Opinie o Pensjonat Kinga w Rewal

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pensjonat Kinga. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pensjonat Kinga o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pensjonat Kinga w Rewal

Cz Nowy wpis

Jak w tym roku?

Anonim Nowy wpis

Pracowałam tam i nie jest źle. Nie wiem skąd te wszystkie opinie negatywne. Jeżeli ktoś przychodzi do pracy to powinien pracować a nie leżeć i pachnieć. Idąc do takiej pracy trzeba być pewnym że będzie jej dużo. Państwo Płodziszewscy jedynie oczekują chęci do pracy. Wiele osób tam było ale sami alkoholicy i nic więcej wiec do się dziwicie. Przychodzą do pracy kiedy chcą i robią co chcą. A co do wypłaty. Wy barany! Oczekujecie wypłat a z czego jeżeli pracować się nie chce. Dużo zależy od nas pracowników. Niektórzy myślą żeby tylko wziąć kasę i mają wyjeb... nie mogę złego słowa powiedzieć na prace u nich. Wracam tam za rok. Nie narzekam.

Edyta Nowy wpis
@Anonim

Jasno piszesz, że głównie ludzie tego pokroju tu są i pracują. To tak się zastanawiam czemu właściciele po prostu porządniejszą selekcją się nie zajmą, żeby inny typ ludzi tu pracował?

Anonim Nowy wpis
@Edyta

Każdemu trzeba dać szansę. Byłam świadkiem jak własciciele przyjmowali pracowników. Na początku wszystko ładnie a po paru dniach okazywało się co innego. 30 razy upominanie.. porażka. Każdemu trzeba dać szansę lecz w tych czasach ludzie myślą że przychodząc na gastronomię można siedzieć, przychodzić o której się chce i pić w pracy alko. Nie piszę tego dlatego bo tak jak niektórzy czytając będą mówić że jestem z rodziny. Nic podobnego. Wspaniały komentarz dla tych strasznych właścicieli.. gówno prawda. Krzywda mi się tam nie działa. Wiadomo dużo pracy tak jak wszędzie ale nie mogę złego słowa powiedzieć.

Halina

Strasznie negatywnie wypowiadacie się o firmie :/ Niby trochę czasu minęło, ciekawi mnie czy coś się zmieniło na plus?

MISZA

KOSZMAR Z ULICY WIĄZÓW -TAK WYGLĄDA PRACA W TEJ FIRMIE.WŁAŚCIELE TO STRASZNI LUDZIE,ALE ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ JAKIŚ GŁUPI ,KTÓRY DA SIĘ ZŁAPAĆ NALEP, SCHEMAT POWTARZALNY- WYZYSK PONIEWIERANIE I POTRĄCANIE ZA WSZYSTKO. RADA-ZAPOMNIEĆ TEN ADRES

Pat.
@MISZA

Popieram!!!!!!!

Antoni
@Pat.

Negatywnie postrzegacie pracę w tym miejscu, dlatego pozwolę sobie zapytać, czy dają tam w ogóle umowę o pracę, czy raczej nastawiać się na zlecenie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Pensjonat Kinga? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Aneta

@Nxjsjxnz jak długo pracujesz już w tym pensjonacie? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia na jakie można liczyć? Co warto wiedzieć przed przesłaniem do firmy swojego CV? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które obecnie są w trakcie poszukiwania nowego miejsca pracy.

Njx
@Aneta

Jedyne co moge napisac, to to,zeby nikt CV tam nie składał! No chyba,ze lubi byc okradany z własnych ciezko zarobionych pieniedzy,lubi spowiadać sie jak dziecko mamusi gdzie i po co idzie i na jak długo.Wyolata w formie kieszonkowego.Chcesz isc do sklepu? Szefowa da Ci dychę tylko musisz powiedziec co i po co chcesz kupic! Lubisz zyc w ciasnej klicie bez okna?W łazience bez prysznica i sprawnego kibla? To w takim razie praca dla Ciebie!Dziekuje Bogu ze mam to piekło juz za soba.

Xyx
@Njx

Czyli od 2011 nic się nie zmieniło hahahh

Franek

Największym problemem niektórych osób jest brak chęci do pracy. Dla mnie firma jak najbardziej ok, jedynie wymagają pracy!

Tiktok
@Franek

Problem pojawia się wtedy, kiedy stawia się tylko i wyłącznie same wymagania, nie dając nic w zamian, poza dwoma tysiącami pensji

Ernestnue

Nie polecam nikomu o zdrowych zmysłach

Anka

Jak to? (usunięte przez administratora)gotowi na sezon?

Iwo

Największy problem jest wtedy kiedy brakuje chęci do pracy. Zgłaszając się do pracy w takiej firmie w sezonie każdy ma świadomość , że będzie dużo pracy! Czyżby konkurencja inspiruje do takich złośliwości?

Radek

Czytam z wielkim śmiechem te komentarze . Pracowałem nie w pensjonacie , a w gastronomii , większość z tych "subiektywnych " opinii nie ma najmniejszego odzwierciedlenia. Tak naprawdę to koszmar jest pracować z takimi ludźmi jak Wy . Co 2 dni ktoś nowy w pracy bo zamiast do pracy to przyjeżdżacie nad morze nygusy ????

Dominik
@Radek

Jaka płaca taka praca. Za takie ochłapy to sam sobie tyraj po 16 godzin dziennie, a nawet wiecej. Lubisz byc niewolnikiem to twoja sprawa.

Pewnie trzeba być dobrym i sumiennym pracownikiem żeby nie narzekać.

Aneta

Co masz na myśli pisząc "okradać"? Nie wiem, czy mam to rozumieć, że nie wypłacają w Pensjonacie Kinga wynagrodzeń, czy że ucinają pensje? Czy jeszcze o coś innego chodzi?

Onaa
@Aneta

(usunięte przez administratora) jal mogą, nie wyplacaja wyplaty co miescoac tylko na koniec sezonu.. i wtedy sie zaczyna cyrk przy rozliczeniu.. odliczaja wszystko co mozliwe, nawet obiady które na poczatku niby sa za free.. ja pracowalam i po przeliczeniu pracowalam za niecale 2 zl za godzine...

Lidka

Omijać to miejsce, jest milion lepszych ! Nie polecam!

Izolda

@Lidia Możesz jakoś uzasadnić taka opinię? Ja mam zupełnie inną i zastanawiam się dlaczego tak napisałaś?

Czy w obrębie jednego działu w Pensjonat Kinga są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Ho

Co Ty bredzisz ?

Aga

@Igor Czy otrzymamy coś więcej do tej krótkiej opinii? Chyba, że to konkurencja zainspirowała?

Igor
@Aga

Nie to nie konkurencja.(usunięte przez administratora) nalezy omijać szerokim łukiem.

Pracowałam tam w ubiegłym roku i na ten sezon również jadę. Ja byłam zadowolona zarówno z wynagrodzenia jak i atmosfery w pracy.

janosik
@Marta

Niektórym widocznie do szzescia nie trzeba wiele.a wrecz zadowala ich byle szajs. wspolczuje ci ,serio.

Igor

Dni i katastrofa. Omijać z daleka

Kinga

Jak tam? Nowi niewolnicy zatrudnieni?

Bob

Ludzie kochani tam nigdy się nic nie zmieni bo właściciel to sknerusy i oszuści...

Nxjsjxnz
@Bob

Mnie bardzo zastanawia pogląd i opinie,ze szefowa to wzór do naśladowania pod względem czystości,ze nikt tak wspaniale i idealnie nie sprząta jak ona.Tylko dlaczego w takim razie pensjonat w kazdym kacie jest brudny? Dlaczego była zdziwiona ze przed myciem korytarza zamiotlam go? To takie dziwne ze nie chciałam ciagnąć za soba syfu a z wody zrobic błota?Jesli szefowa tak pięknie sprząta we własnym domu to serdecznie wspolczuje.A praca jak to praca nad morzem.Wyzysk i nic poza tym

Aneta

@Pawełek czy po rozpoczęciu pracy coś jeszcze Cię zaskoczyło, ponieważ było inaczej wyglądało podczas rozmowy o pracę? @Kamień z napisem Czarek podobno? Czyli nie są to pewne informacje? Masz na myśli konkretnie pracę w tej firmie, czy ogólnie sytuację na rynku?

Zostaw merytoryczną opinię o Pensjonat Kinga - Rewal

• Jak się pracuje w Pensjonat Kinga?

Zobacz opinie na temat firmy Pensjonat Kinga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pensjonat Kinga?

Pensjonat Kinga
1.4/5 Na podstawie 74 ocen.
  • ul. Wczasowa 14
    76-270 Rewal