Opinie o PRECISION CONSULTING POLSKA w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PRECISION CONSULTING POLSKA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PRECISION CONSULTING POLSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRECISION CONSULTING POLSKA w Szczecin

Mirek

No aż sam sprawdziłem firmę czytając te wszystkie opinie. Podjęli się cv i listu motywacyjnego razem. Dostałem telefon po jakimś czasie, odebrałem z e-mail'a i az mi oczy wyszły na wierzch.. Takie cv i list to powinna być gwarancja sukcesu aby robotę znaleźć

Mirek

Dogadałem się tylko co do optymalizacji strony i została ona wykonan bardzo szybko, za małe pieniądze.

Jarecki

Pozycjonowanie - niby taka trudna rzecz a PC Polska podoła każdemu zamówieniu ! :)

Ssss

Moje social media rosną w siłę dzięki PC Polska !

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PRECISION CONSULTING POLSKA? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pracowity

Strona www wykoana solidnie, pięknie zakodowana, piekny layout. Cud malina :) Stały kontakt nad postępami pracy.

Rudy

Wracam jak będę miał jakieś nowe zlecenie dla nich :) Tym razem znowu zadowolony .....

Pajac

Pierwszy raz zgłosiłem się do nich z pomocą o napisanie cv, i z chęcią przyjeli zlecenie. Wysłałem na e-mail wszystko co im porzebne, i cv takie piękne odjebali za przeproszeniem, że sam bym lepiej tego nie zrobił, ani nie wykąbinował takich wzorów!

Ewelina

Muszę przyznać, że nie spotkałam się do tej pory z Firmą szkoleniową, która tak dbałaby o uczestników szkolenia. Jestem pod wrażeniem. Polecam !

Wojtek

Miły kontakt, informacje o postępach nad stroną, narzucane poprawki bez problemu, nie marudzą jeżeli coś zmieniłem w ostatniej chwili. Poprostu profesjonalizm.

Szymon

Już któryś raz zleceam im pozcyjonowanie moich stron i zawsze są efekty. Po dłvnesuższym czasie ale są i to mi się podoba :)

Boguss

Nie miałem dobrego CV, znalazłem PC Polska. Są tu niskie ceny, dlatego się tam zgłosiłem. Miałem dobry kontakt. Firma napisała specjalnie dla mnie CV. Dzięki nim dostałem pracę! POLECAM!!

Malolat

Wykupiłem 500 like dla swojego fanpage i zostało to dodane błyskawicznie. Polecam

Gruby

Polecam, serwis szybko wykonuje powieżone im zadania.

Fan Page

Mój fanpage wcześniej nie był prawie odwiedzany, dzięki PC Polska nabrał już jakiegoś znaczenia dla mojej strony.

Struga

Szkolenie jak najbardziej pozytywnie, dużo się dowiedziałem

Maurycy

Miałem Firmę na szarym końcu. Zgłosiłęm się do PC Polska bo mają niskie ceny. Stworzyli mi plan strategiczny dla mojej firmy

Rubik

Firma jest bardzo profesjonalna. Ma najlepszych specjalistów. Niskie ceny usług. Setki osób dzięki nim zdobyło pracę. Polecam!

skunks

Perfekcja, Gracja, Uczciwość! To czyni tą firmę wg mnie najlepszą! Zlecasz im robote a oni robią :) Tylko podajesz inforamcje a reszte odwalają za cb :) I to mi się podoba

Lulek

Pomogli mi znaleźć pracę, i serdecznie ich polecam.

antekkk

Jestem zadowolony z napisanego na moje zamówienie CV.

Zostaw merytoryczną opinię o PRECISION CONSULTING POLSKA - Szczecin

PRECISION CONSULTING POLSKA
4.8/5 Na podstawie 86 ocen.
  • ul. Lubczykowa 12b lok. 19
    81-589 Szczecin