Opinie o Pracomania w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pracomania. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pracomania o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracomania w Warszawa

aib

dotarlismy dzis na kwatery wyszystko ok. pozdrawiamy i dziekujemy

zadowoleni

Byliśmy w Warszawie na podpisaniu umowy i w poniedziałek jedziemy do Niemczech. Bardzo dobra organizacja wyjazdu dostaliśmy wszystkie szczegóły na mejl i esmsem podsumowanie jak również numery telefonu do innych uczestników wyjazdu. To bardzo miłe że możemy już poznać inne osoby z którymi będziemy mieszkali i pracowali . Dziękujemy :)))

Monia
@zadowoleni

@agulka199 w Rosmanach luz. Byłam już dwa razy wysłana przez pracomanię i w tym roku też się wybieram,naucz się tylko liczebników po niemiecku od 1 do 60 i dasz radę.

@zadowoleni

Witam. Można wiedzieć pod jakim adresem jest ta firma w Bochum?

Pracomania Jerzy Fulara

Norbercie napiszę raz jeszcze: zostałeś zwolniony w trybie natychmiastowym bo zupełnie nie nadawałeś się do pracy (mam na to świadków, nie tylko pracodawcę, ale również osoby z którymi miałeś pracować!) Nikt Cię nie oszukał, niemiecki pracodawca zaproponował Ci te same warunki , które miałeś na umowie ode mnie (stawka 9.23 Euro/h brutto + dodatek dzienny 8 Euro, żeby zrekompensować koszt mieszkania 300 Euro). Przykro mi, że wyleciałeś po pierwszym dniu, ale pracodawca postąpił zgodnie z prawem zwalniając Cię. Nadal nie napisałeś na czym miało polegać oszustwo, którego miałem się dopuścić, Jerzy Fulara pracomania.pl

Fantom 46
@Pracomania Jerzy Fulara

Człowieku nadal idziesz w zaparte pracowałem 2 dni i nikt mnie nie zwolnił. Firma w kooperacji z Tobą chciałbym mnie zwolnić ale to im się nie uda. Oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byłbym zapomniał zapytajcie się Pana Jerzego jak dojedziecie do pracy1520 km to w skali miesiąca ładna suma wyjdzie. Zawsze można się składać na ha ha Żyć też trzeba???? Nie będę z oszustem,wichlaczem polemizował. To wszystko. Kontakt macie.

Pracomania

Norbercie, według niemieckiego pracodawcy nie pracowałeś RZETELNIE a ŻENUJĄCO, słowa podobne, ale znaczą coś zupełnie innego, powtarzasz, że Cię oszukałem, ale nigdzie nie napisałeś na czym miało polegać oszustwo powtarzam: Pracodawca Cię zwolnił bo nie nadawałeś się do pracy (inni którzy z Tobą zaczęli normalnie pracują)!!! Wszystko odbyło się zgodnie z prawem, na umowie skierowania do pracy którą ode mnie otrzymałeś przed wyjazdem miałeś 9.23 Euro brutto/h + 8 Euro dziennego dodatku, miałeś pracować w firmie xxxxx Gmbh i być zatrudniony przez niemiecką agencję zzzzzz Gmbh, na dwie zmiany, kwatera kosztowała 300 Euro (ale wiedziałeś o tym przed wyjazdem - dlatego otrzymywałeś dodatek 8 Euro, w Bawarii kwatery są drogie) i dokładnie takie warunki zaproponował Ci niemiecki pracodawca! jeżeli uważasz, że ktoś Cię oszukał zgłoś się do prokuratury, jeżeli jednak uznasz że wolisz oczerniać mnie na forum internetowym to ja skieruję sprawę do prokuratury o zniesławienie! Jerzy Fulara agencja pracy pracomania.pl

Fantom 46
@Pracomania

Panie Jerzy Fulara. Jeszcze raz podkreślam. Pracowałem rzetelnie i nikt mnie nie zwolnił. Podstawiono mi pismo ze wsteczną datą żebym nie mógł skorzystać z pomocy lekarza . Nie zapłacono mi wogole tak w piśmie wyglądało jak bym przyjechał na wycieczkę do Niemiec. Nie wierzcie temu człowiekowi CHroni swojej Firmę co już pisałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest nieuczciwy człowiek!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ktoś ma pytania i oczywiście mam świadków. Bardzo proszę dzwonić. Tel 661 266 745 Pozdrawiam Norbert

Tapicer

Pozytywny

Czy firma jest uczciwa.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
FANTOM46

Pan Jerzy Fulara właściciel Firmy" Pracomania" co świadczy o tym,że Firma jest tylko dla maniaków którzy chcą pracować w Niemczech,bez znajomości języka. Gdzie jest wiele solidnych Firm które dadzą Wam pracę. Zapłacicie 300 eu za mieszkanie i około 750 eu zarobku. Tragedia. Uwaga Oszukuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM KATEGORYCZNIE TEJ FIRMY A JEŚLI CHCESZ BARDZO POJECHAĆ TO WRÓCISZ Z POWROTEM DO POLSKI . PROSZĘ NATYCHMIAST OSOBY KTÓRE CHCĄ BĄDZ JUŻ BYLI WYSŁANI PRZEZ TEGO PANA. KOM 661 266 745 UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!

FANTOM46

Nikogo nie oczerniam tylko stwierdzam FAKT. Teraz będzie Pan chronił swojej Firmy. PRACOWAŁEM RZETELNIE niestety przez okres dwóch dni bo stan zdrowia nie pozwolił mi na dalsze kontynuowanie pracy,przynajmniej przez jakich okres czasu. PRZYSZLI PRACOWNICY NIE DAJCIE SIĘ OMAMIĆ. UWAGA!!!!!!!!!! NIE WCHODZCIE W ZADNE UKŁADY Z TYM PANEM.

Czarek

byłem dziś w warszawie biuro w samem centrum wiec można pieszo od dworca centralnego przejść spacerkiem,na miejscu na spotkaniu było kilka osób z całej polski pan Jerzy odpowiedział na wszystkie pytania,miał do wyboru jeszcze drugą oferte pracy też na poniedziałek wyjazd do niemiec. Myśle że jak ktoś szuka pracy bez języka to warto pofatygować się do warszawy.

neron36
@Czarek

Czarek w jakie miejsce jedziesz? Umowe na ile dostałeś ? Pytam bo sie zastanawiam wyjechać

Till

Czy ktos wybiera sie do Niemiec Dortmund 12 i bedzie mial wolne miejsce w aucie ? Prosze pisac rammstein@int.pl Pozdrawiam

Ogier
@Till

myślicie że da sie bez przyjazdu do Warszawy?

Till
@Ogier

Raczej nie bywają rekrutacje co z dnia na dzień trzeba wyjechać za granice a tutaj kilka dni do wyjazdu wiec nic nie przeszkadza w przyjeździe do wwa

nikola

brak kultury kompletnie,gowniarz dzwoni i obraza ludzi ,co to za agencja?????

Damian

@Radziu jeżeli z Rzeszowa również jestem chętny

Zbychu

Hej Ja też do Dortmund a w środę 7 czerwca do Warszawy podpisać umowę, ktoś chętny się zabrać ? Trasa Częstochowa-Warszawa?

Marianek
@Zbychu

Zbychu ja z Wroclawia tez jade podpisac umowe napisz do mnie na maila rammstein@int.pl dogadamy sie do wyjazdy

Radziu

cześć widzę że teraz szukają kilkadziesiąt osób bez niemieckiego do komisjonowania w Dortmundzie, kto jedzie podpisać umowe do Warszawy ja jade swojim autkiem z Rzeszowa, prosze o kontakt zainteresowanych

Krzysiek

witaj ja bym jechał

Irek
@Radziu

Hej moglbys podjechac do Niska jutro mam byc w warszawie,jak cos to napisz wiadomosc na email:xirox@windowslive.com

Denat
@Radziu

Jestem w dortmundzie i tracisz tylko czasz i pieniądze. Porażka.

modest

@Rabin to że są jedenaście lat na rynku to ok ale pensje to wypłącją Niemcy a nie polski pośrednik!

RABIN

Sprawdzalem ich w rejestrze sa na rynku od 11 lat jak dodej pory nie zbankrutowalin to chyba sa wyplacalni ma ktos info z pierwszej reki?

Malina

Ja dostałam jakiś czas temu oferte na pralnie w Dortmund

Bzykuś

@Magda, a ja dostałem kilka , ale wszystkie oferty były dla meżczyzn więc może dlatego nie dostałaś bo szukaj głównie facetów

Madzia
@Bzykuś

A dostałeś SMS o prace w Ingolstadt? Ciekawi mnie czy to praca dla kobiet

Kamil

Ja również nie otrzymuje żadnych SMS

WĄSACZ

Dobra agencja juz raz bylem przez nich wyslany do niemiec wiec moge polecic

Sisi

Czy tylko ja nie otrzymuje żadnych SMS?

@Sisi

Ja również nie otrzymuje SMS żadnych

qzxcvb

pracuje ktoś w AUDI? jak tam warunki?pracy i mieszkania? ile realnie da sie odłożyć? waham sie miedzy Niemcami a Holandią

Mariano
@qzxcvb

tez mnie to interesuje masz auto mozna sie zabrac z Toba? Pozdro mail pantillek@gmail.com

nauczyciel

nauczyć się czytać! wyraźnie w ogłoszeniu jest napisane że trzeba wypełnić formularz aplikacyjny na ich stronie internetowej :)

Kajaka
@nauczyciel

Złożyłam juz dawno formularz

Magda
@nauczyciel

Ja również złożyłam formularz dwa miesiące temu i nie otrzymałam ani jednego SMS z oferta pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Pracomania - Warszawa

• Jak się pracuje w Pracomania?

Zobacz opinie na temat firmy Pracomania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracomania?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 24 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pracomania?

Kandydaci do pracy w Pracomania napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pracomania