Sklep Martes (Martes Sport Sp. Z O.O.)

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Martes Sport Sp. z o.o.

Mądra

Z nowości to info ze KRS ma nową funkcje w swoim telefonie i obserwuje pracowników na sklepach. Chore to jest!

@Mądra

Tzn? Ma dostęp do kamer?

Co??

Czyżby to była prawda?! I JESZCZE TE MIKROFONY PRZY KASACH?!

???
@Co??

Jakie mikrofony?

Prosimy o pomoc i weryfikację
@???

U nas krs nas straszy że wszystko wie co my na sklepie gadamy i wyciągnie z tego konsekwencje. Nawet jak wyrabiamy target to i tak wypłata się nie zmienia i zabiera tyle co zawsze i żadnego przedstawienia za co zabiera i ile. I z tego co wiem to większość regionalnych nie wysyła ocen do kierowników tylko uwlają tyle żeby im się na kącie zgadzało i góra tego nie sprawdzi a my też nie dostajemy od swoich kierowniczek żadnych info ile za co premi a przecież to jest ich obowiązek. Procedury jasno mówią o tym że każdy przełożony ma wiedzieć ile mu się zabrało i za co , no chyba że to nie dotyczy krs. Bard@o dużo ambitnych osób się przez to pozwalniali i krs chyba oa to chodzi i po co ktoś ma zobaczyć że pracuje ktoś bardziej ogarnięty od nich. Miały być internetowe Oceny o krs I nic nie ma i nie będzie.

@Prosimy o pomoc i weryfikację

Poważnie? Nie dostajecie żadnych informacji odnośnie swoich premii, co i za co? Tak jak mówisz jest to w zasadach wynagradzania więc krs musi to wysyłać. U nas wszystko zawsze jest. No może nie zawsze na czas ale wiedzieć wiemy więc dramatu nie ma i nie ma co narzekać. Może pogadajcie z mkrs? Może on coś z tym poradzi?

@Prosimy o pomoc i weryfikację

Premie się daje nie odbiera.

Ss

KRS pisze maila...dosyć przemykania po kątach czas wziąć się za obsługę heh, drogi KRS-ie czas mieć wszystko w (usunięte przez administratora) Dobrze wiecie jak jest, tylko dalej piszecie te brednie! Szybciej, więcej, ciśniemy, itp itd. cisnąć to możesz sobie kloca w domu. Podczas upałów w lecie jak nam zakazano używać klimatyzacji , to ciekawe czy taki KRS czy Makro jechał autem z wyłączona klimą przy otwartym oknem. (usunięte przez administratora)

Ss

Więcej zabrać nie mogą!!! Ale stracić? Owszem i to wiele...

Juri

Zaczęliśmy rok z pięknym wynikiem bo żyliśmy w niewiedzy na ten moment mogą sobie zrobić zdjęcie i oprawić to w ramkę na pamiątkę bo nikt za frajera nie będzie robił niestety jakie podejście do pracownika takie do pracodawcy. Podstawowe prace będą zrobione ale niestety na wyniki nie mają co liczyć i jak uszczupli się nam portfel tak portfel prezesa bo nikt nie myśli czy komuś na życie starczy przy takiej inflacji i cenach za wszystko byle by w portfelu prezesa zostało. Kierownicy machną rękoma bo nic nie tracą i nawet nikt nie będzie z tym debatował BO CO ONI MOGĄ

Mm

To wychodzi na to, ze trzeba iść na L4? Dobrze rozumiem, ze wtedy i tak dostaje się 3490 brutto?

@Mm

Tak zwolnienie lekarskie będzie liczone od kwoty 3490zl a nie od 3300zl..

@Mm

Źle rozumiesz bo na L4 dostaje się 80%

Jak komuś nie pasuje to niech się zwolni, skoro dalej pracujesz to wykonuj swoj zakres obowiązków który podpisałeś. Kasa nie pasuje poszukaj lepszej pracy. Nikt nikogo nie trzyma na siłę. Gdybys był pracodawca najpierw byś pilnował swojej kieszeni żeby Się utrzymać a potem reszty.

Pracownica

Tak

Martyns Kadry
@…

zapomniałeś się podpisać "kierownik"

Woe
@…

Tak zwolnij się i zapłać kredyty, zapłać żłobek, dojazdy, wyżywienie i wiele innych rzeczy, które pochłaniają budżet domowy. Jeśli siedzisz u mamy w garnuszku to możesz się zwolnić z dnia na dzień. Tak pracujemy na właściciela i dyrektorów. Nie mam nic przeciwko, tylko niech zrozumieją, że to dzięki nam zarabiają ogromną kasę, którą zainwestowali w Nas!! A jeśli nam ją zabierają to czemu mamy się starać im zarabiać jeszcze więcej. Jeśli oczekują od nas poprawy wyników to niech za to nam zapłacą. Nie okradamy ich tylko chcemy swojej zapłaty za poświęcone nasze doświadczenie i umiejętności. My dla nich oni dla Nas!!!!

@Woe

Woe... dokładnie tak, masz rację !!! oni dla Nas my dla nich.

Justyna
@Juri

żadnych podwyżek inflacyjnych nie było? A w ogóle jakieś są, np raz w roku? Macie jakieś premie skoro wyniki były takie super?

@Justyna

Nie, nic takiego nie istnieje

Glp
@Justyna

Ani inflacyjnych ani ze względu na podniesienie najniższej krajowej. Wyniki grudniowe były dobre jeśli chodzi o utarg, ale wiele sklepów miała zawyżone plany targetowe więc nie dostała z tego nic. W styczniu szykuje się podobna sytuacja. Mój sklep też raczej bez szans na zrobienie targetu - do tego dojdzie dużo mniejsza premia za sprzedaż przykasowki. Więc wypłaty mogą być nawet gorsze niż te w tamtym roku.

Sprzedawca

Ogólnie wrogie nastawienie przez RKS (Mielec), więc na wstępie wiedziałam, że nic w tego nie będzie. Kierowniczka ok, nic konkretnego nie pytała, mało się udzielając, Spóźniona rozmowa rekrutacyjna, trzeba było czekać. Cała rozmowa wypadła jak przeprowadzana za karę.

Standardowe, dlaczego chcesz tu pracować, powiedz coś o sobie.

Emil

Szczerze po tym co robia z nami i klientami brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika mam wysrane na tk i ta cala obsluge. NIE MOWIAC JUZ O 20+ ktorym chca latac dziury najnizszej krajowej. Jak tak mozna? Martes w dazeniu do upadku:)

Wrrrr

Nie wiem czy wiecie ale takie rzeczy jak łamanie prawa pracy itp można nawet anonimowo zgłaszać do PIP.Im będzie więcej zgłoszeń tym szybciej kontrola przyjdzie.Myślicie ze dlaczego nie wysłali maila ze szczegółowym tłumaczeniem dlaczego jest tak z ta najniższa krajowa?Bo nie chcą żeby ktoś dowody miał w postaci zdjęć takich maili z tłumaczeniem ze w firmie każdy pracownik na tym samym stanowisku z takimi samymi obowiązkami zarabia zupełnie inne pieniądze

Alee

Dobrze że zatrudniają na 3300 u nas pracownicy z rocznym stażem pracują za 3100 to chyba dopiero jest HIT! I na takiej stawce zostają po rozmowie z kadrową i czy centrala myśli że taki pracownik będzie jakiekolwiek wyniki przynosił? Jeżeli tak to jest w wielkim błędzie

Abcd
@Wrrrr

Nowi pracownicy zatrudnieni w styczniu na uop maja 3600 na umowie- potwierdzone info. Dlatego nie będą mieli wyciąganej premii z rękawa.

@Abcd

Chyba w większym mieście, albo tam gdzie jest problem z zatrudnieniem pracowników, przecież wiemy ile mamy na umowach więc nie wprowadzaj w błąd większości pracowników…

Abcd

Kogo ja niby wprowadzam w błąd? Taka umowa była podpisywana u mnie na sklepie od razu po nowym roku wiec mówię. I nie, nie jest to duże miasto.

Nddnjdj

U nas tez 3600, są widełki wiec wszystko zależy od przełożonych

Efgh
@Abcd

Nie jest to prawda. Nowi też dostają 3300.

Aa

Mam pytanie. Jak się pracuje z manageram regionu w Siedlcach? Warto aplikować na kierownika w tym mieście i w tym sklepie?

K. W.
@Aa

Nie warto.

Lerre
@Aa

Sklepy pod flagą lubelska dobrze ciągnęły a się posypało to samo sobie odpowiec

Lubelak
@Lerre

Tak jest, z Łukaszem praca szła aż miło, stare dobre czasy

Sisi

(usunięte przez administratora)- 50% na drugą kurtkę , polar , softshel, koszulkę , odzież obuwie juniorskie , z wyłączeniem marki essentials, a i - 15 % na jedną kurtkę , - 20 % na wyprzedażówkę, - 15 % na łyżwy, i (usunięte przez administratora) produkty z aplikacją, weź tu człowieku wyrecytuj tą całą litanię przy kasie i jeszcze zaproponuj dodatkowy aaaa nie!!! trzy dodatkowe produkty klientowi , w połowie mojego wiersza klient mi przerwywa bo go (usunięte przez administratora) to moje gadanie i chce paragon i do domciu , ludzie tam w centrali opamiętajcie się że każecie na.tip top nam to wszystko mówić na kasie, wystarczyłoby postawić przy kasie pleksi z wyszczególnieniem promocji i zachęcić słowem" zachęcam "do ich skorzystania .Ewentualnie gdy klient przychodzi już z jedną rzeczą z promki wówczas namówić do dobrania drugiej rzeczy. Całą robotę i tak robią sprzedawcy na sali sprzedaży tam jest czas i warunki żeby nawijać makaron na uszy.

Zła

Jak tam wam się podoba średnia sieci z programu 20+? Powyżej 4. Radzicie sobie z palcem w nosie czy nie ma szans tak jak u nas?

Bsbs
@Zła

Rozumiem ze to co wypracujemy to nasza premia . Zrobią że minimum to 4% lub 3%- sami pod sobą dołki kopiemy....

@Zła

Utargi są małe to i program ma większy % w obrocie. Ogólnie mam w nosie wyrabianie tych wskazników...

Ss

Do programu 20% dodało m.in. ogrzewacze..! Poważnie? Teraz jak się zimą skończyła oni ogrzewacze dodają żeby podnieść nam sprzedaż i premie !!!haaaaa

Ribot

Nowy rok. Moje postanowienia: nie pracować za trzech czyli pracować wolniej. Nie ma dobrej wypłaty nie ma zaangażowania. Moim marzeniem jest aby te tam wyżej co tak nam ucinają wiecznie premie byli zmuszeni do pracy jaką my wykonujemy za (usunięte przez administratora) Niech pokażą jak wspaniałe idzie im wciskanie tych czerwonych bidonów albo worków z plastiku. Czekajcie przecież mamy dużo fajnych kosmetyków, które każdy już ma. Nawet nie ma tajnych rzeczy, które można by sprzedać. Oj upadek bliski tej firmy.

Ms
@Ribot

Tego firmie życzę, upadku. Nam już mniej nie dadzą. To niech teraz oni mniej dostaną

Żart jakiś

Halo halo!!!!! Przewodnik programu 20+......WARUNKIEM WYPŁATY 20% WARTOŚCI SPRZEDAŻY BĘDZIE UDZIAŁ SPRZEDAŻY PROGRAMU 20+ W CAŁYM OBROCIE SKLEPU NA POZIOMIE MIN..2% !!!!!! CZEMU KRS ŻĄDA 3% I DRUGI MIESIĄC OBCINA NA MAXA PREMIE Z POWODU NIE ZROBIENIA 3 !!!!! CYRK ŚWIATA!!! Tu się chyba Państwowa Inspekcja Pracy powinna przyjżeć na takie wewnętrzne widzimisię

Jan Pan
@Żart jakiś

Premia jest umowna, wiec PIP chyba nie pomoże. Ale fakt, ze 20+ często jest programem 40%. Bo przecież sieć poszła do góry. To podobno argument takich wymagań…

Jaaaa

Kto pisał, że do najniższej krajowej nie może być wliczona premia? Dziś dowiedzieliśmy się że tak będzie tadaaaa czyli jednak...

Potwierdzam

@Jaaaa

A gdzie Wy coś takiego macie? I jakim cudem premia ma wchodzić w podstawę? Przecież to by się w żadnym stopniu z niczym nie zgadzało... Przecież podstawa to coś co macie PEWNE, że otrzymacie na konto, a premia albo jest albo nie.

Info

Nas regionalny poinformował, że nie otrzymamy najniższej na umowie. Powiedział że firma nie wyśle żadnego oficjalnego maila. Zostajemy na podstawie jaka mieliśmy, a różnica zostanie nam wyrównana jak nie wypracujemy premii. I co najlepsze jest tylko kilka sklepów w regionie gdzie pracownicy mają mniej niż najniższa krajowa. Więc proszę niech się wypowiedzą tylko pracownicy którzy mają taką sytuację. Bo Ci którzy mają więcej, albo zrównana to ich to nie dotyczy.

Zapytaj

Zapytaj swojego regio oni zostali poinformowani. A nie napiszą maila bo byłaby (usunięte przez administratora) burza a wszystkich to nie dotyczy ;)

WTF

U nas ta sama sytuacja, regio dzwonił do kierownika, a on nam przekazał tą świetną informację. Tak mamy mniej niż najniższa krajowa i zostanie nam to wyrównane, ale jeśli wyrobimy premię to jej część będzie wyrównaniem najniższej krajowej. Czyli zamiast dostać np. 250zl dostaniesz 100zl premii.

Tak

Tak podstawa jest gwarantowana. A co zrobią z premią to ich kwestia. Możesz ją mieć, albo nie. Z naciskiem na to drugie.

Zapytaj tych na górze. Takie info wyszło od KRS

@Info

U nas jest taka sama sytuacja. Najniższą krajową będziemy mieć, ale z dodatkiem funkcyjnym ten kto ma takowy lub z premią, którą sobie wypracujemy. Na tą chwilę wszyscy są zniesmaczeni i zdemotywowani do pracy. Zwlaszcza, ze wiemy już, iż na innych sklepach w regionie sytuacja wygląda inaczej. Aneksy i podwyżki są tylko dla wybranych niestety. Jesteśmy dobrym sklepem, który wyrabia plany i wskaźniki ma zawsze powyżej średniej sieci. TK zawsze na 100%, sklep pięknie ułożony, mimo to, regionalny pokazał nam środkowy palec.

Blabla123
@Martesiak

Próbowaliście rozmawiać z KRS na ten temat?

@Blabla123

A co ma KRS do powiedzenia? Jak idzie tak z góry to może jedynie nam przekazać ich ustalenia. Osobiście uważam jest to strzał w kolano. Wiadomo, że pracujemy weekendy, popołudniówki,12tki, inwentaryzacje nocne i ktoś myśli że będziemy to za najniższą krajową robić? Do jakiej pracy nie pójdziesz najniższą zarobisz.

@Zapytaj

No właśnie, wszystkich to nie dotyczy. Niektórzy dostali podwyżki, inni nie. To KRS decydują komu dadzą, a komu nie. Takie praktyki to tylko w firmie Martes Sport są stosowane. Nie slyszalam, żeby jakieś inne sieciówki w ten sposób traktowaly pracowników.

Inna
@WTF

A czy ktoś zadzwonił do kadr aby się dopytać jak to rzeczywiście wygląda ? Z tego co widzę to nasz KRS jest wiecznie niedoinformowany i odpowiada zdawkowo tak aby nikt nie mial do niego pretensji więc nie do końca mu wierzę

Jodzi
@Jaaaa

A w sytuacji gdy premia nie zostanie wyrobiona ? Zabrana ? Co wtedy ?

Zleceniówka
@Inna

A coś wiadomo o aneksach do umowy zlecenia? Wcześniej było 60 groszy więcej niż najniższa, teraz zapewne nic ponad minimalną nie dadzą :/

Kadry to samo mówią

Sklep
@Info

U nas wszyscy pracownicy z wyjątkiem kierownika mają poniżej najniższej krajowej. Po telefonie do kadr na takiej stawce zostajemy. Na umowach będziemy mieć poniżej najniższej krajowej w przypadku świeżych pracowników (po roku stażu) jest to kwota 3100. Wyniki nie będą realizowane bo nie ma najmniejszego sensu bo firma i tak musi ta kwotę wyrównac

@Jodzi

I tak dostaniesz najniższą. Nawet jak nie wyrobisz premii. Ale każde frekwencyjne, tajemniczy, obrotówka i 20% będzie najpierw dopełniała najniższą.

Alee
@Inna

Dzwoniliśmy do kadr i to prawda

@Martesiak

To nie działa tak jak piszesz. KRS nawet jeśli zgadza się na podwyżki i prześle dalej to do gadania ma tu MKRS, a jeśli i on klepnie, to wiadomo kto wrzuca wnioski do kosza(usunięte przez administratora)

Zzzzz

Czy u was tez KRS na wizycie sprawdzają kamery i sprawdzają co pracownicy robili w poprzednich dniach na zmianie? Jak to się ma do prawa pracy? Czy to wgl legalne?

@Zzzzz

Sprawdzać może, ale podejmować działania w związku z nagraniami tylko w zakresie poniżej, czyli głównie BHP i ochrona mienia. Ważne co zamierza robić z tym co zobaczył na nagraniu. Jeśli chce np. ucinać premie za to, że ktoś stał i nic nie robił, to moim zdaniem jest to nielegalne. Art. 222. [Monitoring w zakładzie pracy] § 1. Jeżeli jest to niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników lub ochrony mienia lub kontroli produkcji lub zachowania w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę, pracodawca może wprowadzić szczególny nadzór nad terenem zakładu pracy lub terenem wokół zakładu pracy w postaci środków technicznych umożliwiających rejestrację obrazu

Blee
@Zzzzz

U nas to samo. Trochę słabe podejście, inwigilacja , brak zaufania do pracownika.Jednym słowem (usunięte przez administratora)

aaaaa
@Zzzzz

Mogę wiedzieć jaki to KRS?

zgodnie z art. 183c Kodeksu pracy – pracownicy mają prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub za pracę o jednakowej wartości. Droga centrali szkoda Ci paru złotych na podniesienie stawek i równe traktowanie? To czas na wypłatę odszkodowań. Sprawa zgłoszona

Aga

Mam gdzieś taki sklep Promki Promki a jak już kupisz to klienta s (usunięte przez administratora) mają.Skkadasz reklamację towaru po dsuch miesiącach od kupna bo buty się rozsypaly a Oni mają to w (usunięte przez administratora) .Nie szanują klientów Odradzam !!!!!!

Lol

Żenada jak nas traktuja

Zołza starszy sprzedawca

Hej, zastanawia mnie jaki macie target do wyrobienia na miesiąc styczeń? Nasz, bardzo mała miejscowość, zbyt wiele nie różni się od grudniowego. W grudniu zabrakło nam 100tys do wyrobienia, więc w styczniu to pewnie będzie większa kwota. Zastanawiam się kto decyduje o targecie? KRS , makro?

Ebebe
@Zołza starszy sprzedawca

KRS otrzymuje z centrali gotowe targety do przekazania sklepom. Nie wiem jak to wyglada obecnie ale jeszcze kilka miesięcy temu KRS modyfikował targety odejmując wybranym sklepom kwotę np. 15k i dodawał innemu sklepowi.

Eddie

"Analityk" ale KRS zawsze może zrobić korektę. KRS też ma premie za 100% targetu na sklepie, całe 150zl brutto. Pozdrawiam te czarne konie ciągnące sanie królowej

@Zołza starszy sprzedawca

Spore miasto dużo za duży target. Nawet 90% ciężkie do osiągnięcia...

Cześć, co sądzicie o tym, że zastępca kierownika zarabia tyle samo lub mniej co starszy sprzedawca? Zdarzała się taka sytuacja w waszych sklepach? Pozdrawiam

@Zainteresowany

To jest nienormalne. Nie moze byc takiej sytuacji. Ktoś Cię nieźle (usunięte przez administratora)

Bez mydła

Czemu taka cisza po dzisiejszym mailu w sprawie minimalnego wynagrodzenia? Wydaje mi się że została zawarta w nim cała kwintesencja firmy.

Martesiątko
@Bez mydła

Traktują nas jak dzieci. To nie jest poważne traktowanie pracownika. Skonstruowali tak wiadomość, abyśmy nie wiedzieli o co tu chodzi i siedzieli cicho. Brak żadnego wyjaśnienia w jakiś sposób będą wyrównywać minimalną płacę. Jeżeli tego nie napisali domyślam się, że sami będziemy musieli pracować na to swoją premią. Jest to znany przykład z innych firm, ale z tą różnicą, że ich premie osiągają kilkukrotność naszej.

Nikt
@Bez mydła

O podwyżkach decyduje KRS a w meilu jest tylko o tym że będzie podniesienie do najniższej jak ktoś teraz ma mniej . Chyba że jeszcze jakiś inne meil?

Kierownik
@Nikt

Nie ma w mailu informacji, że będzie podniesienie do najniższej, jeśli ktoś ma mniej. Jest tylko informacja, ze nie będzie aneksów do umów, i że nikt nie będzie zarabiał mniej, niż najniższa krajowa bo ustawowo jest to zabronione. A czy ktos zarabiał w Martesie najniższą? Raczej nie. Zawsze byla jakaś dodatkowa premia. Zatem nic się nie zmieni. Wszystko idzie w górę, prócz naszych pensji. Sprytny ten zarząd Martesa. Tylko obawiam się, że pracownicy przestaną się wysilać, aby zarobić premię. To już nie będzie mialo sensu.

Wow
@Nikt

Tu nic nie ma że Ci podniosą do najniższej, tylko to, że wyrównają z twojej premii do najniższej. Czyli (usunięte przez administratora) więcej zarobisz

Hohoho
@Nikt

Ciekawe, u nas pracownicy mają poniżej najniższej i nie dostaną podwyżki na umowie. Tylko będzie to wyrównane premią, którą sami wypracują. A co ciekawsze jeżeli nie wypracują to i tak dostaną wyrównanie do najniższej. HOHOHO.... Pozazdrościć tym co mają wyższa niż najniższa krajowa... HOHOHO....

Xxxxx

Jak zwykle gównoburza.

Umiejący czytać
@Bez mydła

Taka cisza bo to robienie gownoburzy z niczego.Mail mówi o tym ze według prawa wszyscy którzy mieli najniższa krajowa dostaną podwyższenie.Nie trzeba do tego aneksów bo to idzie z automatu.Tak było zawsze kiedy najniższa krajowa szła do góry a ktoś właśnie takie wynagrodzenie otrzymywał.Nie mogą tego równać z premii.Ludzie skoro nie potraficie czytać ze zrozumieniem to nic dziwnego ze firma traktuje większość pracowników jak stado baranów.Szkoda ze cierpią na tym co bardziej inteligentni pracownicy tej firmy.

Przeczytałem i nie zrozumiałem
@Umiejący czytać

Czytać umiesz, ale tylko to co pisze Tobie firma. Wypłata może składać się z kilku składników, a nie tylko z podstawy na umowie! Zasięgnij wiedzy z prawa pracy, a dowiesz się więcej. I nie obrażaj innych co nie czytają ze zrozumieniem. Ta wiadomość wysłana z kadr może być czytana i interpretowana na kilka sposobów. Zadaj sobie pytanie dlaczego to tak napisali, a nie wyjaśnili szczegółowo. My nie mamy się domyślać tylko raczej powinniśmy wiedzieć co dalej z naszym wynagrodzeniem.

Do Martes
@Bez mydła

A może jeżeli jest tak jak mówicie, to może firma napisze maila z wyjaśnieniem i wszystko wszystkim się wyjaśni. Wystarczy informacja, że wszyscy co mają mniej niż najniższa dostaną podwyżkę do wyrównania się z nią. I mamy wszystko czarno na białym. Hallo Martes prosimy o wyjaśnienie!!! Jeżeli nie macie nic do ukrycia to czekamy na maila.

Daj
@Kierownik

Gratuluję intelektu. Jak kierownikiem zostałeś/aś? Nie będzie aneksów do umów, bo umowa nie może opiewać niżej niż najniższe przewidziane prawem, czyli nie ma sensu marnować papieru, bo i pieniędzy na kuriera, bo stawka wzrośnie automatycznie. To nie jest pierwszy raz kiedy wynagrodzenie wzrasta bez aneksu, więc nie wiem po co siejesz ferment.

Elo
@Przeczytałem i nie zrozumiałem

Komunikat prosty jak konstrukcja cepa

Dobranoc
@Hohoho

A gdzie w tym meilu było napisane cokolwiek o premii ? Na papierze nie możesz mieć mniej niż najniższa a premia nie wlicza się do wynagrodzenia zasadniczego.

Prawda
@Umiejący czytać

I co dalej wierzysz w to co piszesz. Robisz (usunięte przez administratora)z innych pracowników. Właśnie przez takich jak ty cierpią inni. Myślisz, że firma nie jest w stanie (usunięte przez administratora) pracownika. Sobie nie zabiorą, a oszczędności będą szukać w nas. Z klienta zedrzeć jak najwięcej co już widać po cenach i na pewno podwyżki nie pokrywają się z inflacją. Następnie oskalpować pracowników z czego się da. Premia jest po to, aby tylko to ładnie wyglądało, parę sklepów coś zarobi, a reszta niech leci na najniższej krajowej dając z siebie 200% a nic z tego nie mając.

Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Martes Sport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Martes Sport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1182.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martes Sport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1052, z czego 91 to opinie pozytywne, 440 to opinie negatywne, a 521 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martes Sport Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Martes Sport Sp. z o.o. napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martes Sport Sp. z o.o.