Opinie o EUROPEJSKIE BIURO OCHRONY FINANSÓW SP Z O O w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie EUROPEJSKIE BIURO OCHRONY FINANSÓW SP Z O O. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w EUROPEJSKIE BIURO OCHRONY FINANSÓW SP Z O O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROPEJSKIE BIURO OCHRONY FINANSÓW SP Z O O w Wrocław

grad

tylko do na policje z takimi ludzmi nie polecam nikomu

Izabela
@grad

O co ci właściwie chodzi? Byłeś pracownikiem firmy? Chodzi o finanse, atmosferę? Co się takiego stało, że piszesz o policji?

Bartosz Kurek

arogancka i prostacka firma. nie maja zadnych zasad a zalatwienie jakiejkolwiek sprawy przez nich jest niewykonalne......

Gość Nowy wpis

Pracuje albo pracował ktoś u nich jako Negocjator Terenowy? Z tego co rozumiem z oferty chodzi głównie o windykację podmiotów gospodarczych, chciałabym coś więcej się dowiedzieć na temat charakteru pracy. Wynagrodzenie ponoć uzależnione jest od skuteczności działania, a czy jakąkolwiek podstawę uzyskuje się na B2B czy sama prowizja jest? Dajcie proszę znać ile przeciętnie można zarobić w miesiącu.

Bartosz Kurek Nowy wpis

iza Nowy wpis

firma nie powazna kadry to bardzo ponury zart nigdy wiecej takiej pracy obiecuja i nie spelniaja obietnic kaza nekac klentow to powinno byc karalne

Mikołaj Nowy wpis

To mimo wszystko niewiele wyjaśnia. Pytano tu niedawno o ilość obowiązków, zakres odpowiedzialności, a także, czy zarobki do nich przystają, w kontekście oferty pracy dla pracownika zarządu ds. handlowych. Co więc na temat pracy dla nich jesteś w stanie powiedzieć?

Jakie wartości są cenione w EUROPEJSKIE BIURO OCHRONY FINANSÓW SP Z O O?

Aneta

Jaka jest odpowiedzialność na stanowisku Pełnomocnik Zarządu ds. Handlowych? Mam na myśli formalną odpowiedzialność za firmę, czy zarobki są adekwatne do tej kwestii? Może jakaś osoba skojarzy, o jaką ofertę pracy chodzi.

grad

tylko do na policje z takimi ludzmi nie polecam nikomu

Izabela
@grad

Wiktoria

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży, jest nadal taka praca? Dawno nie widziałam świeżej oferty do nich na takie stanowisko, a przecież były w przeszłości. Czyżby tak długo było zajęte? Taka stabilna praca by tam była czy chodzi o coś innego?

Greg

Kadry w tej firmie to jakiś nieśmieszny żart, osoby tam pracujące nie mają ani podstawowej wiedzy ani kultury. Liderzy ta sama sytuacja, pracownik to śmieć, (usunięte przez administratora) i traktowanie niezgodnie z kodeksem pracy (co szczególnie przeraża w kontekście pracownikow kadr). Żeby było śmieszniej rekrutację odbywają się na zasadzie umieszczania ogłoszenia na pracuj.pl i darcia papy na zasadzie Halina dobra osoba, nie Krycha ma za duże kwalifikacje jeszcze nas wygryzie. Więc jeśli jakkolwiek możesz zagrozić Grażynom to pracy nie dostaniesz, wiex darujcie sobie jakiekolwiek kadry, administrację, biuro, liderkę.

Brak profesjalizmu
@Greg

Nie polecam firmy, piszą często co nie uzgodnią z klientem, jak widać poniżej też nie traktują swoich pracowników za najlepiej

Teresa

Kurcze jak tak patrzę na te komentarze to bardzo nie podoba mi się podejście ludzi tutaj do pracowników. Ktoś to nawet określił, że traktują ich jak "śmiecie"... Serio w sumie tak było? Ktoś ostatnio pracował i się wypowie jak tak naprawdę się czuje pracując u nich?

@Teresa

Przejdź rekrutacje, pokaż co umiesz w windykacji b2b i sama się Tereso przekonasz jaka jest tu atmosfera. Kolejny nietrafiony wpis konkurencji lub urażonego przedsiębiorcy który zapomina płacić swoje faktury.

Teresa

Poczekaj to do mnie odnosi się ta druga cześć Twojej wypowiedzi czy tłumaczysz to czym sugerowałam się czytając te wszystkie opinie? A co do rekrutacji to kiedy odbywają się te najbliższe?

@Teresa

mi się pracuje bardzo dobrze. Nie wiem kiedy będzie kolejna rekrutacja ale tu się dzieje dużo fajnych rzeczy i dobrzy specjaliści znajdą tu swoje miejsce. Rotacji odkąd tu jestem nie zaobserwowałem.

JK

Firma charakteryzująca się dużym profesjonalizmem. W firmie panuje rodzinna atmosfera, nikt tutaj nie jest lekceważony, a tym bardziej firma nie stosuje praktyk typowo charakterystycznych dla korporacji. Dodatkowo firma zapewnia ogromne możliwości rozwoju zawodowego.

prześladowany
@JK

Chyba coś nie tak z tą firmą bo nękają nie tych ludzi co potrzeba

@prześladowany

Nękają nie tych co potrzeba mówisz? A kogo uważasz, że powinno się w takim razie trochę ponękać? ;p

Edek

Firma w której nikt nie uświadczy cech typowo korporacyjnych, atmosfera jest świetna nie ma tutaj żadnej rywalizacji, a wszyscy są dla siebie życzliwi.

asdfg

jak wyglada praca na windyk jacy sa przelozeni, fajne wyplaty, benefity?

Pimpa
@asdfg

Jesteś przeciętny, zarabiasz przeciętnie Jesteś ponadprzeciętny, zarabiasz bardzo dobrze. Wymagania duże, praca trudna, dobrze się zarabia.

@Pimpa

Czy praca jest trudna, skomplikowana? Czy emerytka sobie poradzi?

Kulawy Roger
@Monika

nawet kulawy sobie poradzi, im bardziej upośledzony, tym bardziej tu pasuje...

Kacperek
@asdfg

chodzisz, zastraszasz ludzi, wymuszasz pieniądze, takie tam codzienne czynności...

Graff
@Kacperek

Tylko kompletny nieudacznik postępuje w ten sposób. To "metody" ignorantów i ludzi bez pojęcia o pracy windykatora terenowego.(usunięte przez administratora)

windykator
@Kulawy Roger

@monika... byłaś, próbowałaś kiedyś pracy w tej firmie? Jestem związany od kilku lat, zespół rozwija się i jest skuteczny. Kulawa może ty jesteś lub w kulawej firmie robisz...

Kasjusz

@Pimpa czyli jak mam dobre doświadczenie a w pracy będę pracować, a nie się obijać to nie muszę się martwić o słabą pensję?

Zaciekawiona

Jak zarobki i benefity w windykacji ? Z komentarzy wynika, że w firmie nie ma benefitów typu multisport lub opieka medyczna.

na co to komu?
@Zaciekawiona

a kogo to obchodzi? może jeszcze aromatyczna kawa do tego i tego typu podobne bzdury? Liczą się konkrety, a przynajmniej jakieś widełki płacowe, cokolwiek konkretnego.

Opopoij
@na co to komu?

Najwidoczniej dla wielu benefity to sens całego zatrudnienia, podobnie jak darmowa kawa i herbata.

pytanie

jakie warunki pracy? Co proponują? a) rodzaj umowy b) auto (słuzbowe czy własne) c) jak własne to jak ze zwrotem za paliwo d) rodzaje zleceń (porfel własny/inkasso) e) wielkośc rejonów

Ooo

Bzdury

Oooo

Ja mam zupełnie inne zdanie, w firmie pracuje się rewelacyjnie.

Henry

Zarobki to temat do ustalenia podczas rekrutacji. zależy od wielu elementów. Trudno dostać się do pracy?

bob

byłem ostatnio na rekrutacji na stanowisko specjalisty windykacji wierzytelności korporacyjnych, niestety nie udało się ale odniosłem wrażenie, że firma działa naprawdę ok. Będę próbować jeszcze raz za jakiś czas.

hcp303
@bob

Widocznie nie byłeś NAJTAŃSZY, bo to chyba było najistotniejsze kryterium przy rekrutacji.

Oskar
@bob

O co dokładnie byłeś pytany? Jakie wymagania wobec Ciebie miały osoby prowadzące rozmowę rekrutacyjną...?

Gałganek

Super firma, dba zarówno o pracowników jak i klientów. Nigdy nie było żadnych problemów robionych pracownikom, a kierownictwo jest bardzo wyrozumiałe. Serdecznie polecam.

@Gałganek

Dziękuje za podzielenie się Twoją opinią. Wyrozumiałe szefostwo to dość istotny aspekt zatrudnienia. Ty, jak rozumiem, nadal pracujesz w Europejskim Biurze Ochrony Finansów? Jeśli tak, powiedz nam, jak oceniasz atmosferę, która panuje w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o EUROPEJSKIE BIURO OCHRONY FINANSÓW SP Z O O - Wrocław

• Jak się pracuje w EUROPEJSKIE BIURO OCHRONY FINANSÓW SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy EUROPEJSKIE BIURO OCHRONY FINANSÓW SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROPEJSKIE BIURO OCHRONY FINANSÓW SP Z O O?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EUROPEJSKIE BIURO OCHRONY FINANSÓW SP Z O O?

Kandydaci do pracy w EUROPEJSKIE BIURO OCHRONY FINANSÓW SP Z O O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EUROPEJSKIE BIURO OCHRONY FINANSÓW SP Z O O
2.3/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Jerzego Kukuczki 5/16
    50-570 Wrocław