Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Martes Sport Sp. z o.o.

Wkur.wieni

Czy wiadomo już co z umowami? Kolejny miesiąc leci a my dalej mamy poniżej minimalnej na umowach ! Wnioski powysyłane o " podwyżki " a odpowiedzi dalej brak. Jak jest u Was?

Asf
@Wkur.wieni

Dokładnie u nas to samo. Krs i Mkrs nawet do nas nie zaglądają żeby się nie musieli tłumaczyć.

@Asf

U nas była podwyżka. Marne 200 zl

Słabo

Tylko 200 zł dostaliście o kurde to bardzo słabo.

Dramat

Brutto ? Przecież to śmiech na sali. Gdziekolwiek teraz nie pójdziecie- dostaniecie minimalna krajową... tutaj przeba o to wyżebrać! Za taką pracę takie pieniądze...

Prawda
@Wkur.wieni

Podstawy poniżej najnizSzej krajowej są niezgodne z prawem i nie maja znaczenia żadne dodatki czy premię.

Leszek

Nie polecam sklep nie uznaje żadnych reklamacji . Klienta ma w(usunięte przez administratora)!!!!! NIC TAM NIE KUPUJ A WTEDY MASZ WSPANIAŁY DZIEŃ!

dino

NIE polecam sklepu a tym bardziej szefa z Twierdza Zamość, CO ZA GBUR I (usunięte przez administratora) do tego kłamie w oczy, pseudo kierownik, do zwolnienia ! w sumie.. jaka firma taki kierownik.. dramat!

PPE

Czesc. Pytanko..nie jestem już pracownikiem od 2.lat. natomiast wiecie może co z pieniędzmi które odkładane były do ppe? Czy mogę je jakoś odzyskać? Gdzie i w jaki sposób. Albo chociaż dowiedzieć ile ich mam uzbieranych.

@PPE

Cześć, z konta dopiero będziesz mógł/mogła wybrać pieniądze po osiągnięciu wieku emerytalnego. Natomiast masz założony swój indywidualny rachunek w PKO BP, na które składki były wpłacane. Potwierdzenia masz na swoim mailu który podałeś, i możesz te konto przenieść do nowego pracodawcy i dalej opłacać składki.

Ppe
@PPE

Mailem lub pocztą powinnaś dostać zestawienie roczne z wpłatami do PPE. Na początku tej korespondencji masz identyfikator, którym logujesz się na stronę i-fundusze.

Rozum
@PPE

Ty płaciłeś tylko 1 złoty za PPE resztę dopłacał pracodawca - tak w gwoli ścisłości.

PPE
@Rozum

Wiem. A czy gdzieś napisałem że było inaczej?

TRADZIK
@PPE

wpisz sovie ppe zwort kosztow w google....

Sprzedawca

Ogólnie wrogie nastawienie przez RKS (Mielec), więc na wstępie wiedziałam, że nic w tego nie będzie. Kierowniczka ok, nic konkretnego nie pytała, mało się udzielając, Spóźniona rozmowa rekrutacyjna, trzeba było czekać. Cała rozmowa wypadła jak przeprowadzana za karę.

Standardowe, dlaczego chcesz tu pracować, powiedz coś o sobie.

W sierpniu minęło by mi 13 lat pracy, gdybym nie złożyła wypowiedzenia. Stawka 3300 brutto. Sklep w Bielsku.

Nie tylko wypłata
@Ewa

No w Bielsku dość dużo osób dało wypowiedzenia,ciekawe dla czego i kto się do tego przyczynił. Ja wiem że sami najlepsi ludzie poodchodzili. Szkoda świetni specjaliści i sprzedawcy.

Jak dbają
@Nie tylko wypłata

Jak kierownicy na Śląsku mają od 4300 brutto do 4700 wypłaty to co tu się dziwić.

Martes

Zachodniopomorskie to samo każdy pracuje na innej stawce jeden ma 3300 który jest starszym sprzedawca a nowy który jest tylko sprzedawca 3600… i jak tu pracować i dawać coś z siebie kiedy na każdym kroku coś jest jest nie tak…nigdy za nic człowieka nie pochwała tylko znajdzie się powód do zabrania premii i do tego żeby dostać opierdziel… u nas każdy ma powoli dosyć i szuka czegoś innego.. jak mamy być ekipa skoro poróżnia nas to ze każdy ma inna stawkę. Oczywiście nie mówię tu o starszym czy kierowniku bo wiadomo inne obowiązki inna kasa , ale każdy sprzedawca powinien mieć taka samą podstawę

Kot

Powiedzieć o martesie, że to żenująca firma to jak nic nie powiedzieć. Nie polecam nikomu, chyba że akurat nic innego nie ma pod ręką. Kierownicy zwalniają ludzi, którzy znają robotę bez podania powodu albo wymyślają coś na poczekaniu. Wieczny cyrk z premiami i targetami, że się odechciewa nawet o tym pisać. Regionalni są jacy są, też mają na głowie swoje ale powinni traktować woły robocze trochę bardziej po ludzku, nie wspominam już przepytywania przy lodówkach jak w podstawówce przy tablicy. Ciekawe czy Brama Mazur dociagnie chociaż do końca roku z takimi metodami zarządzania. Pozdrawiam fajnych ludzi i życzę im szybkiego znalezienia lepszej pracy. Nie pozdrawiam nieudaczników, krętaczy i malkontentów, którzy nie widzą nic złego w siedzeniu 12 h na fotelu na socjalu i udających, że "pracują". Ogólna ocena: 2/10 nie polecam.

Podkarpacie wlai w uja

Pozdrawiam Martesa że po 6 latach w tej firmie nie zwolnią cię za porozumieniem stron tylko masz 3 mies okres wypowiedzenia bez premi. Wszyscy jesteśmy niewolnikami (usunięte przez administratora).... Cię na kasę to jeszcze cie nie puszcza

Wpisujcie miasta
@Podkarpacie wlai w uja

Wpisujcie region, stanowisko i podstawę wypłaty, niech to będzie jawne! Ja zaczynam: wielkopolska, kierownik, 6700 brutto

Pracuś

Dostałem propozycje kierownika ile na czysto bym wyciągnął ?

ble ble ble

Witam Was, pracowników obecnych oraz kandydatów, "szanowną" centrale. To co od dłuższego czasu "firma" reprezentuje sobą, co będzie i już jest wprowadzane od nowego "lepszego", chciałoby się rzec, roku, woła o pomstę do nieba. Zaczynając od programu premiowego, który nie dość, że bazuje na słabych produktach lub produktów tych brak na sklepie, a do uzupełniania nikt się nie kwapi, kończąc na targecie. Nasze słynne 20+. Ciężko jest robić % w zimie na majtkach czy innych bidonach, bo termosów nie ma żeby uzupełnić zapas na sklepach. Lub na odwrót, w lecie sprzedawać termosy, których jest aż nad to, a Activlaba z półek wymiotło. Ile można kupować odświeżaczy i impregnatów.. Kiedyś człowiek zrobił 2,00% to się cieszył jak (usunięte przez administratora) Teraz sieć ma powyżej 3,6 %, sklep najlepiej niech robi 4%, a oni i tak zapłacą Ci marne 20%. Ba. Przekrocz jeszcze max próg wypłaty na głowę. I tak więcej nie dostaniesz. Może czas się zastanowić nad zmianą systemu premiowania? może byście tak łaskawie zapłacili trochę większy %? Najlepiej to wymagać, straszyć obniżeniem premii za nie wyrobienie %, a od siebie w zamian co??? g.... Target. Realizować, realizować, realizować. Jeszcze raz realizować. Przecież 700k to wcale nie jest dużo. W zeszłym roku było pół miliona, teraz tylko trochę więcej.Inflacja nie istnieje. Czego my wgl chcemy, dlaczego marudzimy? Przecież firma daje nam niesamowitą okazję pracy na super warunkach. Ale moment, moment. Nowy rok, nowi my. W tym roku nie opłaca się wyrabiać utargu. Przyjdą inwentury, przyjdą straty to i przyjdą ucięte wypłaty. Jednak wprowadzenie mniejszej ilości klipsów nie było tylko ułatwieniem nam pracy, ale chyba również łatwiej wpadającą wypłatą do portfela prezesów i Pani dyrektor. A ochrony jak nie było, tak nie będzie. Najlepiej nie klipsujcie, bo klipsy drogie, pilnujcie złodziei i liczcie na to, że magazyny nie robią Was w (usunięte przez administratora) i czerwona taśma się zgadza (na markach premium w szczególności). Przy tym obsługujcie klientów, wsród nich zapewne grasuje TK, żeby Wam uciąć premię, bo nie wyrecytowaliście mu całego regulaminu z pamięci. Pamiętajcie też o ogarnięciu 30 kartonów dostaw/ day, wystawieniu towaru, ładnych QR czy innych wymysłach VM, nowych przecenach na 15 metek- codziennie w innym kolorze tęczy, ograniczonym personelu ( w najlepszym wypadku, będziecie mieć wieczne roszady z innych sklepów- jak tam się firmie spodoba) itd itd można pisać, ale ilość znaków ograniczona. Przez ostatnie pół roku, firma robi bardzo dużo w kierunku tego, aby tym na górze nie zabrakło. Szukają jak się da, aby nam za dużo nie zostawić. Chyba zapominają, kto na nich (usunięte przez administratora) Jest inflacja, kredyty i wynajmy drogie, ale każdy z nas, tych "martesowych szaraków" też ma swoje życie i opłaty. Nikogo to tam w centrali nie obchodzi. Im się ma zgadzać, starczyć na nowe bmw czy innego jaguara. Szczerze, to mnie to (usunięte przez administratora) obchodzi, że im brakuje. W firmie, gdzie liczy się człowiek, szefostwo potrafi trochę odjąć sobie od "gemby", ale dać pracownikowi, który na to zarabia. W tej firmie, nadeszły czasu, że człowiek narobi się jak dziki osioł, a nie wiele otrzymuje w zamian. Są czasy jakie są i człowiek chciałby mieć pewną prace z dobrą pensją. Wiadomo, przyjdą nowi, młodzi. Ale pewnie szybko uciekną jak zobaczą co się dzieje. Podwyżka? nie ma problemu, ale może za pół roku jak Pani (usunięte przez administratora) się zgodzi. Tu nie przemawiają argumenty, że ktoś zaiwania za 2 osoby, bo oni mieli widzimisię, żeby kogoś zwolnić, czy jest dobrym pracownikiem, ogarnia serwis, jeździ na szkolenia i jeszcze potrafi być przy tym kierownikiem i potrafi przy tym latać. Może jak (usunięte przez administratora) będzie miała dobry dzień i wylosuje Ciebie z worka to dostaniesz podwyżkę. A teraz jeszcze ta najniższa krajowa. Śmiech na sali. Owszem, dostaniesz najniższą krajową, ale w tym też jest premia. Jak oni to liczą? Chyba oni sami nie wiedzą. Reasumując mój skrót myślowy, nie polecam osobom młodym, nawet bardzo chętnym do pracy w tej firmie. Jak jesteście z pasji do sportu to idźcie do Decathlonu czy innego Inter Sportu. Ok, zgodzę się, że ekipa potrafi zrekompensować bardzo wiele. Ale nawet najlepszy kierownik i KRS nie są wstanie zmienić podejścia góry czy walczyć o podwyżki dla nas w tym obecnym systemie wyzysku. Wiadomo, że są i przeciwnicy i zwolennicy tego co zostało napisane. Pewnie dopóki nie postawi się 90% sieci to nic się nie zmieni. Wiadomo jak jest, każdy chce mieć pracę i nie chce się wychylać. Niestety dopóki Centrala nie pójdzie po rozum do głowy to chyba nie wyjdzie to nam, Pracownikom na lepsze. Zapewne odpowiednia osoba z centrali to przeczyta lub będzie do tego zmuszona, także zgłaszam się z prośbą o przekazanie "wyżej": Przypomnijcie sobie czasem o pracownikach, tych nowych i tych z wieloletnim stażem, że to my zarabiamy na Wasze zachcianki, a co od Was mamy? Proponuję przeczytać opinie innych pracowników, jeśli nie innych pracodawców na rynku pracy i sprobować w tym swoje własne sumienie. O ile gdzieś tam jeszcze jest. Dobranoc się z Państwem.

Ktoś

Bo to 10000%prawda

Niezcentrali
@ble ble ble

Na początek proponuję całkowicie olać przyjmowanie i wydawanie paczek dla klientów. Dlaczego mamy robić za free coś co nie należy do naszych obowiązków zgodnie z zawartą umową o pracę ? (usunięte przez administratora) nas z każdej możliwej strony, niestety...

Berta
@ble ble ble

A ja chcę Was poinformować, że u nas, w malym miasteczku na "zadupiu", po sąsiedzku w Rossmanie wszyscy pracownicy dostali po 500 zl podwyzki, kiero więcej. Wzrosły im tez premie i dodatki. Premia frekwencyjna u nich to 300 zl. Czy jest mu żal? Oczywiście, ze tak. Żal, ze firma nas nie szanuje i nie traktuje po ludzku.

Kierownik
@ble ble ble

U nas podwyżki dostali tylko wybrani haha, z czego dwóch zdegradowano zaraz po tym. Ludzie co tu się dzeje???

@ble ble ble

A jak Wasze targety styczniowe? Bo u nas znowu przesada jak w przypadku grudnia... 90% będzie ciężko złapać.

Jestem za !!!

Ebebe
@ble ble ble

Może ktoś ma informacje w temacie związków zawodowych w naszej firmie? Mamy związki czy nie? Może warto zająć się tym tematem?

Sławko
@Ebebe

Chyba nie ma,kiedyś wybrali jakiś pseudo przedstawicieli pracowników ale to byli ludzie z centrali wiec hahahhaha W internecie można znaleźć instrukcje jak przystąpić do np. NSZZ Solidarność jakby nie chciało się własnego związku zakładać,tak jest łatwiej i ma się większa sile przebicia.Ludzie wylewacie na ta firmę,wszystkie oszczędności kosztem pracowników zamiast jakieś innowacje wprowadzać.Naprawdę są lepsze firmy które kierują się nowoczesnym zarządzaniem a nie takim pseudo.Ja już na wypowiedzeniu wiec powodzenia życzę

a szlag by was wszystkich
@Kierownik

no już pewno... może jeszcze premie byście chcieli źle wam ? macie karty multisport, dodatki za niedziele, dodatki za pranie a do tego możecie sobie obrotówką dorobić co za dużo to niezdrowo

Really
@ble ble ble

Zupełnie nie wiem jak kogokolwiek może dziwić co tu się dzieje. Wystarczy zobaczyć sobie ilu ludzi z najwyższych stanowisk odeszło z firmy w ubiegłym roku. Myślicie, że gdyby było dobrze to taki makro szukałby innej pracy ???? Sprawdźcie ile adresów e-mail w centrali jest nie aktywnych, czyli ludzie już nie pracują. Przykład idzie z góry a przekaz był prosty- uciekać, póki jest szansa załapać się i ustawic w innych firmach.

Szok
@Ebebe

Mamy… i są to osoby wybrane podczas COVID-19. Te osoby wtedy zadecydowały o naszym obcięciu etatu. Firma podczas COVID zmusiła do głosowania nas bez informacji na kogo i po co… Wybrali osoby na kandydatów którzy im odpowiadali i wątpię aby oni byli po naszej stronie ale zawsze można wybrać inne osoby które będą nas wspierać, a nie działać na nasza niekorzyść

starszystarszy

A ktoś wie, czy u nas w zwiazku z autozapisami do PPK, też nastąpi autozapis do naszego PPE czy jak to tam się nazywa?

Grażyna

Czy ma ktoś info co dalej nasza kadra przygotowuje dla nas? Będziemy robić za 3350?????

Ksks
@Grażyna

Tak, przecież wyrównanie do najniższej krajowej masz z premii , czego tu nie rozumiesz?

Kombinuj
@Grażyna

Będą zwalniać bo jest wielki kryzys w Polsce hahaha, już martes jako pracodawca jest bardzo słaby i mało kto chce u nich pracować. A ludzi do pracy brak w każdej dziedzinie pracy. Tylko mydlą regionalni oczy że będą podwyżki a to nie podwyżki tylko wyrównania do najniższej krajowej ci co dostali teraz podwyższke , przy drugiej dostaną figę z Maczkiem.

Wkur.wieni
@Ksks

W (usunięte przez administratora)a nie w premii . A do emerytury liczy się premia czy to co masz na umowie?

@Grażyna

Walą w .... aż się patrzy. Wczoraj widziałem nową uop dla świeżo zatrudnionej osoby z 3.6k podstawy...a starzy pracownicy na sklepie nadal z podstawą poniżej NK.. żenada

Nata

3350 netto czy brutto?

Rudy
@Nata

Uuaaaa ale Cię poniosło z tym netto ;-0

Martesiak
@Xyz

U nas też tak jest. Nowy pracownik otrzymał podstawę 3600 brutto, a starzy pracownicy mają po 3400. Sami nie wiemy, czy śmiać się, czy płakać.

@Martesiak

Dlatego masz na sklepie kierownika/zastępcę, jak trzeba coś zrobić niech robią nowi, a uczą ich ci szanowni (specjalnie z małej litery) którzy nie dbają o swoich pracowników i mają gdzieś ile zarabia ten doświadczony istotny dla sklepu pracownik, a ile "nowy". Niech wyjdą z socjali albo zmuszą do przyjazdu krs/mkrs i zaczną zarabiać na swoje pensje skoro innych nie doceniają

Szczera prawda

Polska firma a (usunięte przez administratora) numer jeden!!!! (usunięte przez administratora)na czym się da...luty bez targetu hahha bo wiedzą że luty dobry handel i każdy sklep te ponad 100% wyrobi...więc lepiej ile wypracujesz od tego masz premię z najniższej skali premiowej czyli z 90% niż teraz dać kazdemu premię za wyrobienie ponad 100% targetu...(usunięte przez administratora)hahha...nabijają ludzi jak tylko mogą...Żenua

trądzik

w enovie w wypłacie za luty podstawa 3350??? a nie miało byc 3490? niech ktos w końcu wyjaśni ten cyrk......

...
@trądzik

Toć już wszyscy trombią że 3350 + premią wyrównane musi być co najmniej 140 i masz 3490, niestety mogą tak zrobić i robią z nami co chcą zero szanowania pracownika a tym bardziej nawet dla tych co dłużej pracują

Jaaaa
@trądzik

Dla osób, które pracują dłużej super motywacją jest, że zarobią tyle co osoby na próbnej xD

Ona
@Jaaaa

Żeby tylko tyle samo. U nas pracownicy, którzy pracują po 3-4 lata mają 3300 a osoba co w styczniu się zatrudniła ma na umowie 3600.

Dante

Też dostaliście w planach urlopowych ZAKAZ brania urlopu w ferie ? Co to ma być , jawnie nas (usunięte przez administratora) jak chcą , może że w przyszłym roku będzie ZAKAZ wybierania urlopu w wakacje ?

@Dante

To chyba macie słabego KRS, że takie informacje otrzymujecie - no chyba, że od kogoś innego się o tej sytuacji dowiedziałeś. Oczywiście, u nas i pewnie w całej sieci są ograniczenia w braniu urlopów w niektórych okresach gdzie ruch może być wzmożony. Osobiście taką sytuację rozumiem, bo np. przed świętami w grudniu brak nawet jednej osoby jest ogromnie odczuwalny. Nigdy natomiast nie było sytuacji, że - jak w Twoim przypadku - ferie byłyby całkowicie wyłączone z brania urlopu. Ogólnie z tego co tu czytam to co region to inne zasady..

Dante

Tak jest to wiadomość od KRS , pierwszy raz mamy zakaz w ferie , w grudniu wiadomo też nie można było czy na początku września.

Lala
@Dante

U nas też był zakaz w okresie świątecznym - i teraz kierownik zaległy urlop rozpisuje nam w nasze WOLNE dni. Żeby z niego zejść. Dramat !

....
@Lala

Jeśli wpisze ci urlop w wolny dzień to w tym dniu zamiast dnia wolnego masz 8h pracy ale wolne w ramach urlopu wypoczynkowego

Lala
@....

Ale wpisuje mi 12h urlopu... wiec nie wiem jakim cudem .w rejestrze mam 12h UW w wolny dzień wpisane ????

XYZ
@Lala

Normalnie. Schodzi Ci wtedy 1,5 dnia urlopu. Jak czytam te niektóre komentarze to poziom inteligencji i myślenia poraża.

Opinia

Bardzo nie polecam. Marne pieniądze za tak ciężką pracę. Idiotyczne zadania, codzienne drapanie pudełek i zmiany cen. Zatrudniony jako kasjer/sprzedawca masz robić WSZYSTKO. Przyjmować dostawy, zabezpieczać towar, sprzątać sklep,robić przebudowy, budować ekspozycję, robić przeceny, przyjmować reklamację, zwroty, wystawiać faktury, przyjmować i wydawać paczki od ludzi (punkt paczek- nie ma za to żadnego dodatku). Wciskać rzeczy z programu 20+, i choćbyś nie wiadomo ile sprzedał i jak dobrze pracował, nie dostaniesz nawet pochwały.

Ehhh

Nie pracuję w Martesie od 2015 roku skoczyłem karierę na zastępcy kierownika i widzę,że odejście z tego januszexu było bardzo dobrą decyzją bo czytając wasze opinie nic a nic się zmieniło. Dla przyszłych pracowników jeśli pytacie czy Martes Sport jest dobrym miejscem do pracy to odpowiedź to stanowcze NIE.

Gal Anonim

Inflacja made by martes...towar dziś 80pln jutro 130... ale pracownikom najniższą będą równać premią za frekwencję, program i obrotową... brawo. Chyba niżej to już się nie da upaść... choć - to martes, więc poczekajmy bo pewnie jeszcze nie raz "zaskoczą".

@Gal Anonim

wzięli się na sposób. Po co obniżać ceny i wykazywać cenę sprzed 30 dni...jak można podnieść sztucznie je teraz tylko po to zeby po 60 dniach obniżyć juz bez pokazywania najniższej ceny tego produktu.

Jaaaa
@Xyz

U nas klienci są przerażeni cenami. Niestety ale uciekają bo w necie wyszukają to samo za połowę ceny.

My to wiemy
@Xyz

No to wiesz dla czego jest radosna nowina ze target na luty zniesiony bo ceny do góry poszybowały w górę i nikt targetu nie zrobi ,a żeby ludzie nie dostali poniżej średniej to dajmy im najniższy próg i będzie spokój i jacy my centrala fajni jesteśmy dla Was. Oj mądre głowy tam na górze hahah

Omnibus

Bardzo sprytna praktyka ! Omnibus nagle nie obowiązuje przy sztucznych podwyżkach cen ? Ceny podniesione o 40/60/100zl - i już tu zielonej metki nie trzeba? Nie ma się czym chwalić?? Teraz wystarczy poczekać 60dni i zrobić WIELKIE OBNIZKI ???? Nie wykazując najniższej ceny❤️ Mega sprytne... trzymajcie się z daleka od tego sklepu. I klienci i pracownicy. A pracownicy niech się przygotują na wielkie drapanie pudełek za 60 dni ????

Samowolka teraz się jakaś rozpoczęła. Kierownicy i regionalna nawet nie pytają czy możesz przyjść do pracy gdy masz dzień wolny. Masz przyjść I koniec kropka. Nie można sobie zaplanować czasu wolnego bo nawet jak wypadają 3 dni wolnego w grafiku, to z góry wiadomo że będzie się ściąganym do pracy. O nic cię nie zapytają. Masz być koniec kropka. Najbardziej mi szkoda zleceniowek. Młode osoby a już cierpią przez KRS i kierowników. Pracują jak osoby na umowie o pracę, a nawet więcej. Zleceniowka-500 paragonów, (usunięte przez administratora) do 21. Umowa o pracę-100, konczą o 17. Żadnych dodatkow, premii. Pracujemy na osoby które ciągle siedzą w biurze i mają wywalone. Wykorzystywanie w tej firmie to norma. Szukam jak najszybciej nowej pracy i mam nadzieję, że zleceniowki otworzą oczy i zrobią to samo. Dla przyszłych pracowników: nie warto zaczynać. Zacznijcie rozróżniać umowę zlecenie od umowy o pracę. Nie pozdrawiam

@8361089

To ja ci wytłumaczę dlaczego tak jest. Jestem pracownikiem na umowie o pracę. Za 168h w miesiącu zarobię z dobrą premią lekko ponad 3k, zleceniówka będąc dodatkowo studentem zarobi 3k za 130h, a w przeliczeniu za 168h zarobiłaby jakieś 3,8k. Po to właśnie wymaga pracy i zaangażowania od osób na zleceniu. Taka umowa, pracodawca zleca Ci pracę i przychodzisz albo i nie, Twój wybór, ale jeśli będziesz notorycznie odmawiał pracy to wiadomo, że z Ciebie zrezygnują.

Akurat nie zgodzę się z Tobą. Wymaga się pracy i zaangażowania od każdego pracownika, dlaczego od zleceniowki miałoby się wymagać jeszcze więcej? Umowa, regulaminy jasno mówią o obowiązkach KAŻDEGO pracownika. Czy to na zleceniu, czy na umowie o pracę. Zrozumiałe jest, że skrócili zleceniówkom godziny żeby nie przekroczyć tej kwoty 3k ale nie oznacza to, że mamy stać na kasie 12h, wciskać wszystko z 20+, w tym czasie robić promocje i obsługiwać klientów, żeby ktoś funkcyjny mógł pół dnia siedzieć w biurze, przeglądać telefon i jeszcze dostać premie na koniec miesiąca przy ledwo stu paragonach nabitych. Naprawdę, ja po prostu nie rozumiem braku zwrócenia jakiejkolwiek uwagi na to.

Funkcyjny
@8361089

Ale nikt nie widzi, ile funkcyjny robi? Raporty, ekspozycja, sprzątanie, praca na sklepie? Nie piszę tu o leniach, co w (usunięte przez administratora) mają pracę na sklepie. To, że funkcyjny nie stoi na kasie, nie znaczy, że nie jest zaangażowany w pracę w sklepie.

Nie zgadam się z Tobą
@8361089

To się zwolnij i idź gdzie indziej do pracy tam wszyscy będą robili za Ciebie i nikt nic nie będzie wymagał od Ciebie. Kasa będzie się lała z nieba dla ciebie za to że snujesz się między gondolami. A taka rada dla Ciebie najpierw rozlicz siebie z pracy a potem rozliczaj osoby które Cię tego wszystkiego nauczyły i są na Twoje zawołanie żeby Ci pomóc przy kasie bo pracujesz 8 miesięcy i fv nie potrafisz zrobić.

Haha
@Nie zgadam się z Tobą

To świadczy o tobie! Jak sobie wyszkoliłeś pracownika skoro stojąc na kasie nie potrafi faktury zrobić? Tu chodzi o to żeby wymagać od wszystkich jednakowo! I każdego traktować rowno.

Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Martes Sport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Martes Sport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1182.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martes Sport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1052, z czego 91 to opinie pozytywne, 440 to opinie negatywne, a 521 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martes Sport Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Martes Sport Sp. z o.o. napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martes Sport Sp. z o.o.