Opinie o Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. w Włocławek

niemamjużsił

to nie tylko ja modliszkę taką pamiętam? myślałem że odezwie się tu grono ludzi którzy mnie potępią i napiszą że nie mam racji :) teraz tam chyba został kierownik i piękny zniewieściały jego kolega, bo boje się tam zaglądać bo pałac jest już twierdzą nie do zdobycia po remoncie i odsunięciu plebsu, roboli od elity i śmietanki tego cesarstwa.

Xxx

Siema jak tam podwyżki na rok 2022 zadowoleni, ponoć tłuste były... ?

Buba

Tutaj wygląda to tak: -(usunięte przez administratora)chce 700 zł podwyżki bo inaczej odchodzę (usunięte przez administratora) - Nie ma pieniędzy i więcej nie będzie , proszę podpisać co Ci dajemy i się cieszyć. (usunięte przez administratora) Dobrze dobrze, (usunięte przez administratora)to ja jeszcze zostane proszę się nie denerwować....

Niky

Jest RODO, nie można udzielać żadnych informacji.

Łukasz
@Niky

Masz racje. Jest ochrona danych osobowych nie można udzielać takich informacji na publicznym forum. Nawet firma w której się pracuje chroni nasze dane i nie może udostępniać ich osobom trzecim. A tak swoją drogą ciekawe czemu ktoś wypytuje o byłego pracownika?

Jbl

Piotr był bardzo dobrym pracownikiem , łebski facet

Andri

Czy Indorama daje premie jednorazowe premie dla zaszczepionych?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. na stanowisko Operator (Aparatowy Procesów Chemicznych)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Leszno
Priorytet

W Eurochemie to się działo... Piękne chwilę wspominamy mile

Tom
@Priorytet

Eurochem piekne chwile, praca zrobiona , zarobic mozna bylo, posmiac sie, porozmawiac, pozdr dla bylych ????????

Alwaro

Żadnego szkodliwego. No co ty?

Łukasz
@Alwaro

Tak słyszałem, że żeby dostać szkodliwe firma musi przekraczać jakieś normy. Często pracownicy muszą przechodzić badania lekarskie? Czy standardowo jak w innych firmach?

Niko
@Łukasz

Badania lekarskie są raz na dwa lata standardowo.

Włocławianka

Czy w dziale zakupów (zaopatrzenia) pracują kobiety? Jaka jest tam atmosfera i ile osób pracuje? Szukam pracy i mam już doświadczenie w tym kierunku, Zależy mi przede wszystkim na dobrej atmosferze no i na kasie oczywiście. Zaopatrzeniowiec wyjeżdża na miasto czy zakupy są raczej z dostawą do firmy? Jak w tym dziale się pracuje, współpraca czy raczej rywalizacja? jest premia od wynegocjowanych oszczędności? Jeszcze zapytam o stanowisko inspektora BHP, faktycznie się zwolniło? jakie trzeba mieć predyspozycje na takie? Jestem zainteresowana, podpowiecie coś? :)

@Włocławianka

czy ktoś odpowie i pomoże? sama nie wiem co dalej robic:(

Morek
@Włocławianka

Tam nie ma ani atmosfery, ani kasy. Ludzie co chwila się zmieniają. Co chwila jakąś wojna i szukanie głowy pod winę.

włocławianka

macie może jakieś informację na tema samego działu zakupów? nikt na razie nic nie pisze, obawiam się że pracownicy sie boją konsekwencji porady, dociera do mnie chyba najgorsze, że nie powinnam tam kandydować. szefem działu zakupów jest pan czy pani, czy jest to osoba konsekwentna i dbająca i dział? jeszcze nie spotkałam się żeby ktoś coś na ten temat napisał :( no i jeszcze pytałam o inspektora bhp, macie swojego czy na zlecenie ktoś świadczy usługi?

Renata

O czym to świadczy? Nie jestem za bardzo w temacie a szukam informacji odnośnie zatrudnienia w firmie Indorama Ventures... O co chodzi? Dlaczego nie warto?

@Włocławianka

Widziałam to ogłoszenie z Indoramy na stanowisko specjalisty ds. zaopatrzenia. Jest aktualne. Piszą tam, że wymagane jest prawo jazdy kat. B, więc ja rozumiem, że pracownik ma auto służbowe i wyjeżdża w teren. Tak samo audyty u dostawców - nie zrealizujesz ich z siedziby firmy. Daj proszę znać, czy aplikowałaś i dostałaś się, no i jak wrażenia.

@Bożena

to ile tam osób robi w tym dziale, Ktoś pisał że jest dwóch zakupowców i kierownik działu? nie chce czuć się jak piąte koło u wozu ;( boję się że będą kazać mi jeździć swoim samochodem a nie mam. zarobie tam chociaż 2,5 tyś na rękę?

@Włocławianka

Aj, dopiero zauważyłam, że odpisałaś :( Ja wiem tyle, że stażysta w te wakacje miał u nich 2.800 brutto, więc nie wierzę, ze zaopatrzeniowiec z doświadczeniem miałby niewiele więcej od młodziaka zielonego. Ale Ty już pewnie jesteś i po złożeniu CV i po rekrutacji i wiesz lepiej ode mnie, co i jak? :)

Venus

Szanowny Panie Satyricon w odniesieniu do Pańskiej wypowiedzi pragnę uświadomić Pana ,że uczelnia WSHE już od dłuższego nie istnieje proszę zaktualizować posiadane informacje zanim wypowie się w danej sprawie . Nie mniej uczelnia WSHE posiadała pełnię praw i spełniała kryteria ministerstwa edukacji i szkolnictwa wyższego aby funkcjonowac jako uczelnia wyższa. Mówiąc w ten sposób również uwłacza Pan osoba które pobierały tam naukę a sam oczekuje szacunku. Chłop Pańszczyźniany został użyty w stosunku do jednej konkretnej osoby tu pod konkretnym pseudonimem. Jednak zauważam niezrozumienie się. Frazeologizm ten nie jest uznany za obraźliwy w kanonie języka polskiego i dopuszczony do użytku publicznego. Wobec takiej sytuacji pragnę wyrazić mój żal i ubolewanie oraz przeprosić każda osobę która wzięła to do siebie i w sposób negatywny zinterpretowała. Pana Satyricon proszę również o wstrzemięźliwość przed wyrażaniem gróźb, komentujemy Tu w sposób ostry bo od tego jest forum anonimowe jednak powstrzymajmy groźby.

Mildred
@Venus

I właśnie dlatego wshe nie istnieje, poczytałam pani wypowiedzi i uwazam ze musisz byc strasznie podla osoba jeżeli mówisz tak brzydko na wspolpracownikow

Nieznajoma50
@Venus

W odniesieniu do powyższej opinii. Chcę zapytać jak wygląda praca w laboratorium? Czy to dość skomplikowany proces i jaka wiedzę trzeba mieć. Mam wykształcenie średnie techniczne (technik analityk). Co prawda pracowałam w innych stanowiskach nie związanych z wykształceniem zawodowym a chciałabym się zorientować czy warto składać cv tutaj skoro praca jest 3 zmianowa. Pozdrawiam

@Nieznajoma50

Moim zdaniem składaj cv i najwięcej się dowiesz na ewentualnej rozmowie, pytając ich po prostu. Bo tu to jakieś wojenki personalne. Szukają teraz na inżynierskie stanowiska, ale kto komu zabroni słać cv spontanicznie? :)

Ile zarabia się na sterowni? Ile zarabia mistrz?

Ktos

Za mało niestety. Niby jakieś pieniądze są, ale wciąż się odstaje poważnie od Anwilu, o Pobliskiej instalacji Orlenu nie mówiąc.

CyC

Zarabia się Anwil - 1000

Bbk
@CyC

Widocznie Podoba się Tobie, że masz -1000 od pracowników z innej firmy i dalej tu siedzisz. Świadczy to Tylko o Tobie Twojej słabości u starchu którego brak kiedy tylko dużo gadasz, krzyczysz a mało robisz!

Renata
@Ktos

Napisałbyś chociaż widełki wynagrodzenia, na które można liczyć w Indorama Ventures? Niestety nie orientuje się w stawkach podanych firm przez Ciebie.. Na ile można liczyć tutaj? Czy zdarzają się podwyżki? O ile?

Obid

Trochę info dla tych co myślą podjąć pracę na produkcji : - zawsze winy pracownik lub majster nigdy nikt na górze tam nieomylni ludzie co pozjadali rozumy, szukanie kozła ofiarnego na siłę coś w kolorze ,, daj mi człowieka a znajdę paragraf,, - , brak szacunku wraz z kulturą osobistą w stosunkach linii pracownik- pracownik , pracownik - przełożony. - praca w której około 50% czasu zajmuje pisanie raportów wypełnianie tabelek itd zamiast solidnego zajęcia się procesem i rozwiązywaniem problemów a jak coś się stanie w czasie kiedy pisales raport to i tak Twoja wina bo niedopilnowales... W ogłoszeniu o pracę powinni dawać umiejętnośći replikacji pracownika by umiał być w 2 miejscach jednocześnie :) - praca w której program szkoleń pracownika fizycznie nie istnieje. ,, nowy szkoli nowego,, hahaha (usunięte przez administratora) Indorama Poland we Włocławku według mnie to taki domek z kart z którego pokładu nawet pracownicy księgowości uciekają czy (usunięte przez administratora) to już musi świadczyć o precesie erozji i fermentu atmosfery pracy. Wynagrodzenia - podwyżki na ten rok dziwnym trafem sa przeciągane co zapewne ma na celu uśpienie załogi... Nie dajcie się omamić cyfry że sprzedaży mówią same za siebie aby domagać się solidnej podwyżki za solidna wykonana pracę... (usunięte przez administratora)

Mateusz

A jak wyglądają tu prowizje handlowców?

Joł
@Mateusz

Handlowcy to w Warszawie, w sensie marketing.

Były

(usunięte przez administratora) jesteście, sami tworzycie tak słabą atmosferę obgadując siebie nawzajem za plecami pod ukryciem pseudonimów. Czas zdać sobie sprawę, że jesteście odpowiedzialni sami za siebie, za to ile zarabiacie i jak pozwalacie aby Was traktowano. Marudzenie na forach to oznaka słabości i bezsilności z Waszej strony.

...

Twój stołek zależał od niego dlatego pewnie Cię tu nie ma:) Firma solidna z wartościami, ceniąca tych którzy chcą się rozwijać i nie spoczywają na laurach. Oprócz terminowej pensji, premii rocznej, bony świąteczne, konkursy, imprezy firmowe, prezenty itd. Polecam firmę każdemu kto ceni takie wartości. P.S. Przyprawa hinduska nie gorsza od polskiej. Szanujemy się i innych "były" pracowniku.

lol

To zwolnij się, poszukaj innej pracy. Nikt Cię tu na siłę nie trzyma. Przeszkadzają Ci sprzedawczyki - powiedz im to w twarz. Wartości firmy Ci nie odpowiadają - poszukaj innej z innym wartościami. Działaj! Jesteśmy wolnymi ludźmi nikt Nas tu na siłę nie trzyma;)

Były Pracownik
@...

Coś się chyba w główce pomyliło.... Terminowa pensja to atut i benefit firmy w jednym Twoim zdaniem , który ma podnosić morale i wartości wewnętrzne firmy... Moim zdaniem to obowiązek ugruntowany prawnie a nie widzimisię. Te wszystkie pudry na oczy pracownikow w postaci premii rocznej, bony świąteczne, konkursy, imprezy firmowe, prezenty są powszechnie uważane,za normalne a bardziej bym skupił się na źródle ich finansowania.... Zapomniałaś dodać, że jest jeszcze prywatną opieka medyczna i możliwość dołączenia do drużyny piłkarskiej hahaha oraz nauka języka angielskiego która podstępem została zakończona dla pracowników. . To Cie zaskoczę bo w firmie w której jestem części, benefitow pracowniczych nie ma nie dlatego bo tak jest tylko dla tego, że szef wychodzi z założenia ,że gdy pracownik godnie jest wynagradzamy,za świadczona na jego rzecz pracę to sam najlepiej wie co jest mu potrzebne i w to się zaopatrzy z zarobionych pieniędzy i nie potrzebuje jałmużny. Jest gorsza, bo mataczyc we własnym zakładzie top cudo.... Dziś jesteś goood a jutro useless. Wartościowi ludzie już tu nie pracują takich z wartościami została garstka.

Zdzzh
@Były Pracownik

Jest jak jest.... W sumie całe szczęście, że nikt nikomu tu nie ubliża i nie lecą inwektywy używając nazwisk co świadczy i kulturze ludzi w Indoramie a jak ktoś pisze prawde czy wyraża steruje zdanie niech robi. Podsumowując jak się komuś nie podoba nie musi pracować i droga wolna jak ktoś chce pracować to będzie pracował a konflikty mniejsze czy większe czy tu czy w innych zakładach pracy były są i będą ;) Tylko cisza ispokój ład i porządek nas uratuje :)))

@Zdzzh

Niestety raz doszło do podszycia się pod pracownika z imienia i nazwiska prawdopodobnie przez osobę z zewnątrz. Powiadomione odpowiednie służby wkrótce wyjaśnią tę sprawę.

...
@Były Pracownik

Cieszymy się, że "w firmie w której jesteś" wszystko Ci odpowiada. Teraz możesz spokojnie odpocząć, zarabiać i przestać narzekać na tym forum o byłym pracodawcy. Filmik dla każdego do obejrzenia przed wstawieniem jakiejkolwiek opinii: https://youtu.be/SWaq1dUt2qc Piszmy to co sami chcielibyśmy wiedzieć przed podjęciem nowej pracy.

Mambaaa

Nie sądzę, żeby ktoś się pod kogoś podszywal, mało jest odważnych by podpisać się z imienia i nazwiska a raczej nikt pod nikogo się nie podszywa.... Wskaż gdzie masz podszywanie się, powoływanie się na kogoś tak by było to widoczne ?:) generalnie nie ma miejsc idealnych często bywa to tak, że jak ktoś czuje się winnym to szuka winy u innych :) nerwy i złość mijają jak ludzie potrafią się dogadać a straszenie służbami jest nie na miejscu, bądźmy szczerzy utarczki pracownicze to nie temat dla służb bardziej skłaniam się ku tematowi na kabareton.... Lub scenariusz do ,,Trudnych spraw,,. Sprawę zakończyć po męsku jak ktoś ma do kogoś problem... Czyli krótko w twarz i na temat,, a potem kielicha ;) gorzej już jak kobiety się pospinają to obrażanie miesiącami trwa i buduje zła atmosferę a nie o to chodzi.... Problemem są nawyki ludzi do gadania za plecami czy to tutaj czy w życiu prywatnym nie raz każdy się z tym spotkał ,mało jest odważnych co mówią prosto z mostu...(usunięte przez administratora)

@Mambaaa

Wpis został natychmiast zgłoszony i usunięty gdyż godził on w dobre imię pracownika. Dodatkowo kradzież tożsamości jest karalne.

Mambaaa

Jak został usunięty to został i dobrze, w sumie nie pierwszy zapewne tutaj. Mnie nauczono ,że z głupimi się nie dyskutuje i pomija takie puste gadanie bo sensu żadnego to nie ma. jakie to piękne kiedy wkurzasz kogoś spokojem i opanowaniem :) Drogi piszący chyba dużo w Tobie emocji, że piszesz już trochę przesadnie o kradzeniu tożsamości na anonimowym forum ,, żali,, bo tak je nazywac można. ukraść to można tożsamość kogoś z insta czy FB budując profil czerpiac z tego korzyści a tutaj tylko głośne ujadanie słychać. Pokrzyczy jedena , druga , trzecia osoba wyparuje siła i będzie spokój a tego każdemu czasem brakuje. Teraz jest weekend ,wolne od pracy , weź książkę drinka i zrelaksuj się , a to forum traktuj jak dobra groteska :) Udanego weekendu życzę chociaż coraz zimniej:)

.....xx
@Mambaaa

Bardzo dobrze napisane!!!! Zamykamy dyskusje o niczym... Koniec. Wesołych Świąt

@.....xx

Zdrowia i najlepszego dla wszystkich.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

v6

Są cztery nissany 2.0 i jeden 2.8 v6 ale nie po godzinach tylko w nadgodzinach

Haha

I dwa elektryczne paleciaki ????

Srb13

To wie czego chce i co oczekuje ;)

Wojtek

Jak łatwo się oskarża tylko czy są podstawy do tego? Mamy dobrą firmę i fajną pracę więc szanujmy to

Bbx

@pracownik @niewytrzymalem cieszy mnie niezmiernie że kierownictwo produkcji czyta i odwiedza te stronę ciekawe czy tak aktywni ambitni będziecie kiedy przyjdzie czas o negocjacje podwyżek. Jak życie pokazuje jesteście bezużyteczni A pojęcie negocjacja jest wam całkowicie obce, idziecie niby negocjować a tak naprawdę idziecie tylko przyklepywac to co wam mówią a potem słyszymy od was że nic więcej nie można a tym samym kłamiecie wy żywe oczy. Otóż drodzy panowie i panie okazało się w styczniu że jednak operatorzy na tym zakładzie są potrzebni i musieliśmy sami sobie poradzić bez was by zawalczyć o swoje a kolejny styczeń już tuż tuż czekam na wasz zapał taki sam do negocjacji jak do komentowania.

Nie wytrzymalem

Jak w nicku nie wytrzymałem Bbx daj sobie spokój jakby Ci się to stanowisko należało to byś taką propozycję dostał, jeżeli decyzja kierownictwa Tobie się nie podoba zawsze możesz iść porozmawiać i przedstawić swoje argumenty jaki jesteś the jest. Jak wiadomo dziewczyna ma szkołę ,chęci spróbowania swoich sił na tym stanowisku to tylko trzeba jej pomóc i kibicować bo może i w przyszłości ona pomoże tobie.

Kandydatt

Dla wszystkich ciekawskich to co oferują dla pracownika na stanowisku elektryk-automatyk to kpina... Oczekiwania od specjalisty a wynagrodzenie dla kogoś jak po szkole podstawowej.... Nie dziwi mnie już teraz ,że wciąż ponawiane są ogłoszenia na te stanowisko bo z takim podejściem i finansami to może jakieś dzieci z technikum skusza się na zdobycie doświadczenia a następnie ucieczkę gdzie lepiej wynagradzają.

Pracownik umyslowy

(usunięte przez administratora) atmosfera taka aaaaz chce się pracować ponad siły by na koniec usłyszeć ,że kolejny ciężki rok i kolejny rok strat ???? Idzie tyle towaru,że z produkcja nie ma mocy by zaspokoić wszystkie zamówienia. Ciekawi czy wobec tego będą premie za wyniki - będą tylko dla kadry kierowniczej ???? reszta usłyszy ,że był to ciężki rok i modernizacja(usunięte przez administratora)

Andrey

Poziom rozmowy kwalifikacyjnej uwłacza wszelakim powszechnym standardom , czy to są pytania do kandydata do liceum czy szkoły zawodowej.... Wymagania przeogromne propozycje wynagrodzenia bardzo niskie wręcz mizerne. (usunięte przez administratora) Ja podziękowałem za współpracę na takich warunkach.

Jakie wartości są cenione w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.?

Konstruktywnie należy odpowiedzieć,że przypuszczalne wartości cenione i brane pod uwagę przy zatrudnianiu w tej firmie to: - niskie oczekiwania finansowe - niskie wykształcenie - dyspozycyjność 24h na telefon (usunięte przez administratora) - brak wartości wewnętrznych pracownika

ZGP

Jak się żyje na cudownej Indoramie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Krzywa Góra 19
    87-805 Włocławek

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.