Opinie o Energy Invest Group S.A. w Warszawa

Energy Invest Group S.A. jest nowoczesną firmą łączącą doświadczenia instytucji finansowych i firm technologicznych. EIG, jako koordynator programu SYNERGIA EIG, zarządza holdingiem składającym się z grupy spółek celowych, z których każda ma formę odrębnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energy Invest Group S.A. w Warszawa

Czy pracodawca Energy Invest Group S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Administrator Nowy wpis

W Energy Invest Group S.A. trwa rekrutacja na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Normal ego Nowy wpis

Firma SCAM !! Uwaga nic nie inwestujcie SCAM

Aleks Nowy wpis

Podobnie jak Pani Kamila z wcześniejszego wpisu, w roku 2013 wpłaciliśmy całą rodziną 45 000 zł. Przez 2-3 lata były przepraszania i tłumaczenia za nieudaną inwestycję "EIG Ekologiczna Elektrownia 3", po tym czasie kontakt się urwał. Ani grosza nie odzyskaliśmy z wpłaconej kwoty 45 tyś zł Oczywistym wtedy jest, że opinia o tej strukturze jest od nas tylko negatywna. 27/01/2022 odbywać się będzie "nadzwyczajne zgromadzenie wspólników" spółki pod firmą EIG Ekologiczna elektrownia 3. Czy ktoś coś o tym wie/wybiera się ?

Kamila

W 2013 roku zainwestowałam w wiatrak 24 tys złotych, mamy 2020 a ja nie dostałam ani złotówki zwrotu z inwestycji. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy firma działa dobrze i czy warto dla niej pracować.Od jakiegoś czasu nawet nie chcą odpowiadać na maile, które do nich wysyłam z prośbą o wyjaśnienie sytuacji...

Peter
@Kamila

Z tego co wiem sprawą zajmuje sie Prokuratura Okręgowa w Warszawie ul. Chocimska 28, 00-791 Warszawa

Ślepkowo
@Kamila

W maju 2016 roku zinwestowałem w elektrownie zlokalizwaną w Ślepkowie-szlacheckim i systematycznie r/r dostaję z niej pieniądze. Fakt w dobie złamania się sytuacji elektrownia nie płaciła za dużo, ale wypłacała swój zysk wspólnikom.

aaa
@Peter

dzień dobry, mam udziały w elektrowni Mykanów. od dłuższego czasu nie mam żadnych informacji. czy coś wiadomo w temacie ?

Czy kandydat na stanowisko elektromonter, elektryk w firmie Energy Invest Group S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
M

Osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu: 788. - 994. - 397.

Wojtek

Ale przecież to forum pracownicze więc nie rozumiem dlaczego klienci akurat tu zostawiają uwagi. Czyżby konkurencja?

Czarek

Z całą pewnością firma działa dobrze i dlatego ma opinię dobrego pracodawcy, więc polecam!!

Staszek

Może jednak ktoś podzieli się jakimiś informacjami i pracy w firmie?

Tak dobrze się pracuje, że nikomu nie chce się tu napisać kilku informacji?

woj

wpłaciłem i zadnych dochodów szkoda gadać

Karol

Tak dawno nikt nie pisał, że musi być dobrze! Czy potrzebujecie ludzi do pracy?

Piotr Rusinowski - EIG S.A.
@Karol

Szanowny Panie Karolu, Dziękujemy za zainteresowanie i prosimy o przesłanie swojego CV na biuro@energyinvestgroup.pl Pozdrawiam Piotr Rusinowski

Klaudia

Firma wybudowała 5 elektrowni, w tym roku planuje budowę kolejnych wiatraków w Polce oraz zagranicą a także farm PV. Współpracuję z firmą od kilku lat i jest rzetelnym partnerem w biznesie.

@Klaudia

?

czego chciec wiecej

Podstawa jest w okolicy 2 tysięcy złotych @nikoś, więc jak dla mnie to wcale nie są jakieś małe pieniądze. W dodatku jest umowa o pracę i fajne benefity.

Gracjan

Trzeba być po prostu dobrym aby tam pracować !

M

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą. Firma rzetelna, stabilna i innowacyjna. Warunki pracy bardzo motywujące i zadowalające.

brak słów

amway nie jest piramidom finansową tylko daje produkt za twoje pieniądze. A co do skali to amway przebija ich bo juz od dawna mają po 3 miliardy dolarów obrotu rocznie. PS. to się nazywa MLM

Jan

:) każda pliszka swój ogonek chwali. Ale to dobrze!!

Janek23

Rzetelna firma z uczciwym podejsciem, polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Energy Invest Group S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Energy Invest Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Energy Invest Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energy Invest Group S.A.?

Energy Invest Group S.A.