Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Testo

Nie polecam. 1500 ogłoszeń o pracę na kilku portalach. Po rozmowie nawet nie raczą poinformować, że nie przyjęli. To kogo szukają robota? Zero profesjonalności

@Testo

Osoba prowadząca rekrutację zapewniała Cię, że o jej wyniku zostaniesz poinformowany? Może w dalszym ciągu nie został wybrany nowy pracownik, dlatego brakowało kontaktu ze strony firmy Gebrueder Peitz Polska? Ciekawi mnie, czy próbowałeś może sam ustalić, na jakim etapie jest cały proces.

Pracownik kadr
@Testo

Prosimy o odbieranie telefonu.

Witam. Czy praca jako operator CNC jest ciężka i trudna? Są jakieś przyjęcia?

Jan
@Marcin

1. Jak odnieść się do komentarza osoby która nie potrafi czytać? Jak byk napisane szukamy pracowników. 2. Wystarczy wejść na stronę firmy a tam znów jak byk napisane szukamy pracowników. 3. Kilka komentarzy niżej - szukają pracowników. Czego jeszcze nie rozumiesz? Czy praca jest ciężka? W porównaniu do czego? Pracy przy komputerze? Tak dźwiga się czasami ciężkie rzeczy ważące po 30-40 kilo, trzeba wyrabiać jakieś tam normy. Idąc do takiej pracy trzeba się nastawić mentalnie na ciężką pracę i kropka. To nie kopalnia gdzie można na nocce przymknąć oko.

@Jan

Dzięki za info. Jaki jest średni czas na rozpatrzenie CV?

Taki normalny raczej. P.S. Świety Mikołaj Cie szuka. Dlaczego uciekłeś z zaprzęgu? :P

Fan Jana
@Jan

(usunięte przez administratora), jeżeś taki obeznany - powiydz ino przijyli kogoś?

Gebrueder Peitz Polska prowadzi aktualnie rekrutację do pracy na następujących stanowiskach: OPERATOR MASZYN CNC KONTROLER DETALI AUTOMATYK / ROBOTYK ELEKTRYK ASYSTENT/KA BIURA ZARZĄDU (jęz. niemiecki) Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Żorach Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. to jedna z wiodących firm branży motoryzacyjnej na Śląsku. Naszym pracownikom zapewniamy stabilne zatrudnienie oraz dajemy szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Dołącz do Zespołu GPPL już dziś! Szczegóły na naszej stronie internetowej https://gppl.eu/praca/

Ciekawy

Jak wygląda praca jako operator maszyn CNC? Trzeba mieć duże doświadczenie? Może być osoba do przyuczenia? Czy trzeba umieć programować i ustawiać maszyny? Czy raczej chodzi o zielony guzik i ewentualną kontrole obrabianego detalu? Na jaką stawkę można liczyć na początek? Bardzo proszę o odpowiedź.

Teddi
@Ciekawy

Najwyższa w okolicy a pracowałem u trzech pracodawców z parku

Jan
@Ciekawy

W tej chwili firma poszukuje pracowników więc na pewno jest większa szansa na to że wezmą bez doświadczenia. Praca operatora polega niestety na byciu guzikowym i kontroli detalu. W programie nic nie pomajstrujesz. Trafiasz na daną linię, pracujesz na 3 zmiany 3-2-1. Z czasem dochodzą ci kolejne maszyny. Kontrola detalu jest na wielu etapach więc tak na prawdę ciężko jest coś (usunięte przez administratora) Co do stawek te chyba są tajemnicą wewnętrzna firmy ale (usunięte przez administratora) można nieźle zarobić (więcej niz sztygar na niejednej kopalni) :)

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
fE

Bardzo dobre zarobki! Firma o ciekawym profilu , fajna ekipa na hali pozdrowioneia

Na jakie stawki może liczyć nowy pracownik i jakie są kryteria by dostawać premię bo różnie słyszałem na temat premii i wypłat w tym zakładzie

PRAXCO

NAJWYZSZE W OKOLICY

ZDzi
@Zainteresowany

stawki najlepsze na tle konkurencji, robota na poziomie ekipa zgrana pracowalem w 3 firmach tego typu i majac porownanie mowie ze jest najlepiej

ZDzi
@Zainteresowany

całkiem inny poziom jesli chodzi o maszyny roboty rozwiazania na tle konkurencji na plus gpp

Michal Fe

Bardzo wysokie!

Stara wyga
@Zainteresowany

Robja większa czesc życie i jeżach zadowolony

zefr

spoko

Bea

Czy przyjmują kobiety czy tylko mężczyzn?

asd

ile można zarobić jako ślusarz/mechanik bez nadgodzin?

Czarny

Są przyjęcia?

C
@Czarny

Tak:) wejdz na gppl.pl w zakładce praca- może znajdziesz cos dla siebie

Czarny
@C

A jak z zarobkami dla początkującego na produkcji?

C
@Czarny

Na pewno najlepsze w okolicy.

pracownkk

k

potwierdzam

k

potwierdzam

Endomo

Praca Ok kadra zgrana przerwa ok można dobrze zarobić

Pracownik gppl

Trzeba przyznać robota ok konkurs hero ok tylko pytanie odnośnie tych premi co niby sa od listopada nie ma premi i tu moje pytanie czy będzie ona i kiedy .Póki co w innych zakładach jest tylko nie tu a szkoda

@Pracownik gppl

Dziękujemy za wpis i komentarz. Cieszymy się, że "robota ok" i, że Program HERO się podoba. Tak jak napisaliśmy w innym wątku wszystkich pracowników zainteresowanych sprawami premii i wynagrodzeń zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza https://gppl.eu/dla-pracownikow/ lub mailowo (dane kontaktowe na stronie). Premie w firmie są i były przyznawane za ponadprzeciętne zaangażowanie i wyniki w pracy. Błędem jest przyjmowane(usunięte przez administratora) często założenie, że premia to stały i niezmienny składnik wynagrodzenia każdego pracownika.

Giants
@Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.

Czyli wg tego co państwo piszą, zarzad nie uznaje żadnego pracownika ponieważ nikt na produkcji nie otrzymuje premi. Pozdrawiam

dfgva
@Giants

PREMIE były w wakacje gdy nie było komu pracować, nawet extra kasa za weekendy się znalazła

FrugoIh

Bardzo dobre wynagrodzenie, Atmosfera ok no i trochę plusów ostatnimi czasu

FrugoIh

Bardzo dobre wynagrodzenie, Atmosfera ok no i trochę plusów ostatnimi czasu

szukający pracy

Dzień dobry. Na początek chciałem wszystkim życzyć wszelkiej pomyślności w roku 2019. Przeczytałem wiele wątków w niniejszym temacie odnośnie warunków pracy w firmie. Rozumiem - praca nie należy do lekkich. Pracuję obecnie w jednym z przedsiębiorstw na Strefie, lecz nie związanych z motoryzacją i profilem Państwa firmy. Chciałem się zapoznać z opiniami pracowników dotyczącymi pracy w Państwa firmie. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś zechciał udzielić mi kilku podstawowych informacji. Czy aplikując do Państwa firmy powinno się wskazać gdzie chciałoby się pracować, pracodawca pozostawia wolną rękę czy np. chciałoby się na montaż czy np magazyn - rozumiem oczywiście zależy to od aktualnych potrzeb. Czy istotne jest doświadczenie w Państwa branży, czy też praca nie jest trudna do ogarnięcia i nauki? Czy atmosfera pracy w zespole oceniana jest obecnie jako "fajna" ? Czy można liczyć na pomoc i wsparcie jako nowy pracownik? Czy kierownictwo należy do wyrozumiałego ? Jak wyglądają stawki godzinowe dla nowo przyjętych? Czy ogólnie jest problem z ewentualnym urlopem i kwestiami związanym z ewentualnym L4 czy opieką na dziecko? Czy firma oferuje jakieś motywatory płacowe lub pozapłacowe? Przepraszam za ilość pytań, ale jako osoba szukająca pracy chciałbym poznać trochę lepiej firmę widzianą oczami pracowników. Może innym osobom starającym się o pracę w Państwa firmie wiadomości też okażą się przydatne. Bardzo dziękuję za pomoc.

@szukający pracy

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Gebrueder Peitz Polska. Wszystkie informacje o dostępnych wakatach i naszych ofertach można znaleźć na https://gppl.eu/praca Oferty są zróżnicowane, a co za tym idzie wymagania stawiane kandydatom również. W opisach stanowisk na naszej stronie można znaleźć wiele informacji, o które padło pytanie. Czasem szukamy osób z dużym doświadczeniem, a czasem oferujemy możliwość przyuczenia do pracy na wielu stanowiskach. W firmie można znaleźć wsparcie i zrozumienie u kierownictwa, a nasz Dyrektor Zakładu bardzo dba o dobry kontakt z załogą. Urlopy i zwolnienia podlegają ogólnym regulacjom prawa pracy. Na wielu stanowiskach są premie, a w firmie od kilku miesięcy działa również Program Motywacyjny z Nagrodami GPPL HERO https://hero.gppl.eu Stawki w GPPL są atrakcyjne i wypadają zdecydowanie korzystnie na tle innych przedsiębiorstw w regionie. Dbamy też o dobrą komunikację i atmosferę w naszej firmie. Na stronie z ofertami pracy znajdzie Pan również adres mailowy, na który można wysłać dodatkowe pytania związane z pracą w Gebrueder Peitz Polska i zatrudnieniem na konkretnych stanowiskach.

Pracownik gppl
@Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.

Mam pytanie odnośnie tych premii czy będzie ona w ogóle i kiedy bo jej nie ma a szkoda

Nikita
@Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.

A na których to stanowiskach te premie niby są? Bo zdaje się że raczej na żadnych produkcyjnych. Podobno premie są zawieszone do.... No właśnie nikt nie wie do kiedy.

@Nikita

Wszystkich pracowników zainteresowanych sprawami premii i wynagrodzeń zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza https://gppl.eu/dla-pracownikow/ lub mailowo (dane kontaktowe na stronie). Premie w firmie są i były przyznawane za ponadprzeciętne zaangażowanie i wyniki w pracy. Błędem jest przyjmowane niekiedy często założenie, że premia to stały i niezmienny składnik wynagrodzenia każdego pracownika.

Qwertyuu

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!! Byle do przodu!!!!!!!!

DMar

Robota ok, jo se chwola :-)

Pavelbe

przywzwotita praca i bardzo dobre wynagrodzenie!!! Pozdrawiam cala produkcje i utrruyanie ruchu

Wyga
@Pavelbe

Pozdrawiamy :-)

Rydzek Proceder

pozdrawiam zaloge swoich czasow

Wszystkim użytkownikom niniejszego forum życzymy spokojnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze, oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym Roku!

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.