Opinie o Woseba w Odolanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Woseba. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Woseba na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woseba w Odolanów

popo

Jak kto pracuje ta ma puzniej się dziwiom ze zwalniając Ph i opowiadania ze woseba firma zła

popo po
@popo

nie dziwie się że Cię zwolnili .. jak tak sprzedajesz jak potrafisz pisać sukces masz murowany... dosłownie... przy betoniarce w Irlandii są vacaty...

y

Znasz realia i wlasnie dlatego wypisujesz takie brednie akurat na forum. Faktycznie dobry powod... Tez bym tak robil gdybym znal realia:))) Widocznie mocno ci sie nudzi Panie znawco. Czyzby urazona duma? Nie martw sie o to co ma robic firma, bo sie spocisz a lepiej wytrzyj mleko spod nosa. Czas dorosnac i wziąć sie do roboty

Potwierdzam że w ''wosebie''poznaje się wspaniałych ludzi którzy są doceniani dopiero jak zmienią firmę na inną (dotyczy PH ). Panie i Panowie z zarządu zróbcie coś żeby handlowcy od czasu do czasu czuli się doceni - to naprawdę nie jest trudne.

kolega z branży

Ale rotacja na Trójmieście nie wie czy warto tam pracować panda auto

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Woseba? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
M-O

Witam. A ja akurat przyjmuje sie za pare dni do woseby. Ale popieram osobe ktora napisala o ludziach ktorzy narzekaja .. a narzekaja jak sie im nie chce pracowac. Niestety praca Przedstawiciela nie nalezy do latwej pracy, a sa tacy co oszukuja, nie dbaja o klientow itp. wiec narzekaja.

popo
@M-O

Życzę powodzenia na Trójmieście

były PH z 3 letnim stażem
@M-O

heh popracujesz chwilę i zweryfikujesz: co jest prawdą, a co nie :)

panda

wydaje mi się, ze to była kobieta ??

mohito

Jeśli chodzi o faceta w fordzie focusie to PH

panda

kto na podkarpaciu jeździ srebrnym fordem focusem Woseba? przedstawiciel czy kierownik czy jeszcze ktoś inny?

praca jest okej to co piszę to są bzdury kobiety też przyjmują na telefon jest 100 zł i 2000 minut w sięci gratis zupełnie wystarcza paliwo ja zrobisz ponad 200 kilomertów to tankujesz sama nie jest żle można pracować jak się chce

vnvki

zadzwonil, ze decyzja negatywna. I w sumie ciesze sie z tego. Taka ilosc negatywnych opinii nie bierze sie znikad

fgh

bylam na rozmowie z tydzien temu. Proponuja tylko i wylacznie pande, dwuosobowa. Poinformowali, ze jak sie wykaze to dostane peugota, lepsze auto traktuja jako nagrode...

Pracować a nie auta wam się morzom wyniki trzeba robić

JJ

Z tego co wiem to Fordy Focusy dostali i PH i kierownicy, tak jak zresztą Hiundai i30. Hiundai i20 mają PH.

były

Tak z ciekawosci zapytam: czy to PH dostali fordy focusy czy tez KAMom albo RKSom zamienili Octavki na Focusy ??

odradzan

Daj sobie spokój z wosebą. Kawa to produkt regionalny i na terenie północy nie sprzedaje się woseba tylko prima czy mk. Wielka rotacja ludzi, brak szkoleń, brak dobrych narzędzi pracy. Na początku fiat panda (usunięte przez administratora)Później jak łaskawie zasluzysz może dostaniesz lepszy. Kadra kierownicza fatalna. Klienci na sklepach nie chcą juz słyszeć o tej kawie. Opinie negatywne są bardzo prawdziwe wystarczy, ze wejdziesz do pierwszego lepszego sklepu czy marketu i zapytasz czy sprzedaje się woseba. Pozdrawiam.

kandydat

witam, mam pytanie do PH z kujawsko-pomorskiego. Jak pracuje sie w tej firmie?jakie zarobki, ile samej podstawy netto proponuja na poczatek? Jakie auto? czytam to forum i wiecej negatywnych opinii, a mam iśc na rozmowe. A propos rozmowy, co to za testy, ze rozmowa trwa az godzine?

Kolego co do opini kierowniczki to się mylisz jest bardzo fajną kierowniczkom piszecie bzdury na temat woseby i ludzi którzy tam pracuję Pozdrawiam trzeba pracować a wyniki same przyjdą i

Pracuje w Wosebie już ponad rok i nie mogę narzekać na pracę w tej firmie. Pieniądze dobre, atmosfera super, a plany sprzedażowe dopasowane pod każdy region indywidualnie. Kolego niedojrzały hejterze, któremu się nie chce pracować. W każdej firmie wylecisz z takim zaangażowaniem, a jakby kierowniczka była taka zła jak piszesz to już byś dawno nie pracował.

kolego to co piszesz są bzdury w pomorskim jest najlepsza kierowniczka ja już pracuje 16 lat w handlu i takiej kierowniczki jeszcze nie miałem nie można osądzać firmy że kawa się nie sprzedaje mój poprzednik sprzedawał 150 kg miesięcznie ja sprzedałem tone czterysta to zależy od przedstawiciela jak pracuję . siedząc w domu to nic się nie sprzeda trzeba jeździć żeby coś sprzedać a co do samochodu to pandy są bardzo dobre pozdrawiam przedstawiciel z pomorskiego :D

@pracownik

kolego ze słupska ja pracowałem na tym terenie jest to niemożliwe tyle sprzedać woseby

xxx

A słuchajcie może to prawda. Tak sobie teraz przeglądam na praca.pl historie ogłoszeń na dane miejscowości i średnio co 2-5 miesięcy na dany region jest nowe ogłoszenie. Hmm dziwne tylu przedstawicieli jest złymi pracownikami? Myślę, że napewno nie jest dobrze , a po poprzednich postach i ciągłej rotacji pracowników wrecz jestem przekonany, że coś jest nie halo. Chciałem wysłać CV ale jak dziś podpytałem na kilku dużych sklepach o Wosebę to klienci mnie wyśmiali i powiedzieli, żebym dał sobie spokój. Czyli wszystko się zgadza... Powodzenia nowym PH bo wychodzi na to, że dobre Call Center byloby lepsze niż niepewność pracy i brak możliwości. Co do samochodów to fakt widzę pandy czyli jeszcze jeżdżą, a jak PH obsługujący sieci handlowe jeździ takim padłem to jaka to wizytówka dla firmy i jej pracownika? Każdy ma na ten temat swoje zdanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Woseba - Odolanów

• Jak się pracuje w Woseba?

Zobacz opinie na temat firmy Woseba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woseba?

Woseba