Opinie o Energomix-Silesia Sp.z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Energomix-Silesia Sp.z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Energomix-Silesia Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomix-Silesia Sp.z o.o. w Rybnik

bolo

Nie wiele mogę Ci powiedzieć na tema tej spółki, podobno zajmują się sprzedażą workowanej energii, aby dokładnie rozeznać działanie tego dyrektora generalnego trzeba się zapoznać z działalnością jego upadłych spółek; MAR-BUD,MAR-BUD Inwestycje, Inwestycje pl, wszystkie spółki upadły pozostawiając długi wobec podwykonawców,hurtowni i pracowników.

bolo

Za numery wykręcone na budowach w różnych wcześniej prowadzonych spółkach ten prezes, dyrektor generalny w normalnym kraju byłby zamknięty na klucz, a tak dalej naciąga firmy i prywatnych inwestorów twierdząc że buduje pod klucz, śmieje się w kułak z polskiego prawa.

pomoc

a z czego ta niska ocena wynika? jest tu ktos, kto zna energomix od srodka? bede megawdzieczny za pomoc. .

bolo

Wiosna wiec może spółka prezesa,dyrektora generalnego,przerzuci się na budowę Orlików,w poprzedniej spółce Inwestycje.pl takich boisk spartolili kilkanaście,ciekawe kiedy prokuratura się tym zajmie.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Energomix-Silesia Sp.z o.o. na stanowisko Szukamy mistrzôw sprzedazy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
kazik

Nie da się ukryć że jest to firma preferująca usługi budowlane w najnowszych technologiach,w poprzednim wcieleniu fundament hali basenowej wykonała z pustaków suporeks,metr tynku mokrego brutto robili za 480 brutto.

osa

Kazik nie zna realiów,w firmie jest pracy w bród miksują energię i pakują do worów,wychodzi tanio,a sprzedali już naiwnym mnogo.

kazik

Ta firma to zlepek [usunięte przez moderatora],prowadzili już różne spółki,puszczając pracowników z torbami, zdanych na łaskę syndyka,dziesiątki hurtowni i podwykonawców do dziś ledwo zipie lub upadli bo za usługi i materiał nie dostali kasy.Radzę uważać albo załatwić sobie płacę z góry.

andrzej

Wierzyć się nie chce że faceta zamknęli za kradzież prądu za 70 groszy gdzie my żyjemy.

andrzej

Ten pajac razem z córeczką też dyrektorką przekręcił mnie na budowie hali dla MOSTOSTALU w Gliwicach na 54 tys.zł

Cacy

Tu niema się co bać prezes,derektór generalny,a zarazem właściciel różnych spółek został koordynatorem na Śląsk partyjki [usunięte przez moderatora] zbiórka kasy i likwidacji różnych instytucji pójdzie dobrze do czasu gdy kasa nie zniknie.Znany działacz z samoobrony marzy o darmowym korycie i błogim nieróbstwie.

osa

upadły - 2012-09-06 12:07:30 Zastanawiam się na jakich warunkach sądy polskie zatwierdzają upadłość spółek i rejestrują nowe na nazwiska tych samych przekrętów,poprzednia spółka tych defraudantów Inwestycje pl doprowadziła mój zakład do ruiny pozostałem z długami w ZUS i US a oni ogłosili upadłość i nie odpowiadają za nicZastanawiam się jak giną opinie które ostrzegają szczególnie prywatnych inwestorów którzy po zapoznaniu się w opisach na co stać tą kant firmę mogą powierzyć wykonanie jakichś robót budowlanych znam ekipę która tworzy tą spółkę i mogę stwierdzić że potrafią (usunięte przez administratora) każdą robotę można to sprawdzić po upadłych wcześniej spółkach;MAR-BUD ,MAR-BUD inwestycje,Inwestycje.pl,nie wspominam o firmach które właściciel też doprowadził do upadku dużo wcześniej więcej można znaleźć w internecie.OSTRZEGAM !!!!!!!!!!

śmieszek

Działalność tej zgranej paczki to taki mały Amber Gold na miarę możliwości członków zastanawiające są decyzje tego samego sądu rejestrowego który ogłasza upadłości i rejestruje spółki tej kliki.

bolo

Znam działalność spółek tego prezesa począwszy od MAR-BUD-u, MAR-BUD-u, inwestycje,Inwestycje pl. Pod klucz może tej nowej spółce to udało by się wybudować oczko lub [usunięte przez moderatora],na obiektach wlą się im stropy,wykopy pod fundamenty przebrane o metr,mury przyziemia z syporeksu,wibrowanie betonu patyczkiem jak za króla ćwieka.Unikać tej firmy tak ognia.

upadły

życzliwy

Zakres prac oferowany przez tą firmę zwala z nóg jedno pewne że nie mają ani jednego fachowca,a że nic nie potrafią to można sprawdzić na podstawie działań wcześniej prowadzonych przez nich spółek, jedyne co potrafią to fakturować jak się uda i nabijać w butelkę podwykonawców i hurtownie.Ostatnia ich spółka Inwestycje pl zabłysnęła na rynku budowy kilkunastu Orlików których remonty potrwają jeszcze długo,ale to zmartwienie marszałka i sądów rejestrowych.

robol

Ostrzegam wszystkich przed tą firmą której podstawowym zajęciem jest ogłaszanie upadłości po nabiciu w butelkę podwykonawców,hurtowni i pracowników.Przed jakimikolwiek negocjacjami należy sprawdzić upadłe spółki;MAR-BUD,MAR-BUD inwestycje,Inwestycje.pl tam powtarzają się nazwiska tych przekrętów.

Zostaw merytoryczną opinię o Energomix-Silesia Sp.z o.o. - Rybnik

Energomix-Silesia Sp.z o.o.
1.1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Stolarskiego 8 B
    44-200 Rybnik