Opinie o Mentor Group w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mentor Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mentor Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mentor Group w Rzeszów

Arek Nowy wpis

A to firma zajmująca się odszkodowaniami?

Kancelaria Mentor Nowy wpis
@Arek

Tak - zajmujemy się również odszkodowaniami.

Ja ktoś chce stracić szanse na odszkodowanie tak jak ja to niech idzie do mentora. Nie wiem po co się reklamują masakra

cierpliwi Nowy wpis
@Anna

Niestety, ja też mogę napisać że jesteś stara,brzydka i głupia, internet wszystko przyjmie, nawet kłamstwa którego się dopuściłaś.

sonia

Macie z nimi problemy? Do sądu. Tam ich już znają. Pozdr

cierpliwi Nowy wpis
@sonia

Ciebie "soniu" też bo przerżnęłaś sprawę. A i komornik nareszcie cię dopadł.

Julita

Hej, czym spowodowane jest wasze milczenie? Czy na forum nie zaglądają osoby pracujące w Mentor Group? Odezwijcie się i napiszcie, czy firma jest godnym polecenia pracodawcą. Wasze komentarze pomogą innym w znalezieniu zatrudnienia.

Brałeś udział w rekrutacji do Mentor Group. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Julita

Na stronie internetowej firmy można znaleźć oferty pracy na stanowiska Specjalista ds. merytorycznej likwidacji szkód oraz Specjalista ds. odszkodowań. Co warto wiedzieć o pracy w tych działach Mentor Group? Niewiele osób do tej pory wypowiadało się z perspektywy pracownika, a takie dodatkowe informacje mogą być bardzo istotne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Mati

Proszę o kontakt. Jestem chętny nawiazać współpracę. Mateusz tel. (usunięte przez administratora)

ena

(cos tu sie pomylilo) Moja opinia dotyczy Anny ,która rzekomo nie dostała odszkodowania .

Krystyna

Nie polecam tej Kancelarii bo mają wysokie prowizje.

@Krystyna

KRYSIU???? Podaj mi namiary na kancelarie , która robi odszkodowania za darmo? Chetnie skorzystam .

byłem

Byłem na rozmowie i powiem tak - sensownie to wygląda... zwykli przedstawiciele mają tylko %, od managera jest podstawa ( a już na pewno jak ktoś przychodzi z własna grupą sprzedażową). Mało tego jak ktoś ma problem z rozwiązanie umowy z poprzednią firmą oni biorą to na siebie ( pytałem bo mam lojalkę i od razu dostałem adwokata w razie "W") Moim zdaniem normalna przyzwoita firma. Pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze się czają i boja porozmawiać :) .

Mentor

Postawiłbym pytanie odwrotnie - czym Ty możesz skusić nas ?? :) Pozdrawiam.

Mentor

Witamy konkurencje heheheh 2 wpisy w odstępie 1,5 min - jakże to zacne :) :) Bardzo się cieszymy że konkurencja źle o nas mówi :) :) .... To znaczy że u nas jest wszystko ok :) :) :)

@Mentor

Straciłas odszkodowanie , bo pewnie Ci sie nie nalezało heheheheh . ja tam dostałam i to bardzo wysokie a prowizja?? jakie wy tu bzdury piszecie , znam firmy które maja o wiele wyższe prowizje. MENTOR-POLECAM serdecznie

Jacek

Ta firma to jakaś tragedia nie dość że wysokie prowizje to jeszcze brak kompetencji na szczęście zleciłem im tylko jedna sprawę i wystarczy.

tamik

Mentor Group zajmuje się chyba odszkodowaniami komunikacyjnymi, powypadkowymi oraz windykacją. Ciekawi mnie jak w ogóle jest z szansa na znalezienie u nich pracy, czy to aby nie jest mały zespół, gdzie trudno się dostać bez znajomości? Bo jak to było w Waszym przypadku, skąd dowiedzieliście się, że poszukują nowych osób?

balon

Zastanawiam się jak jest z ich skutecznością. W Polsce niestety jest moda na wyłudzenia pieniędzy od firm na podstawie takich czy innych przesłanek. Mam nadzieję, że zatrudniają chociaż osoby, które mają wystarczającą wiedzę do prowadzenia procesów odszkodowań. Nie widzę siebie co prawda jeszcze u nich, ale może po zrobieniu podyplomówki wszystko będzie inaczej wyglądać.

real

Czytam i nie wierzę, jestem na forum przez przypadek a później ciekawość, pracuję i wiem że pisząc umowy się zarabia, a siedząc na forach nie masz sobą nic do zaoferowania. W każdej pracy jak dobrze wykonujesz swoje obowiązki jesteś nagradzany jak nie nikt nie będzie tracił energii na chcącego nic nie robiącego.

decyzja

Ale to co chcesz zeby ktoś za ciebie decydował ??? ale jaja :) hehehehe

taa

co by tu nie napisał zawsze będzie słowo na słowo i tyle - rozwiązanie jest proste - idz i się dowiedz ..

taa

do tego powyżej - takie firmy to naciągacze ??? a co pracowałeś w takiej firmie? napisz bo jestem ciekawy ale zanim powiesz to ja Ci powiem - ja pracuje w Mentorze i pierdoły piszesz, co więcej postrzegam tą firmę bardzo pozytywnie...

!

nie pakuj się (usunięte przez administratora)takie firmy to naciągacze!

taaa

ale masz pytanie - weź idź na rozmowę i się dowiesz hehehe

Zostaw merytoryczną opinię o Mentor Group - Rzeszów

Mentor Group