Opinie o Grupa Bis-Pol HR w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Bis-Pol HR. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Bis-Pol HR o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Bis-Pol HR w Jasło

Mariola

Po świętach dzownię i składam ofertę na wyjazd.

Bartek

Polecam Bispol

Szczerze polecam

Żaba

Ja osobiście korzystałem ze strony www.lista-firm.com.pl w sumie możesz tam pożyczyć do 50000 beż żadnych odsetek z rrso 0%, w co trzeciej firmie miałem pozytywne rozpatrzenie wniosku i szybki przelew pieniędzy.

Bardzo przyjazny, miła atmosfera

O prawo jazdy, doświadczenie w budowlance, referencje od poprzedniego pracodawcy, znajomość języków, dyspozycyjność, dodatkowe kursy i uprawnienia, obsług komputer

logo firmy Serwisant rowerowy
Ksenia

Wypłata na czas, to nie są wakacje, wiadomo, ale jak ktoś chce dorobić to niech jedzie

Kaczor

dobry pośrednik, nie mam zastrzeżeń

KalinaLis

Najlepszy pośrednik pracy, polecam

Laura

Wypłata na czas, polecam

Rafał

stawka godzinowa to jakoś ok. 9euro/h, a niektórzy pracodawcy przy zbiorze oferują stawkę akordową dzięki czemu pracownicy doświadczeni zarabiają więcej niż przy stawce godzinowej.

PawełHak

wszystko ok z wyjazdami

Sandra

A mi się podobała praca przy zbiorze borówki w Holandii. 3k euro przywiozłem za miesiac.

weszka

Jak to wszystko minie to odrazu ruszam do francji albo niemiec

JacekMargasinski

Po weekendzie ruszam do pracy

KasiaZ

Godni polecenia. Wyjazdy w pełni zorganizowane. Wszystko na legalu.

Gustaw

Bardzo arogancki beszczelny kierownik nazwał syna nierobem gdy dopomonsmy się o zaległe pieniążki za ciężka pracę w Holandii i uzaza że to jest w porządku że ludzie do Holandii jechali 28 godzin bo taki autokar sprawny zapewnili wyjazd był w lipcu a dopiero teraz wyrównali wynagrodzenia jest pozdziernik bo ciężkich i licznych wizytach w agencji brawo panie kierowniku to jest w porządku

Rafał
@Anna

Z tego co zrozumiałem miałeś jakiś problem z wyrównaniem wynagrodzenia. Czy inne warunki na wyjeździe Ci odpowiadały? Mam na myśli standard zakwaterowania i opiekę koordynatora. Liczę, że się odezwiesz.

Maku

u mnie odrazu wypłacili

Maro
@Maku

jeżdze co rok i bezproblemowo

pilot

jaki mamy rok

Daniela

Ja składam papiery i wyjeżdżam jak najszybciej bo jeszcze zamkną granice i nic nie zarobię

Borek

Atrakcyjny system wynagradzania: gwarantowane minimum godzinowe plus bonusy za efektywność. Można zarobić na prawdę fajne pieniądze. Ja wyjeżdżam co roku od 2015r.

DawidN

Wyjazd zgodnie z opisem, praca to nie wakacje ale można zarobić

Marcysia

Po przedstawionych warunkach wcześniej na miejscu wszystko było zgodne z obietnicami. Prace przy zbiorach nie należą do najlżejszych, ale mnie to odpowiadało i wiedziałam na co się piszę. Przynajmniej wróciłam o 5kg lżejsza i opalona :) Polecam zdeterminowanym i pragnącym zarobić konkretne pieniądze :) Moja opinia odnośnie Bis-Polu jest pozytywna.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Bis-Pol HR - Jasło

• Jak się pracuje w Grupa Bis-Pol HR?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Bis-Pol HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 505.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Bis-Pol HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 405 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Bis-Pol HR?

Kandydaci do pracy w Grupa Bis-Pol HR napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Bis-Pol HR