Opinie o PROGMATE Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PROGMATE Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PROGMATE Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROGMATE Sp. z o.o. w Poznań

niby it wiec powinniscie byc inteligentni a tu prosze - zero inteligencji. umowa o prace to stabilne warunki zatrudnienia? kochani 2 tygodnie wypowiedzenia i was w firmie nie ma :) zreszta jak firma jest dobra to nie musi sie chwalic umowa o prace :) powinna byc dowolnosc umowy. osobicie preferuje umowe o dzielo - policzcie ile wam panstwo zabiera na uop a ile na ud.

Heheszki

Progmate sam sobie komentuje? :D :D :D hmmm "Ja bym chciał umowę o prace" jakoś dziwnie to brzmi... nie wierzę że ktoś sprawdzający oferty tak pisze.

Jurek

Typek, o jakie stanowisko się ubiegasz ? Nie polecam tej firmy. Jeśli mi nie wierzysz to uwierzysz jak przepracujesz w tej firmie kilka dnia. Dodam tylko, że średnia zatrudnienia w tej firmie to 3 miesiące :]. Radzę szukać gdzie indziej.

mario
@Jurek

Napisz do mnie na lkowalski1987@gmail.com. Pozdrawiam

Jeśli lubisz pracę pod presją, częste zwracanie uwagi na to co robisz i pracę w firmie w której Prezes ma zawsze rację, a Tobie nigdy nie da dojść do słowa to praca w tej firmie będzie twoją wymarzoną.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PROGMATE Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Poszukiwacz

Czy ktoś może powiedzieć mi coś więcej na temat pracy w tej firmie jako wdrożeniowiec / tester oprogramowania? Złożyłem tam CV i chciałbym poznać więcej szczegółów. Podobno na początku jest jakiś test wiedzy.

Patrycja

może ktoś powiedzieć coś o pracy na stanowisku asystentki w tej firmie

Odradzam

Nie mogę polecić tego pracodawcy.(usunięte przez administratora). Powiedzenie "szef ma zawsze rację" w ty wypadku jest niepodważalne i potwierdzane na każdym kroku.

zainteresowany

Były pracownik możesz napisać coś więcej / Ile tam pracowałeś ? na jakim stanowisku ? Progmate właśnie rekrutuje i chciałbym co nie co się dowiedzieć.

Szczery
@zainteresowany

Nie ma znaczenia na jakie stanowisko aplikujesz i tak będziesz od wszystkiego. (usunięte przez administratora)Z tej firmy odeszła masa ludzi mało kto wytrzymał tam ponad rok a ostatnio nie wiem czy ktoś 3 miesiące wytrwał.

Damian K

Pracowałem dość długi okres czasu w różnych projektach firmy Progmate jako młodszy programista skierowanych na rynek niemiecki. Jeśli chodzi o projekty to jako programista niestety nie mogłem rozwinąć do końca skrzydeł gdyż opiekował się mną starszy programista z konkretną wizją danego produktu i nie było tam luzu - to samo z terminami zakończenia. Jednak jeśli chodzi o kompetencje czy profesjonalizm to na pewno najwyższa półka. Dla szefa słowo jest ważniejsze niż papier a to jest dziś rzadko spotykane. Polecam szczególnie osobom zorganizowanym i ceniącym pracę w silnym i dobrze zaplanowanym zespole. Damian

Zostaw merytoryczną opinię o PROGMATE Sp. z o.o. - Poznań

PROGMATE Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Wierzbięcice 44A
    61-568 Poznań