FMiU OMAG sp. z o.o

Oświecim

Opinie o FMiU OMAG sp. z o.o

aaaaa 2010-03-25 12:06:07
Uwaga na tą firmę oszukują co do pracy i zarobków. Kierownictwo na zakładzie stosuje[usuniete prze moderatopra] w celu zastraszania.ODRADZAM prace w tej firmie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
znany IP 2015-12-18 10:47:43
odpisz kolega na czym polegało to oszustwo....?
pracomaniak 2015-12-18 11:02:34
sprawa jest prosta trza wykonywać normę wtedy przeca jest kasa a jak brak normy to już może być inaczej, znalem wielu z tej firmy i pisali, ze jest okijj, zawsze możecie iść do agencji pracy i pracować za 5,6 zł za godzinę np w wypakowywaniu alementów z wielkiego pudła do mniejszych pudełek praca pod nazwą kontroli jakości w sam raz dla inżyniera bo teraz po studiach to im się należy taka praca cały czas zgiety w pół garb po 1mcu lub cały czas praca w pozycji przykucniętej i żylaki zakrzepy z miejsca są pewne i pamiętajcie jedno tam nie ma szatni przebieracie się koło miejsca pracy lub w ciuchach roboczych idziecie do domu i do pracy proste proste pieniądze pochodza z pracy a nie z dotacji tak jest w innych firmach hahaha.I powiem jedno lepiej w oświęcimiu nie dostać premii do wypłaty jak gdzie indziej otrzymać całą pensję z premią o łącznej wartości 1324zł hahahaha!Więc wara od oświęcimskiej firmy bo jest ok.
miki 2016-04-22 18:24:40
pracomaniak' skoro mowisz,że brak umowy przeszkadza pracownikom nagle, szkoda ze wczesniej nikomu to nie przeszkadzało i ktos sie godził na te warunki, nie rozumiem.
Zostaw swoją opinię o FMiU OMAG sp. z o.o - Oświecim
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FMiU OMAG sp. z o.o