Martes Sport (Lublin)

Opinie o Martes Sport (Lublin)

Aneta Nowy wpis

Ciężko dostać się do firmy ? Jak przebiega tam rekrutacja, podzielona jest na części ?

Jasiek Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

an Nowy wpis
@Jasiek

tak prowadzi

Justyna Nowy wpis

Klient nasz pan i trzeba uzbroić się w cierpliwość jeśli chce się pracować w handlu!!

Sprzedawca

Witam, Dostała Pani informacje zwrotna na maila o zaistnialej sytuacji. I powtórzę po raz kolejny, cała sytuacja wizualna jest zarejestrowana na kamerach. Ponad to żadne słowa nie padły z moich ust które Pani napisała.. mam na to nawet nie jednego świadka. A informacja o tym ze za 5 minut galeria będzie zamknięta to nie jest przegananie ze sklepu. Tak jak wspomniałam Pani była bardzo oburzona ze nie mamy na sklepie rozmiaru 39 z wybranych klapek. Po podejsciu do Pani i sprawdzeniu oraz informacji ze posiadamy Tylko 2 rozmiary 40 i ewentualnie mniejsze Pani dalej upierała się przy rozmiarze 39... Czy to moja wina ze akurat nie było u nas takiego rozmiaru?! Myśle ze traktowanie sprzedawców jak „psów” i „robotów” nie świadczy o Pani zbyt dobrze. A po Pani słowach ze zrobi zakupy Pani gdzie indziej a nie u nas tylko i wyłącznie odpowiedziałam „dobrze” aby nie stwarzać zbędnych dyskusji. Reasumując, jeżeli chce Pani oskarżać kogoś bez podstawie radzę zapoznać się z paragrafem o pomówieniach oraz o ujawnianie chociażby nazwiska co jest również karalne. W tym momencie mam udokumentowane wszystkie Pani wiadomości. Dziękuje, pozdrawiam.

Sprzedawca Piwa do Em

A szkoda, że pani nie sprzedawała piwa, bo w preferowanych przez (usunięte przez administratora)godzinach przeznaczonych na zakupy budki z piwem na pewną są czynne, a i obsługa na Pani (usunięte przez administratora)pozniomie. Może zdradzi nam Pani swoje nazwisko skoro cudzymi danymi rzuca się po sieci bez zastanowienia? W dzisiejszych czasach to nie jest zbyt mądre i bezpieczne posunięcie

Sprzedawca

Rekrutacja w Lublinie na Kasjera/Sprzedawcę. Praca za kasą a poziom rozmowy rekrutacyjnej jak na menagera sklepu...jeśli nie masz doświadczenia w branży sportowej ..postarają się wbić Cię w ziemię..także trzeba się na to przygotować.. Zostałam powitana przez dwie osoby oczywiście tylko imię nazwisko więc nie wiedziałam czy rozmawiam ze sprzedawcą czy z regionalnym. Brak odpowiedzi co do wynagrodzenia. Dziwna atmosfera podczas rozmowy...czy są jakieś plusy? zaproponowano mi pracę również w innym punkcie sprzedaży..to chyba tyle bo o szkolenia sprzedażowe trzeba było mocno dopytywać..

Czy byłaś kiedyś w górach? czego od nas oczekujesz? twoje osiągnięcia i porażki czy znasz branżę sportową ...typowe pytania nic nowego

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport (Lublin) - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martes Sport (Lublin)?

Kandydaci do pracy w Martes Sport (Lublin) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martes Sport (Lublin)