logo martes sport

martes sport

Przemyśl

Opinie o martes sport

Andrzej 2011-07-15 18:29:54
Byłem w owym sklepie dzisiaj w celu zakupu odzieży sportowej,spotkała mnie duża nieprzyjemność.Podczas gdy usiłowałem wybrać odpowiedni strój na drugim końcu sklepu stało czterech pracowników i w tym oto zacnym gronie sobie rozmawiali a wręcz żartowali co wnioskuję z ich mimiki twarzy.Sęk w tym że nikt nie podszedł do mnie jak i do innych klientów.Dziwny zwyczaj.
Ktoś 2011-07-18 23:42:09
Andrzej??
Ty masz jakieś kompleksy??
Trzeba podejść do każdego klienta i prosić o obsłużenie??
Jeśli coś potrzebuję to podchodzę i pytam, to chyba zrozumiałe dla normalnego, w miarę inteligentnego człowieka.
Nie jest zrozumiałe za to Twoje narzekanie ani opinia, nie jest zrozumiałe dlaczago taki człowiek jak Ty nie podejdzie i powie w twarz pracownikowi co i dlaczego mu nie odpowiada tylko żali się na forach publicznych.
Pozostaje tylko się modlić oby mniej takich ludzi.
liz 2011-10-04 21:58:22
jakbyś nie zauważył to Cię oświecę, że to sklep samoobsługowy, więc jeśli coś potrzebujesz to prosisz o pomoc pracownika, sam do Ciebie nie podejdzie bo taka jest specyfika sklepu samoobsługowego!!!!!!!!! Tak jak w innych wielkopowierzchniowych sklepach!Wielka mi nieprzyjemność :) Cię spotkała...żałosny jesteś Andrzeju chciałbyś żeby wszyscy skakali koło Ciebie jakbyś był pępkiem świata:)
k.regionalny. 2015-05-14 13:56:09
Dla waszej informacji, pomimo tego że jest to sklep samoobsługowy, dobra praktyka sprzedaży wymaga wykazać zainteresowanie klientem. Widocznie macie ogromny problem w rozpoznaniu potrzeby klienta, a szczególnie zakłopotania spowodowanego wyborem. Przydało by sie wdrożyć kilka szkoleń, bo Wasza inicjatywa jest tragiczna. Bez klientów nie ma obrotu, a to sie przekłada na wynagrodzenie, jeśli uważacie że klient to wasz wróg, a Wy macie czekać aż to on do Was podejdzie to jesteście w błędzie. Na szczęście na Wasze miejsce są inni pracownicy.
zwykły pracownik 2015-05-20 00:40:15
Drogi k.regionalny - jakbyś nie zauważył/a, powyższe opinie są z 2011 roku, od tamtego czasu wiele się zmieniło, chyba powinieneś/powinnaś to wiedzieć skoro udało Ci się "dojść" na to śmieszne stanowisko. Teraz, przy nowych i z dnia na dzień przybywających obowiązkach, które wymyślasz Ty, reszta regionalnych i cudowni pracownicy centrali, nikt nie ma czasu podchodzić do klienta. No chyba, że Ty i Twoi koledzy i koleżanki regionalni mają na to czas w przerwie pomiędzy swoją "ciężką pracą umysłową" polegającą na ciągłym zastanawianiu się co by tu zrobić żeby się wykazać i uprzykrzyć pracę swoim podwładnym z regionu, a objeżdżaniem sklepów.
ja 2016-05-20 14:44:36
dostajesz umowę o prace, 3 miesięczny okres próbny a później na 3 lata zazwyczaj. Z tego co mi wiadomo to od kiera zależy czy cie weźmie jeśli studiujesz zaocznie bo o dziennych nie ma mowy bo nie dasz raczej wyrobić godzin... ale da się dogadać. oczywiście zniżki są ale w mojej opinii jeśli chcesz się zatrudnić tylko i wyłącznie dla tej korzyści to trochę śmieszne.
Zostaw swoją opinię o martes sport - Przemyśl
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie martes sport