Opinie o Energomontaż-Północ w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Energomontaż-Północ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Energomontaż-Północ o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomontaż-Północ w Gdynia

Tig

My się bali że będzie drugi vistalu Ale z tymi pytajo u władzy to będzie armagedon

Gutek

Jeśli komuś nie pasuje praca to nikt na siłę nie trzyma a takie gdybanie , że firma upada to zwykłe oczernianie.

Adrian
@Gutek

Masz rację nigdzie nie znalazłem oficjalnych informacji na ten temat. Wygląda na to, że firma dobrze prosperuje, bo cały czas szuka pracowników. Na stronie https://pl.indeed.com/Praca-Energomonta%C5%BC są oferty rekrutacyjne z działów jakości, produkcji i księgowości. Napisz jakie pozytywne strony widzisz w zatrudnieniu i czy pracodawca oferuje premie lub inne dodatki?

Mariano

Widać że niewygodne opinie są kasowane więc dla przypomnienia MM wywalony i jest normalność. A wazeliniarze z kadr i kooperacji oraz kontroli (pracownicy dobrze wiedzą o kogo chodzi) jak się mają ?

Mareczek
@Mariano

Normalność Vistalowska chyba....to się zgadza....kasa płynie strumieniami....to teraz wazeliniarze drugiej strony upajają się podwyżkami i premiami, drogimi gadżetami, wycieczkami itp......to jest Wasza normalność...tfu..., Ps. Życzę Wam prawdziwej pracy u wymagającego prywaciarza...po miesiącu leci każdy leser...

materla

hahahah czester dopiął swego!!! za ile dni/tygodni będzie upadek ala vistal??? masz juz plan? powstanie pole golfowe czy jak czy co??? aaaa zapomniałam pewnie poligon doswiadczalny dla (usunięte przez administratora)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Energomontaż-Północ? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Heniek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

jan
@Heniek

i zwalniają i potrzebują. Biorą przez spółki albo na DG żeby w razie potrzeby w dwa dni pozbyć się człowieka jak nie ma roboty. I tak w kółko. Na kasę jakąś lepszą nie ma co liczyć. Na przebiedowanie można iść - między wypadami do norwegi, na dłużej nie ma co sie wiązać

Sławek
@Heniek

(usunięte przez administratora) firma najleprza brygada u czarnego na 4 hali spokój luz powoli spokojnie trzy przerwy na 10h

somsiad
@Heniek

na stare lata promil i lawirant bawią sie w firme, jak sa tacy dobzi to niech postawia na nogi....aaaa zapomnailem,. tm juz niema co wyprowadzac

Andriej

Flacha, daj podwyżki na całą gruoe mars, co bedziesz sie pizgal w tańcu

kazio

firma roku, podwyzli bajka...juz nie oplaca sie grac w lotka

EPG

Domino nie zgodzę się z Tobą, przenosi nas wszystkich ale razem z kolesiami z vistalu...

Weronika
@EPG

W najbliższym czasie ma dojść do jakiegoś przeniesienia pracowników, którzy pracują w firmie Energomontaż? Możesz bardziej szczegółowo opisać, co miałeś na myśli? Pamiętaj, że wątek przeglądają również osoby, które nie mają doświadczeń związanych z pracą w tej firmie, dlatego nie każdy może rozumieć to, co napisałeś w tym wątku. Zachęcam, abyś bardziej precyzyjnie przedstawił swój komentarz.

Domino

Niedlugo i tak czech przenosi nas di szczecina, juz nawet parowy zwiazkowe uciekaja z pokładu na emeryture

spawacz
@Domino

co to znaczy??? nic się tam nie dzieje ??

Wku r w
@spawacz

Dzieje, gracz golfowy ma w (usunięte przez administratora) spółki, tylko wydawac potrafi

Piu

Pier.....licie jakies farmazony. Piszcze ilr sie zarabia. Gown...o mnie obchodzi kto komu. Du.pp.... Lize czy myje Ile spawacz tig na godzine ma konkretnie wypiszcie stawki .

@Piu

na TIG to nie ma tam roboty. wszytko w czarnej, czasem jakiś kołnierz czy inną rurę trzeba pospawać, ale to sztuka na rok... także szukaj gdzie indziej na tiga

ona

nooo to fajnie, a prezes Andrzej (usunięte przez administratora) z rozmachem juz tez ma (usunięte przez administratora) naboku tak jak w stoczni gdynia?

@ona

czy masz na myśli enerpol?

air

Nie wiem jak żyć .

mer
@air

co masz na myśli?

Jojo

Mają problem z regulowaniem swoich zobowiązań.....

Płotka

Gutek Wracaj do Vistalu. Śmiać mi się chcę sam nepotyzm buhahahayaha

takiJa
@Płotka

nie ma do czego wracać. EPG ( w zasadzie Vistal-2 trzeba by to nazwać) chyba czeka to samo.... Miko###yk będzie brał kontrakty nieopłacalne, Czester bedzie je podpisywał, pozostali vistalowcy dołożą swe 5groszy i recepta gotowa. Pytanie nie czy, tylko kiedy?

MWFW
@takiJa

Cześć wszystkim a jak z regulowanie swoich zobowiązań.....

wtajemniczony od środka
@MWFW

ano tak że wszędzie zaległości w płaceniu (w tygodniach czy nawet miesiącach), kasy nie ma, jak coś wpadnie z jakiegoś projektu to kasa idzie na najbardziej pilne zakupy. Ten kto pierwszy złoży wniosek o upadłość z powodu niewypłacalności, spowoduje lawinę kolejnych i będzie po Energomontażu. A prezes zaliczy drugą wtopę w krótkim czasie po vistalu.....

tom

Brawo zarząd! Obstawiamy się kolesiami z Vistalu ,kolejne głowy poleciały trzeba bezrobotnych kolesi gdzieś usadzić na posadkach kierowniczych oj oj odbije się to czkawką zobaczycie i to szybko .Pan prezes lubi mieć swoje pieski przy sobie i następną firmę zaorać !!!

takiJa
@tom

Już chyba blisko do nieuchronnego. Skoro, jakby nie patrzeć duża firma, bierze kontrakty a nie ma kasy na zakup materiałów, to jak to się skończy?

Płotka

Weroniko co Tu pisać jeśli masz kontakty to będziesz zarabiała 20 koła...

Gutek

Idealnych firm nie ma a jesli komuś jest tak źle to może zmienić pracę!!

TW.Bolek

To so rozgrywki czysto polytyczne jak w rządzie może by trzeba bliżyj się temu przyjżeć ? Łukasz,Krzychu,Robert nic nie możem zaradzić ale napiszem list do rolling stonnes może oni coś zaradzo .

Weronika

@Dawid. czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy w firmie Energomontaż-Północ? Uzasadnij swoją opinię tak, aby była bardziej zrozumiała dla osób, które poszukują informacji na temat pracy w tej firmie. Twoja szczegółowa opinia będzie bardzo pomocna. @vistal, do czego odnosi się Twój komentarz w wątku opinii o pracy w firmie Energomontaż-Północ? Możesz w sposób bardziej szczegółowy wyjaśnić swój wpis?

vistal

czesio dawaj do nas, jest nowa spółka do rozwalenia!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Energomontaż-Północ - Gdynia

• Jak się pracuje w Energomontaż-Północ?

Zobacz opinie na temat firmy Energomontaż-Północ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energomontaż-Północ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Energomontaż-Północ