Opinie o Master MPGO i EO w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Master MPGO i EO. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Master MPGO i EO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Master MPGO i EO w Tychy

Michał Nowy wpis

Czytam że atmosfera nie była tu za ciekawa i nikt nie reagował na zgłaszane przez pracowników problemy. To było kilka lat temu więc liczę że teraz jest ok. Można się dogadać z ludźmi i kierownictwem, bo przyjazne otoczenie w pracy jest dla mnie ważne. Dlatego pytam :)

Gumi Nowy wpis
@Michał

Szkoda nerwów nie...przyjazne jest tu wszystko

Emilia Nowy wpis

Z Waszych opinii wynika, że tutaj zbyt dużo się nie zarobi. Ponoć odtrącają pieniądze z premii, strasznie nieuczciwe mi się to wydaje. Ale to tylko moja opinia. Powiecie coś więcej o tym, jak to działa?

Karolina Nowy wpis

A to rozumiem ze w firmie ciężko dostać urlop w upragnionym okresie ?

murzyn

Pracowałem w tej firmie. Jakaś masakra, kierownicy zmiany porypani za wszystko ci biorą premie nawet jak inaczej jedną rzecz posortujesz, masakra bród smród i ubóstwo takie warunki pracy i taka marna płaca. Ci wysoko zarabiają po 1-15tyś a ty musisz robić za 1800zł jeszcze sie musisz prosić o urlopy czy załatwić jakieś sprawy w kadrach to masakra, wiecznie nie mają czasu. Musiałem się zwolnić z tej firmy bo ŹLE traktują LUDZI!

pelagiusz
@murzyn

Murzyn było się uczyć to byś się nie babrał w śmieciach he,he,he

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Master MPGO i EO? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
Zuzanna

@Agggg dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście, atmosfera jest bardzo ważna w miejscu, w którym spędza się dużą część dnia. Czy o sytuacji, o której wspominasz można rozmawiać z pracodawcą? Wie on o takich szczegółach tego co się dzieje w firmie? Wydaje mi się, że warto informować o tym, co negatywnie wpływa na działanie firmy.

@Zuzanna

Cały czas powtarzają że jeśli pojawią się problemy mamy zgłaszać. Zgłaszamy owszem ale kierownicy olewają zgłaszane problemy mają je gdzieś często odnoszę wrażenie że nie dają wiary zgłaszanym problemom więc wiadomo jeśli nikt nic nie robi to po co się fatygować odpuszczamy i czekamy aż sam problem zniknie albo udajemy że wcale go nie ma. Takie podejście jest problem udajemy że go nie ma albo nie jest nasz.

Zuzanna

@Agggg z Twojej opinii wnioskuję, że w firmie zaszły duże zmiany. Mógłbyś coś o nich powiedzieć? Co jest jej przyczyną? Co konkretnie uległo zmianie? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie?

@Zuzanna

W sumie całość psuje atmosfera między ludźmi. Jeden z dyrektorów faworyzuje swoją ulubioną zmianę nawet konkretne osoby co za tym idzie im więcej wiesz im więcej kablujesz na kolegów i koleżanki tym więcej osiągniesz w tej firmie. To wszystko tworzy chorą atmosferę pracuje się nie przyjemnie. Zarobki jak na tą pracę niskie. Wiemy dobrze że po mieście rozniosła się fama że tutaj jest cudnie niestety fajnie było 3 lata temu teraz nic nie zostało prócz obłudy i fałszyzmu.

Zuzanna

Na swojej stronie internetowej firma zachęca do aplikowania na stanowisko AUTOMATYK/ENERGETYK/ELEKTRYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU. Co jako pracownicy Master MPGO i EO możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku? Czego mogą spodziewać się aplikujący? Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jak wygląda praca w innych działach firmy. Jakim pracodawcą jest Master MPGO i EO? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą złożeniu swojego CV do firmy.

sff

to chyba najważniejsze. Zazwyczaj jak ktoś się decyduje na wyjazd, to właśnie o te aspekty się boi. :)

Cristie

Co za stek bzdur, atmosfera pracy w firmie Master jest bardzo dobra w porównaniu z innymi zakładami produkcyjnymi, kadra zarządzająca jest wyrozumiała i praktycznie wszystkie sprawy załatwiane są od ręki, jeżeli chodzi o urlopy nie spotkałam się z odmową, chyba że akurat ilość pracowników nie pozwala na udzielanie urlopów (sytuacje gdzie dużo osób przebywa na L4), zarobki jak to zarobki a takich zakładach, przy wszystkich premiach wychodzi się całkiem nieźle, umowy o pracę, paczki z okazji świąt i Mikołaja, wczasy pod gruszą są to niewątpliwe plusy tej firmy. Na pewno nie jest to firma dla lawirantów i obiboków, którzy tylko patrzą jak tu uciec na "lewe" L4, zresztą, który pracodawca pozwoliłby sobie na takie zachowania. Moja opinie jest opinią pewną, znam tą firmę od podszewki, więc zakończ te marne prowokacje, pier.alvaro ty internetowy trollu, myślisz, że ktoś się na to nabierze.

@Cristie

Pracuje tam do dziś może ten twój komentarz był aktualny w 2015 roku to fakt potwierdzam ale teraz w 2017 jest bardzo źle odradzam tą firmę!

Pier.Alvaro

Witam nie polecam Firmy Master. Gdyż w firmie mobbing. Małe zarobki. Zabierają premie za byle co.. Bardzo niemiła atmosfera w Kadrach. Kierownicy to buce wydzierają się na pracowników a dyspozytorzy mają cię za nikogo patrzą jak cie uwalić wyzywają cię od najgorszych. Jeśli pójdziesz na L4 więcej niż 3 tygodnieto wylatujesz z roboty za 2 dni L4 biora ci całą premie.żeby coś załatwić w kadrach trzeba iść się prosić bo pani Dyrektor bo ma wieczny okres.... Co do urlopów Hmmmm. Gdy coś potrzebujesz załatwić lub jesteś chory i potrzebujesz urlopu na żądanie odmawiają ci. Zarobki ŚMIESZNE !! Spartańskie warunki pracy. MAJĄ cię za NIKOGO. NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!

Radzior

Napisze ktos ile sie zarabia na stanowisku kierowcy ?

robert kierowca
@Radzior

1800 na rękę a co się nawąchasz to twoje.ps bardzo duża rotacja .

Jesli ktos chce byc wyrobnikiem w firmie gdzie raczka raczke myje, przywileje sa rozdawane znajomym/nominowanym z gminy a waska grupa z \"zarządu\" organizuje sobie coraz to nowe atrakcje i wyjazdy to zapraszam do Mastera. Jesli ktos chce pracowac w firmie gdzie jego praca jest odpowiednio doceniana i wynagradzana, gdzie licza sie kompetencje a nie znajomosci to zapraszam GDZIE INDZIEJ.

Zostaw merytoryczną opinię o Master MPGO i EO - Tychy

Master MPGO i EO