Opinie o Energomontaż-Północ w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Energomontaż-Północ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Energomontaż-Północ o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomontaż-Północ w Gdynia

Prac.

I co następna restrukturyzacja i następne zwolnienie gdzie Czarny będzie kablował ludzi do zwolnienia jak to było ostatnio.

kolega spawaczy
@Prac.

Jak wywalą Czarneckich to i ludzie przyjdą do pracy.Jak tego nie zrobią to bedą robote robić kalekami co tam przychodzą.Żal mi tylko tych co tam siedzą po 10-20 lat,typu Cedro,Rojek,Bialy,i inni.Jak oni znoszą tych (usunięte przez administratora)

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Energomontaż-Północ? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Widać co piszący to opinia. Jak to często bywa. A co ze słowami z sierpnia. Wieszczono koniec firmy, bo ponoć kontraktów mało i pieniędzy miało przez to nie być na wypłaty. Coś było w tych słowach, czy piszący popłynął? Jeśli firma płaci na czas, i czuć stabilność, to jakie są stawki dla spawaczy TIG?

Ewelina

Już po rekrutacji na specjalistę ds. utrzymania ruchu? A myślałam, że może uda się załapać, a to ogłoszenie nieaktualne. Ktoś wie, czy nie ma jakiegoś zbliżonego stanowiska albo chociaż pracy tymczasowej?

Jakub

To Ty wcześniej pisałaś, że zalegają z wypłatami 3 m-ce? Czy więc Twoje stwierdzenie, dotyczące upadku firmy, miałoby oznaczać, że tych pieniędzy jeszcze nie udało Ci się odzyskać? Są też jakieś inne oznaki tego przewidywanego przez Ciebie upadku, chociażby zwolnienia czynione przez firmę lub odejścia samych pracowników?

Hej, chyba firma działa, bo na swojej stronie ma oferty pracy, a też czytałam te słowa tu o tym, że firma ma upadać. Szukają obecnie specjalisty ds bhp. Oferują pracownikowi możliwość podnoszenia kwalifikacji. Czy to chodzi o szkolenia, kursy, czy raczej o podpatrywanie innych doświadczonych pracowników i uczenie się od nich?

ktoś

Mydlenie oczu przez zarządzających, brak perspektyw, strach o jutro ,bo finanse na wypłaty są tylko do września

@ktoś

Ale jak strach o jutro? To co z umowami? Sa tu umowy o prace, zlecenie, inne jeszcze? I czy te umowy mają okres wypowiedzenia długi czy jakiś krótki? On nie zabezpiecza przed natychmiastowym zwolnieniem?

@Kasia

Są umowy,a co to daje jak nie ma kontraktów i każdy wie,że firma nie przetrwa,że to już jej koniec

Becia
@Ktoś

Czyli co, szykują się zwolnienia czy umowy będą wygasać? Wiadomo coś czy firma będzie wypłacać jakieś odprawy?

Mira Nowy wpis

Firma w ogłoszeniu dla specjalisty ds. księgowości oferuje stabilne warunki zatrudnienia, czy również stabilną pensję. Bo jeśli tak jest to chciałabym poznać jej wysokość. Nastawiają się na długoletnią współpracę, co mi również odpowiada. Jest jakiś okres czasu, po którym na pewniaka można dostać umowę na stałe?

Czy można liczyć w Energomontaż-Północ na prywatną opiekę medyczną?

Stasiek Jajecznica Nowy wpis

Tak, jest dopłata do prywatnej opieki medycznej POLMED, ubezpieczenia grupowego oraz multisporta.

Diana Nowy wpis

Co? Jak to padło, przecież jak szukam w KRS firmy, to ma status czynny i aktywny. No to w jakim sensie padło i co z pracownikami? Czy wszyscy normalnie pracują, czy był zwolnienia i nie ma sensu wysyłania cv obecnie?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Energomontaż-Północ? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

kolega spawaczy
@Prac.

na stronie firmy znalazłem ofertę pracy na stanowisko malarza konstrukcji/operatora śrutownicy. firma oferuje zatrudnienie na umowę o pracę. na jak długo? można liczyć na czas nieokreślony? dodatkowo, jakie benefity należą się pracownikom oprócz wspomnianego ubezpieczenia grupowego? :-)

Czarna

Ktoś pisał, że kontraktów nie ma, a ja widzę mnóstwo ofert do nich do pracy ich stronie. To czemu rekrutują? Sama się interesuję ofertą na kontrolera jakości, bo już miałam styczność z takim stanowiskiem. Obiecują pewne zatrudnienie. To na ile jest umowa?

Stasiek Łazęga
@Czarna

Obecne oferty pracy nie są do EPG, lecz do baltic operator. Obiecują pewne zatrudnienie w firmie, która ma ponad 200mln długu... https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,30210047,kleska-stoczniowego-planu-pis-ogromna-strata-grupy-przemyslowej.html

Zorro
@Stasiek Łazęga

Nie ma 200 mln długu tylko miała za poprzedni rok. W tym roku będzie nowe 200mln a w sumie ekipa idzie na rekord i z 500mln może być.

Stoczniowiec
@Zorro

Myślę że jak by zsumować długi z lat poprzednich to wyjdzie suma ponad wartość firmy / całego majątku . Co roku jest na minusie parę set milionów i jedzie chyba na dotacjach . W sumie nie wiem jak to funkcjonuje .

@pytający

A czy teraz są zwolnienia, przyjęcia? Czy firma płaci bieżące pensje swoim pracownikom?

Sporo osób pisze, że firma zbliż się do zamknięcia, a ja znalazłem oferty pracy, więc jak to w końcu jest? Jednak firma zrobiła się stabilna? Interesuje mnie etat dla technologa przygotowania produkcji. Wiadomo coś ile proponują pensji na sam początek i czy ewentualne podwyżki po okresie próbnym wchodzą w grę?

To skoro jest tak, jak piszesz, to skąd to ogłoszenie na technologa? Napiszesz, jaką kwotą mógłbym tu być wynagradzany na tym stanowisku? Nie chciałbym mieć mniej, niż w obecnej firmie.

Maja

Aha, czyli są tu opóźnienia w wypłatach, tak? Czy zawsze w firmie jest kasa na czas, czy zdarzają się jakieś takie opóźnienia często albo rzadko?

Szymek

Pytasz, bo chcesz tu pracować, czy już kiedyś tu robiłaś i chcesz wiedzieć, co się zmieniło? Przydałaby mi się każda informacja, o tym jak tu się pracuje. Zwłaszcza w kontekście ostatniego wpisu. Czyli info, ile płacą i czy kasa wpływa na czas na konto? Jak to było za Twoich czasów, o ile tu robiłaś?

Ktoś

Nic,kłamstwo za kłamstwem, zresztą teraz milczą.Lasa na pensje tylko do września.Jednego dnia mówili o kontrakcie,wszyscy mieli nadzieję,że coś ruszy ,a kolejnego już okazało się ,że żadnego kontraktu nie będzie Zarząd firmy nawet nie potrafi porozmawiać z pracownikami i im w oczy powiedzieć,że nie mają na co czekać Tak nie powinno się traktować ludzi

Robol11111234
@Ktoś

Wstyd panowie rządzący w epg . Sprzedaliście się. Zniszczyć taką firmę też trzeba umieć .Normalnie fachowcy (raczej sprzedawczyki bez zasad i honoru).

Gagi
@Ewelina

Ty szukaj innej pracy dziewczyno tu ludzie nie mają wypłat i uciekają a ty chcesz tam pracować ???

@Gagi

Nadal taka sytuacja z tymi wypłatami? To tym bardziej chciałabym wiedzieć więcej o sytuacji, czy jakieś kroki zostały podjęte. Czy zamierzacie odpuścić? O jakich kwotach w ogóle mowa i za jaki okres?

@Ewelina

Wypłaty są w tej chwili na czas wypłacane.

Agnieszka

Jak na czas jak zalegają po 3 mies

Jakub

Ewelina

Specjalista Ds. Utrzymanie Ruchu, na którego było ogłoszenie, to jaki poziom? Szukają bardziej juniora czy seniora? O ile to w ogóle jeszcze aktualne, bo pamiętam, że już jakiś czas temu była oferta, ale nie zaszkodzi spytać.

@Ewelina

Ale przecież było już o tym że nieaktualne, a po drugie firma ma ogromne długi i nie płaci na czas, więc sam widzisz jakie mają tam podejście że nawet ogłoszenia nie usuną

Bożena

O tym że nie płaci to wcześniej nie pisali. Duże są te opóźnienia? Jakaś stara sprawa czy pierwszy raz się coś takiego zdarza?

EPG niektórzy ciągną w dół umyślnie, Czarny powinien odejść, działania na szkodę firmy, typuje pracowników do zwolnień. Zmienić strategię zarządzania firmą.

Prac.

Ale tak bylo zawsze puki są kierownicy którzy nic nie potrafią i polegają na ludziach z produkcji to tak zawsze będzie a że Czarnemu dali trochę więcej władzy i mu idbiło i zaczął sam zwalniać ludzi i to bardzo dobrych bo Mu nie włazili w (usunięte przez administratora) więc jest to też powód zaistniałej sytuacji, ale niestety na układy nie ma rady, a i dalej ma temat RODO gdzieś bo dopuszcza postronne osoby do komputera i dokumentów które nie powinny widzieć postronne osoby, chyba trzeba będzie to zgłosić do nowego agenta ABW w EPG.

Prac.

Oczywiście zawsze to robił ;) , i najlepiej na tym wychodził wiecie o co chodzi a wiedzą Ci co dalej pracują szczególnie że spółek albo na DG.

Projekt Manager

Od Energopu niech pożyczy kase ARP. ARP przekazało 30 mln zl. Dawny Energomontaż Północ Energop. I tak pewnie będzie Energop drugi w kolejce będzie do upadłości.

Jarek
@Projekt Manager

Tam nieudolny zarząd, dyrekcja jest w Sochaczewie, gdzie mieści się ta firma. Będzie tak samo. Dyrektorów dużo zatrudnionych. Porażka ta firma, odradzam tam każdemu podejmować pracę.

Prac.

Teraz EPG ma własnego ABW, żeby wyprowadzić więcej kasy z firmy

Niedzwiadek

Pracownicy EPG bez wypłaty za styczeń, firma na skraju bankruatwa za to właśnie pozostale zaklady z Grupy: BOP i GPB podpisuje porozumienie dzięki, któremu każdy pracownik BOP i GPB otrzyma 15% podwyżki. Żal ludzi, ale to chyba temat do tv i prokuratora skoro jednym się zabiera a drugi daje.

Kaszpiroski
@Niedzwiadek

Nie 15% a 10%, proszę nie siać dezinformacji.

Welder
@Niedzwiadek

Panowie EPG już upadło powiedzmy sobie wprost. Stoczni już nie mamy a handlowa co będzie robiła!? Grupa Baltic nas (usunięte przez administratora)..a!

Welder
@Kaszpiroski

Nie zmienia to faktu że nam płacą z opóźnieniem i nie dostajemy nic. Trzeba było dzwonić do Telewizji i radia żeby nam zapłacili a wy mówicie o podwyżkach w Gdańsku!!! Zrobili sobie z EPG kozła ofiarnego, zabierając nam wszystko, łącznie z kontaktami i technologią. Gdańsk będzie robił offshore a EPG zostanie z niczym... Tak to wygląda.

@Kaszpiroski

Ok 10% teraz, dodatkowe 5% w lipcu. Razem 15%. A prawda jest taka, że w BOPie też jest wielka dziura finansowa, jeszcze się o tym nie mówi, ale zacznie za rok i wtedy nie będzie już kogo położyć jak teraz EPG.

@Welder

Dziadkowie z Zarządu muszą odejść i świta znajomych Dyrektorow. Jeśli nie zmieni się strategia zarządzania firmą (a w sumie nie zacznie uwzględniając zmienne otoczenie ekonomiczne) oraz gospodarne ,,wydawanie,, pieniędzy to zapaść bedzie się tylko pogłębiać i rozszerzy o BOP.

Robol11111234
@Niedzwiadek

Może w końcu zarząd przestanie owijać w bawełnę i określi się co dalej??? Narazie robią wszystko żeby nie skończyć kontraktu Blatd. I tacy ludzie nami rządzą.

Biały
@Robol11111234

A co ma być? Byle dalej, dłużej nie ważne jak ...przecież ich pensje jak widać są zależne od wyników firmy. Każdy miesiąc to kolejna nie msla pensja. Rupert goście mają i tyle.

Niedzwiadek

Rozszerzy...? Przecież w BOPie już jest źle, tylko sie jeszcze o tym nie mowi. Z takimi projektami nie utrzyma się tak dużego zakładu. Rok do roku spółka jest na minusie i tylko dzięki dofinansowaniom ze strony właściciela BOP nie jest w podobnej sytuacji co EPG.

Każda firma może mieć czasem lekkie opóźnienie ale jak dla mnie bardzo dobra firma. Z wypłaty jestem zadowolony, pracuje tyle ile trzeba. Będzie dobrze!

Stiv

Koleżko z pieniędzmi nie ma żartów Vistal też był potężną firmą i (usunięte przez administratora) energo-montaż z sześć lat temu też powalił firmę HARDPOL i ludzie też $$$$ nie dostali obstawiam że energo tak nie będzie przynajmniej mam taką nadzieję że będzie ok ale nigdy nie wolno firmom wierzyć bezgranicznie.POZDRAWIAM EKIPĘ EPG GŁOWA DO GÓRY.

Arek

Tylko tą firmę nam Gdańsk rozwalił nie widzisz tego?? Pracujesz jak długo się zastanów

XyZ

Nie przelicz się jak patrząc kto został prezesem.

@Stiv

A skąd wiesz że zapłacą nam za luty jak sytuacja firmy jest tragiczna i całej spółki. Wiecznie coś obiecują a nic z tego nie wynika.

Bzdura,po co takie rzeczy piszesz

SMUTNY PAN

I jak wpadła komuś wypłata na konto ?

Ktoś

Jaka wypłata? Nic nie wpłynęło i nawet nie mówią już o tym,że wpłynie

dDd

Pamiętam jak wszyscy się podniecali jak GPB chciało przejąć EPG jak wszyscy byli zaopatrzeni w czarodzieji z Mak Kleksa jak pan pan Bartek B. wyciągał wszystkie informację mapy itp. cuda jaką wizję roztaczali że jesteśmy liderem itp. a ja mówiłem że rozpieprzą EPG i to tylko kwestia czasu a wszyscy mówili że ja gadam głupoty i jak mogę mieć inne zdanie. A widzę że jednak miałem rację. Szkoda EPG I ludzi z którymi się pracowało a już dawno sami się pozwalniali.

Epg.
@dDd

Nie tylko Ty tak mówiłeś, dużo osób wieszczyło taki koniec to jest stara jak świat zasada że przejmuje się firmę żeby ja wydoić bo wierzyciele przyjdą do EPG nie do BoP więc i tu tak będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Energomontaż-Północ - Gdynia

• Jak się pracuje w Energomontaż-Północ?

Zobacz opinie na temat firmy Energomontaż-Północ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energomontaż-Północ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Energomontaż-Północ