Opinie o Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. w Włocławek

Cześć 5 dni temu jeszcze mieli ogłoszenie na operatora, to co szkodzi spytać. Obiecują stabilne zatrudnienie i jestem ciekawy, co to znaczy, bo gdzie nie pójdę to na początek nawet po pół roku na UZ chcą, żeby robić. A tu jak, by była od razu umowa o pracę? Na ile?

Kandydatka

Cześć, jak wygląda kwestia wprowadzania nowego systemu? Z tego co słyszałam, to sytuacja nie wygląda zbyt ciekawie i zastanawiam się, czy składać CV.

Kris
@Kandydatka

Pierwsze słyszę. Czego ma ten system dotyczyć, chodzi o system czasu pracy lub system premiowy? I dlaczego miałaby to być niekorzystna zmiana?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. na Aparatowy? 8 sierpnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Szkoleń mamy dużo, podwyżki były super

Dorota

Hm, z tymi podwyżkami to ironia, czy źle czuję? Serio, nie wiem, jak to rozumieć. Były podwyżki, czy nie? A jak były, to dajcie znać, jakiej wysokości, czy to była stawka taka sama dla każdego, czy jakiś specjalny sposób naliczania?

LadyCrazy
@Dorota

Podwyżki były przeciętne patrząc regionalnie to co zakłady chemiczne dawały natomiast jedne z lepszych w przeciągu 18 lat. Spokojnie na papierze wygląda nieźle po potrącenia premii będą sobie rekompensować.

@LadyCrazy

Podwyżki były też lepsze niż to co regionalne zakłady dawały więc nadal podtrzymuje, że były super. Zreszta po rozmowach z kilkoma znajomymi okazuje się, ze w zakłądach obok podwyżki wcale nie były takie rewelacyjne jak się mówi... Zgadzam się że dostałem najlepsza podwyżke w histrii zatrudnienia a pracuje już jakiś czas. Ironi we wpisie nie było.

Lol
@LadyCrazy

Podwyżki były. Nie każdy został obdarowany taką samą kwotą. Z czego to wynika nie mam pojęcia. Zróżnicowanie i dziele to norma w tej firmie. Są równi i równiejsi. Ciekawe ile ten komentarz przetrwa w tym portalu?

Bubu
@Lol

Nie bardzo rozumiem co w tym takie nadzwyczajnego lub dziwnego, ze podwyżki były różnej wysokości? We wszystich firmach w okolicy tak było i tam jakoś nikt z tym problemu nie ma ( albo ma, kto wie). Cieszmy się że w ogóle były zamiast wicznie narzekać na wszystko i nie przesadzajmy, ze mamy aż tak źle. Idelanie nie jest ale tragedii tez nie ma.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. na stanowisko Operator (Aparatowy Procesów Chemicznych)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Leszno
xx

Podwyżki... Dobrze że niedługo kończy mi się umowa i przedłużać jej nie zamierzam.

YoYo
@xx

coś wiadomo z podwyżkami?

@YoYo
@YoYo

Do 21 kwietnia trzeba podpisać aneksy jak ktoś tego nie zrobi zostaje ze starą pensją

Dorota
@xx

To ja zapytam o to przedłużanie. Czy jak jest pracownik, któremu właśnie się ona kończy i taka osoba chce odejść, to firma stara się go zatrzymać? Oferuje właśnie kase czy jakieś dodatki takiej osobie?

Lolo

Chodzą słuchy ,że od czysta do pincet dla robola ma być dodane.... Great Place to work.

Dren
@Lolo

Żeby tyle było.... Będa pewnie okruszki po rozdaniu dla pewnej grupy a jak się nie będzie podobać można nie brać a więcej nie będzie tak usłyszysz :) niektórzy dostają 2x podwyżke w roku to jest great Place to work. :)

Ccc
@Dren

Pod stołem cichaczem druga podwyżka dla nielicznych i jeszcze wielkie oburzenie ,, skąd o tym wiesz,, ..... coś ta cisza nie zwiastuje nic dobrego.

Byku
@Ccc

Wiecznie pretensje co byś nie zrobił ciągle straszenie wypytkami..... Ja to mam już dość robić za inne grupy a majster się tylko popisuje ,że jego grupa robi zawsze wszystko szkoda tylko, że tak się już nie popisuje jeśli chodzi o premie czy place dla nas.....

Pożar
@Byku

Haha widać nic się nie zmienia.... Dalej takie bagienko gdzie strach dominującą formą zarządzania no ale co się dziwić jak załoga sobie pozwala i lubi kiedy nimi się pomiata to tak można robić nawet wskazane. Mądrzejsi już gdzie indziej są a biura kwitną tutaj bez perspektyw. Krzykacze tylko krzyczą w szatni głośno a działań żadnych bus podejmują a jak pan tupnie noga to podtulaja ogonki by czasem nie uciekli % z premi.... Jest taka rzecz dla której warto żyć ..... Godność.

Kredka

Podobnież po zwolnieniu przewodniczącego 17osob odchodzi z firmy. Chyba przejżeli na oczy z kim majà do czynienia. Niedługo pazerność (usunięte przez administratora) doprowadzi do zamknięcia zakładu.

Mazak
@Kredka

Nikt go nie zwolnil sam dostarczył im argumentów swoim zachowaniem i wcale nie dziwi to ,że pracodawca to wykorzystał i pozbył się(usunięte przez administratora)... Jak tam nasze NSZZ coś działa w jego imieniu czy tylko działa skutecznie na pobór składek..... 17 zwolni się a cała reszta będzie tyrać za nich za te same pieniądze w obawie przed utrata części premii czy zwolnienia trzęsąc przy tym portkami..... To już w (usunięte przez administratora)ludzie mieli więcej odwagi by walczyć o należne za prace niż pracownicy w tej firmie ze szczególnym uwzględnieniem naszej świetnej produkcji... Pazerność kierownictwa nie doprowadzi do zamknięcia zakładu tylko do tego, że będą mieli jeszcze więcej niż mają obecnie a część będzie dostawać tajemnicze podwyżki spijając śmietankę kosztem swoich wspolpracownikow z poszczególnych grup...

@Mazak

To stawki tam się nie zmieniają w zakładzie? Mam na myśli przykładowo czy nie ma podwyżek, tak jak teraz przy tej drożyźnie, wielu pracodawców popodnosiło ludziom zarobki, żeby opłacało im się pracować. A tu kiedy ostatnio były podwyżki?

Marzec

Podwyżki są co roku.

Kwiecień
@Marzec

Dla jednych podwyżki dla drugich okruchy podwyżek.... To tak samo jak z pizza jedni się najedza a jak resztki zostaną załodze dadzą.....

Stokrotka

Ja pracuję w firmie Indorama i trzeba powiedzieć,że jest świetna atmosfera jak i płaca natomiast kiedy czytam to co wypisuje produkcja tutaj to włosy dęba staja.... Zapewne mają dobre wynagrodzenie i warunki pracy wraz z benefitami socjalnymi a patrząc na komentarze widać, że ciągle im mało, mało mało ... Przed podwyżka dobrze byłoby sprawdzić poziom wiedzy pracownika z zakresu instalacji i jej obsługi jak i procesów tam zachodzących i od tego uzależnić wysokość podwyżki. Znając życie wyszłoby, że najwięksi krzykacze najmniej wiedzą :)

BrakSlow

Oferta pracy wygląda ładnie ale tylko w ogłoszeniu..... Płaca woła o pomstę do nieba ciut wyżej niż najniższa krajowa w pracy na zmiany przy obsłudze instalacji chemicznej. Odnoszę wrażenie że szuka się tu jeleni w postaci Wołów roboczych karmionych comiesięczną miską ryżu a za taką (usunięte przez administratora) oczekuje się jeszcze dyspozycyjności..... Dziwią mnie osoby które tam jeszcze pracują za takie nakrętki. Benefit w postaci wody mineralnej czy parkingu dla pracownika bawi do łez. Myślałem, że coś powaznie tutaj będzie jednak nie przekonali mnie bym tu pracowal.

Grażyna

Mąż się zainteresował nową ofertą na operatora, ale nie podano tam stawek. Ktoś wie na jakie zarobki może liczyć na początek? Poza tym czy atmosfera na zakładzie w porządku? Szefostwo do dogadania?

Pucha

Na mieście chodza słuchy że podpisali umowę z Mielecinskim zakładem karnym i mają osadzonych autokarem przywozić i odbierać na poszczególne zmiany

Mongoł diss

Teraz zatrudniają już ludzi co wylecieli z pobliskich firm z paragrafu za kradzież tak Indorama a w zasadzie patrząc na kierowników to Idiorama zaczyna padać powoli na kolana.

Irena

Ja w sprawie tej oferty operatora na zmiany, czy ktoś może mi przybliżyć, jaka jest proponowana przez nich stawka i na co się trzeba nastawić? Niestety nie widzę takiej informacji.

Nwo
@Irena

Koksow nie dostaniesz zazwyczaj podstawa poniżej krajowej do tego zmianowe i premia...

hhhh

Masz przyklad z kim pracujemy.... Bedac w kontakcie z pracownikami z zakladu na Litwie, Holandii czy Hiszpanii i z rozmow wynika , ze jestesmy na szarym koncu jesli chodzi o dochod netto. To jak zostal potraktowany przewodniczacy ZZ Solidarniosc w firmie Indorama budzi wiele zastrzezen i sprawa powinna byc rozpatrzona przez odpowiednie organa . (usunięte przez administratora) mamil i krecil swoich pracownikow krotko mowiac byl malo etyczny.

Maria
@Nwo

Jest szansa na przybliżenie na tej podstawie potencjalnych zarobków na czysto już?

Buba
@Maria

Co to przybliżać jak na kasie w lokalnym sklepie zarobisz ciut więcej niż tu.....

@Nwo

Cześć, ale jak to poniżej krajowej? Minimalnej czy średniej? Jak to pierwsze to ciekawa jestem bardzo, na ile to jest etatu, że tak wychodzi.

es
@Irena

Tłumaczą się że i tak masz nieco więcej na rękę niż najniższą i wszystko jest zgodne z prawem niby.

Krzysztof
@es

Więcej na rękę niż najniższa - to już z premią i dodatkiem zmianowym? Możesz podać kwoty, żebym nie musiał zgadywać? Chcę wiedzieć czy warto tu uderzać z zapytaniem o robotę.

Krzysztof

Przekonam się pewnie na rekrutacji. Ile tych spotkań tu się odbywa zanim podejmą decyzję "za" czy "przeciw" przyjęciu? I czy dalej jest równie miło, również w związku z kasą?

Mietek
@Krzysztof

Miło jest na rozmowie a później się przekonasz że trafiłes do (usunięte przez administratora) z wysokâ dyscyplinâ i marnymi groszami zarobku oraz wysokimi wymaganiami nauki. To bardzo skomplikowany proces chemiczny trzeba sie nauczyć książki grubości encyklopedii PWN samych schematów z zaworami,przepływomierza mi,pompami ,filtrami ,chłodnicami i reaktorami jak się tego szybko nie nauczysz to będą ciąć ci premie nawet do 0%

Robotnikkk

No i tutaj niby forum otwarte a cenzura mam w firmie.... Dla wszystkich co nie wiedzą , że będąc pracownikiem i chcąc wysłać wiadomość e-mail do innych pracowników trzeba pytać się o pozwolenie (usunięte przez administratora). Dopiero jak przeczyta i zaakceptuje wysyłka dalej haha firma krzak... Idźcie do niej spytać się czy możecie kontynuować działalność (usunięte przez administratora)hahaha.

Abb
@Robotnikkk

Na to wygląda, że związki zawodowe są pacyfikowane w tej firmie.... Ten certyfikat great place to work jest tyle wart co wielkanocna wydmuszka.... Poziom zarządzania jest na równi z..... Ciężko to porównać z inną firmą z branży to depresja... Widać średniowiecze ma się dobrze dzieląc (usunięte przez administratora)

Amaro
@Abb

Haha widać nic się nie zmienia.... Odejście z tej firmy było najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć!

Lolek

Nie podoba się? To poszukaj nowej pracy, w której Tobie będą dziękować za Twoje zacne usługi. Przecież obecny rynek pracy, na pewno z otwartymi ramionami przyjmie takiego obłudnego pracownika, który jedyne na co ma odwagę to po nocach wyć do księżyca, jak to mi jest źle, jak niedobrze.

Abi
@Robotnikkk

Kto pracuje lub pracował w Indoramie ten w cyrku się nie śmieje....

Przewodniczący

Gra się jeszcze nie skończyła dopiero się zaczyna. Wygrać bitwę nie znaczy wygrać wojnę!

Master
@Przewodniczący

Ciężko to nazwać gra jak osoby piszczalkowej grupy co śpiewają ponoć to ładne nuty informacyjne w kierunku biura .... Wszyscy faceci co sa zrzeszeni w ZZ mają jaja reszta tylko czeka by ktoś za nich coś zrobił i są łatwi do ,, kupienia,, jak to potocznie mawia się w naszym kraju. Czas najwyższy aby centrala dowiedziała o tym co dzieje się i działało na terenie zakładu bo chyba rzeczywistość bywa tu zbyt ubarwiona.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik magazynu? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Har

Pani kadrowa zapytała ile zarabiam w obecnej firmie ja na to 3500 . Więc zapytała wprost czy nie przeszedł bym do Indoramy za mniej?

@Har

Czyli na pierwszym etapie zaznajomienia się z firmą i przedstawicielem firmy tutaj akurat dzialu HR, taka niska klasa rozmowy kwalifikacyjnej i pytania o zarobki w innej firmie kandydatów ....to bruk rekrutacji zero umiejętności. Czego się spodziewać tutaj nie trzeba profesjonalnych osób z doświadczeniem tylko miernych , biernych ale wiernych. Ta Pani będzie się trzymać tutaj bo w każdej innej firmie by już poleciała za swoje występki jakie poczynią.

Zombi
@Har

Mnie też wypytywała o zarobki w poprzedniej firmie, do tego stopnia że zagłębiała się dalej jakie mamy inne bonusy i świadczenia pozapłacowe skrupulatnie notując.... Byłem na różnych rozmowach o pracę ale taki niski poziom zastałem tylko w firmie Indorama. Popracowałem tutaj trochę tak na,,zaczepienie się,, jestem w podobnej profesji z dużo większym wynagrodzeniem za ciężka pracę oraz z właściwym podejściem do pracownika. U nas mawia się o indoramie,że to CYRK, nikt poważnie nie odnosi się w jej kierunku to smutne ale wskazuje wizerunek jaki wypracowuje sobie firma.

Gonzo

A ten z magazynu zastępca co odwalił ,że go tak w trybie natychmiastowym zwolnili?

Aygo
@Gonzo

No w sumie to NIC NIE ZROBIŁ

Hiter
@Aygo

Teraz to są związki więc nie będzie takiego zwalniana bez przyczyny. Zwolnić pracownika z takim stażem to musiała być przyczyna być może kradł ?

Kokobongoo

O jo joj, szczur na własnej piersi wychodowany,pogryzł .Straszne , ale nie ma co się teraz rzalić, za późno Panie poszkodowany

Jacek
@Gonzo

No jak to co przypisano temu Panu (usunięte przez administratora)na 200ton granulatu za który firma zapłaciła opłatę utylizacyjną- za czyściutki , świerzutki i jeszcze cieplutki PET który poszedł gdzieś na sprzedaż , nikt oczywiście tego nie zauważył choć Pan którego zwolnili "za porozumieniem stron" z przymusu nie mógł sam podjąć takiej decyzji. To nie pierwsza osoba która wyleciała z tamtàd za podobne (usunięte przez administratora)sprawy (usunięte przez administratora)też było ze czterech dziwne,że nikt z paragrafu nie poleciał.

Hera

Jak tam słychać, że związki zawiązały się ponownie na terenie firmy haha ???? l Cyk zakład ma stanąć z przyczyn technicznych i oto najlepszy czas by żądać podwyżek. Biuro nie chce zapisywać się do związków w obawie przed szefem?

Zenek
@Hera

Podwyżki albo rozruch klasa robotnicza budzi się z letargu ;)

Aygo
@Zenek

Za oczy zielone podwyżek nie będzie trzeba się wykazać i pokazać, iż na nią zasługuje się niż tylko żądać.

Ciekawski

skad takie informacje o % w działach? możesz podać zródło??

Pracował ktoś z Was jako Laborant w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Pol

Praca w Laboratorium to trzeba mieć stalowe nerwy i zdrowie... Ostatnimi czasy zwolniło się tam 3(usunięte przez administratora) Została garstka tych z doświadczeniem i resztka nowicjuszy. Z tego co z boku obserwuje jak tam przychodzę to Ci którzy powinni być docenieni za ich wkład w pracę byli ,gnębieni,, a Ci którzy powinni być ukarani są kryci..... Także proszę sobie samemu wyciągnąć wnioski.

Pol

(usunięte przez administratora) jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o PLNy, przecież nikt przy rekrutacji nie przyjąłby posady (usunięte przez administratora) i odwalał robote za dwa stanowiska z mizerna płacą za jedno.... Już takich (usunięte przez administratora) nie ma ale jak widać w tej firmie wszystko możliwe. Tak samo osoby z produkcji większości jak mówią tak zle tak nie dobrze tak mało zarabiają i małe podwyżki mają, że aż palą się do pracy aby dłużej w tej firmie pracowac i być.... Ten kto do narzekania pierwszy to do działania ostatni.

Młody2001
@Pol

Masz rację, tam jest duzo takich co w szatni krzyczą a później wszystko podpisują. Niektóre komentarze sa usuwane bo caryca za dużo dowiedziała by się o sobie, a jest co pisać. A jak tam ananas, odwalił cos nowego?

XorY

(usunięte przez administratora) Tutaj niestety tak jest duże uchybienia jak opisane np wyżej są wyciszane a z drobnostek robi się afery i wyciąga konsekwencje i najchętniej używa się ich do argumentowania niskich podwyżek płac.

Zostaw merytoryczną opinię o Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Krzywa Góra 19
    87-805 Włocławek

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o.