Opinie o hebe.pl - Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja sp z o.o. w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Drogerie Hebe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drogerie Hebe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Hebe w Kostrzyn Żniwna 5

Eska

Dziewczyny, czy za delegacje dostaje się jakieś dodatkowe pieniądze?

Ala
@Eska

Jeśli jest delegacja poza miejsce Twojej pracy to powini zwrócic za dojzd

@Ala

A jeśli nie jechałam swoim autem tylko z koleżanką to tylko Ona dostanie zwrot a ja nic? Jestem w tym zielona.

@Eska

Dokladnie tak. Ona poniosla koszty wiec ona dostaje hajs.

Bb
@Eska

Tak dostajesz zwrot „za paliwo” ale raz dostajesz od razu po delegacji a raz załatwiasz sprawę pół roku bo sklep „matka” i regionalny nie potrafią nic załatwić. Koniec końców sama musisz się dobijać do BOPu i to dosłownie dobijać bo dodzwonić się tam graniczy z cudem

Pokahontaz

Cześć Hebusie:-) Czy dostaliście informacje odnośnie kart multisport ze ich koszt wzrasta jeśli do 14marca nie złoży się progu dochodowego? Była mowa ze do 28 marca!!! Mnie nikt nie poinformował pytałam KS tez nie dostał takiej informacji, jesteśmy z dziewczynami załamane zarabiając najniższa krajowa płacić takie koszta za kartę?! Jak u was było? Wiedziałyśmy o tym? Można gdzieś to zgłosić ?

Nie polecam pracy w tej firmie. Zadań tyle, że na nic czasu nie ma, jeszcze w międzyczasie trzeba klientów ogarnąć, wcisnąć marki konkursowe, rekomendacje jakieś zamówienia robić, koszyk podbić trzeba bo za mało pieniędzy klienci zostawiają!!! Ale kiedy obsłużyć jak wszystkie zadania robisz jako konsultant za marne grosze a kierowniczka cały dzień grafik układa i zwalnia się szybciej. A i osoby na stanowiskach kierowniczych to mają coś nie tak w głowie,nie można narzekać, że się źle czujesz bo życie osobiste musisz zostawić w domu!! Nie można powiedzieć,że nie chce ci wstać na rano do pracy,bo to według kierowniczki jest plotkowanie. Jak powiesz,że wymyślają z tymi zadaniami to inne pracownice kabluja na siebie by kierowniczka poglaskala je po glowie. Nie polecam weźcie się za to bo to nieśmieszny żart.

Niestety większość opinii o tej firmie to okrutna prawda. Zaczynając od tego, że jeśli nie wyznajesz Hebenizmu, to znajdą na Ciebie haka i Cię zwolnią :) Nie można mieć własnego zdania, nie można czasem po ludzku narzekać, najlepiej mówić o firmie w samych superlatywach i pokornie pochylić głowę (usunięte przez administratora). Kierownictwo po wielu latach pracy w tej firmie ma już chyba po prostu wyprane mózgi i ta firma pozbawia z czasem wszystkie osoby ludzkich uczuć i odruchów. Zawsze i na wszystko mają wytłumaczenie, oczywiście na wszystko co działa nie tak w tej firmie :) Do tego zawsze znajdą się tzw. pupilki które będą wszystko uprzejmie donosić, bo są to młode szczeniaki co myślą że zwojują świat pracą tutaj :) I nie, nie boję się pracy, mimo wszystko dawałam radę przy tym ogromie obowiązków na raz. Zawsze sumiennie i dokładnie wykonywałam swoje obowiązki. Robiłam te chore cele sprzedażowe za które nic nikt nie ma. Byłam lojalna wobec wszystkich pracowników. Nie wypier...dalałam wszystkiego na chama co popadnie, bo większość osób myli ceny, myli produkty i wklada na niewłaściwe miejsca, pcha wszystko do szuflad których potem nie można wysunąć, pcha na wózki, zostawia upier...dolone z dostawy produkty żeby ktoś inny mógł je umyć (lub też nie). Nawet zostawiają upier... szuflady. Mogłabym chyba pisać bez końca o absurdach w działaniu tej śmiesznej firmy, ale powiem krótko. Jeśli szanujesz swoje zdrowie psychiczne, jeśli nie lubisz lizać d..upy, masz swoje zdanie i życie prywatne - odpuść, po prostu k... odpuść tą daremną firmę. Bo życia prywatnego tutaj też za bardzo nie możesz mieć, bo od rana do wieczora nękają Cię wiadomości na messengerze co zrobiono, co jeszcze trzeba zrobić, super "ważne" informacje, codziennie rano wyniki rekomendacji i celów.. Co się z wami dzieje do cho..lery?! Myślicie że ludzie nie mają właśnego życia, zajęć, obowiązków, zainteresowań, rodziny?? Większość informacji powinna być przekazywana tylko i wyłącznie dopiero w pracy! Ale w sumie co się dziwić, jeśli Twoja ekipa w większości ma już dzieci odchowane albo są to studentki? Przyjmuj się tylko jeśli że masz aspiracje aby byś super gnojem, który nie liczy się z niczym i z nikim, który powtarza jak mantrę chore formułki podczas konsultacji żeby "zaliczyć" tajemniczego klienta (który pojawia się co miesiąc!), ale przy tym spocony robi wynik na wiecznie zmieniające się rekomendacje kasowe i konkursy, z których nikt nic nie ma, oprócz kierownika regionalnego; wykłada dostawę, robi paczki, robi ceny na sklep i roznosi ceny na głupie promocje 3 dniowe, cały marketing, a potem wiecznie to wszystko zbiera i od nowa zapie..prza.. i liże (usunięte przez administratora) kadrze. Tak, wtedy się nadajesz, śmiało aplikuj na stanowisko konsultanta. Możliwe że Cię docenią, chyba że okażesz się większą sz.ują niż są sami :) Ale jednocześnie pamiętaj - jeśli nie będzie zrobionego minimalnego budżetu na miesiąc albo ktoś spiepr...zy rozmowę z Tajemniczym Klientem to premii już nikt nie ma! Bo po co. Hebe to firma która potrafi zrujnować wszystkie marzenia, ambicje i zaangażowanie.. Im bardziej będziesz sie starał tym bardziej Cię wyrolują. Jestem z wykształcenia kosmetologiem, znam się na kosmetykach i składach, uwielbiam pracę w drogerii, uwielbiam pracę z kosmetykami i klientami, ale nie przy takiej atmosferze i takim ciśnieniu. Tutaj nikt Cię nie doceni, a jedynie zdepta. Czuję się jakby mi napluto w ryj, a potem jeszcze kopnięto. Nie chcę mieć nic wspólnego z tymi chorymi ludźmi. Swoją drogą odradzam każdemu pracę na Śląsku - rejon Zachód.. Chyba że zmieni się kierownik regionalny :)

Anonimowy

Ten rejon to m.in katowice, bytom, dąbrowa górnicza.. ;)

Anonimowy

I usunięto mój dopisek. napiszę delikatniej.. za najniższą krajową, bo premia czasem może się zdarzy...

K.

W samo sedno, wszystko co chciałam przekazać innym znajduje się właśnie w tej wypowiedzi. Nie tylko ten rejon to dramat, Łódzki również. To największy (usunięte przez administratora) w jaki można wdepnąć, połowa pracowników, która odeszła szukała pomocy u specjalisty - do takiego stanu Cię doprowadzą.

Motyl
@Anonimowy

Karolinko zapomniałaś dopisać, że w tym rejonie jest Czeladź z której zostałaś zwolniona a teraz nie mając odwagi anonimowo pierzesz brudy. Twój poziom to (usunięte przez administratora) a nie ta firma.

@Motyl

Nie pogrążaj się, wszystko to, co jest tu napisane to szczera prawda motylku :) widać co nie co piecze :)

Nikita
@K.

Te wszystkie pseudo kierowniczki z Łodzi to jakaś kpina! Regionalna powinna się przyjrzeć ich pracy i jasno określić, które obowiązki mają wykonywać same, a nie wyręczać się konsultantkami. Nie dość, że musisz zrobić tysiąc rzeczy na raz, jesteś z jedną tylko dziewczyną na zmianie i latasz z wywieszonym jęzorem, nie mając w ogóle czasu dla klienta to musisz jeszcze robić to, co powinna pani kierownik. Gdyby mniej czasu spędzały na prywatnych pogadankach przez telefon, to miały by czas na swoje obowiązki a tak ty robisz pracę za kogoś i nikt Ci za to nie płaci dodatkowo. To jak traktują pracowników to jest jakieś totalne (usunięte przez administratora) Zero szacunku. Myślą, że pozjadały wszystkie rozumy. Zwalnia się najlepszych pracowników tylko dlatego, że mówią dość i nie chcą być dłużej wykorzystywani. Ja powiedziałam dość i składam wypowiedzenie. Przez te pseudo kierowniczki zwalniają się naprawdę świetni pracownicy!

@Nikita

Życzę Ci powodzenia, na pewno znajdziesz prace w której Cię docenią, nie ma czego żałować.

Nikita
@K.

Dziekuję, Tobie również wszystkiego dobrego!

Lol
@Motyl

No no, pięknie reklamujecie swój sklep. Nie ma to jak samemu sobie strzelać w stopę.

;)
@Motyl

Wy tylko potraficie napluć w ryj za pracę i serce włożone w to wszystko. Więc cóż się dziwić że obrywa za to firma? Firmę tworzą ludzie jak powszechnie wiadomo, a że się trafiło właśnie na takich ludzi, to jest taka a nie inna opinia. Żenada i tyle.

Staraheblarka

Idealnie ujęte. Miałam identycznie. Dosłownie. Choć zupełnie inny rejon, to widać ludzie tacy sami...

Ola

Święte słowa;)

A
@Motyl

Dobrze Motylku że napisałaś który sklep należy omijać szerokim łukiem ;)

Po wysłaniu CV bierze się udział w grze testowej online, która rzekomo sprawdza kompetencje na dane stanowisko pracy. Po 4 dniach odpowiedź zwrotna - mi odpisali coś w stylu, że decyzja nie była łatwa, ale ze względu na to iż jest dużo kandydatów i brak doświadczenia jako sprzedawca (chociaż mam doświadczenie w obsłudze klienta) nie zostaję zakwalifikowana do kolejnego etapu. Jak na tak dużą firmę trochę słabe wytłumaczenie...

15 pytań, czas odpowiedzi 20 minut; scenki sytuacyjne związane z pracą na danym stanowisko

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Alis

Hej, które Hebe w Krakowie polecacie najbardziej i dlaczego? I które Hebe lepiej omijać?

Poli
@Alis

Na kurnikach mają miła atmosferę. Trzymaj się z daleka od Galerii Krakowskiej. Kierowniczka zachowuje się jak psychopatka i gnębi ludzi. Z tego co słyszałam sprawa była kilkukrotnie zgłaszana wyżej,jednak firma widocznie taką ma politykę. Dodatkowo "ekspertki" zapisują twoje potknięcia w specjalnym zeszyciku z datą i godziną np. w którym miejscu nie zmieniłaś ceny,ile siedziałaś na przerwie,albo nie zdążyłaś roznieść koszyka zza kasy.

Mika
@Poli

A jak bonarka?

Poli
@Mika

Jest ok. :) Natomiast przygotuj się na dużo obowiązków. Większość tego co piszą dziewczyny to prawda,firma powinna zatrudnić więcej osób bo często nie da się dokończyć jednej rzeczy,a do zrobienia jest już następna. Mimo wszystko praca jest w porządku,jednak wszystko zależy od zespołu jaki będziesz mieć.

HebeHebe

Witam, czy ktoś się orientuję, kiedy będzie wypłacona nagroda roczna ?

Mini
@HebeHebe

Podpinam się pod te pytanie

@Mini

Ne zapadła jeszcze ta decyzja. Jeśli nawet będzie to zazwyczaj jest w kwietniu. Choć w zeszłym roku w drodze wyjątku było wcześniej.

@HebeHebe

Też chciałabym to wiedzieć. Jeśli ktoś posiada jakieś info to piszcie proszę ????

ktoś

a czy może ktoś wypowiedzieć się o hebe w Szczecinie?

Motyl
@ktoś

O którym hebe w Szczecinie?

Ktos
@Motyl

Chodzi mi o atmosferę w pracy no i ks i zks czy są w miarę ok czy można się dogadać w razie jakiś problemów.

Hibi
@Ktos

Tak, w Hebe Outlet Park Szczecin można się dogadać :)

N.

Do was też dotarła wiadomość, że pracownicy ukraińskiego pochodzenia mają gwarantowane zapomogi? My się od kilku miesięcy staramy i ciągle odmowa, a tutaj się okazuje, że tak o po prostu mają przyznane. To co sie dzieje w tej firmie to jest niepojęte! Dyskryminacja

Z.
@N.

Serio? Chciałabyś być osobą, która ucieka ze swojego kraju czy miasta bo jest bombardowane? Pracownicy z Ukrainy, mogą mieć za granicą swoje rodziny, które walczą o życie. Nie rozumiem tego jak można być aż tak nie czułą osobą. W tej firmie też się starałam o zapomogę, której nie dostałam i mam krzyczeć DYSKRYMINACJA? Chyba nie o to w tym chodzi. Chodzi o to żeby pomóc tym ludziom. Nóż się w kieszeni otwiera jak czytam takie (usunięte przez administratora) Mam tylko nadzieje, że nas to nie spotka.

Żenujący jest ten wpis.

Nie chodzi o to żeby nie pomagać, ale o jakąś sprawiedliwość ;)

@.

Sprawiedliwość? Oni mają wojnę. WOJNĘ. To nie jest film czy gra komputerowa. Giną ich rodziny, znajomi, przyjaciele, sąsiedzi. A jakaś pani w hebe żałuje im zapomogi... bo ona nie dostała... Najwyraźniej nie spełniała warunków. Mnie to wygląda na zazdrość, a nie na sprawiedliwość.

@N.

Lepiej się czasem dwa razu zostanowić, zanim się coś napisze. Osoby z Ukrainy nie dostają zapomóg „tak po prostu”, a dlatego, że w ich kraju toczy się wojna. Myślę, że nic więcej nie trzeba dodawać.

Pati

Czy ktoś wie kiedy będzie doładowanie my benefit?

Zapytanie

Hej ;) Aktualnie pracuje u "konkurencji" i chciałam się do Was przenieść. U mnie też jest wyzysk... też musimy dorabiać ceny, rozkładać towar, obsługa, kasa i w sumie wszystko co tu wymieniliście, ale jak wygląda to u was finansowo? Jaka jest ścieżka kariery? Rozumiem, że sprzedawca konsultant ma najniższą krajową ale czy są jakieś premię? Podwyżki? Czytam tutaj że macie plany do wyrobienia i konkursy, my też mamy, ale czy coś za to dostajecie jak wyrobicie cel? Ogólnie mam fajne wykształcenie, lubię pracę w drogerii, ale brak pieniędzy w mojej firmie mnie demotywuje. Jakie macie benefity? Zniżki na kosmetyki? Jakieś dofinansowania?

@Zapytanie

Czesc,tak najniższa krajowa ,premia dopiero przy wyrobieniu budżetu oraz przy odpowiednim wskaźniku tajemniczego .W przeciwnym razie harujesz jak (usunięte przez administratora) przez miesiąc i na c z tego nie masz .Nie polecam wyzysk i tylko liczy się wskaźnik i konkurs

??
@Zapytanie

Skoro już tu trafiłaś, to poczytaj dokładnie opinie na dole, wszystko to jest 100% prawda, jak przeczytasz to się zastanów jeszcze raz czy na pewno chcesz przechodzić

B.
@Zapytanie

Zrezygnuj z tego. Serio. Tu lepiej nie będzie a nawet może być gorzej. Nie czytałaś poprzednich opinii? Większość to prawda. Nawet nie wiesz kto kiedy Ci (usunięte przez administratora) obrobi. Co tydzień zmieniają się produkty w rekomendacji które masz polecać. Niby dostajesz kartkę z najważniejszymi informacjami, ale oni często sie mylą w składnikach kosmetyków i opisują bardzo krótko. Chcesz dobrze sprzedawać - musisz się tego uczyć w wolnym czasie. Ze sprzedaży Hebe poleca czyli rekomendacji kasowych nie masz NIC, kompletnie nic, to jest robione tylko dla kierownika regionalnego. Jeśli chodzi o konkursy - zmieniają się co miesiąc, co miesiąc są inne marki. Możesz mieć wyje...bane i sprzedawać na chybił trafił, ale jeśli jednak chcesz być rzetelna i dobrze sprzedawać to musisz cokolwiek wiedzieć o tych kosmetykach. Czyli w sumie sama musisz o tym poczytać, bo firma Ci nie dostarczy informacji. NIby masz śmieszną platformę Eduakcję, ale są tam informacje tylko o wybranych markach i zwykle w filmach które trwają 1,5h. Więc musisz poświęcić swój prywatny czas, tak czy siak. Więc w sumie nie będziesz mieć czasu wolnego, chyba że kadra nie będzie Cię dodatkowo zawalać różnymi informacjami przez cały dzień. To trochę czasu jednak będziesz mieć. Pamiętaj że panuje tutaj kolesiostwo i nie możesz wyrażać swojego zdania. Bądź osobą bez własnego zdania i pomysłu na siebie to na pewno się wpasujesz ;) w przeciwnym razie znajdą Twój słaby punkt i zastąpią Cię kimś innym :) to jest typowe w tej firmie.

B.

A.. przepraszam. Co do konkursów to zwykle 5 najlepszych sklepów w całej Polsce dostaje nagrody. Więc nie jest to takie proste :) Zwykle nie masz nic, a premie.. Czaaasem się zdarzają.

@??

Przeczytałam ;) ale wszędzie jak tak samo niestety. U mnie jest dokładnie taki sam wyzysk, więc wiem z czym to się je ;) bardziej chciałam dowiedzieć się jakie macie benefity. Czy macie zniżki, jakieś karty rabatowe i jak ogólnie wygląda socjal. Niestety ale ZADOWOLONY pracownik klient itp. nigdy nie napiszę opinii. Za to negatywnych jest wszędzie dużo, bo człowiek musi gdzieś wyrazić żal i frustrację. Dlatego pytam o to co mnie głównie interesuję. Jak mam (usunięte przez administratora) za najniższą, to chociaż socjal musi nadrabiać ;)

@B.

Napisałam powyżej, że mam już wiedzę ;) umiem czytać składy i je analizować. Z kosmetykami kk mam styczność już pracując u konkurencji. Myślę, że kwestia załapania jakie są marki na półkach to kwestia krótkiego czasu. Nie zraża mnie to, bo robiąc zakupy u was, pracownik który mnie obsługuje niewiele niestety wie i moja wiedza znacznie go przewyższa. Dlatego nie ma co się przejmować. Jakby miały pracować same orły w hebe, to 3/4 pracowników jest niestety do zwolnienia z obecną wiedzą ;) moje pytanie brzmi jaki macie socjal. Bo kolesiostwo, wyzysk i pracowanie na celach sprzedażowych mam już teraz i wiem jak się na tym pracuje i jakie gamonie potrafią być przełożonymi. To że najlepiej się nie odzywać i klaskać im na wszystkie beznadziejne pomysły też mam obecnie. Daje radę żyć w takich warunkach, bo moja psychika jest dość można i niestety lub stety nie biorę wszystkiego do siebie tylko mam wywalone tak samo jak firma na mnie. Jednak jeżeli mam pracować za najniższą to chciałabym jakieś spoko benefity. I moje pytanie brzmi, jakiego socjalu można się u was spodziewać? Są jakieś karty multisporty? Zniżki na zakupy? Jakieś Bony? Premię już wiem że za wyrobione cele i tajemniczego, za konkursy też macie niewiele. Ale jest coś "pewnego" co wam się należy już na starcie jako pracownik?

@Zapytanie

Bodajże 2 razy w roku są doładowania punktów na platformie MyBenefit, ilość punktów jest zależna od progu dochodowego. Punkty można wykorzystać na zakupy w różnych wybranych sklepach. Dofinansowanie do karty Multisport, oferta ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia turystycznego, oferta medyczna Medicover, program zapomogowy dla ciężko chorych osób. Nie ma żadnych pracowniczych kart zniżkowych ani innych dodatkowych zniżek dla pracowników.

@Zapytanie

Premia jest uzależniona od wyrobionego budżetu miesięcznego, wyniku Tajemniczego Klienta i wskaźnika NPS. Jeśli nie ma zrobionego minimalnego budżetu - nie ma premii. Jeśli ktoś zepsuje rozmowę z TK i wynik będzie poniżej progu dopuszczalnego - nie ma premii.

Yyyy
@Zapytanie

Pracownikom tez nie wolno brac próbek kosmetykow, nawet jak robisz zakupy jako klient. Jesli chcesz poznac produkt musisz go sobie kupic. Krążą tez legendy o gratisach od ph. Zniżki?? Co tydzien masz pierwszenstwo w zakupie rekomendacji kasowej ????

@Yyyy

Bzdura! Gdzie tak jest, że nie wolno brać próbek? Co sklep to obyczaj widzę...u mnie wręcz odwrotnie, jeżeli są probki to są wydawane zarówno klientom jak i pracownikom na wypróbowanie.

@.

Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Socjal macie ubogi niestety, a najniższa krajowa jest wszędzie, więc życzę Wam abyście znalazły pracę godną waszych pleców albo polepszenia obecnych warunków. Trzymam za Was kciuki. Za tych wytrwałych też ;) Nie bójcie się odejść. Też miałam obawy co do wypowiedzenia z mojej konkurencyjnej firmy, ale ileż można. Wolę żyć chwilę skromnie i znaleźć coś co mnie nie wykończy totalnie, albo chociaż zarobię :D trzymajcie się!

Iga

Hejka .mam pytanie odnośnie wynagrodzenia za pracę na zlecenie.w jakie dni sie dostaje.z gory dziękuję

Były pracownik :)

Na szczęście już nie pracuję w tej firmie, ze starego zespołu zostały dwie osoby. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, warto szukać czegoś innego. Chyba, że trafi się na fajny zespół, zgrany i wspierający się, ale to chyba rzadkość. Praca jest naprawdę ciężka fizycznie, a psychika siada po czasie. Ciągle stres, nerwy, poganianie, ciągle za małe wyniki, sporo pracy, jak na tyle konsultantek/konsultantów. Najlepiej, aby każde zadanie zostało zrobione w 5 minut. Ale nikt nie patrzy na to, gdy jest sporo ludzi, to też musisz ich obsłużyć, czasem konsultacja trwa dłużej, niż 3 minuty. Dodatkowo obsługa kasy, a tu ktoś nie potrafi obsłużyć kasy samoobsługowej, a tu ktoś ma inny problem. Trzeba kontrolować, czy nikt przypadkiem nie kradnie. Trzeba polecać firmy/marki czy produkty, których czasem się nie zna, nie używa albo wie się, że mają kiepski skład itd. Nie lubiłam tego, tym bardziej produktów z pielęgnacji, kiedy wiedziałam, że klientka nie będzie raczej z tego zadowolona. Nawet nie miałam próbek z tych firm, aby sama przetestować. A grafik, to jest tragedia, u mnie w sklepie potrafił się zmieniać 15, 20, 25 razy, urlopu na żądanie nie dostałam nigdy, kiedy go naprawdę potrzebowałam. Prawie same drugie zmiany. Z urlopem na wakacje też był problem. Nawet na głupie paznokcie nie mogłam iść, bo grafik nagle się zmienił. Do lekarza też miałam problem, aby pójść. Zero zrozumienia, chociaż trochę sprawiedliwości. Ile nerwów, płaczu i bólu brzucha, głowy musiałam mieć przez tą pracę. Myślę, że gdyby osoby z którymi pracowałam chciały mieć dobrą współpracę, to byłoby inaczej. Bardzo lubię pracę z klientem, ale nie w takiej atmosferze. Kiedyś moja była koleżanka z Hebe popisywała się przed klientką, którą ja obsługiwałam, dobierałam jej podkład oczywiście z konkursów, starałam się, jak zawsze, aby klientka była zadowolona. A ona podeszła i chamsko zabrała mi moją klientkę i wcisnęła jej inny kompletnie podkład, mówiąc że jest o wiele lepszy. Brak słów, tragedia, chamstwo, fałszywość i moo*ing. Warto szukać gdzie indziej pracy, tym bardziej, kiedy jest się na początku swojej kariery zawodowej, taka praca w takiej atmosferze może zniechęcić. Za głupi błąd nawet mały możesz dostać notatkę, trzy notatki i wylatujesz, u nas przynajmniej tak było. Nigdy nie dostałyśmy premii/podwyżki. Jedynie raz na jakiś czas próbki kosmetyków. W Rossmannie, czy w Naturze jest podobnie.

@Były pracownik :)

Zgadzam się ze wszystkim oprócz tego, że w Rossmannie jest podobnie, zupełnie inna polityka firmy, normalni rejonowi, wychodzisz z pracy o żyjesz swoim życiem, nie myślisz o tym, że zaraz ktoś Cię zasypie telefonami co źle zrobiłaś.

Zażenowana

Ostatnio byłam w łódzkiej drogerii a mianowicie w pasażu. Poziom obsługi klienta jest żałosny. Dwie panie konsultantki obecne na sklepie ewidentne ignorowały klienta prowadząc ze sobą rozmówki. Śmiechom nie było końca ;) a żeby doczekać się kogoś na kasie to o panie. Ok akurat mój chłopak zrobił zakupy w tkmax to jest szansa na zapłacenie karta. Tak prosto o nie, bo dziwnym trafem kasa zaczęła piszczeć po zeskanowaniu karty klubowej. Wiec teraz trzeba czekać na panią konsultantkę aż podejdzie. Co to to jednak nie bo znowu pani przechodzi udając ze nie słyszy jak kasa piszczy. Ok poproszone o pomoc. Pani z wielkim bólem i wywracając oczami wreszcie podeszła do kasy. Dzięki ci szanowna konsultantko ze pozwoliłaś mi zrobić zakupy. Więcej nie wrócę.

@Zażenowana

Kobieto wyluzuj, czepiasz się dziewczyn które ledwo zipią, bo są wykończone psychicznie. Ten śmiech to reakcja obronna na to co się w Hebe dzieje. Już chyba wszyscy mają dosyć nagonki, cokolwiek nie zrobimy jest źle albo niedokończone. A pytanie brzmi kiedy....? To, że widzicie nas wymalowane w ładnych różowych mundurkach nie oznacza, że tu jest tak kolorów. Pozdrawiam wszystkich wytwałych w Hebe.

SZANOWNA PANI
@Zażenowana

... Wiecznie to samo, kolejna klientka, która nie potrafi przeczytać prostych komunikatów wyświetlanych na kasie samoobsługowej... Tylko aplikacja pyk, od razu ślepo skanuje w pierwszej kolejności, żeby się tylko rabat odliczył, bo to jest najważniejsze!

@SZANOWNA PANI

..... Pani, a czy ten rabat od tej różowej ceny na pewno mi się naliczył?... Klienci nie widzą różnicy między cenowkami standardowymi białymi a promocyjnymi, różowymi. Ciągle tłumaczenia. A do kas samoobsługowych podchodzą i czekają aż one do nich przemówią, a jasno jest na nich napisane.. Dotknij żeby odblokować....

Zazenowana
@Wolna

A co do cen w tym konkretnym sklepie to nie raz nie dwa i nie trzy natknęłam się na cenę niższa przy polce a wyższa na kasie. Wobec tego całkowicie rozumiem pytania czy aby na pewno rabat się odliczył. Jedyne co można liczyć ze strony konsultantek to No cóż taka cena się nabija na kasę po czym cenowka z polki jest szybko wyjmowana jak gdyby nigdy jej tam nie było. Konsultantki są w ogóle nie pomocne, chyba zapomniały po co zostały zatrudnione. Chyba kierownik powinien się za nie wziąć

@SZANOWNA PANI

Żałosne, jak macie ciężko podejść to zmieńcie prace.

Hebe

Cześć ile wynosi podstawa Eksperta?

@Hebe

Zależy od stażu pracy na tym stanowisku

@Hebe

Nowo zatrudniony/awans z konsultanta na eksperta?

Aneta

Nie umiecie wysyłac zakupionych rzeczy.! Prowizorka

Martyna

Ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) Pracownicy zmieniają się co chwilę. Nikt normalny, kto ma choć trochę szacunku do siebie i dba o swoje zdrowie psychiczne nie wytrzyma tam długo. Co z tego, że masz chęci do pracy w handlu jak odechciewa się wszystkiego przez chorą politykę firmy. Wymagania z kosmosu, a płacą najniższą krajową. Mydlą oczy premią, na którą nie zawsze mamy wpływ, chociażby przez to że w danym miesiącu przychodzi bardzo mało ludzi. W grudniu pracowałyśmy po 2 na zmianie, cel był wyrobiony na 120%, ale premii nie było, bo nie zaliczyłam tajemniczego klienta. I przez moją wtopę żadna z dziewczyn jej nie dostala. Czy to normalne? Pracowników mają za nic. Po prostu jesteś kolejnym robolem, który będzie robił za sprzątaczkę, magazyniera, doradcę, ochroniarza itp. Oczywiście dodatkowo musisz przyklejać się do każdego klienta i wciskać wszystko. Ostatecznie i tak nic z tego nie masz, poza opieprzem, że wyniki są słabe. Bo im wiecznie mało. Praca zdecydowanie nie jest dla osoby, która ma rodzinę. 3 tygodnie pod rząd do 21:30, w tym środa do 23:30 i niedziela handlowa 11h to chyba lekka przesada? W dodatku grafik zmienia się minimum raz w tygodniu. Rano, kiedy masz wolne dostajesz telefon, że jednak przychodzisz do pracy. Jeden wielki (usunięte przez administratora) Ogolnie nie polecam, szkoda nerwów za takie grosze.

@Martyna

Napisz na ktorym sklepie tak sie dzieje. Bo takie rzucanie slow na wiatr anonimowo nic nie zmieni.

Wolna

Jak to na którym? Podobne sytuacje zdażają się na każdym sklepie.Pytasz się jakbyś w żadnym ze sklepów Hebe nie pracowała.

@Wolna

Ale wy głupoty piszecie czasami to się tego czytać nie da. Nie mogą wam zmienić grafiku w tym samym dniu, bo musicie go zatwierdzić. Po drugie nie musicie przychodzić w swój wolny dzień, a po trzecie takie rzeczy się zgłasza kr a jak oni nie reagują to wyżej. Macie kadry to sobie zadzwońcie. Robicie problemy..

@Wolna

A czy Ty widzisz, żeby tam był gdzieś znak zapytania? Skoro każdy ma odwagę wylewać swoje żale anonimowo na tej platformie to chociaż niech napisze o jakie sklepy chodzi, a nie wrzuca wszystkich do jednego worka. Tyle.

@Anonim

Grafiku zmieniać nie można to wiem, ale przyjść na wpis oczywiście można. Dużo głupot jest w firmie,, NIE PUDRUJ,,

@Wolna

Ale nie musicie przychodzić do pracy, jeśli nie ma cie w grafiku. Dajecie się wykorzystywać to was wykorzystują. Proste.

czy wie ktoś coś o doładowaniach na platformie kiedy będą?

Anka

Super że wprowadzili stażowe za pracę w końcu jakaś mądra decyzja która może chociaż trochę zmniejszy rotacje ale pominęli zastępców i kierowników. Ponadto. Stazowe powinno być np co jakiś czas np na 4 .. czy piąty rok pracy, to byłaby motywacja jakąś a niewielu chyba tyle wytrzymuje. Na każdym stanowisku przede wszystkim stażowe powinno być wprowadzone, bardzo krzywdząca decyzja dla pozostałych.

Zaskoczona
@Anka

Firma poraz kolejny nas zaskoczyła. Chyba masowe zwolnienia konsultantów w końcu coś zdziałały. Lepiej późno niż wcale. Ale co z zastępcami? Ich pensja zaraz będzie równa pensji konsultantów. Bardzo nie doceniane stanowisko. Moim zdaniem, najbardziej fair byłoby gdyby stażowe było dla każdego.

Zainteresowana
@Zaskoczona

A na jakich zasach te stazowe wprowadzili i ile wynosi?

Xx
@Zaskoczona

Zgadzam się w pełni, to już nie chodzi o kwotę ale o sam fakt podwyżki jakiej kolwiek motywacji docenienia . Dla jednych to tylko 150 zł a dla drugich aż 150 zł.

Wtf
@Zaskoczona

Teraz zaczną się rotacje na kierowniczych stanowiskach ale firma ma to gdzieś lepiej jest wyszkolić jednego czy dwóch konsultantów na KS czy ZKS niż od podstaw pięciu nowych żółtodziobów ( nie obrażając nikogo) A prawda jest taka że to na kierownictwie i ekspertach ciąży odpowiedzialność za przekazanie wiedzy i rozwój konsultantów więc im dłużej taki KS ZKS czy Ekspert pracuje tym większe ma doświadczenie w prowadzeniu zespołu co przekłada się na wyniki sklepu tak ważne dla firmy

blee
@Zaskoczona

Czym Cię firma zaskoczyła? przecież ta "podwyżka" to tylko podniesienie pensji do płacy minimalnej jaka będzie od nowego roku! nie mają wyjścia muszą !!! to jest żałosne własnie, konsultanci znowu pozostają z najniższą krajową...

Hehebeb
@Wtf

Na faktycznie kierownicy mają krzywdę w zarobkach . Buhaha . Konsultant robi wszytko , a przepraszam ,jeszcze tylko nie robi grafików.

Xxx
@Hehebeb

Nikt nie napisał że kierownicy mają krzywdę w zarobkach. Ale ze przynajmniej stażowe powinno dotyczyć wszystkich stanowisk, aby docenić wieloletnich doświadczonych pracowników. ponadto zastępcy i kierownicy czy eksperci też robią wszystko. . . Nie tylko konsultanci. Razem tworzymy zespól.

@Hehebeb

Wszyscy bez wyjątku powinni dostawać stażowe, ale widocznie firma tak nie uważa trochę to przykre :/

Li
@Zaskoczona

Też chętnie się dowiem o co chodzi z tym stazowym bo jestem aktualnie na l4 w ciąży i nie jestem na bieżąco :)

Mp
@Li

Po 18msc pracy konsultant dostaje podwyżkę stażową

AM
@Mp

Ile dostaje? I z roku na rok więcej?

@Li

Weź się do roboty a nie tylko etat wstrzymujesz

Li
@Kasia

Wcześniej pracowałam długo w hebe i mam prawo też kiedyś urodzić dziecko pomysl troche bo komentarze tego typu są nie na miejscu. Najlepiej nie znać sytuacji i od razu ocenic.

Hebe_girl
@Anka

Stażowe w moim hebe wynosi 150 zł brutto, większość dziewczyn pracuje po 2 lata, tylko jedna pracuje już 3. Serio to ma być motywacja żeby pracować 4-5 lat i dostać śmieszne pieniądze?

MP

Hej, ktoś się orientuje jaki wskaźnik premii ma kierownik i zastępca ? Chcę wyliczyć, ale jest podany tylko dla konsultantek.

Kiero
@MP

Dużo wyższy niż konsultant

@Kiero

Nieprawda. Wcale nie duzo wyższy.

Kiero

Prawda ,prawie razy dwa

Ana
@Kiero

Chyba pracujemy w innych firmach skoro razy 2 hahahaha

@Ana

A nawet jesli by mial to i tak za malo jak na stanowisko "kierownik sklepu" biorąc pod uwagę jaką ma podstawę. Uwierzcie mi na niektórych sklepach są odpowiedni ludzie na stanowisku KS i jak patrzę na ich wypłatę a warunki pracy to się zastanawiam czemu nie doceniają ich bardziej. Za chwilę konsultantka będzie zarabiala tyle co kierownik, bo są tak małe różnice w zarobkach między ekspertem a zks i miedzy zks a ks. A przypominam, ze konsultant dostal stazowe a kadra nie. Ja sie pytam czemu? Bo nie widze sensownego wytlumaczenia.

Rita

Od kiedy konsultantki dostają stażowe ?

@Rita

Po 18 msc pracy

AM

W tamtym roku, kierownicy dostali podwyżki, a konsultantki zostały pominięte. A jak ja patrzę na pracę kierowników to jeszcze bym im zabrała kasę bo nawet grafiku nie potrafią zrobić.

@AM

Dostali podwyżkę, poniewaz po podniesieniu najniższej krajowej dla konsultantow ich pensja zblizyla sie do kadry i nikt nie chcial za takie pieniadze pracowac. Musieli wiec dac podwyzki kadrze. Za to konsultantki dostali od tego roku stazowe a kadra stazowego juz nie ma... no bo po co skoro tak duuuuzo zarabiaja...

@Rita

Od teraz wprowadzili zmiane ze po 18 miesiacach pracy tylko konsultantci otrzymuja 150 zl stazowego

Do pracownika

No to po 18 msc jest 150 zł a później np po 4 latach?

@MP

Ekspert- 1,2 Zca- 1,3 Kiero- 1,8

Yyy

Kadra podwyżki będzie miała w kwietniu

@AM

Niektórzy konsultanci dostali podwyżki i zostali zrównani z innymi większymi miastami, także ni zostali pominięci.

150 brutto czy netto ?

Mp
@Pati

Brutto

@Yyy

Zgodnie z kodeksem pracy pracownicy bedący na tym samym stanowisku i wykonujący te same obowiązki muszą otrzymywać takie same wynagrodzenie. Nie dotyczy to dodatkow do podstawy czyli np stazowe lub premia. Dlatego w tym momencie w Hebe kazdy pracownik zarabia tyle samo niezaleznie od miasta - oczywiscie mowie o podstawie.

@Yyy

A to potwierdzone info? Jakie masz zrodlo?

Jola
@Yyy

Kierownicy znowu podwyżkę dostaną? Przecież w zeszłym roku tyle pieniędzy dostali. Nasza ks to dopiero jest leń :/

@Jola

To nie podwyżki tylko coroczna inflacja...

@Jola

Znowu??? Za chwilę konsultant będzie miał podobna pensje jak KS czy Zks. A jeśli uważasz że KS nic nie robi to zamień się z nim na tydzień, miesiąc. Szybko wrócisz na swoje stanowisko. A stażowe niby czemu należy się tylko długo pracującym konsultantom??? KS to gorszy sort, nie ma prawa wymagać chociaż stażowego??? Jest to mega niesprawieiwe w stosunku do kadry zarządzającej. Są pracownicy pracujący po 5, a nawet i dłużej lat. Starych pracowników należałoby docenić za to że są "wierni" tej firmie, mimo wszystkiego co się w niej dzieje. Bo zaskocze Cie, ale nie każdy pracuje w Hebe za karę.

Hehebeb
@Monika

Bez przesady . Konsul ma najniższą , także nie wiem gdzie ty widzisz ,że zaraz będzie tyle miał wypłaty co ks . Konsul dostaje tyle ile rząd da , a ks dostaje taką kasę, że zwykły sprzedawca w życiu nie dostanie takiej podwyżki id Hebe . Konsul dostaje podwyżkę jak rząd da , a ks dostaje od firmy i to nie jest 150zl brutto. W ubiegłym roku pękło im 700zl , to mało???

Am
@Hehebeb

Jak tak mało kierownicy zarabiają niech się zwolnią. Ale w jakiej firmie tyle dostaną za siedzenie na kamerach i obgadywanie. Niech wyjdzie kierownik na sklep i zacznie pracować.

@Am

Dokładnie, nic innego nie robią

Xxx
@Am

Nie wyrzucajcie wszystkich do jednego wora proszę. A stażowe powinno być dla każdego na każdym stanowisku bo to poprostu motywacja

Dzięki :)

@Am

Współczuję . U nas ZS i KS pracują na sali sprzedaży tak jak konsultantki, a do tego mają mnóstwo swoich obowiązków i odpowiedzialność za wszystko spada na KS.

Hibi
@Hehebeb

Jak Konsultantowi mało to zawsze można dać coś od siebie i awansować na te super opłacalne stanowiska jak Zks czy Ks. Kadra kierownicza ma dużo swoich obowiązków i pcha ten wózek codziennie, biorąc na siebie większość obowiązków i decyzji na sklepie,o których Konsultant nie ma zielonego pojęcia. Jednak nie ma co się z koniem kopać i co niektórym tu tego tłumaczyć. Uważam jednak, że jak komuś nie pasują zarobki to powinien zmienić pracę a nie wylewać żale czy pisać że kierownictwo dostaje za dużo a konsultanci za mało. Awansować każdy może, polecam spróbować :p

Am
@Hibi

Awans dostają pupilki. Człowiek jak się stara i tak nic z tego nie dostanie. To kierownicy teraz mają żale, że nie mają stażowego.

Ktośinny

Halo, a może któraś z was powiedziec co na temat Hebe w Częstochowie?

@Ktośinny

O której Hebe Ci chodzi ? Bo w jednym to pracuje jako kierownik szwagierka Kierownika Rejonu także nie polecam .

What?

Sklep w Częstochowie, więc KR to Marzena N. A Ks to pewnie ta nowa po awansie poprzedniego kierownika na audytora. Nie wiem który to sklep.

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Hebe - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Drogerie Hebe?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Hebe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 418.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Hebe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 339, z czego 22 to opinie pozytywne, 157 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Hebe?

Kandydaci do pracy w Drogerie Hebe napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Hebe