Opinie o PROGMATE Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PROGMATE Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PROGMATE Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROGMATE Sp. z o.o. w Poznań

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PROGMATE Sp. z o.o.?

a Nowy wpis

Jak najbardziej - w PROGMATE Sp. z o.o. da się zauważyć negatywną atmosferę, oraz jej wpływ na brak efektywności, w końcu dla prezesa wszystko co robisz jest źle.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie PROGMATE Sp. z o.o.?

heh

Żaden. Według prezesa zrobisz wszystko źle, nawet jeśli chwilę wcześniej mówił, że tak chce.

Były pracownik 5 Nowy wpis
@heh

Czyli od wielu lat bez zmian.

Marta Nowy wpis

Jaką umowę proponują? O pracę czy zlecenie?

Była pracownica

Ja pracowałam tam trochę czasu temu, prezes jest krótko mówiąc furiatem... jednego dnia zwolnił wszystkich pracowników. Zarobki są Ok, ale atmosfera nie do zniesienia. Na początku wszystko pieknie, rodzinna atmosfera, rozmawiajcie między sobą a jak tylko poszło się zrobić herbatę to problem bo za długo w kuchni się siedziało... długo tam nie wytrzymałam, podziwiam ludzi którzy pracowali dla niego po kilka lat... bardzo niemiły Pan. Nagrywal rozmowy, mówił jedno robił drugie... paranoja, pol roku tam wytrzymałam... rotacja bardzo duża.

Były pracownik 3
@Była pracownica

Czyli nic nowego, było jak jest. Szkoda, że nikt się nie odważył złożyć pozew o mobbing.

Były pracownik3
@Była pracownica

jako były pracownik, wszystko potwierdzam, to nagrywanie rozmów bez informowania podchodzi pod paragraf. Ten pracodawca nie boi się niczego, szkoda, że byliu pracownicy nie chcą założyć sprawy o mobbing, nagrywanie rozmów i inne rzeczy.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PROGMATE Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
CatLuv

O co chodzi z Progmate? Nie widze tutaj żadnych konkretów. Rozmawiałam z właścicielem- to bardzo rzeczowy i trzeźwy człowiek. Wszyscy wiedzą co mają robić bo dyrektor nie zostawia tego na zasadzie" Róbcie bo trzeba - co to ja sam nie wiem. Jest lista zadań. Wszystko jest zaplanowane i skoordynowane. Pytam- gdzie jest problem?

Wojciech
@CatLuv

Poprawcowałbys kilka tygodni to byś się dowiedział w czym problem

Poznaniak
@CatLuv

Zapytaj Prezesa o mobbing w firmie.

A.D.W

Możecie napisać konkretnie jak jest w tej firmie. Klimat zarobki podejście do pracownika itp. Ale prosze o konkretne odpowiedzi

Były
@A.D.W

Co chcesz wiedzieć ? Pracowałem tam.

Pytający

Pracuje ktoś jescze w biurze ? Nadal macie problemy z szefem i jest mobbing ?

Iwona

@Wojciech Czy mógłbyś napisać jakie jest Twoje zdanie na temat firmy PROGMATE? Z Twojego krótkiego komentarza nie wynika to bezpośrednio. Jak oceniasz firmę i panującą w niej atmosferę, czy pracownicy tworzą zgrany zespół? Jak obecnie wygląda proces rekrutacyjny do tej firmy? Czy mógłbyś napisać kilka zdań więcej?

Obecny pracownik

Firma ma się całkiem dobrze, i niestety nie ucieszy niektóre osoby tym faktem!!!!!

@Obecny pracownik

Obecny pracowniku, nie ucieszy czyli jest tak samo źle jak było?

Były pracownik 2

albo jest jeszcze gorzej...

Helmut

Szkoda, że tak rzadko piszecie. Miałem nadzieję na bieżące info.

NICK

CZy firma jeszcze istnieje ?? Nie widzę na stronie żadnych aktualnych danych :(

dajcie znać jak długo tam pracowaliście bo średnia w tej firmie, jeśli chodzi o pracę w biurze to 3 miesiące.

wizard
@Marek

Marek kilka dni. nie polecam nikomu

umowa

Idealnie jest szansa u nich na odpowiednie szkolenia @ilo, bo przecież ważne jest to, że są w stanie zadbać o stabilne zatrudnienie, bo umowa jest respektowana.

Pracuje ktoś tam szukam pracy jako tester, chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda rozmowa ,jak się pracuje itp . Widzę ze szukają na stronie ale też strona jest mocno nieaktualna :( fb też .......dlatego nie wiem czy jeszcze szukają

NaOH

Witam bardzo bym prosiła jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna u tego pracodawcy. Proszę pisać na mail hialurynka6@gmail.com, z góry dziękuję za pomoc :).

CatLuv2

popracuj to sie dowiesz

Anonimowy

W zeszłym roku było 2 zaledwie, chyba że się coś zmieniło.

Bartek

Ilu tam jest pracowników ??? tzn programistów ???

Łukasz

UWAGA! wszystkich byłych pracowników proszę o kontakt mailowy pod adresem lkowalski1987@gmail.com Pozdrawiam były pracownik Progmate

Mario

Praca dobrze płatna, ale jeśli chcesz się nabawić wrzodów żołądka, lub innych schorzeń spowodowanych stresem (czego nie życzę nikomu) to śmiało aplikuj - chodzi mi o pracę w biurze, obojętnie na jakim stanowisku.

Zostaw merytoryczną opinię o PROGMATE Sp. z o.o. - Poznań

PROGMATE Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Wierzbięcice 44A
    61-568 Poznań