PRO-LEX

Gliwice

Opinie o PRO-LEX

Greeneyes 2011-06-13 11:05:31
Firma doskonale potrafi mydlić oczy obiecując pracę. Umawiają się, że zadzwonią by uzgodnić konkretną godzinę szkolenia konkretnego dnia a w międzyczasie szukają innego pracownika.
Traktuję ludzi poważnie i szanuję ich czas ale tego samego wymagam w stosunku do siebie. Robienie złudnych nadziei osobie szukającej zatrudnienia czyli [usunięte przez moderatora] ma "krótkie nogi". To się mści bardzo negatywną opinią o kadrze firmy i praktykach rekrutacyjnych.
... a hasło "pro lex" raczej nie pasuje do firmy.
anonim 2011-06-13 12:57:39
wlasnie mam jechac na rozmowe do firmy pro lex na tarnogórską tylko nie wiem czy warto dajcie znać dzieki
anonim 2011-09-14 12:00:07
Zatem praca ma swoje dobre i złe strony. Głownie ludzie samotni powinni tam pracować, ponieważ \\\"praca\\\" pochłania cały czas wolny, całe dnie, miesiące lata, wraz z sobotami. Zero normalnej umowy, tylko jakieś \\\"śmieciowe\\\", kasa tylko prowizyjna w zależności, jak jesteś dobry w bezpośrednim sprzedawaniu, lub jaki masz staż w firmie. Miejsce pracy: codziennie gdzie indziej, czasem pojęcia nie masz, gdzie jutro pojedziesz. W firmie na 11, zjazd z \\\"terenu\\\" (czyli miejsca prawdziwej pracy) czasem był nawet o 21, czyli w domu na 22-23, w zależności, gdzie mieszkasz, bo jeszcze odprawa musi być oczywiście. Codziennie te same szkolenia, techniki zamykania ludzi, prezentacje, podstawy manipulacji klientem. Generalnie praca na wakacje, by poznać nowych ludzi, trochę zarobić i wracać na studia, bo biura swoje otworzy 1 procent tych, którzy tam pracują. Jedna wielka manipulacja ludźmi i nic więcej. Oczywiście są dobre strony, atmosfera, klimat, poznawanie nowych ludzi, ciągła zabawa z klientami (kumaci wiedzą ocb). Praca nie dla każdego, niektórzy po prostu do tego się nie nadają i tyle. Ja po czasie, który tam przepracowałem z jednej strony żałuję, a z drugiej nie- praca byłaby [usunięte przez moderatora], gdyby była: normalna umowa o pracę, w miarę stałe zarobki, stałe godziny pracy, wiadome miejsca wyjazdów w \\\"teren\\\". Nie żałuję, bo tego, co tam przeżyłem nikt mi nie zabierze :) pozdro door 2 doorowcy. Ps zmieniajcie powitania :D
hgj 2016-05-17 22:59:57
co masz na myśli móiąc straa bieda @jopas? Ja przez te słowa rozumiem że nie jest tak źle :P nie myle sie?
Zostaw swoją opinię o PRO-LEX - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO-LEX