Opinie o PRECISION CONSULTING POLSKA w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PRECISION CONSULTING POLSKA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PRECISION CONSULTING POLSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRECISION CONSULTING POLSKA w Szczecin

Polecam!

Pozycjonowanie zakończone zadowoleniem obu stron. Bez żądnych problemów, nie było żadnego ale z mojej strony ani ich. Polecam!

@CEvalka

Napisali CV bez zarzutów. Posiadają do wyboru bardzo dużo szablonów, na które każdy pracodawca zwróci uwagę. Ja polecam! Ja skorzystałem tydzien temu i wczoraj dzownili o prace. Teraz pracuje na magazynie za 8zl/h takze jak widac cv cos dzala :D

Waldemar

Okej!

Pan

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PRECISION CONSULTING POLSKA? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
100%

100% Zadowolenia! Wykonana strona www wg moich ustaleń! Oby więcej takich firm które dotrzymują terminy, i sie znają na rzeczy!

Zadowolony

Kampania na facebook'u przeprowadzaona prawdiłowo wg mnie i bez żadnych prblemów. Wszystko odbyło się z zadowoleniem obu stron.! Polecam!

CV

Cv napisane bardzo profesjolanie. Mają dobre wzory Cv które można samemu wybrać. Już wiem czemu nie raz odrzucali Cv.. Teraz jestem pewny, że dostane prace!

@Mirando

Stawki chyba trzeba samemu negocjować. Ja sam zleciłem pozycjonowanie strony www + sklepu i powiem Ci, że są efekty. Ja dostałem 10% rabatu, nie dużo ale zawsze coś :) Za 3 tyg konczy sie calkowite pozycjonowanie :)

Pelikan

firma okej, prowadzenie fanpage szybko i skutecznie. Pozyskali nowych, aktywnych fanów. Cena nie była za duża, i sie opłacało :) Kolejne Fanpag'e tylko u PCPolska aby prowadzili!

@KOSZTY

Najlepiej skontaktuj się z właścicielem strony PcPolska.com i tam masz niezbędne dane do kontaktu :)

Polecam!

Polecam.! Cv napisane fajnie, oraz w bardzo fajnym szablonie którego raczej nikt nie posiada.. Jestem zadowolony

Wporzo fima

Firma okej :) Zlecenie przyjęła i wykonała :)

@Praktykant

Nie, po prostu zleciłem mu zaprojektowanie i wykonanie szablonu dot. mojej strony z suplementami :) I tak rozmawialiśmy, i można. Najlepiej zadzwoń do niego i się spytaj o szczegóły :) Tylko nie wiem czy szuka jeszcze kogoś :)

Dobre Podejście to podstawa

Witam. Firma wykonała mi stronę www + pozycjonowanie. Oczekiwałem 2-3 tygodnie na www gdyż robiliśmy razem jakieś poprawki, ale wszystko (cała współpraca) układała się dobrze. Strona śmiga jestem zadowolony, klientela jest także firma wykonała swoją robotę porządnie.

Do wszystkich

Heja wam. Z tego co Mi wiadomo, jak rozmawiałem z Panem Arkadiuszem, można u niego pracować. Ale neleży zadzwonić się dogadać co i jak :) Ewentualnie spotkać osobiście

Dobra firma

witam wszystkich :) Jak widać nie tylko ja jestem zadowolony z ich usług :) Lysy manie: Jeżeli chcesz im zlecić prowadzenie fanPage to polecam ich :) Mi wypromowali tak fanpage, że like mi przybywa dziennie 500-1.5k like zależy od dnia, ale do 1k dziennie like dochodzi :) Warto wydać te pare zł i się nie martwić o nic, niz samemu robić.. Jestem zadowolony z prowadzenia FanPage :)

Lysys Maniek

Hej. Zleciłem firmie pozycjonowanie mojej strony www i w ciągu miesiąca po wpisaniu odpowiednich fraz, znajduje się na 1-szym miejscu :) Jednak opłacało się czekać, i dać firmie się sprawdzić :) W przyszłości planuję u nich prowadzenie FanPage, ale to się okaże jeszcze :) Polecam ich!

piotr

Firma jest bardzo solidna. Oferuje tanie budowanie twojego wizerunku. Mają duże doświadczenie w tym. Dzięki tej firmie, odniosłem sukces :) Dziękuje i pozdrawiam! Piotr.

Dostałem pracę!

Poleciłbym tą firmę ponieważ, jest tam bardzo dobry kontakt. Mają specjalistów od tego. Tanie usługi i co najważniejsze dzięki nim można zdobyć pracę ! Ja już zdobyłem dzięki im cv i szkoleniom!

Wesoły :0

Polecę tą firme każdemu kto chce poprawić swoje CV oraz znaleść pracę. Są bardzo niskie ceny. CV to gwarancja twojego sukcesu. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o PRECISION CONSULTING POLSKA - Szczecin

PRECISION CONSULTING POLSKA
4.8/5 Na podstawie 86 ocen.
  • ul. Lubczykowa 12b lok. 19
    81-589 Szczecin