Opinie o Woseba w Odolanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Woseba. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Woseba na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woseba w Odolanów

Julia

A byl ktos moze dzis? na rozmowie w odolanowie ja mam jutro i niewiem czy isc jak czytam te wszystkie opinie.Niech napisze kts kto byl dzis?Czego sie tam spodziewac na tej rozmowie

degeneracja

DO WSZYSTKICH JELENI ZAINTERSOWANYCH REKRUTACJA W WOSEBIE Co drugi post jest negatywny, piszecie że mała pensja, że ciężkie warunki itd a MIMO TO I TAK JEDZIECIE, ja też dostalem zaproszenie na rekrutacje ale po przeczytaniu opinii zrezygnowalem i olalem sprawę. gdyby wszyscy byli solidarni to WOSEBA zmieniła by coś w sposobie rekryacji i warunkach pracy Oni robią rekrutacje niczym do wielkiej międzynarodowej korporacji skłądającej się z testów, II etapów itd a oferują 1.300 zł....Ludzie zacznijscie się szanować bo przez takich jak wy niedlugo będziemy zarabiać niecały tysiąc złotych !!!!

Maja

@alek jak kobieta do mnie dzwoniła to się oto zapytałam-ponoć ten etap ma być ostatnim jeśli chodzi o rekrutacje.. ma być na nim dwóch ludzików z ich firmy.. też zostałam zaproszona na piątek na II etap. Pozdrawiam

alek

ja mam drugi etap w tym samym hotelu w Gdansku. istenieje jeszcze 3 etap? bo nie za bardzo usmiecha mi sie jazda do Wielkopolski.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Woseba? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
czarna

Sporo osob na ten piatek zwerbowali

julia

Ja tez mam rozmowe w piatek na 11w odolanowie w firmie woseba ale sie tyle negatywnych opini naczytalam ze strach mam tam isc?byl juz ktos na tym drugim etapie jk to wyglada.Bo bylam tydzien temu w calisi co te testy z woseby byly myslalaem ze nie zadwoznia do mnie na drugi eap bo slabo mi te testy wyszly

on

daj znac jak po rozmowie w tym kaliszu

Olka

Może ktoś powie coś na temat ph na Kalisz mam rozmowę w piątek,ale opinie dały mi do myślenia...

Witam, Czy jedzie ktoś na rozmowy do Odolanowa 03.01.13r z Torunia na rozmowy do WOSEBA??? Proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

lolok

a co do pracy w kujawskopomorkim ktoś może powie jakiej kwoty można się spodziewać na start? ja jestem w stanie zniesc jakieś gburskie zachowanie przełozonyfh pod warnkiem ze bedą za to odpowiednie pieniądze, a jak na warunki w kujawskopomorkim gdzie srednia krajowa jest duzo ponizej 2500 to wiecie... no cóż każda kwota powyżej 2000 bedzie juz uciechą ale pytanie co szefostwo proponuje? i na ile praca jest związana z pozyskiwaniem nowych klientów a na ile z obsługą bierzących

były Wosebowiec

Kolego masz opisana w każdym poście pracę w Wosebie i nic z powyższego nie jest przesadzone. Każdy post opisuje to co cię tam czeka. A na stanowisku RKS, dochodza jeszcze ciągłe spotkania z dyrektorem, a czym to grozi to się dowiesz :) ja ze swej strony odradzam tą firmę!

Aplikant

Witam, czy ktoś mogłby w konstruktywny sposób opisac prace w wosebie? Bo to ze nikomu nie chce sie wypełniac raportów i ze zarabia sie 2000 netto to akurat standard w każdej z firm w jakich pracowałem. nie przeraża mnie spowiadanie sie z tego co i gdzie zrobiłem bo pracuje i nie jestem leniem. Aplikuje na stanowisko RKS i prosze o normalną odpowiedz. z góry dzieki

Z

marchandiser tez ma tak przewalone? czy moze zmienili nazwe z PH na marchandiser zeby ludzi zmylic i robi sie dokladnie to samo?

jo

Dobrze, że istnieją takie serwisy :-). Już nawet napisałam LM na KAMa, ale po tym co tu przeczytałam to z pewnością go nie wyślę. Dzięki za informacje.

kawka

zgadza się,zbyt długo.strata czasu i zdrowia.Mało osób pracowało tak długo,zaplate poznałes na koniec-prawda ?

kawka

a jednak pracowałeś/aś? pewnie zbyt krótko,aby móc powiedzieć więcej

Kopernik

Pewnie że praca trudna ciężka ! Filozofia Firmy ciężka do zrozumienia ! (usunięte przez administratora)

aga

Witam.Byłam na rekrutacji do tej firmy poszłam z czystej ciekawości,ponieważ chciałam sprawdzić czy faktycznie jest tak jak piszą ludzie.Otóż pan przyjemny,rzeczowy bez wyniosłości-moje wrażenie pozytywne.Faktycznie testy matematyczne jak na analityka finansowego (usunięte przez administratora)Moim zdaniem warto zawsze to jedno doświadczenie więcej w poszukiwaniu pracy.

też mgr

a Ty Kolego co się tak napinasz? Chyba poprzednik uderzył w Twój czuły punkt! Zrób po prostu mgra i nie będziesz się musiał przed nikim wstydzić, że jesteś po technikum(usunięte przez administratora)

michało

jeździsz po sklepach typu Tesco, Real itp i wypełniasz raporty, duzo raportów

Zostaw merytoryczną opinię o Woseba - Odolanów

• Jak się pracuje w Woseba?

Zobacz opinie na temat firmy Woseba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woseba?

Woseba