Opinie o Mentor Group w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mentor Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mentor Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mentor Group w Rzeszów

no

z tego co się orientuje to stacjonarni maja pensje itp itd a handlowcy faktycznie są na %, chyba że spełnią warunki to idą na etat. Ja jestem handlowcem ale mnie się na etat nie śpieszy :) większa kasa jest na % :) a co do Ciebie kogoś tam co czeka - to ile żeś to umów podpisał/a, może 1 i lamentujesz hehehhe a do tego pewnie jeszcze jak podpisywałeś/aś umowę współpracy to było ok a teraz już jest śmieciowa. Ja bym się udał do jakiegoś specjalisty który leczy dolegliwości związane interpretacją i kojarzeniem ... :) Prawda jest taka - praca jak praca ma zwolenników i przeciwników i tyle samo jest zdań na jej temat :) nie spróbujesz nie wiesz. Ja spróbowałem i mnie odpowiada, pracujesz płacą ( i to w miarę dobrze), jak podpiszesz 1 umowę nie oczekuj cudu - w każdym razie powodzenia.

handlowiec

jaka penscja o czym Ty gadasz , tylko prowizja na która czeka sie w dodatku bardzo długo wiec nie licz ze bedziesz miec kase co miesiac a umowa to zwykła smieciowa umowa o dzieło, nie polecam... i wiem co pisze mam z nimi do dzis same problemy zeby swoja zapracowana kase odzyskac:(

yhy

Jakieś głupoty piszesz - zastanów się, jak piszesz umowy to masz z nimi jakąś umowę współpracy i ok, jak nie piszesz i nie masz umowy współpracy to na podstawie czego chcesz pieniądze. Nie znam się na tym ( w sensie księgowym czy tam jakichś rozliczeń) ale jak dla mnie to śmierdzi w najlepszym wypadku skarbówką i innymi urzędami a w najgorszym jak mi się wydaje kryminałem. Myślę że na coś takiego żadna firma sobie nie pozwoli ale może Ty znasz się na prawie lepiej i wiesz jak to zrobić żeby było zgodne z prawem :) Więc pozostaje pytanie do kogo masz pretensje i kto zrezygnował ze współpracy - Ty czy firma ( co do drugiego wariantu mam wątpliwości a wręcz jest to nie możliwe )

handlowiec

tu nie chodzi o to pracuje to płaca a nie pracuje to nie płaca, bo to akurat jest logiczne. Chodzi o to ze jesli sie juz nie jest aktywnym handlowcem to ciezko od nich odzyskac zaległa kasę z umów które podpisalismy jeszcze w trakcie bycia tym aktywnym pracownikiem!!!!

Brałeś udział w rekrutacji do Mentor Group. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
yhy

normalnie dziękuję że oczy mi otworzyliście na tą firmę :) płacą jak się pracuje a jak się nie pracuje to nie płacą hehehehe odkrycie większe niż dokonał Kolumb heehehe Pracuje u nich od 3 lat, pisze umowy i nigdy nie miałam problemu z jakąkolwiek wypłata pieniędzy - ale zaznaczę żeby nie było niedomówień - PRACUJĘ :) Powodzenia w siedzeniu na 4 literach i oczekiwaniu na mannę...

popieram wypowiedź odnosnie mentora, to firma niegodna polecenia. pełnomocnicy sa potrzebni tylko do podpisania umówy a potem ida w odstawke.Zarzad firmy nie liczy sie z ludźmi a przeciez to my - pełnomocnicy dajemy im umowy na przysłowiowy"chleb". Tez mam taka sytuacje, ze do dzis nie wiem co sie dzieje z moimi klientami, umowami i prowizjami???? Nie polecam tej firmy jako pracodawców!!!! Załuje ze podjełam współprace z ta firmą, to była strata mojego czasu za który do dzis nie otrzymałam wynagrodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!

handlowiec

mam złe zdanie na temat mentor group, dopóki pracujesz tak jak oni oczekują to otrzymujesz od nich wynagrodzenia ale jak tylko zauwazą ze aktywnosc handlowca maleje, zaraz kombinuja i wstrzymuja wypłaty. Powinno byc logiczne ze jesli pracownik podpisał umowy z klientami a , klient otrzymał odszkodowanie, to handlowiec powinien otrzymac z tytułu podpisania takiej umowy prowizję, niestety Zarzad Mentor Group, kieruje sie nieco inaczej...a mianowicie: podpisałes kiedys umowy ale dzis nie jestes aktywny - pieniedzy z tytułu takiej umowy nie dostajesz, mimo ze Ci sie nalezą. Ja do tej pory staram sie odzyskac moje wynagrodzenie za podpisane umowy, niestety Zarzad firmy mnie "spławia" i przedłuza sprawę. Kiedys znajomi którzy pracowali w tej firmie opowiadali mi o tym ze ciezko od nich wyciagnąc kasę ale trzeba było sie przekonac na wlasnej skórze niestety. Dzis z tego co wiem nie jestem jedynym przypadkiem osoby która próbuje odzyskac od nich należna prowizje.

ok

jest ok - nie ma co wymyślać - moim zdaniem w porządku

zaintersowana

Kto wie czy oferta pracy w Mentorze jest aktualna ??

stary

co nowego, ciekawego słychać w Mentorze ? pozdrowienia dla wszystkich - muszę wpaść na kawę do Was :) pozd.

likwidator

Powiem Ci tak jak pracujesz i dobrze likwidujesz są pieniądze i to co trzeba oddać to w centrali naprawdę atmosfera jest bardzo fajna ale dalej - dla tych co naprawdę pracują - z tego co widzę to \"ślizgacze\" są szybko eliminowani.... Co do zarobków to podstawa + % od kwot - jak dla mnie zdrowy system bo wszystkim się opłaca.

link

Na rzeszowiaku widziałem dzisiaj że szukają likwidatorów do centrali - Ktoś wie jak się u nich pracuje na tym stanowisku ?? Jakie pieniądze ?? może ktoś odpowiedzieć szybko bo się zastanawiam nad puszczeniem cv .

Poznań

Mnie interesuje Poznań - ktoś coś wie może ?? Firma dla której teraz robię mnie wku..... nie będę mówił jaka ale nazwa zaczyna się na EU... tną kasę za wszystko co się da :(

paw

kto wie na jakiem teranie działają - mają kogoś już we Wrocławiu ???

ludzie

nad czym się zastanawiać - praca jak praca robisz zarabiasz nei robisz nie zarabiasz - mogę tylko tyle powiedzie że do pracy nikt na siłę Cie nie goni .... Każdy jest dorosły i albo czuję ta prace i zarabia albo nie - to tyle w tym temacie :)

jack

czy może ktoś powiedzieć czy faktycznie tak jak mówili mi na sekretariacie że są o zasięgu ogólnopolskim - pracę mi zaproponowali ale ...... zastanawiam się...

taaaaa

no właśnie wypuścili ogłoszenie i się zastawiam.... Pytanie czy dam sobie rade :) cho chcieć znaczy móc

no

jakie umowy piszesz? - bo ja kurde średnio mam 4 - 4,5 koła... A z tego co dyr mówił są i lepsi :( dzięki za odpowiedz...

coś

praca jak praca - ważne że płacą i to dobrze z tym że cóż pracować trzeba. Ekipa w centrali pomaga ile się da handlowcom - nie jesteśmy pozostawiani sami sobie na \"rynku\". Prawda jest taka że jak ktoś chce pracować i pisze umowy to średnio miesięcznie wyciąga ok 6 000 zł. Ja jestem zadowolony, więc polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Mentor Group - Rzeszów

Mentor Group