Martes Sport (Kołobrzeg)

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Martes Sport (Kołobrzeg)

W dniu dzisiejszym tj. 23.12.2020 r udałem się do sklepu sportowego Martes znajdującego się w Galerii Hosso w Kołobrzegu przy ul. pl. Ratuszowy 3 celem zakupu kurtki i butów marki Hi- Tec . W trakcie rozmowy z sprzedawcą spytałem o cenę kurtki na co sprzedawca odpowiedział przy żonie , że kosztuje 399,99 zł poszedłem mierzyć buty . Po dokonaniu wyboru kurtki i butów oraz maseczki na twarz przy kasie sprzedawca chciał mnie oszukać i policzył 100 zł więcej za kurtkę. Nie zgodziłem się i poprosiłem kierownika .informując go o nie zgodności przepisów z praktykami firmy Martes . Na kurtkach bowiem wisiała cena niższa o 100 zł Kierowniczka odmówiła obniżenia ceny zgodnej z metką zbiorczą twierdząc że to z pewnością przełożył metkę złośliwy klient . Odparłem Pani kierownik że nie ja pobieram gażę od pracodawcy za porządek cenowy w sklepie i że powinna mi sprzedać kurtkę zgodnie z widniejącą ceną . Niestety odmówiła . Poinformowałem ją że zgłoszę zaistniały fakt niezgodności cenowej do Państwowej Inspekcji Handlowej ., co z resztą uczyniłem . Pani kierownik stwierdziła , że jestem chamski i że ceny nie zmieni a ze mną nie ma o czym rozmawiać . Zastanawiam się co odniesie lepszy skutek czy poinformowanie PIH-u czy może właściciel się odezwie z przeprosinami a może zareagują klienci sklepu na nie grzeczną i nie fachową obsługę klientów . Z pozdrowieniami dla klientów czyli dla nas wszystkich !!!

Aneta Nowy wpis
@Marek

Szanowny Panie.Tak się składa że byłam przy tej sytuacji .I nie jest do końca tak jak Pan to przedstawia. Owszem wybrał Pan kurtkę z haka na którym wisiały także inne kurtki .Do haka na zawiszce była umocowana ruchoma plastikowa fiszka z ceną informującą o danym podukcie , zawierała nazwę kurki , indeks i kolor, oraz markę . Niższa cena o której Pan pisze nie dotyczyła Panskiej kurtki , na przyszłość radze czytać informacje na zawieszkach/fiszkach które promują dany produkt z tegoż właśnie haka., co nie znaczymy zawsze że dotyczy danej rzeczy ktora wisi akurat z przodu.Zawieszki są ruchome każdy może je sobie przewiesić i później tak jak w Pana przypadku wykłócać się i oczerniać pracowników o oszustwa.Jeśli pracownik poinformował Pana przy kasie o kwocie do zapłaty to nie wyssał jej sobie z palca tylko to co zeskanował z metki kodu kreskowego pokryło się ze stanem faktycznym , czyli w systemie sprzedażowym widniała kwota taka sama jak na metce kurtki którą chciał Pan nabyć.Co innego gdyby na metce od kurtki była kwota niższa niżeli w systemie sprzedażowym wówczas racja leży po naszej stronie czyli klientów. W Pana przypadku było inaczej.Pana zachowanie było karygodne , szantażował Pan pracowników i straszył PIHem.Oni tylko wykonują swoją pracę, niekiedy są w dwie osoby na tak dużym sklepie , wiec trochę zrozumienia.To Pan był chamski wobec nich , kierowniczkę nazwał Pan gówniarą , gdy probowała wyjaśnić grzecznie zaistniałą sytuację.Jestem częstą bywalczynia tego sklepu, obsługa na najwyższym poziomie , doradzą , porozmawiają .A Panu radzę zastanowić się nad swoim zachowaniem .

Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport (Kołobrzeg) - Kołobrzeg

Martes Sport (Kołobrzeg)