Opinie o Rodin Tv Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rodin Tv Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rodin Tv Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rodin Tv Sp. z o.o. w Warszawa

Orion

Firma padła, bo była źle zarządzana. Pracownicy co mieli napisać, to już dawno napisali. [usunięte przez moderatora]

fanka Rodina

Oj ja was znam plotkary. Wiem doskonale do czego jesteście zdolne. Podejrzewam,że 3/4 wpisów szkalujących Rodina, to te "wróżki" pożal się Boże, które Rodin walił względnie nie przyjął do pracy. Teraz siroty obelgi wypisują. Ogólnie to [usunięte przez moderatora] przyniosła pecha Rodinowi.Jak ja tej baby nie znoszę. Fałszywe i wbite w ambicje babsko,przez kólko różańcowe "silikonowej wróżeczki" . jeszcze żeby jej wrózby się sprawdzały, to byłoby pół biedy. RODINIE głowa do góry. jeszcze wszystko będzie dobrze.

Nemo

Dzięki za informację. Już coraz więcej osób zaczyna szukać [usunięte przez moderatora] ROJKA. Może wreszcie dobiorą mu się do [usunięte przez moderatora]. Mam nadzieje,że boleśnie - bo takich ludzi powinno się jak najszybciej usuwać z rynku. Podobno nawet już nie "wróży" bo zaczął się obawiać dłużników...

Dilek

rozsadna?strach sie bać ...[usunięte przez moderatora] ma klasę, doskonale radziła sobie na wizji tak werbalnie jak i pozawerbalnie ,jak miała program z Rodinem i coś zażartowal to zawsze umiała z klasa zareagować, tak gestem jak i słowem... [usunięte przez moderatora] jest specjalistką od Tarota , niewątpliwie wsród kobiet najlepszą...zawsze mowię najpierw Mag potem [usunięte przez moderatora] i taka jest kolejność specjalistów od Tarota w tym kraju. i przestańcie sie niezdrowo podniecać wyimaginowanymi klęskami innych. medytować, medytować a potem gapić sie w lustra zaleca dr Diluś

Brałeś udział w rekrutacji do Rodin Tv Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
ktoś

Jak można dyscyplinarnie zwolnić nie mając stałej umowy o pracę z zakresem obowiązków? Pracodawca ma obowiązek zapłacić pensję w ustalonym terminie a jeśli tego nie robi, to znaczy że jest oszustem, na którego trzeba uważać i ostrzegać innych. I nie co zwalać winy na osoby postronne, bo decydujący głos należy do właściciela firmy. [usunięte przez moderatora]

rozsądna - 2013-07-15 21:26:07 Nie mogę czytać tego co piszecie na tym forum- zresztą widać że to te same osoby które zostały zwolnione dyscyplinarnie za to że cały dzień zamiast pracować przeszkadzali innym w pracy i plotkowali odmawiając wykonywania czynności- a nie potrafili zwyczajnie nawet wyjść do domu jeśli nie mili ochoty na pracę. W dodatku Wszyscy z nich to pseudo dziennikarze- kpina, osoby bez podstawowej wiedzy, żadnego doświadczenia które nawet słowa bynajmniej nie potrafią wżywać w dobrym kontekście. Plotki o niewypłacalności firmy są zupełnie nieprawdziwe- wiem to z pewnych źródeł, chociaż z Panem Rodinem widziałam się naprawdę rzadko (współpracowałam z firmą od dawna). Dodatkowo, kto pracuje ten zarabia- są osoby w firmie które jakoś nie narzekają, nikt by za darmo nie pracował-więc nie mówcie że np. realizatorzy którzy non stop siedzą w pracy nie dostają pensji. Wszyscy którzy pracowali i pracują dostali, co do osób zwolnionych dyscyplinarnie również-poza ostatnim miesiącem tj. kilkoma dniami z zaczynającego się a i za to nie mam pewności czy już nie dostali. W ogóle to jest zabawne że ludzie zamiast iść do sądu pracy wylewają swoje wypociny na forum czy przychodzą do stacji i domagają się pieniędzy za kilka dni ostatnie nowego miesiąca- skoro nie zostało wam za to zapłacone idźcie do sądu, zachowujcie się z klasą. Znam Pana Rodina, spotkałam kilka razy w stacji ale znam sytuacje od wew. nie jestem żadną jego fanką, w ogóle wróżbiarstwo to dla mnie bzdura-ale to jacy ludzie wypisują farmazony pod różnymi nickami jest przerażające. Tak nisko upaść... Z Panią [usunięte przez moderatora] oczywiście sprawa jasna, to samo z [usunięte przez moderatora]- obie zupełnie bez doświadczenia, bez inteligencji potrzebnej w takiej pracy, o braku kultury nie wspomnę. Jak ktoś taki ma prowadzić poważną firmę, kierować ludźmi, pobudzać do działania i rozwoju. Szkoda że Rodin otacza się takimi osobami, to samo dotyczy pseudo dziennikarzy których zatrudniał-kpina. Sam jest sobie winien bo w sumie wiek robi swoje, nie ogarnia już trendów i nie ma w okół siebie ludzi kreatywnych. Co do stażystów- byli zatrudniani owszem- kilku zawsze gdzieś się kręciło ale po to aby dopisywać belki, układać utwory w nowej formule, itp. czyli obijali się, nikt nie harował w stacji nie dostając wypłaty- wiem bo obserwowałam to dokładnie- i dostawali papiery do szkoły o odbytych praktykach. Zastanówcie się zanim coś napiszecie, zresztą do rozsądku wam daleko- nie musicie też odnosić się do tego co napisałam- i tak jestem tu pierwszy i ostatni raz więc tego nie przeczytam. Żałosne zachowanie frustratów."kto pracuje ten zarabia" - Boże widzisz i nie grzmisz powiem bardzo krótko. proszę zadzwonić do komornika Andrzeja Golucha na warszawskim mokotowie i zapytać ile egzekucji prowadzi z powodu niewypłacalności pensji przez Rojka prezesa. jeszcze jakieś argumenty co do wypłacalności? "więc nie mówcie że np. realizatorzy którzy non stop siedzą w pracy nie dostają pensji" - nastepnym razem jak wejde na konto i pensja bedzie opóżniona nawet o kilka dni po prostu wyłączę miksery, stół realizacyjny i zamknę reżyserkę

rozsądna

zenon

Wywalili Rodina z lokalu który wynajmował bo nie płacił, nie mają gdzie nadawać, nie ma za co ludziom zapłacić, a wierzycieli jest sporo.

Również zrobiona przez RodinTv w balona

Monia daj namiary na prawnika. Dość już wykazaliśmy cierpliwości. Czas na pozew zbiorowy. A może zagląda tu ktoś kto może poprowadzić sprawę pracownikom wykorzystanym przez Rodin tv, pracownikom którzy od stycznia czekają aż któraś z obietnic Prezesa [usunięte przez moderatora] się spełni. .. Nawiązując do bałwochwalczego wpisu, pewnie jakiejś zakochanej w zewnętrznym image fanki albo kogoś ze stacji - skwituję krótko, ściągnij różowe okulary. Pięknie każdy może mówić. Wkleję Wam coś co pojawiło się na fb. "Prawa asertywności przekazane nam przez Wróżbitę Rodina, podczas jednego z programów. 1. Mam prawo wyrażać swoje myśli i opinie, nawet jeśli różnią się one od poglądów innych ludzi. 2. Mam prawo wyrażać swoje uczucia, i być za nie odpowiedzialnym. 3. Mam prawo mówić ludziom "tak". 4. Mam prawo zmienić swoje zdanie bez konieczności usprawiedliwiania się. 5. Mam prawo do błędów, i poczucia się do odpowiedzialności za nie. 6. Mam prawo powiedzieć, że nie wiem. 7. Mam prawo powiedzieć nie rozumiem. 8. Mam prawo prosić o to czego chcę. 9. Mam prawo powiedzieć "nie" bez poczucia winy. 10.Mam prawo do szacunku innych ludzi oraz do tego, by ich szanować. 11.Mam prawo do tego by mnie wysłuchano, i traktowano poważnie. 12.Mam prawo do niezależności, do wolności. 13.Mam prawo odnieść sukces." "odpowiedzialność za błędy" - No comment Zapomniał ktoś dopisać 14 pkt - ignorancja w stosunku do ludzi, tchórzostwo w sytuacjach trudnych, [usunięte przez moderatora] pożywką codzienną itp.

Kulfon od Moniki

Sprawa w sadzie juz dawno zlozona. Proces wygrany, teraz tylko uprawomocnienie, nadanie tytułu wykonawczego i w poniedziałek umówione spotkanie z komornikiem. Koleszka sie nie pitoli tylko od razu odwiedza firme, dzwoni, [usunięte przez moderatora] wchodzi na konto i nie próżnuje ;) [usunięte przez moderatora] Niech Ci warzywna [usunięte przez moderatora] rozłoży karty i sprawdzi kiedy pojawi się Pan z teczką. Ja go z uśmiechem nawet windą podrzucę :D

zrobiona w balona

Najwazniejsze to jakim sie jest człowiekiem , mniej wazne jest to czy jest sie "najlepszym czy najlepszą" wróżkom czy wróżem. Nie mozna być najlepszą tarocistką czy numerolożka jeżeli nie lubi sie i nie szanuje ludzi. Mam takie wrażenie, że wszystkie te peany pochwalne na cześć rodin tv "śpiewają" osoby które kierują tą stacją . Moniko mysle, że Twój pomysł z dzwonieniem na wizje jest niezły. Jest tylko jedno ale a mianowicie prezes od dłuższego czasu nie pojawia sie na wizji i jeszcze jedno koszt minuty połaczenia to spora suma, w takim ukladzie może lepiej zebrać sie do kupy i wynająć prawnika (pozew zbiorowy to fajna rzecz).

WSZYSCY, KTÓRZY ZOSTALI OSZUKANI PRZEZ PREZESA STACJI RODIN! PROPONUJĘ SPOTKANIE WIECZOROWĄ PORĄ, BY PO KOLEI DODZWANIAĆ SIĘ NA WIZJĘ I PYTAĆ O NASZE NIEWYPŁACONE PENSJE...PREZES MILCZY - TO MY PRZEMÓWIMY!!!!!!!!!!

zrobiona w balona

Nie mogłam sie powstrzymać , chociaz tak naprawde to nie lubię marnowac swojej energii na takie żenujące uwagi jak ta ostatnia mówiąca o "nieskazitelnej opinii i zachowaniach rodinowej spółki czyli [usunięte przez moderatora] . Niestety Rodin wcale nie jest takim wspaniałym i nieskazitelnym człowiekiem, jest [usunięte przez moderatora], w ordynarny i [usunięte przez moderatora] sposób odnosi sie do pracowników, uważa, że powinni mu dziekowac za to, że pracuja w jego tv. za darmo, nie płaci ludziom, obiecuje "gruszki na wierzbie" a na monity i zapytania odnosnie tego kiedy dostaniemy zaległe pensje oraz umowy i rachunki nie odpowiada (zresztą nie tylko on). Całe "kierownictwo' milczy i udaje, że go nie ma. Pierwsze prawo i chyba najważniejsze ezoteryki mówi, że co posiejesz to zbierzesz. Zastanawiam sie kiedy i w jaki sposób te "zbiory" zrealizuja sie w p. Rodina i [usunięte przez moderatora] życiu? Najbardziej boli to, że przeciez Rodin i[usunięte przez moderatora] jeszcze niedawno byli takimi samymi pracownikami ezoterycznej tv., niestety nic ich to nie nauczyło. To przciez ich koleżanki i koledzy pracuja w rodin tv. Cóz "sodówa'"" uderzyła do głowy ! [usunięte przez moderatora] jest ordynarna w stosunku do pracowników, nie szanuje ludzi ma ich za nic. Uważa sie za pepek świata, gwiazde i wielki autorytet właściwie we wszystkich dziedzinach wiedzy. Smutno o tym pisac ale nie mogłam pozwolić aby takie bzdury na temat "nieskazitelności i swietośći" tej spólki były nieskomentowane. Z niecierpliwością czekam na realizację w ich zyciu słów "co posiejesz to zbierzesz". Niestety nie da sie z nia

Dilek

to co sie tu wypisuje to jakis wytwor mentalny ,fikcja, piekielne idiotyzmy. Rodin zawsze uczciwie zarabial pieniadze ,odpisywal osobiscie na 100 i wiecej smsow do poznych godzin nocnych miedzy telefonami ,ktore tez dzwonily non stop. Zyje z cala pewnoscia w zgodzie w prawami wyzszego porzadku bo jak nikt inny zna prawa wszechswiata i nie bedzie grabil negatywnego na zywot swoj i kolejnego pokolenia naruszajac prawa ,ktorych bezkarnie naruszac sie nie da. Pani Danuta prowadzila z Rodinem audycje w ITV przed wieloma laty i dzis jest najlepsza tarocistka wsrod kobiet.

radzio

Heja, Czytam to forum pierwszy raz wiec prosze od razu nie krytykowac ;) Generalnie na portalu ogoszeniowym [usunięte przez moderatora] non stop pojawiaja sie ogloszenia z agencji [usunięte przez moderatora] ze szukaja pracownikow na realizacje czy tam wrozek. Po wstepnym telefonie okazalo sie ze chodzi o jakas tam telewizje Rodin. Gdyby nie Wasze forum od razu wpakowalbym sie w to (usunięte przez administratora) Przestrzeglem tez kilku moich znajomych ktorzy rowniez chcieli wyslac tam swoje portfolio. W trakcie luznej rozmowy przy browarku ze znajomymi ziomek z TVN wspomnial ze ta telewizja ma fatalna (wrecz koszmarną!) opinie na miescie i ze od dzis wiadomo iz nie płacą. Smial sie ze fama poszła do wszystkich stacji a wiadomo ze TV to strasznie hermetyczne srodowisko. Ja o tym nie wiedziałem i chyba oni właśnie takich niedoinformowanych ludzi szukaja. ps. wlaczylem RodinTV w telewizorze i bylem w ogromnym szoku jak ten obrazek wyglada!! kto zarzadza tymi belkami podpisowymi?? belka z jakims telefonem przyslania nazwisko goscia. Raz duze litery, raz małe, raz belka bardziej w prawo, pozniej ktos przesuwa (na żywo) w lewo. W normalnej stacji ta osoba zostalaby pociagnieta do odpowiedzialnosci finansowej. Tragiczne swiatło, za duzo powietrza nad glowami, nierowne kadry (operatorzy kamer chyba byli na kawce). Fatalna jakosc obrazu... ale to nic... skad oni maja dzwiekowcow?? przeciez kazdy mikrofon zbiera inaczej, prowadzacego lapal dół a goscie brzmieli jak kozy w Zakopanem (cholernie wysoko). Można nadawac w SD ale to jest dosłownie MYDŁO. Jesli kogos uraze to bardzo przepraszam ale dla mnie to jest jakosc miesiecznej telewizji ktorej ambicje koncza sie na streamingu internetowym. Proszę spojrzec w kalendarz, mamy XXI wiek. Pozdrawiam serdecznie ;)

seniorita

Na Twoim miejscu bym sie zgodził. Rodin wisi mi sporo hajsu, jak nikt tam nie będzie robił to za co mi ten [usunięte przez moderatora] wypłaci? Moja rada - działaj, stawiaj tarota a jak nie będzie kapusty (bo nie będzie) pomyśl o dzieciach w Afryce. Mi pomaga. Pozdrów [usunięte przez moderatora].

zdezorientowany

Witajcie, znowu szukaja wróżek, mam zaproszenie na rozmowe, poważnie zastanawiam się czy jest sens się tam wozić. Wasze opinie okazują się być pomocne w podjęciu decyzji.

wesolek

Zostaly same nieudaczniki w rodintv.

gość 2

No to teraz "szefostwo" może unikać pokazywania się na wizji:(

gość

Jak ktoś decyduje się na własny biznes, to musi się liczyć z ewentualnymi problemami finansowymi,a w związku z tym, musi mieć świadomość, że może zdarzyć się tak, że będzie musiał zajrzeć do przysłowiowej skarpety. Jak firma nie przynosi czasowo dochodów, pracownikom i tak trzeba wypłacić. [usunięte przez moderatora] wychodzi z założenia "skoro ja nie zarabiam, to wy też nie dostaniecie ode mnie ani grosza". Panie [usunięte przez moderatora], pomyliły się definicje Pana stanowiska. Nie jesteś Panie pracodawcą, prezesem a już wcale biznesmenem. Jesteś manipulantem, egoistą i [usunięte przez moderatora]. ZACHĘCAM WSZYSTKICH do telefonowania do Pana [usunięte przez moderatora] na Wizję, kiedy prowadzi programy na żywo, z zapytaniem o pieniądze, skoro nie reaguje na wezwania do zapłaty!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Rodin Tv Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rodin Tv Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rodin Tv Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rodin Tv Sp. z o.o.?

Rodin Tv Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 234 ocen.
  • Mangalia 4
    02-758 Warszawa