Opinie o Pracomania w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pracomania. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pracomania o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracomania w Warszawa

Kamil

ja jadę Tobiasz masz moj nr 501-335-128 dzwon jak chcesz :)

Tobiasz

witam wszystkich, kto sie wybiera na poniedzialek do warszawy na podpisanie umowy wiecie ile osub ma jechac do kolini?

Pracomania

Piotrze, do tej pory byliście z Natalią zadowoleni z wyjazdu, chcieliście koniecznie jechać na następny (dowodem tego są liczne smsy od was z pytaniem kiedy będzie następny wyjazd!), dlatego zaproponowałem wam pracę w Berlinie, zgodziliście się, powiedziałeś, że kupiliście już bilety na PolskiBus i mieliście wyruszyć z Gdańska o 7:30. W dniu wyjazdu przestaliście odbierać telefony, przestaliście odpisywać na smsy, nie poinformowaliście mnie że rezygnujecie. Zachowaliście się jak ...! Odnośnie dojazdów do pracy na poprzednim wyjeździe, taka była specyfika projektu, z czego doskonale zdawaliście sobie sprawę (wiedzieliście, że jako pracownicy inwentaryzacji będziecie jeździć po różnych sklepach po całych Niemczech), dlatego mieliście darmowy nocleg, darmowe dojazdy do pracy, darmowy dojazd i powrót z Polski do Niemiec odnośnie godzin mam listę waszych godzin ..., więc wiem ile pracowaliście.

piotr

Pracowałem 6tyg organizacja lipa trasy od mieszkania do pracy od 30km do 220 km praca niby po 8 godzin miała być często bylo 4 albo 6 zdarzalo sie ze 11 ale zadko a pan Jerzy ham i prostak jak nie pojechaliśmy na drugi kontrakt w przeciągu 2 dni zaczął ubliżać więcej informacji zapraszam droga meilowa ziomaleczeqq@gmail.com pozdrawiam

Tapicer

Pozytywny

Czy firma jest uczciwa.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Miki

wygląda wszystko ok, jedyny minus że trzeba jechać do Warszawy na podpisanie umowy ale rozumiem że bez tego za dużo osub muwi że jedzie a potem rezygnuje.

tomaszzek

Wlasnie dostalem oferte na odlewnie aluminium od 2 maja

Tester

Żadna, absolutnie żadna agencja nie działa w taki "podstępny" sposób. Celowo przedstawiają oferte "na ostatni dzwonek", i nie dają czasu do podjęcia decyzji. Agencje są odpowiednio wczesniej informowane przez pracodawców o zapotrzebowaniu. Rozumie jakieś pojedyncze przypadki, gzie ktoś zachoruje i trzeba kogoś na jego miejsce, czy jakieś projekty które "wyskoczą znienacka". Ale tutaj w każdym przypadku "rekrutacja" wygląda tak samo, nawet przy jakichś większych projektach... W pewnym sensie rozumie takie działanie agencji, bo im dłużej ktoś o tym myśli, to więcej głupot przychodzi do głowy, i bardziej zaczyna wybrzydzać. I w konsekwencji z 20 osób deklarujących wyjazd, tak naprawde pojedzie może z pięć. A le chyba lepiej by po przemyśleniu pojechało tych pięciu, niż dwudziestu, z czego po tygodniu, piętnastu wróciło.. Chyba że macie płacone od każdej dostarczonej "sztuki", a nie od pracownika. Są też osoby które mają bliskich, których bardzo kochają (być może pracownicy tej agencji takich osób nie mają)i bez konsultacji z nimi nie mogą (nie chcą)podejmować decyzji . Tak czy inaczej, takie działanie wydaje mi się troche nie w porządku, wręcz podstępne... Choć teraz podobno dają troche więcej czasu na podjącie decyzji. Wcześniej było niemal z dnia na dzień. Być może ciężko było im w ten sposób "uzbierać" odpowiednią "liczbe rąk". Co do stawek jakie proponują myśle że nie są one złe, wobec wymagań jakich oczekują od kandydata. Co do proponowanego mieszkania, można zrezygnować jeżeli się nie podoba, czy zbyt drogo. Niektóre agencje nie dają takiej możliwosci... Co do godzin, to wyjazd do Niemiec "by coś zarobić" i pracowanie tam po mniej niż 150 godzin, w ogóle mija się z celem. Chyba że się jedzie bardzie w celach turystycznych. Bo przy takiej liczbie godzin jest na to czas. No ale wtedy nie liczmy na to że coś odłożymy. By przy 150 godzinach pracy coś odłożyć to bardziej trzeba wegetować niż żyć, nie mówiąc już o zwiedzaniu.. Dla kogoś komu się chce naprawdę pracować, chciałby coś odłożyć i tylko po to tam jedzie, myśle iż lepszym rozwiązaniem jest praca w polu, gdzie praktycznie zawsze jest możliwość nadgodzin...

Figo

Witam, jedzie ktoś na 2 maja do odlewni aluminium?

Keker
@Figo

Witaj, ja się zapisałem, jutro mamy podpisać umowy.

Hans

kto z was jedzie do Wolwsburga do Volkswagena na zugmaschiny? ktoś już tam pojechał wcześniej?

ivory
@Hans

Ja mam ofertę wyjazdu do Wolfsburga na wózki do przewożenia części.

Audik

Hej, ja dostałem w piątek sms z ofertą wyjazdu do ingolstat do fabryki Audi jako pracownik kontroli kabli, niestety nie jade bo wyjazd już od poniedziałku czekam na nastempną oferte.

peterpeter

No właśnie. Wiadomo czy jest jakaś robota czy nie ? Wypełniłem formularz już jakiś czas i jeszcze nikt się nie odzywa. A tak wgl był tam ktoś ? Jak wgl wypada ta agencja ? Opłaca się ?

MIKI

Hej ida jakies nowe oferty pracy czy cisza ?

arczi

A ja mam takie pytanie, do tych co wyjechali czy będą wyjeżdżać, bo wiadomo trzeba przyjechać do Wa-wy podpisać umowę, a jak wyjeżdża się do pracy do Niemiec, to też z Wa-wy czy każdy sam organizuje sobie transport ze swojej miejscowości?

ttt

Bardzo dobra organizacja. Smsy z numerami telefonów do innych uczestników wyjazdu, dobry kontakt. Dziś wyjeżdżam do Niemiec :)

ttt

Bardzo dobra organizacja. Właśnie przyszedł do mnie sms z numerami telefonu do innych uczestników wyjazdu. A więc do zobaczenia jutro w Sindbadzie ;)

Hej.Z tego co mi wiadomo bedzie nas 12 osob (chyba,ze kogos jeszcze dokoptuja).Polowa udaje sie na polnoc, a polowa na wschod.Tak jak kolega wczesniej pisał 1 miasto-1 tydzien.Praca polega na układaniu towaru w sieci bardzo popularnej drogerii.

Michał 28
@Kasia

Witam,ja jadę na północ i chciałem zapytać kto jeszcze jedzie w te rejony i z jakich miast?

MM

czy wiecie ile osb jedzie i do jakich miast na wykladanie towaru na pulkach ? czy to jest tak jak na inwentaryzacjach ze sie jezdzi od sklepu do sklepu ? i mieszka w ruznych miastach ?

Michał 28
@MM

Dokładnie to jest właśnie tak że się jezdzi od sklepu do sklepu tylko że z tygodniowymi odstępami czasu czyli tydzień jedno miasto potem drugie i trzecie,mieszka sie w różnych miastach w zależności od zapotrzebowania pracodawcy w danym regionie a z tego co się dowiedziałem jedzie sporo ludzi do tego.Czy jedzie ktoś jeszcze z woj.lubelskiego lub mazowieckiego?

MM

Bomi

Witajcie własnie byłem w biurze w Warszawie na podpisaniu umowy. Biuro jest w centrum blisko dworca centralnego można dojść pieszo w jakiś kwadrans.

Rumcajs

Witaj Podobno ma byc nas 15 z Tym ukladaniem to tak jest nawet w innych firmach wiem od kolegow Nie ukladasz tylko w jednym sklepie to wiesz ? Ja musze przejechac cala Polske mam jakies 450km Pozdr

Zostaw merytoryczną opinię o Pracomania - Warszawa

• Jak się pracuje w Pracomania?

Zobacz opinie na temat firmy Pracomania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracomania?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 24 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pracomania?

Kandydaci do pracy w Pracomania napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pracomania