Opinie o Magic Play w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Magic Play. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magic Play o rekrutacji.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magic Play w Kalisz

Klaudia Nowy wpis

Pracowałam w jednym z salonów gier Magic Play i mogę szczerze polecić tę firmę jako miejsce pracy. To doskonała okazja dla młodych ludzi, którzy chcą zdobyć doświadczenie, rozwinąć umiejętności komunikacyjne i nauczyć się odpowiedzialności. Praca była w bardzo przyjemnej atmosferze. Pracodawca szanuje pracowników i oczekuje tego samego od nas. Jeśli mieliśmy jakiekolwiek problemy mogliśmy zawsze liczyć na wsparcie i pomoc pracodawcy. Jestem bardzo zadowolona z tej pracy i mogę ją polecić innym.

Czy w Magic Play poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Kacper Nowy wpis

Pracowałem w jednym z salonów gier Magic Play w okresie wakacyjnym i mogę śmiało powiedzieć, że polecam pracę w tej firmie. Praca idealna dla młodych ludzi szukających zdobycia doświadczenia, otworzenia się na ludzi i nauki odpowiedzialności. Pracownik jest szanowany przez pracodawcę i oczywiście oczekiwane jest to samo podejście w drugą stronę. Jakiekolwiek potrzeby dla zwiększenia komfortu pracy, jak np. dodatkowa szafka itd., były zawsze rozpatrywane pozytywnie. W razie wszelkich kłopotów, gwarancja odebrania telefonu przez pracodawcę, który na spokojnie wszystko wyjaśni i możliwie pomoże. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Wiecie może, czy w Magic Play szukają chętnych na staż?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Magic Play? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Magic Play?

kierownik

Kierownicy na danych działach pracują od dawna w firmie, rozwiązują problemy pracowników od ręki a ważne kwestie omawiają z właścicielami. Pracownik ma zawsze rozwiązane wszystkie wątpliwości. Kierownicy również zgłaszają zaangażowanie pracowników w pracę przez co można liczyć na premię przy wypłacie.

@kierownik

Zgadza się

Łucja

Nadal zdarza się tu "podstołowe", czy to już zamierzchła przeszłość?

produkcyjny
@Łucja

od jakiegoś czasu dużo się zamieniło w firmie, przede wszystkim wynagrodzenia i warunki pracy.polecam

Czy w Magic Play jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

tak

Wojciech

@Mrchrome Szkoda, że zabrakło uzasadnienia. Mam wrażenie, że konkurencja zainspirowała do tego wpisu.

ElaR

Jak ZUS US i wiele innych pracuje 9 lat i nie mam zamiaru zmieniać ,opinia osób bez ambicji i najlepiej płać za leżenie. Młodzi ludzie fajna atmosfera .

zainteresowany

jak się siedzi w ukryciu, dłubie się w nosie lub telefonie, to nigdzie nie ma tak dobrze żeby za to pracodawca solidnie płacił, chyba że znalazłeś w swojej karierze takiego pracodawcę, to daj znać

Agata
@zainteresowany

A skąd wiesz, jak swoje obowiązki wykonywał pracownik pod nickiem szczery? Widzę, że oboje bronicie Magic Play. Sądzicie, że jak pracownik dobrze wykonuje swoją pracę to ma szanse na jakieś dodatkowe premie?

@Agata

Takie rzeczy się po prostu wie, nikt nie zostaje niewidzialny

Grzegorz

@ElaR, widzę, że długo pracujesz w Magic Play, dlatego na pewno będziesz mogła odpowiedzieć mi na kilka pytań. Interesuje mnie jaką umowę na początek proponuje pracodawca. Jak wygląda kwestia dodatków - czy można liczyć na premie finansowe lub pozapłacowe? Oprócz tego cenną informacją będzie to czy pracodawca oferuje możliwość rozwoju. Czy organizowane są szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników?

@Grzegorz

Jeśli się dostaje umowe to już jest szczęście a jak ona jest to maks1/2 etatu oczywiście najniższa. pracujesz normalnie wiec reszta pieniedzy pod stołem o ile sie szefom nie odwidzi bo "coś". Jest premia ale tylko po to żeby zabrać te 100zł z byle powodu. Na święta też dostaniesz 100 w kopercie i masz po nogacg całowiać. Możliwości rozwoju nie ma,żadnych szkoleń dlateo nie polecam.

szef

@Były pracownik widocznie do niczego się nie nadawałeś, aspiracje masz może wielkie ale wiedza niestety nie szła z nią w parze

szef

szanuj to że w ogóle coś dostałeś na te święta (jak wyrażasz swoją opinię), bo nigdzie nie ma takiego obowiązku. Z tego co pamiętam to nawet za długo nie popracowałeś w naszej firmie. I niczym szczególnym się nie wykazałeś. A oczekiwania MEGA WIELKIE.

Kuba

Żeby pracować w dobrej firmie trzeba się starać. Może nie każdy nadaje się do tej pracy?

@Kuba

A to jest dobra praca ;) ?

Grzegorz

@Franek, rozumiem, że jesteś pracownikiem w Magic Play? Czy możesz powiedzieć jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca oraz jaka atmosfera panuje w firmie? @Kuba, co masz na myśli? Czy mógłbyś rozwinąć wypowiedź?

Grzegorz

Czy aktualnie są jakieś wakaty w Magic Play? Macie informacje czy warto aplikować albo po prostu przesyłać CV? Jakie najlepiej mieć wykształcenie? Czy jest możliwość w pracy rozwinąć swoje kwalifikacje? Od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się w wątku, więc Wasze komentarze będą szczególnie cenne!

Franek
@Grzegorz

Wakaty są cały czas ponieważ nikt normalny nie chce pracować na takich warunkach. Wykształcenia nie trzeba mieć, kwalifikacji się nie rozwinie. Pozdrawiam

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o Magic Play? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Nie jesteś administratorem tej firmy, to po co się wypytujesz

Cezary

Jeśli ktoś nie widzi, że pracuje w dobrej firmie to niech ją zmienia a na jego miejsce przyjdą nowi!!!

Piter

Jeden lubi jak mu cyganie grają – drugi jak mu buty śmierdzą. Lubisz i to i to aplikuj! :D

wkurzony

Nie radzę się interesować ani trochę jakąkolwiek ofertą pracy z tej firmy . A jeżeli ktoś chce to na własne ryzyko 1/10.

Ciekawski

Czy ktoś pracował tam jako konstruktor? Jakieś opinie?

tiaaaa
@Ciekawski

Nie ma tam takiego stanowiska.

Alibaba

Byłam na rozmowie - żenada... w dodatku warto popytac pracownikow na jakich warunkach tam pracuja ... na umowie 1/4 etatu a pracuja po 8 godz. dziwie sie ze PIP sie tym nie interesuje, ale moze kwestia czasu... smieszne jest ze taka niby firma z przyszloscia a zarobki najnizszej krajowej.. to juz nie te czasy panowie - WSTYD !!!!

Życzliwy

Pracowałem tam jakiś czas temu. Atmosfera momentami ok. Ale zarobki marne i patrza tylko żeby uciać za byle co z wypłaty. Jeśłi już dają umowę to na 1/2 albo 1/4 etatu. Szefowie latają po świecie a na nic nie ma pieniedzy. Szkoda czsu i nerwów na taką pracę. Szczerzę odradzam!

zainteresowany
@Życzliwy

pracuję w tej firmie i jakoś osoby zaangażowane, odpowiedzialne, samodzielne pracują tam po kilka lub kilkanaście lat i nikt nie narzeka, wypłata zawsze na czas, miła atmosfera, a życzliwych i wkurzonych osób nie brakuje, niech każdy z nich postawi się właśnie na miejscu tych pracodawców

Zostaw merytoryczną opinię o Magic Play - Kalisz

• Jak się pracuje w Magic Play?

Zobacz opinie na temat firmy Magic Play tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Magic Play
2.5/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Chocimska 6
    62-800 Kalisz