Opinie o Rodin Tv Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rodin Tv Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rodin Tv Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rodin Tv Sp. z o.o. w Warszawa

groszek

Dilek, nie jestem pedałem,natomias,Ty Dilek masz zerowy iloraz inteligencji.

Dilek

groszek - 2013-05-08 15:17:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) To ile ten rodin mial bab zamiast miotać się w zazdrości sama się zgłoś na casting polerowania różdzki-dawno był ogłoszony.

Dilek

Nie, teraz będzie wzrastał razem ze stolarek, dopóki ich nie strącę z krzywego tronu.

groszek

Czyzby Rodin zakonczył ju kariere?

Brałeś udział w rekrutacji do Rodin Tv Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Dilek

jacy ludzie mają podołać i jakiemu wyzwaniu?o jakiej propagandzie piszesz?Ty jesteś Maciejem brunetem czy blondynem?z blondynami nie gadam, takie mam preferencje intelektualne.

Dilek

a ma ..widzisz ...a ty nie masz i życzę ci stanu oświecenia

kapri

Skąd Rodin nadaje te programy? Czy po tym skandalu ma swoje studio?

Island

Bardzo fajny program :)rozwija sie Prace tez mozna dostac, sa juz chetni,wiec pewnie otrzymali swoje pieniadze bo inaczej nie chcieliby znowu pracowac bez zaplaty :)

Dilek

wścibskich plotkarzy nie wycinają tylko dr Dilusia

Viveka

Nie rozliczył się o ile wiem i chyba nie ma takiego zamiaru. Przynajmniej ja nie dostałam pieniędzy. To naprawdę bardzo interesujące zjawisko, że tak w Polsce można to prawda.Viveka.

Island

To byl bardzo interesujacy program ezoteryczny. Bylo duzo telefonow i trudno bylo sie dodzwonic po darmowa wrozbe. Tych programow bedzie wiecej i jest to bardzo fajna tv-internetowa. Powodzenia Rodinowi zycze :)

gość

W necie i na FB są informacje, że Rodin wraca 11 września i ma mieć program autorski, to chyba się rozliczył z pracownikami...

e

Nie słyszałam aby ktoś coś odzyskał, nie mam kontaktu przynajmniej z takimi co otrzymali swoje pieniądze. Ja czekam i nic. A obiecanki są, oczywiście pamiętają ale to wszystko.e.

mango

Minął już rok od plajty RodinTV. Czy komuś udało się odzyskać pieniądze? Czy Rodin się znalazł?

Ezoteryczna

Budujące opinie pracowników Rodin.tv. Powiem tak. Nazwisko robi swoje... Rodin tv. Sami chcieliście tam pracować, podjeliście decyzję.Prezesowi może nie wyjść, realizował swoje marzenia. Nie zawsze się spełniają. To akurat rozumiem. Wróżbici, pracownicy byłej telewizji, może trochę samokrytyki, wglądu w siebie proponuję. Piękne gadki, dla dzwoniących. Przypadki nie istnieją.Właśnie, was to też dotyczy, nie inaczej. (usunięte przez administratora)Pycha, przerost formy nad treścią. Życzę refleksji, co nie oznacza, że aprobuję zachowania, które nie istnieją w moim systemie wartości. Może zanim zaczniecie udzielać rad za kasę, może zróbcie z sobą porządek. Karta Gwiazdy ? Może Głupca ? Powodzenia. To znaczy, że tak musiało być, dotarło?

lala

Raczej nie bo Rodin uciekl.

Seba

Czy komuś udało się odzyskać pieniądze? Czy są jeszcze na to jakieś szanse?

nnn

Ja tez mialem okazje pracowac kilka dni dla tej telewizji. [usunięte przez moderatora] jest mega nieuprzejma osoba, az zal z nia zamienic kilka zdan, bo wszystkiego sie czlowiekowi odechciewa. Ludzi traktuja jak byle co... Sama kiedys byla nikim, tylko udalo jej sie czegos dorobic i juz zapomniala jak to bylo... Nigdy nikomu zle nie zycze ale po tym jak mnie potraktowala wiedzialem, ze spotka ja kiedys to co najlepsze dla niej... i stalo sie, telewizji nie ma i nie bedzie!!!

Island

Mysle ze zaden byly pracownik nie chcialby rozzloscic pracodawcy bo wtedy wiadomo , ze duzo trudniej bedzie odzyskac zalegle pieniadze. Mysle ze tam pracowali sami rozumni ludzie .

Hexa

Dla mnie Rodin osobiscie nic dobrego ( ani nic zlego ) nie zrobil , ale samo to , ze go poznalam zmienilo moje zycie na duzo lepsze !

Zostaw merytoryczną opinię o Rodin Tv Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rodin Tv Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rodin Tv Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rodin Tv Sp. z o.o.?

Rodin Tv Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 234 ocen.
  • Mangalia 4
    02-758 Warszawa