Opinie o Rodin Tv Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rodin Tv Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rodin Tv Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rodin Tv Sp. z o.o. w Warszawa

(usunięte przez moderatora) sprawdźcie w kartach kiedy oddacie pieniądze byłym pracownikom!!!!!

goście

Bywaliśmy gośćmi ów stacji i śmiało możemy powiedzieć, że traktowanie pracowników było karygodne. Od prowadzących program śniadaniowych (oryginalna ekipa) wymagano wielkich zmian i szybkiego rozwoju, równocześnie negując każdy ich pomysł. Czego spodziewać się od miejsca, którego nawet na kawę dla gości nie stać. Z czystej sympatii do wcześniej wspomnianych prowadzących, pojawialiśmy się w stacji dość często. W momencie pojawienia się niejakiej (usunięte przez moderatora), już nawet sympatia przestała mieć znaczenie. Kobieta bez klasy; potrafiła się "poniżać" pracowników przy gościach, robiąc to w najbardziej bezczelny sposób. (usunięte przez moderatora). Sam prezes, również do gentlemanów wyższej półki nie należał, śliniąc się na każdą młodą dziewczynę pojawiającą się w progach jego włości. Składać wniosek do PIP-u i Sądu. Trzeba się za chamów brać... w sposób skuteczny.

groszek

(usunięte przez moderatora). oddaj ludziom pieniadze.

kolejny były pracownik

(usunięte przez moderatora). oddaj mi zaległą kasę !!!!!!!!!!!!!!!!!!! a raczej oddaj NAM !!!!. Moi drodzy, uważajcie na RODIN TV. Jedno wielkie OSZUSTWO !, a przede wszystkim totalny brak kompetencji ze strony (usunięte przez moderatora). i samego pseudo prezesa (usunięte przez moderatora). . Byłoby o czym opowiadac... Fałsz, zakłamanie i totalna amatorka. . PRZESTRZEGAM wszystkich!!!. Uważajcie na zmasowaną akcję poszukiwania stażystów!!

Brałeś udział w rekrutacji do Rodin Tv Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Specjalista IT Service Desk
Jelenia Góra
KCM Clinic S.A.
bleble

W mojej ocenie tak to już jest, że z człowieka wcześniej czy później ale zawsze wychodzi prawdziwa natura. Faktycznie, gdzie ten dar, ewentualnie, do czego ten dar. Próżność panie, próżność, pustka. Nie wystarczyło błyskawiczne zaistnienie, apetyt rośnie w miarę jedzenia, większego blichtru się zachciało, coraz większych pieniędzy. Ładny uśmiech? To dało się zrobić. Kwestia gustu. Reszta? Na przykład mnie nie kręci nadwaga i zakola.

nick

Prezes telewizji (usunięte przez moderatora). jest absolutnym mistrzem kłamania w żywe oczy. Chodząc z szerokim uśmiechem licówek zapewnia, że wszystko będzie dobrze, obiecuje zmiany; zapewnia, że za chwilę sytuacja się poprawi. Sytuacja się pogarszała z dnia na dzień, a za chwilę będzie jeszcze gorzej, bo zaczną się procesy z byłymi pracownikami, którzy złożyli pozwy do sądu o nie wypłacone wynagrodzenia. Dlatego "szkoda prądu" na podjęcie jakichkolwiek współprac z tą telewizją. Studenci, którzy przychodzą teraz na "bezpłatny staż" są pełni nadziei, że po dwóch miesiącach otrzymają umowę o pracę. Niestety, po dwóch miesiącach, prezes z dyrektor programową i drugim dyrektorem bez funkcji ładnie podziękują i zaproszą nowych naiwnych (nie ubliżając młodym ludziom, którzy po prostu chcą się realizować). Zastanawiam się tylko co spowodowało ogromne ubytki w kręgosłupie moralnym u(usunięte przez moderatora). .Tak to jest, jak się realizuje plan bez planu. Wróżbicie zachciało się telewizji i myślała, że ładny uśmiech wystarczy...

Kolejne wróżki odeszły z rodintv a jednocześnie trwa rekrutacja na bezpłatne staże z "możliwością" zatrudnienia na stałe.

Ktoś

do ktcsia krowa która dużo ryczy mało mleka daje. Dokładnie tak, dlatego też (usunięte przez moderatora). powinien zaznajomić się z tym stwierdzeniem izrozumieć, że jeżeli(usunięte przez moderatora). tak ryczeć na każdego pracownika będzie to wiadomo...mleka nie będzie!

zabolało?

ktos

I co krzykacze juz wam przeszlo. Krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje.

Wspomniany tu "TOP MANAGMENT" hahahahaha, to zwykły prymityw i ciemnogród, który przez kontakt z niższymi płaszczyznami astralnymi ma zawężony obraz postrzegania rzeczywistości oni przecież nie znają prawa nie mają pojęcia o zarządzaniu i organizacji pracy nawet o świecie zewnętrznym, bo tkwią w swoim bagnie od lat, dno kompletne. W innych firmach takie numery nie przechodzą. Oni próbują swoich prymitywnych zdolności hipnotyzerskich na pracownikach i w tym moim zdaniem tkwi problem, że ludzie dopiero po czasie widzą tę iluzję. Na tym szajsie świat się nie kończy, pewnie że to są (usunięte przez moderatora). wykorzystujący ezoterykę do wzbogacenia się, ale to ma krótkie nogi;)

tek

Ktoś zapytał czy utrzymują się tylko z połączeń 0-700, ależ nie tylko! W dobrym TONIE byłoby napisać, że mają jeszcze smsy i płatność kartą za rozmowe z wróżką.

...

Ludziska, nie piszcie głupot o warzywniakach, etc. Mi również przyszło pracować w tej chorej TV. Musimy po prostu ustrzec innych przed przypadkowym podjęciem tam pracy, przed patologiczną Danką, prezesem [usunięte przez moderatora] . Piszcie konkrety jak jest.

przypadkowa

Żeby mieć dochody trzeba mieć chody. W wielu branżach to się sprawdza, dobrze mieć związki albo być po rodzinie.

groszek

Danka bedzie reklamowala pietruszke i marchewke w rodintv. Kiedys sprzedawala na bazarze warzywa.Jest takie przyslowie : Jaki pan taki kram.

Cześć Friko, to teraz już wiesz czego możesz się spodziewać w tej firmie... Dobrze, że są takie fora. Pozdrawiam.

lucky

Z czego się utrzymuje ta tv jak nie płacą pracownikom i nie ma reklam? tylko z połączeń 0700? Dziwne, że tam pracujący styliści, wizażyści, fryzjerzy, redaktorzy, operatorzy kamer, itd godzą się na takie warunki. Praca w telewizji kojarzy się z profesjonalizmem, dużymi perspektywami zawodowymi i z nowoczesnością.

zonk

Prawdziwa firma kogucik.

wicherek

Moim zdaniem byli pracownicy Rodin tv powinni zglosic naruszenia do Inspekcji Pracy.

Oliwia musiała ustąpić Dance:D A czego im zazdrościć? Oni naprawdę myślą, że są tacy super? Ciekawe czy pracownicy, którym nie zapłacił zgłosili się do Inspekcji Pracy albo do Sądu pracy... Nie można przyzwalać na takie praktyki.

Zostaw merytoryczną opinię o Rodin Tv Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rodin Tv Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rodin Tv Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rodin Tv Sp. z o.o.?

Rodin Tv Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 234 ocen.
  • Mangalia 4
    02-758 Warszawa