostawić sobie swoje zbędne komentarze dla siebie lub mieć w sobie tyle odwagi i skonfrontować sprawę osobiście. Proszę administratora aby nie usuwał tej opinii z uwagi na fakt, iż wypowiedź Pani Katarzyny zawiera liczne uchybienia i niejako mija się z prawdą, którą należało wyjaśnić.

Opiekunki! Uwaga na firmę Centrum Pracy 24. Katastrofa! Nie liczą się z człowiekiem, kłamią , kręcą. Za nic mają opiekunki. Obiecują gruszki na wierzbie, a potem zero kontaktu. Kompletny brak profesjonalizmu. Każda inna firma jest lepsza od Centrum Pracy 24 z Gliwic.

dario

Ciekawe te komentarze, zwłaszcza, że centrum pracy 24 ma sporo konkurencji w branży, to te bardzo pochlebne opinie wydają się mi odrobinę podejrzane, może tworzy je ktoś z biura, czy coś... Naprawdę są tacy profesjonalni? Powiedzcie mi na jaką umowę zatrudniają i czy zapewniają jakieś benefity pracownicze?

Opiekunka

Ja mogę powiedzieć tyle. Pieniążki wypłacane na czas, umowy też. Czasem jakieś małe niedociągnięcia, ale jest to jedna z niewielu agencji której zależy na opiekunkach.

maritza

Cześć, dla wszystkich zainteresowanych pracą w takiej branży, Centrum Pracy 24 właśnie ogłosiła nową ofertę pracy. Ci którzy już pracują, możecie skomentować i ocenić czy warto? Centrum pracy 24 jest certyfikowaną Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Gliwicach wpisaną do KRAZ pod nr 9270. W chwil... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5666943?keywords=&region=

TYT
@maritza

Zgadzam się w zupełności Uwaga dziewczyny.

kasia

ja tagze odradzam

AWA
@kasia

Zgadzam się inne warunki od przekazanych informacji.

kludia kowal

opiekunki odradzam wspolpracy z centrum pracy 24 panie sa mile ale klamia na miejscu okazuje sie ze warunki pracy sa inne maja same ciezkie przypadki porazka

REW
@kludia kowal

Opiekunki pozostawione są same sobie żadnego kontaktu z firmą, w innych agencjach pytają jakie warunki pracy itp.Tu nie interesują się niczym. UWAŻAJCIE!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Pracy 24 - Gliwice

• Jak się pracuje w Centrum Pracy 24?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Pracy 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Pracy 24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Pracy 24?

Kandydaci do pracy w Centrum Pracy 24 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Pracy 24
3.1/5 Na podstawie 44 ocen.

Centrum Pracy 24