Market Kredytowy Multika Sp. z o. o.

Rzeszów

Opinie o Market Kredytowy Multika Sp. z o. o.

Maciek 2009-10-01 19:29:27
Pracuje od 8 miesięcy zarobki na poziomie średniej krajowej ;) atmosfera luźna ale wymagająca pracy.
kandydat 2011-05-16 15:39:46
Napisz dokładnie, o co chodzi, bo jest kilka ogłoszeń o pracę w Rzeszowie i nie wiem, czy aplikować
Jot 2011-05-17 14:53:16
(usunięte przez administratora) piszesz bzdury. Wyleciałaś za przekręty w firmie a teraz się żalisz po forach internetowych. Pracuje od 3 lat, sytuacja jest taka jak u każdego pracodawcy – trzeba pracować a nie obijać się i faktycznie jest tak, że czasem jest ciśnienie, jeśli chodzi o wyniki, ale takie są realia. Pracodawca ma wymagania, ale to chyba tylko w budżetówce można siedzieć na tyłku. Zarabiam nieźle, krzywda mi się nie dzieje, mam stałą pracę w czasach, kiedy naprawdę jest ciężko z pracą.
A 2011-05-17 22:23:02
Pracuje od 4 miesięcy. Na początku było ciężko się wdrożyć ze względu na tempo pracy i ilość klientów. Parę razy też oberwało mi się po uszach, ale są wyrozumiali. Dużo wymagają, dobrze płacą. Cenie sobie tą pracę ze względu na pewność tego że dziś pracuje i wiem że jutro też będę pracować. Mam dziecko i bez problemu dogaduje się z pracodawcą co do np. wcześniejszych wyjść 15 minut wcześniej do przedszkola. Idą na rękę w wielu kwestiach no a jak realizujesz plany to i premia jest fajna
P 2011-05-29 00:38:49
pracuje i to sie licyz. Jest tak jak wszędzie. trzeba pracować. płaca ok. atmosfera ok. czasami ilość obowiązków przytłacza ale szefostwo jest ok
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 2012-03-01 11:27:51
(usunięte przez administratora) Ludzie nie piszcie takich bzdur!!!! ja już trochę pracuje w tej firmie i atmosfera jest naprawdę super:) szefostwo ok, a zarobki bardzo dobre Jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję że długo tu jeszcze popracuję.
JANUSZ 2013-01-12 20:52:47
PRACUJĘ W MULTICE. PRACA JEST ZAWALISTA. MIŁA ATMOSFERA W PRACY ; ZAROBKI BARDZO DOBRE ; KRZYSIEK DUŻO POMAGA PRACOWNIKOM. A CI CO PISZĄ TE BZDURY NIECH SIĘ ZASTANOWIĄ BO OCZERNIANIE LUDZI JEST KARALNE
2013-09-27 15:16:09
Multka jest typową firmą , która naciąga ludzi.Przecież to ci co biorą kredyty opłacają was z własnej kieszeni.Dziwię się poco ludzie tu przychodzą mieliby to samo w banku tylko dużo taniej.Głupota jest nieśmiertelna , poco płacić naciągaczom jak można mieć to samo bez multikiv
Rick 2013-11-27 22:23:18
Witam wszystkich, którzy chcieliby się czegoś ciekawego dowiedzieć - Multika jest pośrednikiem, który balansuje na krawędzi zaufania klientów i zarobionej prowizji - prawda jest taka, że jest ciśnienie na sprzedaż kredytów z banku, który najwięcej płaci, a jednocześnie klient dostaje najdroższy product, taka firma to żaden doradca tylko żeruje na klientach, którzy mogliby otrzymać to samo w banku w tańszym opakowaniu, na dłuższą metę nie planowałbym z firmą przyszłości, pozdr
pit 2014-02-19 10:40:08
takie instytucje powinny być ponieważ ludzie zadłużeni mają szanse na jakieś pieniadze a w zwykłym banku niedostaną
sopel 2014-03-07 11:08:12
ja z kolei przychylę się do opinii @gronoma, że im firma mniejsza tym tak naprawdę mniejsze ma możliwości
Maniek 2015-01-21 17:29:19
a jak wygląda dokładnie u was praca, bo zacząłem się zastawiać nad tym poważnie i nie mam pojęcia w sumie jak to ma wyglądać konkretnie.. a też czekam na informacje odnośnie tego kto był oststnio a rozmowie u nich i ma jakieś konkretne informacje odnośnie tej pracy, bo tak z zasmych komentarzy to cięzko wychwycić charakter pracy
sandra 2015-03-26 19:04:15
jak duże doświadczenie i wykształcenie w księgowości/finansach trzeba mieć żeby zdobyć zatrudnienie w Multika i potem w praktyce na codzień dać sobie bez problemu radę? muszę tez wiedzieć jak prowizje wyglądają i ile od zlecenia dostanę abo chce wiedzieć jak bardzo ten pracodawca jest konkurencyjna od innych
konsekwencja 2015-09-15 15:47:53
najlepszy pracodawca EVER!!!!!
aleksa 2016-05-08 08:17:16
Przy takiej konkurencji @bejbut wątpię lepiej pracować w takiej firmie bo pewnie procent od każdego kredytu jaki sprzedasz jest duży
Zostaw swoją opinię o Market Kredytowy Multika Sp. z o. o. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Market Kredytowy Multika Sp. z o. o.