Opinie o Pracomania w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pracomania. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pracomania o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracomania w Warszawa

Mariusz

No i zaczyna się cyrk. Zatrudnić chcą 160 osób w Niemczech. Takich rzeczy nie robi się w ciągu 1 miesiąca. Dezorganizacja, ludziom wycofują zaplanowane wyjazdy...

Piotrek
@Mariusz

Praca w Stadthagen nie należy do łatwych. Jeśli myślisz że jest łatwo i przyjemnie to siedź lepiej w domu. Swoje trzeba zrobić musisz utrzymać fabrykę, agencję, opłacić ze swoich Euro mieszkanie a reszta po odtrąceniu podatków i innych składek dla ciebie. Praca raczej ciężka. Ręce bolą tak jak pisało w ogłoszeniu. Zobaczymy co będzie po tygodniu o ile dotrwam.

Przyjazny
@Mariusz

Jeżeli mogę być szczery to żałuję poświęconego czasu na to ogłoszenie. Miałem inną opcję pracy, a naiwny wybrałem tę i nic się nie zgadza z zapowiedziami - praca BARDZO CIĘŻKA, charakter pracy zupełnie inny niż te bajki, które opowiadał Jurek przez telefon. Warunki mieszkaniowe tragedia, na pracomania.pl dał najlepszą kwaterę żeby rozreklamować się bardziej. Ogółem Jurek bardzo chamski i gburowaty. NIE POLECAM, za te pieniądze można znaleźć pracę o wiele lepszą.

@Przyjazny

@Przyjazny, praca ciężka??? przecież NIKT JESZCZE NIE PRACUJE!!! Dopiero mieliście szkolenie BHP, wycieczki po zakładzie i zaczęliście się uczyć. Pieniądze ci się nie zgadzają??? a skąd możesz to wiedzieć skoro nie było jeszcze wypłaty??? (usunięte przez administratora)

@Jerzy

ALE NIE JELEN FUJARY TO CI W GŁOWIE WIDZE..MAM KASE NIE PODOBA MI SIE TO WRACAM PROSTAKU NIE MOJ POZIOM ZEBYM Z TOBA DYSKUTOWAL.OSTRZEGAM LUDZIE NIE JEDZCIE TAM.

Chris
@@Jerzy

Dzięki za informację bo właśnie się przymierzałem jechać tam. Ogólnie mówiąc to nie można mieć zaufania do własnych rodaków w Niemczech. Przykre to jest.

Mati
@Chris

Witam ja rowniez sie przymierzam ale widzac opinie raczej zrezygnuje po odliczeniu wychodzi 1tys euro to dla tys zl wiecej nie oplaca sie wyjezdzac z Pl... Chris chetnie poznam osoby ktore planuja wyjechac do pracy za granice????

smieszek
@Mati

śmieszny jesteś, przecież teraz nikogo nie szukają dzwoniłem wczoraj, więc do czego ty się przymierzałeś??

Mati
@smieszek

Smieszek dzieki za info dzwonilem dzis 2razy ale bez odpowiedzi i dobrze nie ma sensu sie scierac z tego co tu czytam.

Seba

Kwota netto 1300 : 21 dni = 62 euro/ dzień Dieta 21 dni / 10 euro = 210 euro Koszty : -mieszkanie 300 euro - dojazd 21 × 3 =63 euro Czyli 1510 euro - 363 = 1147 na ręke A jeszcze trzeba się z tego utrzymać i odłożyć na bilet do Polski (raz na 3 miesiące) To są czyste fakty , a opinie każdy wyrobi sobie sam .

xix

to dużo czy mało?

@xix

W Polsce 5000 zł to dużo , ale w Niemczech bez rewelacji. Mało godzin , stawka przeciętna , koszt mieszkania dość wysoki jak na kwatery zbiorowe . Ale przecież dwie agencje Polska i Niemiecka muszą zarobić . Pracując bezpośrednio można lepiej zarobić, lecz jeśli nie znasz języka zostaje tylko agencja . W najnowszej wersji ogłoszenia stawki są jeszcze niższe , więc naprawde trzeba mieć duże parcie na szkło żeby tam jechać.

@xix

Po nowych stawkach wychodzi jakieś 4300 zł na ręke , lub 1000 euro jak kto woli . Odejmij 50 euro/tydzień na jedzenie i zostaje 800 euro - 3500 zł . Wiadomo że czy to w Polsce czy w Niemczech trzeba coś jeść , ale za 170 zł dniówki to .... Sam sobie odpowiedz ????

Sebix
@Seba

(usunięte przez administratora) po podwyżkach jest dużo więcej. Chłopie na dzień dobry masz 12,6 euro i dodatkowo jeszcze 10 euro diety więc nie pier.ol że masz tysiąc euro. Ja jak robiłem gdzie indziej to miałem 10,5 i żadnej diety i mi wychodziło ponad 1000 euro.

Seba

(usunięte przez administratora)wejdź na strone pracomania.pl i zobacz jakie stawki obecnie oferują. 10.62 e/h + 8e/dieta na dzień w którym pracujesz. Za soboty i niedziele oraz dni wolne nie przysługuje dieta ! Jeżeli potrafisz używać kalkulatora to wiesz ile dostaniesz na ręke . Nie pisz że się nie da bezpośrednio pracować, bo się da - trzeba znać język , mieć kwalifikacje (usunięte przez administratora)

Sebix
@Seba

ja jestem w Stadthagen i tu są dużo lepsze stawki niż tam w Bawarii.

Cebula

Co za dzbany jeszcze w tych czasach pracuja przez agencje? To samemu nie mizna pracy sobie ogarnac? Tylko utrzymujecie jakiegos Owsiaka siusiaka

Cebula

Tapicer

Pozytywny

Czy firma jest uczciwa.

Darek

Firma jak się chwalą istnieje kilkanaście lat. Zaczynali od jednego pokoju. I chyba tak zostało jeden pokój i jeden telefon, którego zresztą nie ma komu odebrać.

Piotrek
@Darek

W przypadku plajty zapakują się w jedną reklamówkę i zwijają interes.

Emil
@Piotrek

Laptop pod pache , telefon w kieszeń i firma sie zwija.

Agara
@Darek

Bo puerdoli sie po katach w sekretarka a kasa z nieba spada bo polaczki (usunięte przez administratora) w niemczech na jego koryto auto chlanie i dziwki.

Dariusz I.

Przyjechałem jest Ok.

Szczery
@Dariusz I.

No to chłopie rozpisałeś się że wszystkim rozwiałeś "wątpliwości" a jest wręcz przeciwnie. Gość Jerzyk choleryk od 13 lat prowadzi agencję i nie ma pojęcia o rekrutacji zatrudnia jak popadnie byle sztuka w ogóle nie patrząc na realia byle swoje (usunięte przez administratora) upaść.Wisi mu czy pojedzie Adam, Paweł czy Piotr ma na to (usunięte przez administratora). Przecież to on jest pracodawcą a nie fabryka. Odwoływał wyjazdy ludziom z Polski 20 minut przed odjazdem busa z bagażem w ręku to jest profesjonalizm? Ogłoszenia co najmniej w kilku miejscach w internecie. Sama agencja z nieznanym adresem ktoś tu pisał o tym i te milczące telefony a w zasadzie jeden komórkowy to świadczy negatywnie o tej agencji. Napiszcie w końcu coś konkretnego czy żyjecie i jak. Co w pracy itp.

qwer
@Szczery

to chyba normalne że im wisi czy bedzie Paweł, Piotr czy Tomek. To jest prosta praca na produkcji. Ma być 50 czy 100 osób i nikogo nie interesuje jak sie nazywają ale jak pracują. Czego sie spodziewałeś wieloetapowej rekrutacji jak do korpo na dyrektora?

qwer
@Szczery

chłopie polska agencja nie jest pracodwacą! Niemcy cię zatrudniają i płacą ci pensję. Polski pośrednik ma tylko ludzi dostarczyć!

Szczery
@qwer

Idąc gdziekolwiek do pracy masz selekcję. Tym bardziej jak praca nie jest na miejscu. Osobiście nie znoszę nieróbstwa, pijaństwa, kłamstwa, buractwa, cwaniakowania, małointeligentnych. Pewne rzeczy można wyczuć odrazu Jak z takimi chcesz pracować to współczuje.

Ktos
@qwer

Jerzyk po co kryjesz się pod innymi nickami... Wiadomo, że qwer to ten qtas. Jeszcze cie chłopaki przechrzcza.

@Szczery

Jak narazie nie jest źle Pan Jerzy próbuje ogarnąć wszystkie problemy które wynikają tylko z niedociągnięć Firmy w której pracujemy... jedyne co się obawiam to czy klasa podatkowa jest 1 czy 6 i czy z wypłaty nie zabiorą mi 500 euro na podatek... Tak jest wszystko w porządku. Taki Kraj

Jerzy

Mam nadzieję, że większość z Was będzie na 1 klasie podatkowej, niestety nie mamy żadnego wpływu na to jak szybko urząd przyzna Steuer ID bez którego niestety jest klasa 6. Część z Was rozpoczęła pracę pod koniec listopada i dlatego może się zdarzyć, że pojedyncze osoby dostanę "szóstkę", ale nie należy się tym przejmować gdyż z następną wypłatą zostanie na pewno wszystko wyrównane (dostaniecie nadpłacony podatek na konto). Poczekajmy na "Lohnabrechnung" i zobaczymy, nie martwcie się na zapas.

Lolo
@Jerzy

Nadpłacony podatek dostaniecie z następną wypłatą hahaha. Chyba z rozliczeniem rocznym panie Jerzy ? A gdzie inne klasy podatkowe ?

@Lolo

U nas z następną wypłatą! zdarzają się firmy, gdzie jest z rozliczeniem rocznym. Aby mieć 3 klasę podatkową potrzebujesz akt małżeństwa, przejście z 1 na 3 trochę trwa.

Fujara
@Szczery

Jerzy gdzie masz biuro? Moze chcesz popracowac dla mnie w kamieniolomach? Dam ci 1 euro na godzine a sam wezme piec. (usunięte przez administratora)

Kostek

Pracomania to świetna firma, zawsze można na nich liczyć, spokojnie polecam.

Ali
@Kostek

Merytorycznie - bez wazeliny !!!

@Kostek

Sam sobie pisze pozytywne opinie :D

Seba

Coś Pan Jerzy przestał się udzielać ? Czyżby niewygodne fakty ujrzały światło dzienne ? Skoro wysyła się 160 ludzi do pracy to i pasuje wziąść za nich odpowiedzialność !!!

Żwirek

Pracuje ok 1,5 miesiąca Polaków mało już zostało większość została zwolniona przez ciapaty CH trenerów (niestety oni tam rządzą i promują swoich) kilku nie wytrzymało presji i zwolnili się sami. Praca za 8.50 euro na rękę minus koszty, sami oceńcie czy warto.

Jacek

I już jestem po pierwszej wypłacie w Faurecji Stadthagen za grudzień otrzymałem wynagrodzenie w wysokości 864 euro minus koszty przymusowego wyjazdu do domu na święta .

@Jacek

napisz ile dni w grudniu pracowałeś...

Olek
@Jerzy

Też jestem ciekaw za ile godzin pracy jest ta wypłata ? Dlaczego zjazd na święta był przymusowy ? Pozdrawiam

MKS
@Jacek

Zapomniales jeszcze uwzglednic zaliczke w wysokosci 300 euro na swieta czyli 864+300=???

freddy

no chyba najniższa jest 1200 € ładnie tam kroją...

Seba

864euro : 15 dni = 57,6 dniówka , odjąć dojazd = 54,6 netto/dzień !!! Na złotówki każdy potrafi przeliczyć wg. kursu dnia.

Jacek

54 euro dniowka, a wymagają jakby miało byc 154. Przymusowy wyjazd na święta bo kwatery nie opłacone, zresztą tak jak w każdy weekend.

@Jacek

co za brednie ??? Wszystko co napisałeś to kłamstwo, stawka netto (po zapłaceniu za kwaterę!!!) to około 65 Euro, nikt nie zjeżdża na weekendy do Polski! Między świętami był zamknięty zakład! (ale było kilka osób które zostały między Świętami a Nowym Rokiem na firmowych kwaterach).

Mateusz

Zgadza się dostałem tyle samo. (usunięte przez administratora)

Kazdy mnie zna

Polecam, bardzo fajna oferta na skladanie foteli niestety tylko dla mezczyzn a ja chcialem z kobieta. Moj kolega juz tam pracuje i rozmawialem z nim w swieta i bardzo sobie chwali

Lis

Witam. Czy ktoś z mazowieckiego jedzie na 8 do pracy.Jeśli tak to prosze o kontakt ja jadę swoim autem. (usunięte przez administratora)

Antoni

Witam , a jak ze zjazdami do Polski ? Co z zeitkontem ? Bo z samego urlopu to wychodzi 1 tydzień wolnego na 3 miesiące. Praca dla kawalerów lub desperatów - bez złośliwości !

@Antoni

urlop 2 dni w miesiącu,czyli dłuższy zjazd do Polski raz na 3 miesiące (częściej jeżeli są jakieś święta). To jest praca stała, na dłużej.

Antoni

W poprzedniej wersji ogłoszenia o prace była kwota 1400 euro na początek a teraz jest 1300 , docelowo 1700 , a jest 1500. Kupowanie za swoje pieniądze odzieży ochronnej jest zwykłym naciąganiem - jest to obowiązkiem pracodawcy . Ciekawe jakie kwiatki jeszcze wyjdą ... ? A miało być tak pięknie !!!

@Antoni

we wcześniejszej wersji podana była kwota z dwoma sobotami pracującymi, ponieważ na razie nie ma pracy w soboty dlatego teraz podajemy niższą kwotę. Za odzież zwracamy pieniądze! po miesiącu dostaniesz 35 Euro zwrotu za spodnie i buty!

Lis

Witam wysyłam sms tak jak w ogłoszeniu i nie stety nikt nie oddzwania. Czy oferta pracy juz nie aktualna? pozdrawiam.

@Lis

Tak, szukam 30 osób od stycznia, ponieważ dużo Smsów dostaje trochę to potrwa zanim oddzwonię do wszystkich

Xsinyrtrsowsnyb

Witam. Chciałbym dokładnie się dowiedzieć na czym polega ta praca. Niby naciąganie pokrowców na fotele i obcinanie gompki. Ale ktoś te siedziska musi złożyć, ściągnąć z taśmy itp, itd. Niech ktoś dokładnie napisze jak dokładnie wygląda? Te 1400 netto, to jest kwota za 151 godz reszta idzie na cajkonto. Pytanie co z godzinami z cajkonta? Będą wypłacane jeśli ileś się uzbiera na koncie czy jak? Do którego wypłata? Następna sprawa czy wynajmują mieszkania na długi okres nie mogą załatwić z właścicielem internetu? PJerzyk jest z agencji a kto dowodzi w pracy? Czy naprawdę nie można nawet po pracy wypić piwa? Niech ktoś kto już tam jest odpisze konkretnie

qwerttyuu
@Xsinyrtrsowsnyb

Do pracy musisz sam dojechać a jak nie masz fury to musisz dać na wache po 3 eurasy dziennie komuś kto jedździ autem. Cajt konta nie ma jeszcze ale pewnie będzie bo robisz przez cajt arbajt firmę. Są różne stanowiska i pracujesz tam gdzie ci powiedzą ale spoko bo najpierw cię nauczą.

Lolo
@Xsinyrtrsowsnyb

Czyli suma sumarum po odliczeniu mieszkania , dojazdu i jedzenia zostaje 1000 euro , a z zeitkonto pewnie odbierasz wolne na zjazd do Polski. Oferta jakich wiele , tylko że przez polską agencje która werbuje i załatwia formalności.

Srolo
@Lolo

a po odjęciu picia, palenia i qurew to zdługami do Polski wrcasz

@Xsinyrtrsowsnyb

na wszystkich kwaterach jest internet

Zostaw merytoryczną opinię o Pracomania - Warszawa

• Jak się pracuje w Pracomania?

Zobacz opinie na temat firmy Pracomania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracomania?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 24 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pracomania?

Kandydaci do pracy w Pracomania napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pracomania