Opinie o Aldar - Leszczyński sp.j. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Aldar - Leszczyński sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Aldar - Leszczyński sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldar - Leszczyński sp.j. w Warszawa

Ania Nowy wpis

To prawda ze firma ma dużo stanowisk?

Marokaniec

Opinii nowych brak, bo ludzie Darka mają w wielkim poważaniu. Jak wielu zwyczajnych handlarzy on ma przekręt we krwi. Z wykształcenia inżynier który dorobił się na handlu z ruskimi poprzez sławny jarmark "europa". Cwaniak który zawsze, nawet jak nie musi "oszwabi" i wykorzysta przedstawiając przy tym wszystkim siebie jako "przyjaciela" czy dobroczyńcę. Pracownika czy współpracownika przedstawi jako partacza, człowieka roszczeniowego czy wręcz oszusta. Co do spraw sądowych, czy i ilu z chłopaków poszło do sądu? Nie sadzę by poszedł ktokolwiek pomimo poniesionych strat. Dlaczego? Sami sobie odpowiecie po jakimś czasie współpracy z Darkiem czego jednak nie polecam. Jak ktoś Wam nie płaci to za co pójdziecie i wielu już nie ma ochoty patrzeć w te kaprawe oczka któryś raz. Dodatkowo alkoholizm Darka stoi na przeszkodzie aby w jakikolwiek sposób z nim do porozumienia. Chwiejność emocjonalna, pycha i znajomości w jego mniemaniu stawiają go ponad innymi. Jazda po zabranym PJ stanowi pewnego rodzaju utwierdzenie go w tym przekonaniu. Ja osobiście mu wybaczam bo tak nakazuje mi wiara, ale nie zapominam. Podsumowując, nie warto z nim ani jego małżonką zawierać kontaktów biznesowych.

Zenek 02555 Nowy wpis
@Marokaniec

Marokaniec twoja opinia jest w 100% prawdziwa

Ewka Nowy wpis

Jak się tu pracuje? Szkoda, że przestaliście pisać.

erfg Nowy wpis

@oveve nigdy przeciez nie bedzie tak ze kazdemu sie dogodzi jednym sie cos spodoba drugim nie..ale wazne jest ze jest duzo firm i duzo stanowisk pracy zawsze kazdy cos dla siebie przeciez moze znalezc

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
roman

hmm... to trochę zastanawiające, nie uważacie? bo cisza jest tu nie zła... ja to jestem trochę Ciekaw jak się powodzi pracownikom w Aldar-Leszczyński. Bo to bardzo podobna branża to tej w której jestem obecnie i czuje się dobrze, ale włąnie mam ochotę na jakieś zmiany i myślałem żeby się przebranżowić lekko. Ale skoro nikt tu nic nie mówi, to nie wiem czy warto

Jurek

na początku płacił, a później zwlekał i mówił że nie ma! już rok jak nie zapłacił nam za prace dośc ładnej sumy i cały czas mówi że nie ma pieniędzy!!! nie polecam, omijajcie szerokim łukiem tą firmę !!!

anonim ;

to czemu pan zatrudnia niefachowych ludzi bez wiedzy kamieniarskiej jak pan to nazwał. Ztego wynika, że prawdziwi fachowcy dawna pana unikają. Z tego co wiem to ponad 50 kamieniarzy ma nie zapłacone u pana za wykonaną robotę !!! Dalej podczymuję, że praca u was to praca za darmo!!

Krzysztof

nie polecam inwestorowi ani kamieniarzom pracy z firmą aldar ponieważ w tarkcie trwania budowy zmieniaja kamień, kotwy, kleje itp. na gorszej jakości i bez atestu !

Aldar
@Krzysztof

Panie (usunięte przez administratora). Pan to mógłby się w ogóle nie wypowiadać na temat prac kamieniarskich bo nie ma Pan o tym pojęcia. Zamontował Pan 20 płyt na elewacji z czego wszystkie były do zdjęcia więc niech się Pan już nie pogrąża. I Pan ma pretensje że za coś pan nie dostał pieniędzy. Pan i tak wziął za duzo w stosunku do wykonanej pracy. Co do kotew to inwestor na budowie na ktorej pan probowal być kamieniarzem nie dopuścił by do zamiany czego kolwiek bo bylo do wnikliwie sprawdzane. Na tak duzych inwestycjach wystawia się deklaracje zgodności na ilość zużytych na budowie kotew, którą wystawia ich producent, nasz podwykonawca który dostarcza nam kotwy od lat na każdą budowę gdzie wykonujemy elewację. Raczej nasza firma nie ryzykowalaby rozebraniem 2000 m2 elewacji oszczedzajac na kotwach stosujac te bez atestu jak Pan to nazwał. Kamienia zaakceptowanego przez inwestora raczej nie da sie zamienic a juz rozpisujac się o klejach to w ogóle nie wiem o czym pan mówi bo jak każdy kamieniarz wie jest to elewacja wentylowana i suchy montaż do ktorego uzywana jest szpachla do kamienia, kotwy oraz CX5. Jak zobacze jeszcze jeden taki komentarz to ja podam Panskie dane w internecie zobaczymy jakim Pan jest fachowcem od wszystkiego. Bo nie widze powodow do oczerniania firmy Aldar. Mysle ze jak by bylo tak jak Pan mowi to nie realizowalibysmy tak duzych inwestycji i faktycznie nikt nie chcialby pracowac co za tym idzie zadna budowa by się nie zakończyła. Pozdrawiam mam nadzieje ze to bedzie koniec tych bezsensownych dyskusji. Jednoczesnie zapraszam do odwiedzenia strony (usunięte przez administratora) w zakładce realizacje ukonczone inwestycje kamieniarskie bez pracowników, bo w firmie podobno nikt nie pracuje.

Krzysztof

Aldar Leszczyński to bardzo niekompetentne szefostwo z bardzo prymitywnym doświadczeniem kamieniarskim oraz chciwośc i chęc pozyskania szybkich pieniędzy dla siebie !!

ja również nie polecam! nigdy nie podejmujcie pracy w tej firmie bo (usunięte przez administratora) i jego żona to tylko zbierają telefony do kamieniarzy żeby ich zatrudniac, a później im nie płacą. 8 brygad kamieniarzy ma nie wypłacone za wypłacone za wykonaną pracę !! nie zatrudniajcie się u nich bo będziecie pracowac za darmo !

aldar

Kolejny Pan fachowiec anonim, który nie podpisuje się pod własną wypowiedzią. Od tego się Pan nie ukryje. Mogę zamieścić zdjęcia prób wykonywanych przez Was prac wraz z waszymi danymi bo robotą kamieniarską nazwać tego nie można. Panowie jesteście niefachowymi ludzmi bez wiedzy kamieniarskiej nie dokladnymi w swojej robocie próbującymi wyłudzać pieniądze za nieskończone roboty na budowach. Życzę powodzenia w oszukiwaniu innych firm jakimi jesteście świetnymi podwykonawcami.

anonim ;

absolutnie nie polecam tej firmy !!

anonim ;

ten klej jest najgorszej jakości ponieważ jest najtańszy bo ta firma nie ma pieniędzy i jeszcze nie zapłaciła brygadzie która pracowała w maju na fasadzie !!

Krzysztof

Jaka duża firma ?! ojciec prezes(usunięte przez administratora)

anonim ;

no to spróbuj sie zatrudnic u Darka to wtedy sie przekonasz czy ci zapłaci !!! ja powtarzam jeszcze raz że to są niewypłacalni oszyści !!

Mietek

gośc jest niewypłacalny,około 8 brygad nie wyplacił. tylko obiecanki że zaplaci póżniej bo on ma nie zapłacone. poprostu-oszust. niepodejmujcie u niego pracy bo to praca w czynie spolecznym!!!

Mietek

Firma Aldar to niewypłacalni oszuści !!! Wożą się drogimi samochodami, a nie potrafią zapłacic za wykonaną pracę. Pracowaliśmy u nich i od maja nie otrzymaliśmy pieniędzy za dobrze wykonaną fasadę !!! Zatrudniaja ludzi na czarno bez umowy. Nie jesteśmy jedyną firmą która nie została wypłacona. Nie polecam !!! (usunięte przez administratora)

ALDAR

Zapraszam do obejrzenia wyników pracy obu Panów, którzy się tak tutaj rozpisują i przypisują sobie miano "kamieniarza". Panowie dajcie sobie spokój bo nasza firma poda wasze dane jako ludzi niekompetentnych do pracy i nie mających w ogóle pojęcia o pracy przy kamieniu. My po prostu podziękowaliśmy za współpracę z ludźmi którzy przychodzą na budowę i mówią, że "nie jedną fasadę już zrobili" , a w rezultacie trzeba po nich dokonywać poprawek, lub takich którzy nie kończą roboty schodząc z budowy z roszczeniami do niewypłaconych pieniędzy. Jak można wypłacić pieniądze w 100% za nieskończoną robotę?

oszukany

Franek - 2012-06-28 14:49:55 Firma która zatrudnia głównie podwykonawców budowlanych (kamieniarzy) nagminne jest nie płacenie za wykonaną pracę,jeśli ktoś chce tam pracować, niech spróbuje podpisać umowę z panem (usunięte przez administratora)est to niewykonalne.... PS Jeśli chcesz pracować za darmo,polecam!Darek właściciel firmy jak tylko toś nowy dotrze do niego na budowę od razu spisuje telefony później sam ich zatrudnia i w ten sposób podstępem i oszustwem chce się dorobić jest to oszust a nie człowiek honoru a sam nie ma pojęcia o tym jak wyg lada praca kamieniarzy. Jak długo jeszcze tacy oszuści będą działać w W-wie między innymi Warszawa straciła wiarygodność przez takich oszołomów jak (usunięte przez administratora)

Franek

Firma która zatrudnia głównie podwykonawców budowlanych (kamieniarzy) nagminne jest nie płacenie za wykonaną pracę,jeśli ktoś chce tam pracować, niech spróbuje podpisać umowę z panem Darkiem jest to niewykonalne.... PS Jeśli chcesz pracować za darmo,polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Aldar - Leszczyński sp.j. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldar - Leszczyński sp.j.?

Kandydaci do pracy w Aldar - Leszczyński sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldar - Leszczyński sp.j.
1.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Chmielna 2 lok. 31
    00-020 Warszawa

Aldar - Leszczyński sp.j.