Opinie o Premium Cigars Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Premium Cigars Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Premium Cigars Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Cigars Sp. z o.o. w Warszawa

znawca

firma jak firma, na pewno nie jest to złe miejsce na poznanie produktu luksusowego. Co do osób pracujących dla PC mogę śmiało stwierdzić, że są to osoby kompetentne i bardzo serdeczne. Na tym się jednak kończą zalety PC. Jedyne dobre wrażenie zamazuje osoba pana opisywanego wielokrotnie w komentarzach. Szkoda strzępić języka, ale takie osoby, z takim charakterem, podejście do ludzi i biznesu nie powinny w biznesie się pojawiać. Ogólnie nie polecam firmy, właśnie ze względu na osobę wymienioną w postach

Klient

magazyn działa super, z tego co wiem sprzedaz wzrosla do ostatniego roku, ksiegowosc porzadkowana, chociaz musze im zwrocic kase :-( za fakture, generalnie od 2017 widze same plusy w firmie

Nik
@Klient

2 pozytywne komentarze w przeciągu 3 min?? Czyżby, 2017 był rokiem przełomowym, nie wierzę. Jak odchodził z tej firmy to nie problem był w pracownikach, menadżerach, magazynie, sklepach a w panu W. Dużo jest tu na jego temat, ale jeszcze nie widziałem pozytywnego komentarza pod adresem tej osoby. Ryba psuje się od głowy. Pozdrawiam

Nickodelon

mam wrażenie że kilka osób, stara się na forum podważyć relacje w firmie, jak na razie jestem zadowolona, jest szybkie tempo pracy ale gdzie nie jest; uwazam, że wszystko jest OK !

asd

Pytanie - czy ta firma dalej działa na Mińskiej? Trzeba się upomnieć o zaległe wynagrodzenie

Były
@asd

Do końca maja, więc się spiesz

HaHaHaHa
@Były

A co przenoszą się ?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
odbiorca

takiego porządku jaki teraz widzę na magazynie dawno nie wiedziałem, w końcu dostajemy zamówienia poprawnie przygotowane pozytywne zaskoczenie

Palacz cygar
@odbiorca

Mało zamówień, mało wysyłek to z nudów wszystko lepiej sprawdzane :-)

Palacz cygar

I sądzisz że kilka sklepów ( chyba 5 ) pociągnie całość ? Alma miała ponad 50 i co - lipa z tego wyszła

palacz

Zapomniałeś że mają swoją świetnie działającą sieć sklepów którą konsekwentnie rozwijają. Oraz bardzo wielu odbiorców hurtowych. Ich cygara są w hotelach restauracjach sklepach klubach internecie na lotniskach itd Nie sądzę by im coś groziło

Jaaa

Z tego co wiem ich glownym klientem byla Alma. Teraz to juz tylko w dol :-)

jakis

Ciekawe gdzie oni teraz sprzedaja swoje cygara o ile je maja

Niedługo pójdzie w ślady Almy na dno

marek

PRACOWALEM W MAGAZYNIE. BYLEM ZATRUDNIONY B JAkO GL MAGAZYNIER. ZOSTAŁEM ZWOLNION Z GODZINY. SWIADECTWA PRACY NIE USWIADCSYLEM, A WYNAGRODZENIA ZA 2 MIESIĄCE MOGE ODEBRAĆ WYLĄCZNIE OD PREZESA JAROSZA, KTOREGO CIAGLE NIE MA.

były twój współpracownik
@marek

Marku, gdybyś tyle nie pił w miejscu pracy i poza nią to może byś nie zmieniał tak często firm. Z tego co wiem z biura to się nie rozliczyłeś ze stanowiska i trochę ogólnie nabałaganiłeś

Widzę chyba piekiełko niezadowolonych. ja pracowałem kilka miesięcy kiedy chciałem zmienić prace i odejść szef w pełni zapłacił wszystko z urlopami zeległymi. żadnych problemów ani w trakcie pracy ani ma koniec. Trzeba jak wszędzie dobrze robić swoje to nie ma problemów. Ale nie dziwię się że się wkurza bo sam pracowałem z osobą którą ma jego miejscu dawno bym wywalił.

magazynier

To i ja dorzucę kamyczek. Jeśli znajdziesz ofertę pracy w magazynie, od razu wyrzuć! Takiego bałaganu nie widziałem nigdzie. Potworne braki, kaźde zamowienie od klientów musi być podpisane przec prezesa! Pieniadze marne w stosunku d o odpowiedzialności. Pensje wstrzymywane przez pr3zesa bez powodu.

magazynier

WojciechJ

W tej firmie nic nie funkionuje prawidłowo!A jedynym powodem jest prezes W! Odradzam prace w tej firmie! Zastanawia mnie jak te osoby Ula i Edyta tyle lat z nim wytrzymują... Ja nie dałem rady nawet roku...

@WojciechJ

Chyba nie wytrzymały, bo słyszałem że odchodzą - jedyne osoby, które zawsze pomogły i wiedzialy o co chodzi. Gratulacje i powodzenia dziewczyny

Serdecznie odradzam. Wszystko co piszą powyżej że źle - 100% prawda.

PS

I rozpętało się piekiełko... Ktoś zwany "tchórzem" pozwolił sobie na wymienienie mnie z nazwiska w negatywnym poście. Odpowiedziałem jak wyżej podpisując się "PS" jako że to moje inicjały od Przemysław Sytek. NIE JESTEM AUTOREM POSTU o p. "E" o co co dzisiaj TA OSOBA mnie oskarża. Jedyną moją potrzebą jest szybko zapomnieć że kiedykolwiek pracowałem w tej syfiastej firmie. Muszę jednak przyznać że negatywne opinie o firmie są jak najbardziej prawdziwe i na własne oczy i uszy ich doświadczyłem. Pozdrawiam byłych pracowników. Przemysław Sytek ex Szef Sprzedaży.

asystentka

Pan prezes ma asystentkę?

expracownik

@łucja, oferty pracy świadczą jedynie o ogromnej rotacji w firmie. Poza prezesem i jego asystentką to chyba w firmie ekipa zmienia się co kilka miesięcy... nie polecam, ex pracowanik

PS

Nie wiem kto to pozwala sobie adresować do mnie personalnie nieprawdziwe oskarżenia. Skoro stać cie na to aby wypisywać moje dane dlaczego nie stać cie na podpisanie się imieniem i nazwiskiem tchórzu??

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Cigars Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premium Cigars Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Premium Cigars Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premium Cigars Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Grodzka 7
    31-006 Warszawa

Premium Cigars Sp. z o.o.