Opinie o Premium Cigars Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Premium Cigars Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Premium Cigars Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Cigars Sp. z o.o. w Warszawa

odKODowanyPH

Popełniłaś błąd "droga" "E" i obraziłaś osobę z imienia i nazwiska na forum internetowym, co zgodnie z art. 212 § 1 KK jest zniesławieniem i podlega karze grzywny bądź pozbawienia wolności. Wypisywanie takich BZDUR, zaznaczam BZDUR jest pokazaniem tylko i wyłącznie poziomu osoby piszącej. Jeżeli chodzi o firmę - napisanie słowa TRAGEDIA nie odda wszystkiego. Piszą tutaj ludzie o zatrudnieniu na przedstawiciela, proszę tylko DOKŁADNIE dowiedzieć się o warunki, ponieważ samochody, które "dostaniecie" to najczęściej stare trupy, które z cudem przechodzą przeglądy, pensja? OBOWIĄZKOWO działalność, ok. 1500 na rękę wychodzi podstawy plus oczywiście prowizja (jeżeli prezes nie obetnie - a za co ? coś sobie wymyśli, np jakieś nie opłacone faktury sprzed kilku lat, albo co się najczęściej dzieje za przekroczony limit kilometrów w miesiącu), a i najlepsze, jeżeli zatankujecie paliwo droższe niż średnia cena obetnie wam różnice!, zapomnijcie o pomocy przy eventach, nie dostaniecie żadnych sampli, o cygarach i alkoholu free do rozlania nie wspomnę. Spotkania przedstawicieli raz na kwartał, na którym głównie tłumaczy się że wyniki są za słabe (zawsze nie zależnie od sprzedaży). I co najważniejsze non stop zmieniają się Kierownicy ( a nie przepraszam Szefowie Sprzedaży jak to prezes ich tytułuje), dlaczego? nie którzy odchodzą ponieważ nie dogadaują się z prezesem, inni nie wytrzymują (brak możliwości załatwienia czegokolwiek) - a potem informacja, że dostał lepszą propozycję pracy - cóż takie rzeczy wychodzą prędzej czy później, a nie którzy odchodzą ponieważ nie mają żadnych narzędzi do sprzedaży. I potem przychodzi taki TROL na forum i opisuje, obraża ludzi, a sam będą osobistą asystentką sprzedaży nie robi nic żeby wynik jak i wizerunek firmy poprawić. ogólnie nie polecam, skrajna nieodpowiedzialność, bałagan w administracji, księgowości o magazynie i sklepach nie wspomnę. Ogromna rotacja ludzi (spowodowana atmosferą, są pracownicy uprzywilejowani, którzy mogą sobie na DUŻO pozwolić (np nie przyjść do pracy przez kilka dni), i są tacy na których tylko się wyżywa i wymaga. Jeżeli chodzi o produkty są naprawdę ciekawe, czasem fajne szkolenia produktowe (np we Włoszech - chociaż też była kłótnia o bilety), bardzo konkretni kontrahenci (jeżeli władze firmy nie wtrącają się w sprzedaż można sporo zdziałać, współpracownicy (na szczeblu zwykłego pracownika) są ok, pomagają zawsze można pogadać, jak potrzebna pomoc - pomogą. Ale to wszystkie plusy, nic więcej nie można zaobserwować. Aczkolwiek mając na względzie to co się tam dzieje "w środku", nie polecam. Słabo słabo i jeszcze raz słabo Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących! PS. niestety ale wszystko co tutaj zostało napisane to prawda, wszyscy byli pracownicy mogą to potwierdzić, po dokładnym przeanalizowaniu innych negatywnych wypowiedzi - są one zgodne z prawdą, chociaż i tak nie oddają wszystkiego.

Edyta
@odKODowanyPH

Witam, cieszę się, że zna Pan przepisy prawa, a szczególnie treść art. 212 par. 1 KK, gdyż w treści swojego wpisu dopuścił się Pan rażącego pomówienia mojej osoby. Zapewniam, że podjęłam wszelkie możliwe kroki, także prawne, by ustalić IP komputera, z którego te oskarżenia i nieprawdziwe oraz krzywdzące opinie mojej osoby i pracy zostały wysłane. Ponadto dla Pańskiej oraz osób czytających opinie, informacji: 1. treść posta o Przemysławie Sytku, nie została napisana przeze mnie, 2. nie jestem i nigdy nie byłam "osobistą asystentką sprzedaży", 3. na jakiej podstawie PH mógłby ocenić pracę i wyniki sektora detalicznego, nie mając dostępu do danych?, 4. co do informacji-rewelacji dotyczących pracy na stanowisku PH, nie mogę się odnieść, bo ten dział nie leży w zakresie moich kompetencji i obowiązków.

cwwd2000

pracuję tutaj ponad 3 lata i myślę że dobrze poznałam firmę zwyczaje w niej panujące, także prezesa. a jestem jedną w wielu osób które pracują tutaj lata. czytając wasze opinie, mam prawie 100 % wrażenie że piszą je te osoby które po prostu się nie sprawdziły, ktore oczekiwały raczej przesiedzenia w pracy, w sklepie, bez poczucia odpowiedzialności za swoje działania, postępowanie, reprezentowanie firmy przed jej klientami. mi nigdy nie zdarzyło się przez te lata by pensja była niewypłącona na czas, nigdy nie było żadnej obcinki o której tak krzyczycie. po prostu pilnuję porządku i powierzonego majątku. czasami myślałam czy odejść do innego sklepu, innej branży. ale kiedy widzę i rozmawiam z tymi ludźmi, sąsiadami z moich sklepów sieciowych, korporacyjnych, to widzę, że mam dużo lepszą pracę od nich - spokojną, ciekawą, wymagającą półkę klientów; nie mam również szefa który stoi mi nad głową i się czepia wszystkiego. co więcej powiem wam wszystkim sfrustrowanym tutaj piszącym - dostaję, jak również wielu innych pracowników, bo rozmawiamy ze sobą, dobry bonus za wyniki, słowa pochwały i od prezesa W, jak i również od zadowolonych klientów. bałagan? pokażcie mi firmę, gdzie jest idealnie ??? to zalezy jak na to spojrzeć? cieżko jest obwiniać prezesa czy ogólnie firmę jeśli wina jest konkretnego pracownika który coś zawalił. a kolejna rzecz to się w pełni zgadzam z prezesem, że porzadek i atmosfere tworzy każdy z nas. idźcie swoje żale wylewać u innego pracodawcy. ja świadomie tu zostaje

Czy to ważne

Edyto prawda jest taka, że jest straszny bałagan w tej firmie. Nie wiem z czego to wynika i nawet nie chcę wiedzieć. Domyślając się jedynie, że większość problemów to problem wynikający z komunikacji między Panem W. i cała resztą infrastruktury firmy. Odpowiedz sobie na pytanie: Ile razy polecenia prezesa były oderwane z kosmosu... Ile razy wszystko było postawione na głowie... Zawsze były jakieś błędy które zaczynały się gdzieś w biurze... odbijały szerokim echem, co zakłócało pracę wszystkich, nawet Twoją. Ile razy od klientów słyszałem stwierdzenie " Jak widzę Pana W. to wychodzę".. Nie wiem skąd się biorą opinie o nieterminowości wypłat, ja prawie zawsze miałem ją na czas, poza paroma miesiącami, kiedy sytuacje były zrozumiałe i do przyjęcia. Choć nigdy nie rozumiałem wypłat w kopercie?? W dobie internetu... serio Podsumowując: Firma jest dziwna, stosunkowo duża rotacja pracowników. Wynika to z niskiej pensji, obecności Pana W. i oczywiście umów śmieciowych... Przeczytałem gdzieś tu na stronie o "BRAKACH". Fakt nie rozumiem tego... My pracownicy musimy pokrywać błędy, oczywiście nasze, w 100%. Lecz czy my też musimy płacić ceny takie jak dla klientów i na nas też musicie zarabiać 150%?? Nie mówię, byście dokładali ale miło by było nie oddawać z 1000 aż 100 zł??. Przy takich małych zarobkach to jest sporo, przy czym Zastrzegam, że kwota pensji i "braku" jest przypadkowa, bo po niej można wywnioskować z skąd byłem. Jednak rząd wielkości starałem się zachować. Sorry wracam do pracy :) Nie miałem czasu tego poprawiać, mam nadzieje, że sens zachowałem. PS. Naprawdę myślicie, że ktoś poda tutaj swoje imię i nazwisko.

SmakoszCygar
@Czy to ważne

"Ile razy od klientów słyszałem stwierdzenie " Jak widzę Pana W. to wychodzę".." potwierdzam, byłem świadkiem jak w klubie prezes zgasił światło klientowi, który siedział sam w pomieszczeniu bo przecież przy jednym światełku tez można siedzieć

ktoś

Jeśli szanujesz siebie, swój czas i doświadczenie, omijaj tą firmę z daleka!

ksionc

Jaka jest atmosfera w tej firmie i relacje międzyludzkie. Czy to pseudokoncern? Czy polska rozpierducha z prezesem o wybujałym ego? Ile i jak płacą i czy na czas? Jakie warunku ogólnie?

Kierownik
@ksionc

Jest OK. Wynagrodzenia są 10, czasami 11. Co do wynagrodzeń, wszystko zależy, jakie masz oczekiwania.

zaba

ta firma to jakiś żart uwierzcie!!! tzn nie tyle firma tylko osoba która jest prezesem w tej firmie,,,,, Pozdrawiam Pana W.

Kierownik
@zaba

Skoro zaba piszesz, że praca w tej firmie to żart, wartałoby, abyś podał konkretne powody, dla których wystawiasz negatywną opinię zarówno firmie, jak i Prezesowi tejże firmy?W ten sposób może napisać każdy, chociażby konkurencja...

Pensje są opóźniane, i pewnie nic w tym kierunku się nie zmieni. Wynagrodzenie nie adekwatne do obowiązków. Jeżeli macie wybór wybierzcie inną firmę, złośliwy charakter niektórych osób w firmie skutecznie zniechęca do jakiegokolwiek działania.

xxx

"inwentaryzacje jeśli są braki, potrącane są w kwotach detalicznych brutto co jest niezgodne z prawem... " potwierdzam. były employee

edyta.czerwonka

Silva - 2012-06-13 23:55:23 Co za stek bzdur... Podejrzewam że wszystkie te wpisy wyszły spod palca jednej osoby - niejakiej [usunięte przez moderatora] Ostrzegam przed tą syfiastą firmą. Nigdy nie płacą na czas, obcinają pensje wg własnego uznania bez żadnego powodu, a inwentaryzacje jeśli są braki, potrącane są w kwotach detalicznych brutto co jest niezgodne z prawem...Zanim podasz czyjeś dane, to się upewnij, bo akurat ja nie mam w zwyczaju wpisywać pochwał na temat firmy, w której pracuję... Poza tym osoba, która te wpisy zamieściła nie za bardzo chyba była zorientowana co do nazwy... A Ty się podpisz, skoro jesteś taki odważny/odważna...

Silva

@Silva

Widzę że to żadna nowość w tej firmie, dalej te same 'standardy'. Do tego obowiązki wykraczające znacznie ponad kompetencje zwykłego pracownika, za które dodatkowej opłaty nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Cigars Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premium Cigars Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Premium Cigars Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premium Cigars Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Grodzka 7
    31-006 Warszawa

Premium Cigars Sp. z o.o.