Opinie o MM Group w Bydgoszcz

niunika

Kieras ide juz spac rano do pracy

Kieras

No widzisz:) to masz tak dobrze jak ja!

niunika

Wiem ze jest prblemow ze skora nie mam wegla nie workuje pan kierownik tego nie robi

Kieras

To masz pewnie problemy ze skórą od workowania węgla skoro używasz szarego mydła,he he.Ale pamiętaj o tym,że biały jeleń jest też w płynie;)

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
niunika

Ja szarego bialy jelen uzywan z bialych blot

niunika

Walic sie spac bo jutro wyngel bedzie na skladach bierz sikiere i korytko swiniowe i do przewazania .

niunika

Kontrola (usunięte przez administratora) mnie obchodzi kim jestes !!!

niunika

Ty za to masz tylko szkoda ze pekniete ha ha wielki pan kontroler.

@niunika

i tu jesteś w błędzie, nie jestem z działu kontroli

kontrola

widać nie masz lustra w domu

niunika

Kontrola no skad jestes napiszesz?

Kontrola skad jestes?

@niunika

nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz, ja wam piszę prawdę bo mam dostęp do pewnych informacji i chcę was tu wszystkich uspokoić bo czytając co tu wypisujecie to aż ciarki przechodzą 80% piszących tu to naprawdę nieźli bajkopisarze, Brzechwa i Tuwim przy was wymięka

mokra kostka

Niemartwcie sie wegel bedzie juz jezdza i rozwoza po skladach ale (usunięte przez administratora) bo mokry.strasznie jest.

.sk

Nie ukrywam,że chciałbym dostać wypłatę,bo nie chciałbym odchodzić z firmy,ponieważ jest mi tam dobrze,fajna praca,stali klienci i wogóle. Wyszła trochę lipa z tym wszystkim ale mam nadzieję,że wszystko się ułoży.

kontrola

Barany jedne wszyscy dostaniecie wypłaty nie przejmujcie się, a tym co tu wypisujecie to szkodzicie tylko i wyłącznie sobie nie firmie zaznaczam jeszcze raz NIE FIRMIE TYLKO SOBIE. Proponuję co niektórym zastanowić się dwa razy zanim cokolwiek napiszą.

@kontrola

Możesz powiedzieć coś więcej o tych wypłatach?

@Kieras

myślę że powiedziałem wystarczająco jasno,ale widzę większość tu udzielających się króciutko tu pracuje i nie ma pojęcia jakie były kłopoty z węglem o tej porze roku rok czy dwa lata temu i wszystko się ułożyło, więc naprawde radzę wam zastanówcie się co piszecie

wkur.....
@kontrola

w (usunięte przez administratora) mam twoje rady....

@kontrola

No ale wiesz..jak mam czekać na wypłatę do końca miesiąca to ja dziękuję za taką "zabawę"-.-

@Kieras

z tego co wiem to jutro najpóźniej po jutrze kasę masz na koncie

@kontrola

Zajebiście by było dzięki za otuchę. Pozdro 5!

SYF

"Ulica cię rozliczy i pokrzyżuje plany"

BakuBak

BakuBak
@ksiadz

Noo

?

A składy to niby polski sprzedawały??????????

M3 460km

Normalną umowę taką jak każdy inny kierownik składu zaokrąglając 2k na rękę;) Patrz mój nick;) żeby zalać samochód i dojeżdżać codziennie do pracy musiałbym jeździć Oplem Corsą 1.2Lpg:)Mój samochód przy mojej jeździe pali 23 litry benzyny,wypłata starcza mi na benę i myjnię z woskowaniem raz w tygodniu,he he. Ja nie chcę się "kłócić" na tym forum bo jestem pogodnym człowiekiem i staram się nie wpadać w konflikty. Jestem jeszcze młodym człowiekiem i mam prawo prosić rodzinę o pomoc i nie miej mi tego za złe. Żyjemy w kraju w jakim żyjemy i większość osób(znaczna większość) wie,że nie ma lekko,i sam na pewno to potwierdzisz:)

...
@M3 460km

No właśnie...To po co zgadzasz się na taka umowę i potem oskarżasz? Ech, nie moja sprawa. Pa!

Dziwki,Koksy,Kurwy z Roxy

Sam nie wierzę w to co widzę ale na moje konto wpłyneła wypłata nie wiem jakim cudem ale jest!! Ha Ha Ha,Lecim na balet:))

zuo
@Dziwki,Koksy,Kurwy z Roxy

Dzis wplynela ? Byles / jestes na l4 ?

@zuo

Jestem na L4 od 05.07

!
@Dziwki,Koksy,Kurwy z Roxy

Pan (usunięte przez administratora)odpowie za wszystkich tych ludzi i będzie siedział długie lata tak, że wszyscy o nim zapomną. O to chodzi!!! Mam nadzieje, że wszystkim ulzyło !!!!Należało mu się! Co za s....!!!!

Dziwki,Koksy,Kurwy z Roxy

Nie przypominam sobie żebym robił za dziewczynkę;) więc uważaj co piszesz;)

do M3

Weź odpowiedzialność za swoje życie, a nie wysługuj się 3 prawnikami i mamusią. Kładzenie lachy na wszystko to też nie jest sposób. Wstyd.Kogo ta firma zatrudniała?

M3 460km
@do M3

Po to się ma rodzinę żeby pomagała.Nie mniej do mnie żalu,że nie masz kogo poprosić o pomoc i zostałeś sam na lodzie;)A z resztą ja nie będę się kłucił o jakieś pieprzone dwa tysiące złotych bo to nawet nie starcza na benzynę do samochodu,he he

wypowiedzenia

A my wypłaty dostalim a dziś dostalim wypowiedzenia z tygodniowym wypowiedzeniem na rozbiurkę składu i zabrania klamotów pozdro... od dziś urlop bezwzgledny

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group