Opinie o PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf w Szczecin

Luk

Współpraca w porządku nie mam żadnych zastrzezeń co do warunkow. Wiadomo napracować się trzeba ale warto zdecydowanie

Damian

Z tego co się orientuję to firma prosperuje dobrze i ma dużo zleceń. Pracowałem w PROBUD 2 lata i po latach mogę docenić politykę zarządzania firmą. Inne firmy w których pracowałem nie płaciły nadgodzin i nie zapewniały posiłków w delegacjach, a wypłaty nie zawsze były na czas. W PROBUD wypłaty i pieniądze były zawsze nawet w czasach największego kryzysu, gdzie miejsc pracy nie było. Teraz już jako pracodawca mogę ZDECYDOWANIE FIRMĘ POLECIĆ.

Simon
@Damian

Firma wypłacalna, to fakt, u mnie też wypłaty są zawsze terminowe. Firmę mogę jak najbardziej polecić.

Była pracownica

Dokładnie, długo tam nie pracowałam, ale przez ten czas zdążyły się 3 osoby zwolnić. Atmosfera w pracy nie jest fajna (usunięte przez administratora) I te jego wołanie każdego codziennie, żeby sprawdzać postępy prac- bez przesady, ja rozumiem spotkać sie raz w tygodniu, plus jakieś dodatkowe spotkanie jeśli jest jakiś problem w rozwiązaniu jakiegoś zagadnienia, ale takie odkrywanie od roboty tylko przeszkadza w pracy.

Sylwek

Super firma budowlana oferuje szereg szkoleń dzięki czemu można zyskać duze umiejetnosci. Duze zarobki, jak sie robi to sie ma;)

Jacek K

W firmie pracowałem blisko dwa lata. Niestety, musiałem wyjechać za granicę lecz pracę tutaj wspominam naprawdę dobrze. Zawsze miałem odpowiednie warunki, system pracy pozwalał mi na robienie też innych rzeczy (nie była to harówka po 12 godz dziennie) Gdybym miał polecić z pewnością bym to zrobił

Początkowo zwykła swobodna rozmowa. Jeśli chcesz aby taka była do końca to nie zadawaj zbyt wielu pytań bo pan Tomek tego nie lubi i zresztą pewnie ci na nie nawet odpowie lub zrobi to w najlepszym razie wymijająco. Jak nie przeszkadza ci dziwna pół-legalna umowa, niejasny system wynagrodzeń i urlopów to polecam. Na pewno będziesz zadowolony.

Pytania o doświadczenie zawodowe, znajomość programów, moje oczekiwania związane z zatrudnieniem, czy chcę pracować czy tylko sobie tak pogadać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Paulina

Polecam prace. Zdobylam doswiadczenie w tej firmie. Troche stresu ale zadania projektowe zawsze byly zrealizowane. Fajna atmosfera.

Czesław

Wynagrodzenie wypłacane terminowo, biuro z potencjałem. Praca 8-16, nadgodziny płatne.

Kamil

Potwierdzam poprzednią opinię, że wynagrodzenie zawsze było płacone na czas gotówką. Pracy było nie do przerobienia, fajni i weseli ludzie. Wyjazdy służbowe i spotkania z inwestorami na terenie całego kraju dużo mnie nauczyły. Nie było zadań niemożliwych, nawet tunel do szkolenia z bronią chemiczną w Drawsku zaprojektowaliśmy. To był fajny czas. Polecam firmę ze względu na zadania projektowe i możliwości rozwoju zawodowego.

Nie polecam.

Bartosz
@były pracownik

A ja polecam, firma wyszkoliła wielu dobrych inżynierów, którzy z powodzeniem realizują się w branży.

Zbigniew
@Bartosz

To świetnie, że firma wyszkoliła wielu dobrych inżynierów. Skoro pod względem rozwoju zawodowego jest to godne polecenia miejsce pracy, to wiesz może, czy nie mając doświadczenia zawodowego, również można stać się pracownikiem tej firmy?

Przemek

Polecam pracę. Firma z perspektywami i wielobranżowymi zadaniami projektowymi.

Fajna praca, miła atmosfera, rozwojowe zadania. Firma godna polecenia.

Radek

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Bardzo dobry pracodawca, wystarczy robić swoje, polecam pracę.

Zbigniew
@Radek

Na Twoją opinię o firmie złożyły się warunki pracy, wynagrodzenie czy inne czynniki? Rozwiń swój komentarz.

Bożena

Dziękuję za szczegółowy wpis o pracy w Probud Tomasz Graf. Dobrze rozumiem, że pracując w firmie miałaś dwie umowy? możesz to jakoś wyjaśnić?

Mikołaj

Wiesz może, dlaczego w taki sposób zatrudniani są pracownicy? Zastanawia mnie, co daje pracodawcy to, że pracownik ma dwie aktywne umowy. Ma z tego tytułu jakieś profity?

Składam gratulacje na ręce Pana prezesa za pomoc w realizacji zadania projektowego w Pułtusku. Podczas projektowania pracownicy firmy wykazali się dużym zaangażowaniem i wiedzą techniczną umożliwiającą zaprojektowania strzelnicy. Życzę powodzenia i polecam firmę PROBUD jako rzetelnego projektanta.

Bożena

@Piotr Widzę wiele niezadowolonych osób z umowy jaką oferuje Probud Tomasz Graf. Nasuwa mi się tylko pytanie czy jeszcze tam pracujesz? A jaka jest ogólna atmosfera pracy w tym miejscu?

Bożena

Widzę, że Probud szuka na swojej stronie projektantów. Z tego co piszecie wynika, że już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej trzeba doprecyzować temat umowy i stawki. A można liczyć na dodatkowe benefity do wynagrodzenia lub premie od zakończonych projektów?

Paulina

Wynagrodzenia i nadgodziny wypłacane terminowo. Warunki biurowe jak i sprzęt przyzwoite. Uważam że firma jest godna polecenia dla osób rozpoczynających i kontynuujących pracę zawodową.

Paulina

Zauważyłam duże zmiany w organizacji pracy oraz planowaniu. Nowi inwestorzy i kontrakty oraz pozytywne referencje. Gratuluję oby tak dalej.

Warto tam pracować, można zdobyć duże doświadczenie. Projekty nietypowe, fajni ludzie i miła atmosfera pracy. Polecam firmę pomimo różnych opinii. Moje sugestie dla Probud Tomasz Graf: Warto tam pracować, można zdobyć duże doświadczenie. Projekty nietypowe, fajni ludzie i miła atmosfera pracy. Polecam firmę pomimo różnych opinii.

Ja również słyszałem dużo pozytywnych opinii. Dziwią mnie jednak tak różne opinie na forum, o co chodzi?

Kluzik

polecam, miła atmosfera i bardzo pomocny szef od którego wiele się nauczyłem jeden z lepszych konstruktorów w zachodniopomorskim

Zostaw merytoryczną opinię o PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf - Szczecin

• Jak się pracuje w PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf?

Zobacz opinie na temat firmy PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf?

Kandydaci do pracy w PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf
3.6/5 Na podstawie 229 ocen.

PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf